• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@vormoni
zítra dám určitě vědět. Už mám hotové přípravy na úterý do práce,učím jen 4 hodiny,to je na rozjezd tak akorát...
Ještě jednou gratuluju a přiznám se,že tak trochu závidím
20. lis 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice No já tady stále nevěřícně koukám na ten test,jestli se mi ta čárka nezdá,jestli náhodou nezmizela.. :confused: Zatím tam je..zítra vynechám a udělám asi až v úterý nebo středu a zavolám do iscaru,co teda s tou krví... :astonished: Držím ti zítra palce,přece jsi to nedostala,tak něco se určitě děje.. :wink:
20. lis 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojte ja ze kdyz se bere utrogestan ze menstruace sama nedorazi,
20. lis 2011 v 16:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ahoj budu na tebe myslet
20. lis 2011 v 16:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
právě, žejsem to už i dostala, takže na krev ani nemá cenu chodit, ráno zajdu rovnou ukončit marodní, pak vyrazím do města nakoupit vánoční dárky a hlavně si půjdu udělat radost a koupím si něco nového na sebe. Mám v orsay vyhlídnutou bundu, ale nic jsem si nechtěla kupovat, pořád jsem myslela, že budu těhotná a že by to bylo zbytečné.Musím se prostě za to psychické vypětí odměnit. V lednu zkusíme další ket a pak ještě jeden cyklus na pojišťovnu a pak se na to vybodeneme.Beru to tak, že to tak asi má být...
20. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969
už jsem to asi dostala, takže nic...
20. lis 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak to mě mrzí i za tebe,co se dá dělat.. :frowning2: Radost si určitě zasloužíš,tak at pořídíš něco pěkného. :wink: Já tam asi zavolám ve středu,jak s tou krví,(pokud se nic nezmění)a možná bych si ji nechala vzít tady,at kvůli tomu nejedu půl světa...a k nim až po tom měsící, jak říkali na kontrolu..
20. lis 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Dorazí úplně normálně,někdy dřív a i později..myslím,že to nemá na to vliv.. :wink:
20. lis 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha takze kdyz dorazi tak ho muzu vysadit ten utrogestan
20. lis 2011 v 18:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kontrolovaly jste nekdy z kraje tehotenstvi děložní čípek ,???
20. lis 2011 v 18:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
na krev se nemusí. Sestřička říkala, že tam má jít jen ten, kdo si není jistý a nebo se bojí si dělat test doma.
20. lis 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969
kontrolu děložního čípku mi dělal doktor ještě před ET
20. lis 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslela ze pri sprchovani sama zjistim podle cipku jestli by se dalo jednat o tehotenstvi jestli je kratky ....holky pekny vecer
20. lis 2011 v 18:54  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. lis 2011 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
nedá se nic dělat, na neúspěchy v životě jsem tak nějak zvyklá
20. lis 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vormoni tebe gratulujem a Tinka ty to prosim ta nevzdavaj a zajtra budeš mudrejšia a velmi ti držim palčeky a verím tomu že si tehula :wink:
20. lis 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice ještě uvidíš teda co zítra ta krev,a pokud to vážně ted neklaplo tak v lednu jdeš na ten druhý ket a ten už určo vyjde,budu na Tebe moc myslet,určitě se miminečka brzo s manželem dočkáte a budete štastná rodinka :slight_smile:
20. lis 2011 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ano až dorazí menstr.tak se utrogestan vysazuje.. :wink: Děložní čípek ani nevím jak bych měřila a nevím jestli mi to někdo měřil před ET,ale myslím že ani ne.. :astonished:
21. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, jen vám chci dodat odvahy a síly :slight_smile: mám zasebou 4.transféry, až na jeden pokus sme nechávaly zavádět jednoho bojovníčka, měly sme čtyřdenní morulky :slight_smile: a chytil se nám ted ten úplně poslední brouček co byl v mrazáku :slight_smile: Nevzdávej te to, ono to opravdu vyjde :grinning: Moc vám držím palečky :grinning:
21. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jka probíhá KET, po menstruaci nejaky den na tvoji žádost rozmrazí pokud je co a a transfer je stejny, jen predtim se neco picha za hormony nebo to uz ne, kolikaty den vetsinou cyklu se ten transfer dela??
21. lis 2011 v 11:39  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je nového holky?Jak se cítíte,nějaké změny?Já si přece jen udělala další test dnes odpol,jestli se něco nezměnilo,a naštěstí ne.. :grinning: Včera jsem si kýchla a tak moc mě píchlo v boku,až jsem se lekla,jestli si nemůžu nějak ublížit.. :confused: Snad ne..
21. lis 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni AHOJ NIC NOVEHO ZATIM JE ME SKVĚLE SE DÁ ŘÍCT TAK NEVIM JESTI JE TO DOBŘE NEBO NE :unamused:
21. lis 2011 ve 14:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 No to nevadí,hlavně odpočívej,mě taky nic nebylo,takže je to třeba ok:slight_smile:Hlavně žádné horké koupele,to nám říkali..Já si to v minulosti možná kazila sama,miluju totiž horké vany a tak jsem se, jak skončilo léto(a že letos ani nebylo)nakládala furt do horké vany..a to jsme chodili na inseminace..ted už jsem moudřejší.. :wink:
21. lis 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak me sdelily ze nezamrazily ani jedno vajičko :frowning2: :frowning2:
21. lis 2011 v 16:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni měla jsi i nějaké špinění nebo ne?
21. lis 2011 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já zatím žádné pocity :grinning:
21. lis 2011 v 16:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj tehula tak mala som KET dnes 12.30 a mam v sebe dve kvalitny emryjka tak už sa len čakat a Ty sa citiš jak?som rada že testík ti vyšiel

:grinning:
21. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny, tak v krvi naprosto nic, další pokus dáme v lednu.Teď to nedopadlo s válením se doma,takže příště přitvrdím a budu chodit do práce. Marodní mi nechali do středy, takže si doma uklidím, ve středu zajdu ke kadeřnici,abych po návratu do práce nevypadala tak zbědovaně.
Tina
21. lis 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice ahoj je mi to moc líto :frowning2:
21. lis 2011 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
tak ať se emryjkům u tebe líbí a hlavně ať se pěkně zahnízdí. Budeš mít krásný vánoční dáreček
21. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek