KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
11. únor 2012

@annie29 Ahoj,jedno je fajn,ale i pro něj by byl sourozenec dobrý.. 😉 Třeba se vám zadaří nakonec přirozeně,když to už nebudete řešit.. 🙂 Kolik ti je let,jestli se můžu zeptat?Určitě nejsi stará páka jako já 😀

vormoni
11. únor 2012

@jahodnice Máš pravdu,člověk se snaží doufat do poslední chvíle a pak si ještě připadá jak pitomec.. 😒 Moc mě to mrzí,že se nic neukazuje.. ☹ Tak ještě uvidíš co na krvi a když nic,tak nezbývá než držet palce při dalším pokusu v červnu..je to škoda.. 😒

annie29
11. únor 2012

@vormoni je mi 33, ale mela jsem uz ted pod limitem AMH hormon a problem je hlavne spermiogram.. Otehotneli jsme prirozene v kvetnu, ale pro zmenu to bylo biochemicky. Aby naaahodou neco jednou nevyslo

jahodnice
12. únor 2012

@vormoni
ahoj, tak jsem se rozhodla, že už testovat nebudu,prostě děj se vůle boží. Minule jsem od 10.dne špinila a břicho mě bolelo jak na mrchu. Teď už jsem 12.den, nešpiním a v břiše mě jen občas píchne.¨Prostě v úterý uvidíme

vormoni
12. únor 2012

@annie29 Aha,my měli taky špatný spermiogram,35% pohyblivost..jak jsem na tom s hormanama já,to nevím..tuším mi žádné testy nedělali.. 😲 ale třeba se vám to povede,zkuste vitamíny,dovču a kdoví... 😉

vormoni
12. únor 2012

@jahodnice Ok, v ůterý dej vědět,přeju dobrou zprávu 😉 ,i když testíky zatím nepotěšily..Já jdu zítra na UZ tak se těším.. 🙂 Jaký byl včera oběd? 😉

jahodnice
12. únor 2012

@vormoni
oběd byl výborný- těstoviny se smetanou omáčkou, kuřecím masem, brokolicí a parmezánem, mňam

jahodnice
12. únor 2012

@vormoni
doufám, že na utz bude všechno v pořádku a ukážeš nám fotečku. To už by mohlo být vidět, jestli je to holčička,ne? Co Kubík, už ví, že bude mít sourozence?

vormoni
12. únor 2012

@jahodnice Ukážu,snad mi ji dají a snad to bude vidět.. 😉 Kubík to ví,musím ho krotit ,když se po mě leze,aby dával pozor na bříško..a už se těší,říkal 🙂 ..jestli nekecá.. 😲 Takové těstoviny bych si taky dala,miluju smetan.omáčky..Dnes vařím segedín,ten taky můžu 🙂

jahodnice
12. únor 2012

@vormoni
my máme čínu s rýží, zítra asi upeču kuřecí stehna a k tomu br.kaši, tu prostě miluju
Ráno tu bylo 20,5 pod nulou, hrůza. Člověku se ani nechce ven 😒

vormoni
12. únor 2012

@jahodnice To ne,tady bylo taky tak,manžel šel na ranní.. ☹ My vyrážíme až odpoledne,s malým chodíme na zamrzlý potok bruslit a ted spíš bobovat,jak je zapadaný sněhem..Na hodinku a zase domů do tepla 🙂

darazv
12. únor 2012

Ahoj holky mala som pracovný vikend tak k netu som sa ani nedostala,,,tinka v utorok prajem uspesny vysledok budem na teba mysliet a držat palčeky,daj hned vediet jak si dopadla 😉 vormoni ti maš zajtra UZ?držim palčeky aby sa princezna ukazala a daj sem fotečku 😉 nemam prehlad enie ako dopadla?tiež držím palčeky

monivo
12. únor 2012

@vormoni zítra držím palce, ať je vše ok a ukáže se vám asi vysněná holčička 🙂
@jahodnice chápu tvoje rozhodnutí. Tak v úterý budeme očekávat od tebe zprávy - ať už pozitivní či negativní ☹
My byli včera i dnes odpoledne s Terkou bobovat. K Vánocům dostala boby a teprve teď byla možnost je využít. A kupodivu se jí to líbilo. Ale byli jsme venku taky jen hodinu. Pak už je fakt zima. 😖

jahodnice
13. únor 2012

@monivo
tak jsem ráno zkusila ten digitální zázrak clear blue, hned za chvíli na mě vykouklo mínus, takže opravdu nic. Na krev už ani zítra nepůjdu, vysadila jsem prášky a budu doufat, že při příštím pokusu se stane zázrak. Bude to naposled, tak snad...nechci pořád dokola zažívat ten stres a to nemluvím o penězích...

vormoni
13. únor 2012

@jahodnice Víš Tinko,kdoví co je to za zázrak..Vzpomeň co to ukázalo darazv,že je těhotná a nebyla..u tebe to může být taky falešná zpráva..Nechci tě utěšovat,nebo živit falešnou naději,ale na tu krev bych šla..Jinak mě to moc mrzí,pokud je to tak,jak ted myslíš..Kde má člověk brát furt sílu,optimismus a v neposlední řadě ty peníze..? ☹ Já se pomalu chystám na Kladno k dr,začlo nám tu sněžit,nic moc na řízení..až se vrátím podám hlášení.. 😉

vormoni
13. únor 2012

@monivo Děkuji,dám vědět,kéž by se ukázala holčička..ale i chlapečka budem mít rádi,to je jasný.. 😉

vormoni
13. únor 2012

@darazv Ahoj,dnes tam jedu na 10:20,dám pak vědět,snad i fotečka bude.. 😉 Díky za přání a prosim tě,jak se jmenuješ?Já Monika.. 😀

jahodnice
13. únor 2012

@vormoni
ty jedeš k doktorovi až na Kladno? Tam jsem chodila na gympl. Jinak Tina mi jen občas říkají, jsem Martina.
Prostě to vidím na léto a pak končíme. Připadá mi to jako vyhodit peníze z okna, výsledek je prostě vždy ve hvězdách

jahodnice
13. únor 2012

@vormoni
taky jsem vždycky chtěla holčičku, teď bych brala i kluka

monivo
13. únor 2012

@vormoni jéé, já jsem taky Monika 🙂 Nick mám složeninu svého a manželovo jména 😀
@jahodnice taky si myslím, že by jsi na tu krev měla jít. Ostatně, tvůj CAR to po tobě nechce? Ty máš vlastně prázdniny, že? Tak si je snad aspoň trochu užiješ 😉

jahodnice
13. únor 2012

@monivo
na krev zajdu zítra, car po mě krev nechce.

vormoni
13. únor 2012

Ahoj holky,tak kontrola dobrý,ultrazvuk v pořádku,další mám až na konci března,ale mezitím jdu 2x do gennetu,na odběr plodovky a pak ještě UZ ve 20.týdnu.Dnes koukal na mimčo i tatínek,viděl srdíčko a celé tělíčko..bohužel pohlaví stále nevíme 😉 Obrázek přikládám🙂 😀

vormoni
13. únor 2012

@jahodnice Tak Martina,ok🙂Já mám gynekologa 5let na Kladně,měla jsem v Ph,když jsem tam bydlela,pak jsme se odstěhovali do Rak a řešili proč nemůžem otěhotnět a kamarádka z práce(kladeňačka)mi doporučila tohoto soukromníka..Ted už to měnit nebudu ale v budoucnu si najdu tady v Rak.. 😅

vormoni
13. únor 2012

@monivo Já si myslela že jsi taky Monika 😉 A jak se cítíš ty?Žádné nepříjemné příznaky?..

jahodnice
13. únor 2012

@vormoni
je vidět, že mimčo krásně roste, hlavně, že je vše v pořádku.Na nás snad přijde řada někdy příště...

vormoni
13. únor 2012

@jahodnice Určitě jo,i na tebe se musí štěstí usmát..! 😉

monivo
13. únor 2012

@vormoni zatím se cítím normálně, ani nevim, že jsem těhotná. Dneska jsem si dokonce udělala test, abych měla jistotu 😅 Dokud nebude po prvním UTZ, tak si asi nebudu připadat těhotná 😀 Doufám, že mi špatně nebude, to bych nerada 😅

darazv
13. únor 2012

@vormoni ahojky krasna fotečka tak mimi je asi tajnostkár 🙂 moje meno je Darina ale prezyvku mam Dadka 😉 nick darazv je skratka dara a zv je ako moje rodne mesto zvolen 😉

darazv
13. únor 2012

@jahodnice tinka daj zajtra vediet jak si dopadla,kiežby sa to zvrtlo a bola si tehotna prajem ti to.

jahodnice
14. únor 2012

@darazv
na testu sněhobílo, na clearu blue na mě zase zlověstně svítilo mínus, takže na krev ani nejdu, nemá to smysl. Za 14 dnů jdu stejně na kontrolní utz, tak kdyby tam něco bylo, tak to najdou. Jinak jsem se sama objednala na endokrinologii,abych zjistila, jestli není problém ve štítné žláze, jdu tam v pátek.
Dnes je Valentýn, sice to nikdy nijak neprožívám, ale doufala jsem, že test se // bude dobrý dárek. Tak nic, no.
Večer si otevřeme lahvinku růžového vína.
Kámoš mi říkal, že jsem měla říct jemu, že by se obětoval a já bych si ušetřila značnou sumu peněz...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru