• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@annie29 Aha,tak škoda,asi pomalé spermie,jako my.. :frowning2:
26. únor 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv díky díky moc, i já vam holkam vse protze je to neco hrozne kde si clovek šahne až na dno teda u mě to tak aspon bylo vzdy jsem si vse zaridila udelala koupila nasestrila a tady v tomto je to jina ani miminka nemae jen tak vid, u nas v reproftu moc nemrazi pry je vesti sance z cerstvych embrii vetsi o dost.
26. únor 2012 v 11:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice my meli vzdy ICSI + PCSI pro jistotu jeste priplacene za 3.000 Kč.
26. únor 2012 v 11:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla na tom odběru plodovky,nebylo to nic hrozného,větší strach jak byla skutečnost.. :slight_smile: Nejdřív mi pěkně ukázali mimčo,všechno přeměřili,zkontrolovali hlavičku,obličej, ruce a nožičky,prstíčky,orgány v bříšku a vše vypadá dobře.Pohlaví koukala a pindíka neobjevila,takže předběžně to vypadá na holčičku :wink: Nejradši bych se už radovala ale až výsledky budou jistota a hned pak vyrazím na nákupy :grinning:
27. únor 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Tak jak to s tebou vypadá,kolikátý den jsi od posledního pokusu,psala jsi ,že zatím žádné příznaky..
27. únor 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jéééé tak super vyzerá to predsa na princezničku :slight_smile: prajem ti to z celeho srdca,neboj čo chvila ju budeš mat už v náručí,tak sa pekne raduj a uživaj si tehulkovanie :slight_smile: už vieš aj aké jej dáš meno?
27. únor 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,děkuju,tolik štěstí se mi ani nechce věřit :slight_smile: Ještě je moc malinké,jen ať si tam pěkně naroste..Jméno jsme ještě neřešili,nápady mám,ale manžel nesouhlasí,takže to bude ještě boj.. :astonished: počkáme si až co řeknou výsledky :wink: A ty jak v práci?Kdy jdeš na to vyšetření,začátek března nebo to má tak nějak Martina?..
27. únor 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
Super,takže to bude holčička.Já jdu ve čtvrtek na kontrolní utz po ketu, chci si domluvit tu imunologii a 20.března si jdu pro výsledky na endokrinologii.Vyzvednu si žádost na další ivf a pokud bude vše v pořádku, dáme další pokus v červnu nebo červenci.
27. únor 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Tak at máš ultrazvuk ok,pokud tam není schované mimi i přes proběhlou MS.. :sunglasses: A pak ty výsledky snad najdou skrytý problém,který do června stačí nějak poléčit,nebo pak během dalšího pokusu,pokud to stačí.. :slight_smile: Za chvíli tu je jaro a to uteče samo :grinning: a další pokus musí vyjít,budou čerstvé embryjka,tak to už musí klapnout :wink:
27. únor 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
no to by bylop něco, kdyby tam bylo schované mimi, vůbec bych nebyla proti :slight_smile: :slight_smile:
27. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni ahoj dneska jsem 12 den od transferu jako pres den nic ale k veceru se zvetsi prsa a boli podbrisek a jsem unavena ale rano a pres den pohoda,
28. únor 2012 v 09:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni šak tobě taky ani nic moc nebylo ne jsi rikala?
28. únor 2012 v 09:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 mě takhle brzo taky nic nebylo. špatně mi začalo být asi před dvěma týdny, tzn. cca 5-6tt. Je to opruz, sice nezvracím, ale celý den mě bolí žaludek. Nikdy nevim, jestli hladem nebo po jídle. Je to stále stejný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jím tak nějak všechno. Někdy je mi lépe, někdy hůře. Nevíte někdo, jestli by třeba pomohl čaj na zažívání? Nic na něm nepíšou.
28. únor 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo JO JEN PRECHODNE ME SPIS VECER BOLI V KLIDU PODBRISEK PRES DEN ZATIM PARADA, ALE TEN PODBRISEK OBCAS TO JE NORMALNI ZE?
28. únor 2012 v 10:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ahoj,tak mě bolelo víc břicho ten 8.den,prsa jsem měla naběhlá a bolavá,hlava mě pobolívala jako před MS..testovala jsem někdy desátý-jedenáctý den a měla jsem už ducha..Tak ti držím palce,ať to tentokrát vyjde a máš // :grinning:
28. únor 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Ahoj,tak to je mi líto,že ti není dobře,já naštěstí jím normálně a nic mi není..O těch čajích nic nevím,zavolala bych na gyn.,tam by ti měli poradit:o)Tak zítra jdeš na ten UZ vid?Držím palce,ať je vše jak má být:slight_smile: :wink:
28. únor 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To by bylo prima překvápko,přála bych ti ho:slight_smile: :wink:
28. únor 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 a kdy budeš testovat? Jsi dobrá, že jsi to zatím vydržela :slight_smile:
@vormoni jo jo, jdeme zítra v 15.15. Tak pak večer dám vědět, jak jsem dopadla :slight_smile:
28. únor 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo ok,tak držím palce a zítra podej hlášení :grinning:
28. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak UTZ dopadl dobře, jsem 8+1tt, mimčo má 17,4mm. Termín mám 9.10. :slight_smile:
29. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo
Gratuluji a závidím
29. únor 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo velka gratulace :grinning:
29. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Tak gratuluji,a ať mrňous pěkně roste :wink:
29. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju moc :slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
tak jsem byla na utz, překvápko se nekonalo, ale podle doktora máme klidně zkusit inseminaci, tak počkám, až mi přijdou výsledky hormon.profilu a jdeme do toho.Říkal, že to nevidí podle posledního spermio tak beznadějně, tak uvidíme.
1. bře 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Aha,no vidiš to,proč to nezkusit,je to skoro zadarmo,víceméně :wink: Tak držím palce :slight_smile:
1. bře 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám, proč to nezkusit.Doma jsme o tom mluvili,že se zeptám, jestli má inseminace pro nás smysl a ani jsem se ptát nemusela, doktor mi to navrhl sám.
1. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice to je fajn, inseminace je přeci jen trochu snadnější. Ale procentuálně taky málo úspěšná jako KET. Ale zase by byla škoda to aspoň nezkusit :wink:
1. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ako sa mi máte?Ja na prd bolí ma prišerne hlava tak nemožem spat :frowning2: Tinka asi mi pamat nesluži ty si bola na UZ kvoli čomu?som to nepochopila a čo je inseminace to je to IVI?to sa netýka len ked sú kvalitne spermie?a to je fakt zadara?no budem zase mudrejšia ak mi to vysvetlite :wink: A ideš kedy do toho teda? budem držat palčeky moc moc,tak sa majte krasne ja si idem zobnut druhu tabletku a pokusit sa zaspat inač rano odpadnem,,,
2. bře 2012 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To víš že jo,zkusit se má všechno,aspon bude větší šance než úplně přirozeně,dokud nebudeš mít výsledky všech testů:slight_smile:
2. bře 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek