KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
20. bře 2012

@z4401 Děkuju moc a tobě také držíím palce🙂

vormoni
20. bře 2012

@jahodnice Takže nic závažného neobjevili..na jednu stranu dobrý,ale proč to tedy nevychází co? 😕 Každopádně držím palce u inseminace,je to jednoduchý,já byla 4x..prostě ti je tam pošlou trubičkou po pročištění a jdeš domů.. 🙂 Drž se! 😉

vormoni
20. bře 2012

@darazv No sice není moc úspěšná,ale i u této metody se občas zadařilo..Jde o to,že sperma předtím pročistí a pošlou tam jen ty pohyblivé..ty mrtvé vyloučí..Ono když je tam víc mrtvolek tak je asi problém se někam dopracovat..jsem si já představovala..A vzhledem k tomu že je to zadara,bych to být tebou aspon zatím prubla.. 😉 Je to jen o injekci ovitrelle před a pak zavedení a braní utrogestanu 🙂

jahodnice
20. bře 2012

@z4401
deržím palce,ať se zadaří 😉

darazv
20. bře 2012

@jahodnice Ahojky tak to som rada že vysledky maš ok 😉 tak už len ist do iui a budem ti silno držat palčeky 🙂

darazv
20. bře 2012

@vormoni ja to radšej nejdem podstupit,priatel má malo pohyblivé spermie zo 100percent 45 😒aj tak teraz už len čakam na komplet vysledky a potom pojdem do KETU,teraz sa nejdem radšej ani stresovat a na nič sustredit nechavam tomu volny priebeh a uvidim čo bude dalej 🙂

darazv
20. bře 2012

@z4401 Ahojky budem silno držat palčeky a potom píš priebežne jak to s tebou vypadá 😉

vormoni
21. bře 2012

@darazv 45% pohyblivost je dost dobrá,co ti kdo navykládal? 😲 My měli 35% a zkoušeli jsme to! 😲 Myslím. že 45% pohyblivost jsme neměli ani u prvního těhotenství,tam to tenkrát bylo snad 40% a podařilo se nakonec přirozeně..Určitě tě nebudu ukecávat,stresu je dost i tak,ale překvapuje mě,že s takovou pohyblivostí máte problémy,vždyt mě to příjde SUPER 😎 na dnešní dobu..

z4401
21. bře 2012

Holky moc dekuji. Budu průběžně dávat info jak to se mnou vypadá. Ovšem doufám, že další dny budou lepší, páč dnes jsem šíleně unavená, začíná mě bolet v krku a celkově mě není vůbec dobře, tak nevím zda za to nemůžou i ty hormony :(

z4401
21. bře 2012

Holky my když jsme zkoušeli inseminaci tak jsem za každou platili 1500 :(

vormoni
21. bře 2012

@z4401 Ahoj,tak to je zajímavý..neměla jsi třeba drahé léky před?U nás se fakt kupovala jen 1 injekce a pak 3 krab.utrogestanu..tak za 150kč..jinak to bylo zadara.. 😲

z4401
21. bře 2012

@vormoni Ne ne, to je cena jen vylozene za inseminaci bez léků 😲 Hold Zlínská klinika je fakt celkem drahá, ale mám ji nejblíž, takže jsem o jiné zatím ani nepřemýšlela

vormoni
22. bře 2012

@z4401 No to chápu,ale jsou to pěkní zloději..normálně si rýpni,až tam půjdeš že na jiných klinikách to dělají zadara..třeba se chytnou za nos..Anebo ti řeknou ,co na tom mají tak drahého.. 😲

z4401
22. bře 2012

@vormoni No to by me take zajimalo co je tam tak drahe!!!! Ale to už já bohužel nezjistím. Jednak u nás už IUI nepřichází v úvahu a pak doufám a věřím, že za měsíc budu mít na testíku // 🙂

darazv
22. bře 2012

@vormoni Tak evidentne mam problem potom určite aj ja 😒 Začinam verit tomu že mi zdelia že vytváram protilatky na embrya,,a čo viem tak mužska kvalita spermií sa tiež kolíše,tak možno bude mat moj priatel vysledky teraz lepšie alebo naopak,,,o dva týždne budem mudrejšia 🙂

jahodnice
22. bře 2012

@darazv
díky moc, snad se nám konečně zadaří. Zkusíme v dubnu jeden pokus inseminace, v létě pak ivf a pak už končíme. Už toho je na nás oba opravdu dost, ten nápor na psychiku je šílený

darazv
23. bře 2012

@jahodnice neboj určite sa dočkaš vytuženeho miminka 🙂 budem držat silno palčeky.

audrina
26. bře 2012

ahoj,
v patek jsme s mimiskem absolvovali dalsi ultrazvuk a melajsem na krajicku,hezky se tam mrskal,videla jsem uz rucicky,nozicky,srdicko...uz to vypada pri trosce fantazie jako mimi....jsme s manzelem tak stastni...ikdyz manzel je v zahranici a prijede az v cervenci denne mi vola a strasne sena miminko tesi.Mame 3 cm,což odpovida 9+5,jsme dvadny dopredu...a co je hlavni,muj drahy doktor mi predepsal horcik takze od patku jsem NEZVRACELA...predtim asi 10x denne...no,pokazdem dousku vody.Doufam,ze uz vsechno bude v poradku,zadne spineni,myslete na me.P.s.Detatka si vymyslela naprosto silena jmena Edgar a Bella 😀 tak mi da trochu prace presvedcitje,ze vitecek a Amalka budou prece jenom lepsi...myslim na vsechny,mam vas moc rada a drzte se.

jahodnice
26. bře 2012

@audrina
to je paráda, že je mimčo v pořádku.Máš pravdu, že Edgar a Bella jsou naprosto šílená jména, přijdou mi spíš jako taková pro pejska 🙂
my zkusíme inseminaci příští měsíc, šanci tomu moc nedávám,ale proč to nezkusit. Snad se i na nás čtěstíčko jednou usměje a nebudeme mít v dětském pokojíčku jen neteřin kočárek pro panenky...

darazv
27. bře 2012

@audrina Velká gratulace až ti zavidim ☹ Tie mená sú otras z roku 5 🙂 tak si pekne uživaj tehulkovanie a hádam sa čoskoro pridám aj Ja 😉

darazv
27. bře 2012

Tak holky moje zlaté prišlo mi na mail že sa mam objednat telefonicky na genetiku,pretože už mám vysledky čo som prekvapená po 10dnoch 🙂 Tak zajtra tam zavolam a objednám sa na 6.4 lebo to už budem mat vysledky aj z imunologie tak nech to obehne daní den,tak mi držte palce nech už konečne možem hlavne otehotnet s uspešnym koncom 😀

jahodnice
27. bře 2012

@darazv
super, tak ať ti to dobře dopadne a dočkáš se brzy miminka

jahodnice
27. bře 2012

tak holky, které sledujete seriál Ulice, zítra bude náš dům v televizi. Lumír půjde kolem našeho balkonu a byt, ve kterém bydlí Světlana je u nás v domě.

z4401
27. bře 2012

Holky tak OPU v pondeli rano v 8 hod. 🙂 Tak držte palečky ať máme velkou předvelikonoční úrodičku 😒

z4401
27. bře 2012

@audrina Mocinky blahopřeju a držím palečky ať je vše do konce vpořádku 🙂

z4401
27. bře 2012

@darazv Tak to je paráda, tak šupky dupky pro výsledky a ať už se konečně začne něco dít s pozitivním koncem. Držím palce 🙂

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
palce budu držet, slibuju!!!Velikonoční zajíček určitě zafunguje 🙂

z4401
27. bře 2012

@jahodnice Tak já Ulici bohužel nesleduji, nějak tady ty seriály co mají xxx dílu nemusím a pak je to pro mě i blbý čas :( ale jinak to se tam u vas točí co chvilka, když má tam ta Světlana byt???

z4401
27. bře 2012

Holky prosím vás, Pregnyl se píchá do bříška že???? Nějak sem si neuvědomila se zeptat a to jsem si ho už před léty píchala několikrát.

jahodnice
27. bře 2012

@z4401
točili asi 3krát, podle mě natočené materiály rozhodí do několika dílů

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru