• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
ty jo malý měl tolik vlasků po narození fešák :slight_smile:.
22. lis 2011 v 10:55  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám hotový předvánoční úklid a už jsem doma naaranžovala adventní výzdobu, už zbývá jen umýt okna.Už dlouho mi nešla práce od ruky jako dnes,perfektní metoda na překonání zklamání.
22. lis 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana321969 Ještě nevím,zítra budu volat do iscaru,je to těch 14.dní a zeptám se..Ale nechce se mi tam jet,ted když jsem ještě nastydlá..,kdyžtak si zajdu u nás v Rak,abych měla ňákou jistotu..:slight_smile:
22. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 jojo,byl krásný pankáč..a vůbec mu nevypadaly,jak každý říkal..Akorát mu časem zesvětlaly:slight_smile:Tatínek tam toho má pomálu už pár let,ale za mlada prý byl vlasatej :grinning:
22. lis 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To jsi dobrá,já to asi letos ošidím..i když výzdobu ne,ta mě baví,spíš ten úklid.. :astonished:
22. lis 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice jojo taky neco musim podnikat nebo neco si koupit pro radost aspon.
22. lis 2011 v 11:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
taky jsem měla v plánu neuklízet,ale příroda to tak nějak rozhodla za mě :frowning2: zítra ještě zajdu ke kadeřnici,změním účes a barvu a pak hurá do pracovního procesu. Naštěstí se blíží vánoční prázdniny a pak hurá na druhý pokus. Ty hlavně pořádně vylež to nachlazení, byla by škoda něco zanedbat.
22. lis 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zítra poslední injekce pregnylu,konečně.pak čekat než zmizí z těla (dle vypočtů v neděli) a v po bych mohla zkusit test,už aby to bylo .ale doba to je děsná :grinning:
22. lis 2011 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Jojo,tak já jsem vcelku furt doma,ale vyběhnu občas nakoupit,když zjistím, že mi něco chybí..Ona je to hlavně ta rýma,snad brzy ustoupí..Tak to ti to čekání snad brzy uteče s těmi prázdninami a budeš mít mimča zase v bříšku:slight_smile:
22. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 A k čemu je ten pregnyl?Ten se bere po KETU?Já myslela, že injekce spíš před odběrem vajíček a pak už jen utrogestany..Ale doktor asi ví,proč ti to předepsal :wink: Tak už se ti to blíží,vydrž:slight_smile:
22. lis 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
já jsempregnyl po ketu neměla,jen utrogestan
22. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni no co jsem se na jine diskuzi ptala holek co maji po ketu,tak žádná pregnyl neměla...tak nevím proč ho mám já :confused: ale co jsem jinde četla tak prej je to i na výživu miminka tak se dávají jen pouze 3 injekve,nejméně 1500 IU.a v těle se drží prej nejméně 5 dní tato dávka...tak uvidím no
22. lis 2011 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
beru k tomu ještě 4 tablety estrofemu,acidum folicum a prednison a ještě každý den včeličku do zadku agolutinu,ten mám místo utrošu,mám ,,prdel,,jak cedník :grinning: :grinning:
22. lis 2011 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Jak je vidět,každé centrum to má jinak..ale určitě se řídí dle dobrých zkušeností..injekce ti nezávidím,já byla ráda, když to skončilo před odběrem..Mě to píchal manžel,někdy to bylo bezbolestný a jindy se zaťatýma zubama.. :astonished: Ale já sama jsem neměla odvahu.. :sweat_smile:
22. lis 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jana321969 kdy máš mít ketík?
22. lis 2011 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MĚ VŠE PICHAL MANŽEL SAMA BYCH TO NEDALA, NASTESTÍ JSEM MELA HORMONY V PERU ASPON JESTE, MANZEL SE POTIL ZA ME.
22. lis 2011 v 19:41  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 AHOJ JA KETÍK JA NEMAM MIC Z ČEHO, NIC NAM NEZMRAZILY JAK JSEM PSALA, TED JEN CEKAM NA TEHOTENSKY TEST NA VIKEND JESTLI ASPON TO VYSLO JINAK VSE ZNOVU JAKO.
22. lis 2011 v 19:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jana321969 aha,promin já jsem to špatně četla,tak hlavně at je POZITIVNIIIIIII :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni jak se cítíš těhulko?už jsou i nějaké příznaky? :slight_smile:
23. lis 2011 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Ahoj,tak příznaky doted žádné,akorát na dotek bolestivá prsa.. :wink: Jinak dnes je to 14.dní od ET,tak jsem si udělala ofiko test a je to ok,dvě čárky jak vyšité a dokonce ta hcg silnější než ta kontrolní! :sunglasses: Takže jsem volala do iscaru,že mám pozitivní test,tak mi pogratulovali a že se mám ted objednat za 3 týdny na kontrolu,že mi už udělají rovnou ultrazvuk,na krev ,že se ted nechodí..Tak jsem objednaná a bud to vydržím nebo si zajdu na krev tady..Ale stejně tam budu muset zajet příští týden pro lístek na peníze,páč mi pokračuje neschopenka..Tak si udělám výlet a pak obhlídnu nějké dárky k vánocům,když už budu v PH :grinning: Držím vám holky palce,ať také brzy uvidíte // čárky :dizzy_face:
23. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
moc a moc ti gratuluju, máš ten nejkrásnější vánoní dárek,jaký si můžeš přát.P.S. třeba to budou dvojčátka
23. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Děkuji,to nebudou,nechali jsme si dát jen 1embryo,naštěstí to stačilo..měli jsme štěstí :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
ale i tak to můžou být dvojčata, ve výjimečných případech se to může stát, mluvila jsem o tom se svým gynekologem.
23. lis 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Aha,tak o tom mi nikdo nic neříkal.. :astonished: ale co už,nějak by jsme to museli zvládnout,hlavně at je to zdravé:slight_smile:A co ty,už jsi byla v práci?Co nový účes,podařilo se ti trošku spravit náladu? :wink:
23. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
do práce jdu až zítra, u kadeřnice jsem byla,povedlo se. 8.prosince jdu do Iscaru, domluvit se,co a jak dál. Bude tam můj gynekolog, takže to s ním proberu. Možná,že jsi tam mého doktora taky zažila.
23. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj tak gratuluji - je to fakt ten nej nej vánoční dárek :slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni testíš vždy ráno??
23. lis 2011 ve 12:43  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice A který, že to je ten dr?Já tam byla nejmíň u 4,z toho 2 ženský..ted jsem se objednala k dr.Jaržemb.Ta mi zaváděla embryo,tak si zaslouží vidět,jak to dopadlo :grinning:
23. lis 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Děkuji moc,máš pravdu..těším se na ultrazvuk a doufám,že bude vše ok,to se začnu radovat naplno.. :wink: Testila jsem vždy ráno:slight_smile:
23. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A BRALA JSI I UTROGESTAN PREDTIM PO ET??
23. lis 2011 ve 13:08  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek