KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
27. srp 2012

@jahodnice Tak prázdniny utekly a hurá do práce co..?Nedivím se ,že se ti nechce po takové době..Napadlo mě,co zkusit dělat chůvu?Jako učitelka by mohli mít mamče v tobě důvěru..a zase bys byla s dětmi ale možná by to bylo těžké, co?Ale mít prostory tak si tímto určitě i pěkně přivyděláš nebo s někým dalším by to už byla slušná obživa.. 😉 Kor v PH..Myslím,že bys byla dobrá chůva🙂
Tak to bude mít neteřinka velkou radost z dárku🙂

jahodnice
27. srp 2012

@vormoni
chůvu bych dělat nechtěla, beru to z praktického hlediska - kdo si může chůvu dovolit? Zbohatlíci, kteří nevědí co chtějí a děti jsou pro ně malí bozi a pro nás tyrani, ne to ne. Raději bych na střední školu nebo do pedag.poradny, nebo takový odbor školství, nebo tak něco

vormoni
27. srp 2012

@jahodnice Aha,tak to jo..Držím tedy palce at něco pěkného najdeš,změna bude dobrá:o)

darazv
27. srp 2012

@vormoni dakujem 😉 čo tak čítam s mužom to nemaš moc ružovo 😒 to ma mrzí ale možno to chce čas a bude dobre 😉

jahodnice
27. srp 2012

tak jsem sehnala i ta svítící céčka, vyzvednu si je osobně v Praze u stanice metra Kolbenova, což je jen jednu stanici od práce, paráda

vormoni
28. srp 2012

@darazv Ahoj,díky,ale u nás jsou ty krizovky docela časté.. 😒 Pokaždé když se vzepřu svým "povinnostem"..Jak mi tuhle vyčetl ,že si neplním..! 😠 Pokaždé když nemám chuť mu posluhovat a vždy když chci po něm aby mi více pomáhal..Neznám línějšího chlapa..Makat na chatě,to ho bere..ale doma,nehnem prstem,dokud mu neřeknu a ted co je malá,si myslí žejá zvládnu vše jako předtím..nenapadne ho zeptat se čím mi může pomoct,nebo jestli nechci jen pohlídat malou..nic,je úplně zabržděný..Ted jsem mu řekla že např.koupání bude ted mít na starosti u Kubíka a já se postarám o malou,a máš ho vidět tyksichty,když přijde v 19hod z práce a má ho jít vykoupat a oblíct..podotýkám,že to celé trvá max.10min..!On je přece unavený... 🙄 To bych asi já měla přestat kojit a honem to běžet udělat,aby jsme po tatínkovi něco nechtěli..Nevím,jestli se tohle u nás změní,říká se že chlapa nezměníš..Ted v pátek mají přijet jeho rodiče,jsem zvědavá jak se předvede a vůbec jak to zvládnu.. 😅 😕

petrufa86
28. srp 2012

@vormoni jojo, to jsou prostě chlapi. 😒
@vormoni změna práce ti určitě prospěje. 😉
@darazv a tobě držím palce aby se to povedlo když jseš v naprostým pořádku. 🙂 🙂

Holky, co si o tom myslíte? Včera 18 den po IUI na testu / čárka. Prášky (duphaston + estrofem) a fraxiparin jsem vysadila. Naposledy jsem je měla v neděli večer. Včera v 7 večer sem šla na záchod a na toaleťáku čirý hlen a v tom malinko narůžovělé krve, tak sem si říkala že sem to dostala. Přišli i bolesti podbřišku a zad jako když to dostanu. Mimochodem jsem to včera měla dostat. Ale do rána na vložce ani kapka krve. Jen teď když se utřu tak jakoby špinění. Bolesti břicha i zad jsou. Vždycky když jsem prášky vysadila tak se MS do 2 dnů dostavila, ale hned krev, žádný špinění. Co to může znamenat?? Tělo je poblázněný z těch všech hormonů nebo se to třeba povedlo, ale ještě nemám v těle hcg aby se ukázalo v moči. Jsem z toho jelen a brzy zcvoknu. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

darazv
28. srp 2012

@petrufa86 Ahojky ja si myslím že nádej tam stále je 😉 hcg sa ti može vytvarat neskor skús ešte počkat a hlavne verit že to vyšlo 😉

petrufa86
28. srp 2012

@darazv já věřím, ale víš jak, po těch nezdarech si myslím že tělo je jen poblázněné.

darazv
28. srp 2012

@vormoni to ma mrzí ☹ nechapem správanie tvojho muža,,čo si myslí že má doma chúvu,upratovačku atd?a on može mat vyložené nohy?ako chapem že pracuje a nosí korunky a tým to končí?,,, zase to neznamená že ti nemusí pomahat ,,,a hlavne teraz ked máte druhé dieta a ty sa viac potrebuješ teraz zamerat na malú,,,to ako dlho je taketo žitie medzi vami?pretože ak to je už dlho tak nechapem prečo ste išli do druheho mimi 😒 vám by asi prospela VYMENA MANŽELEK a muž by sa asi uvedomil alebo už fakt neviem 😠

darazv
28. srp 2012

@petrufa86 ak mávaš na čas menzes a proste ti meška tak je bud jak píšeš alebo si fakt tehotná 😉 je pravda že si telo robí čo chce po tých hormonov ja som mala rozhádzane cykly a o kilách navyše nejdem ani radšej písat 😠

vormoni
28. srp 2012

@petrufa86 Ahoj a co testík nezkoušla jsi?Já bych myslela,že jsi těhotná,ale jak říkáte,už tu bylo tolik zklamání,že je lepší být opatrná..Moc držím palce,at je ONO!!!! 😎

petrufa86
28. srp 2012

@vormoni test jsem dělala včera a / čárka, dneska ne, protože doma žádný nemám. Nevím, ale i jsem našla diskuzi kde dr z nějakýho caru radil si test po IUI dělat až 4 dny po vynechání ms.

vormoni
28. srp 2012

@darazv Asi tak,ale co kdyby sem přišla nějaká služka a zas by měl navrch? 😖 Já šla do druhého mimi kvůli sobě a kvůli malému,aby měl sourozence..A s kým jiným než s manželem,i když někdy bych radši s někým jiným jak mě štve.. 😢 Já nezachraňuji vztah druhým dítětem to ne,jen jsem prostě chtěla zase to malé miminko a to jaké to mezi náma je věc jiná a někdy horší jindy lepší.. 😕 Horší ted,kdy já jsem kolikrát opravdu unavená a alergická na tu jeho lenost,sobectví a neochotu a nechápavost.. 😒

petrufa86
28. srp 2012

@darazv to je pravda, já teď měla duphaston, který obsahuje malinko jiný věci než utroš, ale vždycky když sem utroš vysadila tak ms přišla do 2 dnů, ale začal mě bolet podbřišek, záda a ms hned přišla v plné kráse. Žádné bolesti podbřišku, zad a pak nic, jen 2x lehké špinění na toaleťáku. . To je mě divný.

petrufa86
28. srp 2012

@vormoni manžel jeden, si myslím že je důležitá teď malá, jestli je přebalená, napapaná a...... pak nějaký uklízení,atd ne???

darazv
28. srp 2012

@vormoni jasné chapem ta ešte ma napadla jedna vec nežiarlí nahodou? že sa viac upínaš na deti ?lebo sú aj take pripady ked sa chlap cití odstrčení 🙂

darazv
28. srp 2012

@petrufa86 velmi ti prajem aby sa stal zákrak a tebe pod srdiečkom rastlo mimi,je to strašné jak sa nám nedarí otehotniet a kukat na iné ženy ktoré majú bruška alebo ako maju mimi v kočíku ☹

petrufa86
28. srp 2012

@darazv jojo, je to prostě nespravedlnost. Díky moc, vím, že naděje umírá poslední, ale víš jak......

vormoni
28. srp 2012

@petrufa86 aha,no tak ještě vydrž..moc ti přeju at tam brzy jsou 2 čárky🙂)Manžel je prostě jak kdy,ale ted o to míň spolupracuje myslím i proto že nemá sex,od porodu měl jeden odběr a pak už se to nezdařilo,malá usíná pozdě,on mezitím usne a já ho nebudím..sama radši zalehnu.. 😅 😕 O uklízení jemu nejde,spíš si myslí že budu lítat i kolem něj,je zvyklý z domu,že maminka skáče,a já s tím bojuju furt,že je mi to proti srsti..Aby se prostě víc zapojil i do toho co dělám já,a ne jen čekat až to celé udělám já..

vormoni
28. srp 2012

@darazv Tak to nevím,on je prostě sobec a o tom to je..vidím to v mnoha věcech..Žárlit může,ale když chce ,abych se věnovala jemu,musí mi pomoct s dětma-to ho nenapadne,na to je moc unavený nebo líný..a pak samozřejmě ani já nemám náladu si ho všímat ,když on se nezapojí a myslí si, že snad budu mít náladu..?Je to začarovaný kruh.. 🙄 😒

jahodnice
28. srp 2012

teda holky, vy jste se tady pořádně rozkecaly. Ten můj byl ze začátku taky pořádně líný, nebyl z domova zvyklý nic dělat. Postupem času jsem ho ale donutila, takže teď luxuje, občas pověsí prádlo, vynáší koš a i po sobě uklidí nádobí do myčky, já vím, že spoustu z toho jsou naprosté samozřejmosti,ale jsem ráda i za ně. Někdy i cestou z práce nakoupí, sám od sebe.

jahodnice
28. srp 2012

@petrufa86
vydrž, každému neroste hcg tak rychle. A na krvi jsi byla?

petrufa86
28. srp 2012

@jahodnice nene, nebyla, dr v caru mě řekl, že pokud budu mít // tak ať radši na krev přijdu, pokud / tak ať vše vysadím. Uvidím ve čtvrtek, pokud by byly // tak bych si na krev co caru skočila protože mám zrovna cestu do Pardubic.

jahodnice
28. srp 2012

@petrufa86
držím palce,ať to vyjde

darazv
28. srp 2012

@jahodnice ja dakujem bohu že mi dal toho mojho 😀 je užasny vo všetkom,, rád varí nemá problem ani upratat a hlavne sa navzajom doplname a pomahame so všetkym, dufam že to bude i nadalej cely naš spoločny život 🙂 ked som bola vždy po transfere varil,pral,upratoval proste všetko až mi ho bolo lúto ☹ aj teraz ked som prisla po zakroku domov ma obskakoval navarene bolo aj zakusok urobil 😀

petrufa86
29. srp 2012

@darazv
@jahodnice
@vormoni holky, zízrak se nekoná, MS ráno dorazila ☹ ☹ ☹

darazv
29. srp 2012

@petrufa86 ☹ ☹ ☹ ach jaj ☹ ☹ nemám slov ☹

petrufa86
29. srp 2012

@darazv jojo, co se dá dělat, jeden dál ty žviote jeden nespravedlivej ☹

darazv
29. srp 2012

@petrufa86 je to strašné ako vieme že máme problem otehotniet o to vačšia túha po miminku je ☹ už ma vie rozplakat aj reklama kde je miminko ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru