KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
19. říj 2012

@vormoni
@darazv
ahoj kočky, právě jsme se vrátili z divadla - muzikál od Daniela Landy Klíč králů, po pravdě viděla jsem už lepší, navíc děj není ukončený, bude další díl...
Krásný víkend

darazv
19. říj 2012

@jahodnice ja milujem jeho hudbu ale na muzikal niesom 😒 prajem aj vam prijemny vikend @vormoni jasné priatel bol cely bez seba 😀

jahodnice
19. říj 2012

@darazv
taky miluju jaho hudbu, viděla jsem i muzikál Touha, ten byl super,ale tento mě docela zklamal ☹
Už jste doma pořádně oslavili výsledky testů? Chceme vidět za 9 měsíců výsledek oslav 🙂

darazv
19. říj 2012

@jahodnice zajtra tak decentne 😀 ale mrcha sa hlasi tak asi to bude bez sexu 😠

jahodnice
20. říj 2012

@darazv
u nás bude víkend taky bez sexu, mrcha dorazila 😠

vormoni
20. říj 2012

@jahodnice Ahoj,no já na to taky moc nejsem,zajímal mě dracula,ale toho jsem za mého působení v Ph nestihla,byla jsem jen na ...aha,ted nevím jak se jmenoval.. 😒 tuším něco s mušketýry...a to bylo docela hezké..Já radši koncerty,ale to se mi také pár dalších let nepoštěstí,páč jsou docela drahé a já ted budu šetřit spíš pro děti..z mateřské,že.. 😅 😕 Ale mám za sebou ještě ucházejícího M.Jacksona,když byl v PH!!!To byl zážitek.. 😀 A pak také třeba Kabáti,zástupce čes.kapel.. 😎 No jo,je jich spousta,co jsem prošvihla,ale snad ještě někdy nějaký dám..Nebo divadlo,to jo 😀

darazv
20. říj 2012

@vormoni ahojky kukala som foto malej a mam pocit ze sa zacina podobat na bračeka vsak? 🙂

vormoni
20. říj 2012

@darazv Jojo,mě ho připomíná celou dobu,proto dostala tak brzy náušničky ,aby vypadala víc holčičí.. 😉 😎 Je mu hodně podobná.. 😅

darazv
22. říj 2012

@vormoni ale ja som nemyslela že je malá jak chlapček iba to že sa podobá na bračeka 😉

vormoni
23. říj 2012

Jojo,já vím..Má jemnější rysy,ale je to opravdu celý on,i když ted už to tolik nevnímám,jako hned ,kkdyž se narodila 😉

jahodnice
27. říj 2012

@vormoni
@darazv
chumelí a chumelí, no fuj to je hnus takhle brzy 😒

darazv
27. říj 2012

@jahodnice akurat si ma predbehla šla som to písat 🙂 no zima klopká na dvere je to des ako keby som tusila pretoze vcera som si vybrala zo skrine zimnu bundu a dala ju do pracky,to je fakt krasny vikend 😠

vormoni
27. říj 2012

Jojo holky,u nás sněží už od včerejšího večera,celou noc a i ted..:-ONic moc,lepší být doma v teple.. 😉

jahodnice
27. říj 2012

no, já jsem si začala včera plést nový zimní svetr a asi jsem s tím pletením nějak zaspala, měl být už hotový 🙂 naštěstí jsem včera zvládla uklidit kytky z balkonu a zachránila je tak před zmrznutím. Asi dneska nevytáhnu paty z domu...

darazv
2. lis 2012

@jahodnice
@vormoni Ahojky holky tak prešiel rok čo sa založila táto diskusia a len pár žien má miminko ☹ dufam ze sa nám tiez poštastí a budeme tehulky,,,do domceku sa stahujeme o mesiac banka sa asi nikde neponahla 😠 vkuse dáke papierovacky ze neviem kde nam hlava stojí,,prajem vam prijemny vikend 😉

jahodnice
2. lis 2012

@darazv
ahoj, taky jsem si uvědomila, že jsem byla vloni na ketu 7.listopadu, nějak to letí...Takže na Vánoce už budete v domečku? My už jsme zadali prodej lounského bytu realitce, tak doufáme, že se poštěstí a prodá se. Jinak z práce chodím každý den strašně unavená, dětičky jsou jak praštěný ☹ .Už mě to tam fakt nebaví.
taky přeju krásný víkend

vormoni
2. lis 2012

@darazv Ahoj,toto uteklo,co..☹Je to hrozné,jak málo z nás to vyšlo..taková škoda,a promarněných nadějí..Ale musíte doufat,že nakonec to přece vyjde..jinak by ten život stál za prd.. 😒 Tak hlavně ať vám to vyjde s domečkem a máte jiné starosti..🙂

jahodnice
2. lis 2012

@vormoni
v poslední době mám pocit, že snad tu smůlu přitahuju - děti nemám, v práci to stojí za h...., ani se nějak netěším na Vánoce, bez dětí to prostě není ono ☹

vormoni
3. lis 2012

@jahodnice Ty bys taky potřebovala změnu,aby jsi přišla na veselejší myšlenky.. 😉 Bydlení máte nové,přítel je fajn,tak si dělejte radost a nenech se těma smutnýma myšlenkama otrávit,máte jeden druhého a to je hodně a na mimču můžete stále pracovat 😉 😀 Někam vyražte,romantika..to zas nehrozí nám s dětma.. 😅 😕

jahodnice
3. lis 2012

@vormoni
teď bych hlavně potřebovala změnit práci, ale zatím nenacházím nic zajímavého ☹ Chodím každý den z práce unavená, naštvaná a vynervovaná, prostě hrůza. Leckdy se mi stane, že usnu dřív, než můj drahý dorazí do pelišku ☹
Jinak někam vyrazit můžeme akorát o víkendu, volno z práce si vzít během školního roku nemůžu. ...Jsou dny, kdy to na mě prostě všechno padne, ale jinak jsem docela v pohodě, beru to tak, že každý prostě nemůže mít všechno

vormoni
3. lis 2012

Já vím,je to těžké sehnat něco v dnešní době a prý už i v PH! 😲 Tak víkend někde je taky dobrý,těch nabízí všude..nějaký relaxační v krásných penzionech,nebo i zámcích,já bych jela hned.. 😉 Být váma udělám si to jako tradici aspon 1x za měsíc,odjet na ten víkend a poznat pár hezkých míst..a to by v tom byl čert aby to nepřineslo své ovoce!!!A taky lepší náladu 😎 😀

vormoni
9. lis 2012

Tak kdepak jste holky?Co je nového?My máme za sebou vítání občánků,malá už má 3 měsíce a na kontrole měla 5 kg a 64cm..Roste nám víc do délky 😎 😀 Fotky jsou kdyžtak nějaké v albu,od profíka budou až ve středu.. 😉

darazv
9. lis 2012

@vormoni ahojky to co znamena vítání občánků?a to som si myslela ze v cestine ma uz nic neprekvapi 😀 tak mala bude asi modelka fotky su nadherne ste kočky a aj malý je fešák 😉 prajem prijemni vikend holcinky moje . inac u mna nové len to ze zobem ten duphaston dnes som 19DC a budem ho brat do 26DC zatial mi nerobí zle znášam ho oki,,

vormoni
10. lis 2012

@darazv Ahoj,to je ,že tě město pozve na radnici,tam ti zarecitují a zaspívají nějaké děti,vyfotí vás jejich fotograf,dostaneš kytku a dítě hračku a nějaké povídání o nejkrásnějším dárku-dítěti 😀 Je to milé,ale dost rychlé,ale vzhledem k těm prcům tak akorát.. 😉 😉 Škoda jen, že nemají víc kolíbek,pak kvůli focení je to moc nahonem..Za mě tam byly vždy 3 kolíbky ale taky jen po třech rodinách s dětma,asi se jich střídalo víc v tom dni..nevím.. 😅 😕 Tak to bylo v mém rodném městě-tenkrát jsem já byla jedno z těch dítek, co tam chodilo recitovat a dostali jsme za to vždy dohromady 1 bonboniéru.. 😀 😀

jahodnice
10. lis 2012

Ahoj kočky, u nás nic nového, nakupuju pomalu dárky na Vánoce- pro neteřinku mám nějaké hadříky, je to padádnice, vypalovací fixy na porcelán, dětské vyšíváni. Bráchovi jsem koupila sodastream, jen nevím co vybrat našim. V týdnu jsem si při pohledu do kalendáře uvědomila, že už je to rok od KETU...a pořád jsem se nezbavila přebytečných kil, která jsem nabrala při stimulaci, hrůza, jsem jak hrošice 😖
Hezký víkend

darazv
10. lis 2012

ahojky tak ja mam tiež kila naviac ale hadam pri praci okolo domu pojdu dole 😒 s tými vianocami mam nervy uz vyse mesiaca sú vsade stromceky ozdoby atd je to choré podla mna a aj tie reklamy,,,neznasam vianoce asi preto lebo nemam deti ale ked budú tak radost z vianoc nastane 🙂

jahodnice
12. lis 2012

@darazv
tak to jsme na tom podobně, asi poslední dva roky vysloveně nesnáším Vánoce, v obchodech s nimi otravují už konce září, hrůza ☹
Včera jsem si upletla novou šálu, zkusím ji vyfotit a dát sem fotku.

jahodnice
12. lis 2012

tak fotka šálky asi nebude, jde to blbě vyfotit, ale je to taková ta co vypadá jako z kanýrků- barva přechází z tyrkysové do tmavě modré.Musím se pochválit, povedla se mi

darazv
12. lis 2012

@jahodnice tak to je škoda bola som zvedava jaka si sikulka 😉

jahodnice
12. lis 2012

@darazv
zkusím nafotit zítra na denním světle

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru