KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
26. led 2013

@jahodnice Ahoj,to je teda smůla co?Ale to víš.ve škole máte určitě bacilů,tak nechyť něco.. 😲 Já nikde nebyla a taky mě škrábe v krku už druhý den,ale na to by mohly stačit vitamíny.. 😀
To budeš mít zábavu se strojem,mě to taky jednu dobu bavilo..Ale to bylo ještě za komanče a neměla jsem nic na sebe 😀
Dneska je obzvlášť krásný pohled ven,jako v mrazíkovi..
🙂

jahodnice
26. led 2013

@vormoni
ráno bylo -16, teď už jen mínu.s 6, podle předpovědi má být příští týden až 7 nad nulou, to jsou výkyvy. Nechystám se rozjet krejčovskou velkovýrobu, ale mám pár vyšitých ubrusů a potřebuju je zaobroubit, chci si ušít tuniku z šátků, občas je potřeba vyměnit zip na kalhotách,...a jednou třeba pro dítko...
dívala jsem se na fotky, koupila jsi pro Nikolku krásné hračky

vormoni
26. led 2013

@jahodnice Ty brďo,tolik jo?Já u nás viděla večer -9st a pak už nevím.. 😉 Tak to se ti bude stroj hodit.. 😎
Díky,hračky jsou krásné,ta deka mě úplně nadchla,já měla pro Kubíka obyčejnější,byla moc tenká , takže jedině s dekou vespod..A stála 800kč!!!Tahle stála půlku,z druhé ruky a je pěkně vycpaná a bez vad,suprová🙂Ta druhá je taky bezva,ale musíme se nejdřív naučit sedět:o)

darazv
26. led 2013

@vormoni ejha to je uz velky chlapec 🙂
@jahodnice ach jaj skoro sa uzdrav ,,mna trapili močove cesty ale teraz je to oki...my momentalne upratujeme pudu pretože je tam kopec sena tak to pálime na dvore ale zima je desná 😠 ach jaj nech uz je jar ,,,drzte sa pa

jahodnice
26. led 2013

@vormoni
my máme digitální teploměr a ten si pamatuje nejnižší teplotu a to bylo -16,5, asi někdy v noci, ráno -15,9. Jsem ráda, že dneska nemusím ven, válím se v pelíšku a odpočívám

jahodnice
26. led 2013

@darazv
přesně, už aby bylo jaro, nemám zimuve městě vůbec ráda. Sníh mi stačí na horách.

jahodnice
26. led 2013

@vormoni
tak co, už jste rozhodnutí pro konkrétní školu? Je to těžké, hlavně aby malý nemusel dojíždět přes celé město.

vormoni
26. led 2013

@jahodnice No tak nějak jsem rozhodnutá pro tu včerejší,ale ještě jsem neviděla družinu a manžel ji chce taky vidět,takže v úterý tam jdeme všichni a uvidíme..zápisy jsou tady 7-8.2.tak je ještě čas 😉 Tahle je tady ve městě,kousek od náměstí..je to docela daleko ale dá se to,ta druhá je ještě dál a tam už vozí děti bus..Takže volím tu první,i když v zimě niiiic moooc... 😒

jahodnice
26. led 2013

@vormoni
je to těžké vybrat školu, naprosto to chápu.Taky je dobré, když jde do stejné školy nějaký kamarád ze školky, děti si pak líp zvykají na nové prostředí. Já jen doufám, že pokud budu mít někdy děti, tak nebudou chodit do školy, ve které právě učím 🙂

darazv
1. únor 2013

@vormoni ahojky tak boli ste v utorok pokukat?ako to dopadlo?
@jahodnice a ty ako mojka uz si oki? holky ja mam antibiotika CIPRINOL 500 ,,,plus som si kupila kvapky rowatinex uz močim cez noc menej tak hadam budem v poriadku cim skor....holky v pondelok ideme s priatelom k liečitelovi ktorí udajne pomohol vela ženam otehotnet nieje to ziadny podvodnik a nepyta ani vela penazi !!!robi to vsetko rád a hlavne ked pomože k vytuženemu miminku...tak som zvedava ,,,holky inac ja takymto veciam neverim ale z neho mam nejaky dobry pocit 😝 vsak za to nič nedame,,,par korun - oproti IVF ma nezabije 😠

onno
1. únor 2013

@darazv Ahoj taky bych chtela k leciteli.Muzu se zeptat ke komu?

darazv
1. únor 2013

@onno ahojky idem prvy krat P.Háklovi býva pátek u podebrad ,tak možeš počkat jak to dopadne u mna a podla toho sa rozhodnes a objednas ak chceš 😉

jahodnice
2. únor 2013

@darazv
Ahojky, já už jsem v pořádku, sice ještě trošku kašlu,ale jinak pohoda. Taky jsem přemýšlela o tom, že bych navštívila nějakého léčitele. Mám tip na jednu paní, tak uvidím.
Hlavně, aby ti léčitel pomohl k miminku, uvidím,jak dopadneš a třeba to taky zkusím.

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
ahojky, jaké to bylo u léčitele? Spolužačka mi dnes poslala fotku z 3D ultrazvuku, čeká třetí dítko. Přiznám se, že mě ta fotka docela rozesmutnila, ale co nadělám, takový už je život...

darazv
6. únor 2013

@jahodnice ahojky no bolo to velmi zaujmave zacinam týmto ludom verit,,,on lieči energiou mal prilozenu ruku polhodinu na mojom podbrušku citila som tlaky a horuco mi bolo potom siel na rad priatel s nim to nerobilo nic len ku koncu niečo citil liečitel mi povedal ze može sa stat ze zacnem špinit a fakt sa aj tak stalo asi hodku co sme od neho odišli som začala !!!a to som len bola 13DC,,,povedal ze ak do jari neotehotnem mame prist este raz ...tak som zvedava ak dostanem mrchu hned sa objednam...no mojka to ti verim ja ked aj tu vidim fotobloky miminiek tak mi je do plaču ☹

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
držím ti palce,aby to vyšlo. Někteří léčitelé asi opravdu pomůžou

darazv
6. únor 2013

@jahodnice dakujem ak mi pomože a ja otehotnem tak hned ides k nemu i ty s manželom je ti to jasne? 🙂

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
ano šéfe!

darazv
6. únor 2013

@jahodnice kukala som inac vcera spravy a ze utoči daka chripka v čr nebezpečna 😖 dufam ze v skole ju nemate...

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
snad ne, pár dětí je nemocných, ale chřipku snad nemají. já jsem už v pohodě, trošku kašlu,jinak dobrý. Teď jsem se na netu dívala na stránky toho léčitele, vypadá to zajímavě.

darazv
6. únor 2013

@jahodnice tak to som rada ,,,no ja mu verím uz len preto ze sa nehrá na dokonaleho liečitela ktorí z teba taha prachy ...on je proste svojsky žiadna nadherna cakarna a ani jeho miestnost žiadny typek v dokonalom oblečení proste je sam sebou kroniku co tam mal a citala som odkazy ludí ktorým pomohol tak velmi vela tam bolo co otehotneli zeny a dakovali ..hlavne aj poradil čomu sa vyvarovat v strave nepit mlieko a hlavne nedavat do kavy - čo som robila 7 rokov !!nejest kuracie maso .rajcata.mrkvu mliečne vyrobky,,, a viac sa zamerat na stravu podla krvni skupiny ja som A - a podla nej by som nemala maso jest vobec 🙂 priatel nevie aku ma musime to zistit ...

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
taky mm krev A, přítel taky. Mléko do kafča miluju a všechno to, co píšeš, že bych neměla, tak to mám ráda. Tak od zítra kafe bez mléka a maso zredukuju na minimum

darazv
6. únor 2013

@jahodnice možem ti poslat mail kde mam napisane krevni skupiny čo mozu a nemozu jest 😉 a mate negativ ci pozitiv?ja som pozitiv

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
já mám A+, Jirka A-, když mi dietu pošleš, budu moc ráda. Mail mám : mala.martina@tiscali.cz

darazv
6. únor 2013

@jahodnice no tak som to poslala omylom ale všetky typy 🙂 no ja som nazoru ziadna dieta!!! stačí sa riadit stravou podla krevní skupiny my mame nevyhodu Ačkari že pre nas je maso ako jed!!!!hned sa nam uklada na tuky 😀 má to niečo do seba no budeme asi vegetarianky 🙂 a mate jedno plus ze mate obaja ačko nemusite si delit stravu aj ked pochybujem ze tvoj muž vynecha maso 🙂 inač ak priatel miluje arašidky tak odporučam nech si ich odpustí to bola dalsia vec co hakl zakazal mojmu 😝 on je proste nazoru že vsetko kravské- mlieko,jogurty atd vyvolavaju vypudzenie plodu tzn,vcasne potraty a betakaroten je tiez zlí takze idem to skusit a nejest to a hlavne nepit velvet s mliekom ☹

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
úplně vegetariány ze sebe asi neuděláme, ale budeme se snažit maso hooodně omezit.Arašidky nejíme, mlého si dává jen do kafe, ale má docela rád jogurty. Zítra si to v práci vytisknu a budu se snažit podle toho vařit

darazv
6. únor 2013

@jahodnice ja som tiez na jogurty... bola som v tescu ze si kupim jogurty ale nie z kravskeho mlieka no a šla som naprazdno 😀 pretoze nikde na jogurte nemas pisane z akeho mlieka to je...no budem musiet niečo vymysliet 🙂

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
možná někde budou mít kozí jogurty,ale mám pocit, že budou pěkně drahé a asi nebudou nic moc na chuť ☹ no uvidíme, jak to zvládneme. Hlavně, aby se ti brzy zadařilo a pak možná za léčitelem vyrazíme taky 😉

darazv
6. únor 2013

@jahodnice ja som jedine objavila sojovy ale to bol fakt grccc a najvacsia sranda ze mi soju odporučil a mne vobec nechuti 😖

jahodnice
6. únor 2013

@darazv
mně celkem chutná sojové maso. Ale kuře se snad může, jak jsem se dívala. Jinak já mám ráda pohanku, kuskus, čočku, tak snad hlady nezemřu...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru