KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
5. led 2012

@z4401 každopadne ti prajem aby si to mala čím skor a dopadlo to jak má daj vediet potom čo ti doktori povedali držím palčeky 🙂

darazv
5. led 2012

@vormoni nebojkaj určite ti deloha rastie vo velkom 😀 a to sa vtedy stáva,pekne odpočivajte 🙂

megy
5. led 2012

@vormoni občasné píchnutí, tahání v podbřišku je normální. roztahuje se děloha, sliznice jsou překrvené. Určitě bych to ale řekla dr., ten by tě měl zkontrolovat. Může to dělat i níže položená placenta, která by teď měla začít fungovat. naordinuj si klid a pokud chceš mít jistotu, tak si raději zajeď k dr. já byla ze všeho taky dost vyplašené - jednou křeče při zácpě, pak ztvrdnutí bříška po čůrání, no prostě furt něco. držím pěstičky 🙂

darazv
5. led 2012

Tak holky volala som do caru či vobec mam prist na ober krvi zajtra kedže mrcha sa riadne spustila a test negativní sestrička ma hned objednala k dr a mam prist pondelok aj na krv a konzultaci nájst vraj riešenie 😒 takže v pondelok dám vediet ako som dopadla,,,a rozhodla som sa vypnut a zajtra ma pozvlala kamoška na disku dlho som váhala ale zistila som že mi to asi len prospeje 😝

vormoni
5. led 2012

@darazv No snad máš pravdu,zítra jim to každopádně řeknu,jedu tam hned ráno.. 😉 Disko ti určitě prospěje,užij si to🙂

vormoni
5. led 2012

@z4401 Také přeju brzké zotavení,at´ můžete v březnu zkoušet znovu a hlavně atˇ se zadaří🙂

vormoni
5. led 2012

@megy Děkuji za uklidnění,snad to opravdu nic nebylo,jsem ted krapet nervozní..ale zítra mě snad uklidní u dr,i když s prohlídkou nepočítají,jdu jen na krev,ale třeba mi řeknou,atˇ si radši počkám na UZ..dám vědět 😉

megy
5. led 2012

@vormoni já ti rozumím, jak musíš být nervózní - já jsem byla dost vyplašená z každé maličkosti, ale důvod je prostý. Jsem poprvé těhulka, ale každé těhu je taky jiné, že? když u mě převládla nejistota, tak jsem si raději zavolala dr., ať si o mě myslí, co chce. On těhotný není a tvé tělo ví, co říká 🙂 teď už to beru trošku jinak a spíš se snažím taky moc nepozorovat 🙂 držím pěstičky, jo a taky má nejistota pramenila z toho, že jsem si neměla s kým popovídat - má sestra má roční dítě a když jsem se ji zeptala, zda je normální to či ono, tak mi nedovedla poradit a spíš mě odpálkovala - alespoň já to tak vnímala, takže když tady čtu některé těhulky, co se kolikrát trápí, když jim nikdo neřekne, co může být normální, tak mi to nedá 😉

jahodnice
5. led 2012

@darazv
užij si disco, na vyčištění hlavy je to super nápad 🙂

jahodnice
5. led 2012

@vormoni
držím palce,ať to dobře dopadne 🙂

vormoni
5. led 2012

@jahodnice Děkuju,dám zítra vědět🙂

vormoni
5. led 2012

@megy Jojo,jenže pro mě je to už druhé dítě,tak mě to překvapuje,páč poprve jsem snad nic takového nezažívala,i když kdo ví -je to už přes 4roky,chodila jsem tenkrát do práce a možná se ted moc pozoruju..Také mi kámoška( co má dítě z umělého,ale rodila o 3 měs dřív a prožila peklo v nemocnici,jestli dítě přežije)dala brouka do hlavy,že děti z umělého jsou jako víc "křehké",že se musíme víc šetřit ,aby vše dobře dopadlo a tak jsem hned vyplašená..já osobně si myslím,že když už otěhotním i když z umělého, můžu mít naprosto pohodové těhotenství jako z přiroz.početí a nebo ne,ale že to není nijak rizikovější než to přirozené početí..Asi to tak má proto co prožila..☹

vormoni
5. led 2012

@megy Jinak koukám,že ty už to máš za pár s miminkem,tak ať se daří jako doposud a dotáhnete to oba ve zdraví až do krásného konce🙂

jahodnice
5. led 2012

@vormoni
já jedu na víkend k našim, tam nemám připojení na net, takže tvé, doufejmedobré, zprávy si přečtu až v neděli, až se vrátím domů.

petrufa86
5. led 2012

@darazv jojo, to ti prospěje a pořádně se odreaguješ

darazv
5. led 2012

@jahodnice dakujem určite mi bude lepšie 🙂

darazv
5. led 2012

@petrufa86 dakujem 🙂 inač urobila som ten odvar harmančeka a vobec mi to nepomohlo :(

vormoni
6. led 2012

Ahoj holky,tak jsem byla na té krvi,říkala jsem sestřičce o tom špinění,tak mě uklidnila,že se to stává a pokud to ustalo,nemusím se ničeho bát,na další kontrolu jdu až za 14dní,tak uvidím.. 😉

darazv
6. led 2012

@vormoni no vidíš 🙂 tak pekne odpočivajte a užívaj si tehulkovanie 😀

petrufa86
6. led 2012

@darazv Jak je to možné, mě to vždy pomohlo a hned jak jsem vlasy do toho namočila tak byla voda červená. Jinak teda nevím co by ti pomohlo. Ale je to divný že se ti to drží tak dlouho ve vlasech a byl to jen šampon

darazv
6. led 2012

@petrufa86 no ved práve to mna tiež prekvapilo 😠 no ja mam asi iné divné vlasy viem že ked som si aj červenú farbu dávala tak každy bol paf z toho že jak je možné že mi tak dlho drží vždy ked som ju už mala aj mesiac na hlave tak každy jeee máš nanovo zafarbene vlasy ? 🙂

petrufa86
7. led 2012

@darazv To já si barvím valsy načerveno taky ale ne šamponem ale barvou a vydrží mě to tam sotva 2 měsíce a můžu si je barvit znovu tak je zvláštní že ti šampon vydrží i měsíc.

darazv
7. led 2012

@petrufa86 no ja už davno nepouživam červenu teraz posledne som si dala šampon stredne hnedu farbu a drží mi na hlave už vyše tri mesiace 😠 tak ked to mam odrastené vyzerá to divne pretože moja prirodzena farba je plavá 😒

petrufa86
7. led 2012

@darazv Jestli ta fotka je aktuální tak to tam je vidět že máš půlku vlasů jinačí 😉

darazv
7. led 2012

@petrufa86 no ved prave mam nervy z toho a nechcem si na seba zase kydat dalšiu farbu ja som si 13 rokov farbila vlasy a teraz som chcela prestat a stálo ma to vela síl aby som sa vobec zbavila červenej lebo tu som dlho mavala tak mi musela kadernička postupne zbavovat pigmentu nemam šediny a plava teraz letí tak som konečne dosiahla svoju prirodzenu a potom som len dala tento šampon a nie a nie zbavit sa ho 😠

petrufa86
7. led 2012

@darazv Bych se asi zeptala kadeřnice co s tím, ta určo bude vědět,ne? 😉

vormoni
8. led 2012

@darazv Ahoj,tak jaká byla diskotéka? 😉

jahodnice
8. led 2012

@vormoni
hlavně, že je všechno v pořádku.

darazv
8. led 2012

Tak holky moje zlaté disca super som sa tak dlho nezabavila uplne som vypla všetky starosti šli bokom stačilo mi málo alkoholu a už som bola v náladičke 😀 zajtra idem na krv sice zbytočne ale čo už,,a pokecat s dr dufam že tam nevybuchnem!!a vy ako ste strávili víkendik?

jahodnice
8. led 2012

@darazv
to je super, že ses tak odreagovala. Já jsem byla na víkend u našich, zaskočila jsem tam i ke kámošce, otevřely jsme si lahvinku růžového vínka, byla pohoda. To jsem přesně potřebovala, vypnout a vypovídat se.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru