KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
16. únor 2012

@vormoni
na práci se zkusím zeptat - u nás ve škole má pobočku pedagogicko-psychologická poradna, tak to zkusím tam. Je to práce víc v klidu a pohodě, ale jde spíš o zkoušku, protože nic o tom, že by měli volné místo nevím, ale třeba do budoucna.
S placením za mražení jsem to myslela spíš jako vtip, samozřejmě, že nás skásnou znovu, jak jinak.

vormoni
16. únor 2012

@jahodnice Tak držím palce v práci 😉

jahodnice
16. únor 2012

@vormoni
budu to tam muset nějak do června přežít a doufat, že příští ivf se povede

monivo
16. únor 2012

My jsme měli po prvním ET 11 embryek. Zamrazili je do 4 dávek - 3x po 3 a 1x po 2. Což mě taky naštvalo. Protože teď rozmrazili tři, tudíž tři v čudu - ale dvě nepřežila nebo prý spíš byla tak na 80% jen vhodná, takže nakonec nám to jedno bohatě stačilo. Ale kdyby rozmražení přežila, tak si myslím, že by skončila v koši. Nejsem si jistá, jestli v Gennetu znovu mrazí.

vormoni
17. únor 2012

@monivo Tak to by mě zajímalo,jak mi asi zamrazili ty moje 3 mrazáčky..Já myslela že to dávají po jednom,aby takhle zbytečně neplýtvali, ale o to jim zjevně nejde ☹

jahodnice
17. únor 2012

@vormoni
nejspíš ti je zamrazili po třech

vormoni
17. únor 2012

@jahodnice Tak to je bezva..nechápu proč..když 3 nezavádí..lepší nevědět..snad je nebudu potřebovat.. 😲

jahodnice
17. únor 2012

@vormoni
tak třeba kdyby teď nevyšla holčička, tak napotřetí by se to určitě povedlo. Jinak já jsem dnes byla na endokrinologii, nechala jsem si nabrat krev na hormonální profil a 1.3. jdu na utz do caru a vyzvednu si žádost na další pokus.

audrina
17. únor 2012

Ahoj vsichni,
Nefunguje mi pocitac tak se musela skocit k sestre.
Takze,14.unora,14 dni po transferu,HCG 474.Super,Hura...furt tomu nemozu uverit,vcera sem si pro jistotu jeste delal test a je to tam ...v Repromede mi pogratulovali,tak doufam,ze vse bude tak jak ma,v poradku.

jahodnice
17. únor 2012

@audrina
veliká gratulace

vormoni
17. únor 2012

@audrina Tak to moc gratuluju,jen tak dál..úspěch to je veliký,už kvůli tomu,jak dlouho bylo embryjko zmražené.. 😉

vormoni
17. únor 2012

@jahodnice No u nás asi třetí mimčo nehrozí,ale kdoví,člověk míní a život mění..Ale je to plýtvání s tím mražení po 3 ks každopádně..Doufám,že ti na profilu objeví to,co bránilo pozitivnímu výsledku a budou to řešit,at múžete, co nejdřív zkoušet dál..Pozdravuj v Caru sestřičky🙂 😉

jahodnice
17. únor 2012

@vormoni
paní doktorka ne endokrinologii je sympatická, tak snad se příště zadaří

monivo
17. únor 2012

@audrina gratuluju 🙂 Koukám, že sis to dala už do pasu. Já se zatím držím víc zpátky, čekám až na UTZ raději 🙂
@vormoni já bych si nebyla tím zamražením tak jistá, třeba když jich zbude takhle málo, tak to nedávají dohromady. Ale těžko říct. To by ses musela jedině zeptat, ale v tvém případě to asi není aktuální 😉
Dneska jsem mluvila s kamarádkou, se kterou jsme spolu ležely na pokoji po porodu. A taky je těhotná, cca o týden méně než já. Takže náhoda. A obě chceme znovu rodit v Podolí 🙂

vormoni
18. únor 2012

@monivo No kdo ví..Podolí je vyhlášené,bydlet v Ph,tak bych o něm také uvažovala..já při Kubíkovi chtěla jet do Motola..taky jsem tam byla s poslíčky..ale nakonec jsem rodila v Rakovníku a ted to mám v plánu taky.. 😉

audrina
18. únor 2012

Tt Monivo:jak jsem rekla,nebudu si kazit naladu moznymi komplikacemi,na sono pujdu 6.brezna,to by tam uz melo byt srdicko.na stresy je vzdycky casu dost... 🙂

monivo
18. únor 2012

@vormoni ani nevím, proč je vyhlášené Podolí, myslím, že i ostatní porodnice jsou v pohodě. Je tam naprd registrace a hlavně riziko, že budou mít stopstav. Jako prvorodička bych se na Podolí vykašlala, chtěla jsem jít tenkrát do Krče. Jenže Krč bere až od 30tt a já byla v 28tt, takže jsem dostala na výběr Apolinář, Podolí a Motol. V Podolí je super péče o nedonošené a i super péče následná. Chodili jsme tam pravidelně až do loňského září. Znovu o Podolí přemýšlím právě z důvodů, že už to tam znám, oni by snad mohli mít záznamy o mě a kdyby nedej bože se něco stalo znovu, tak jsou tam na tohle dobří.

vormoni
19. únor 2012

@monivo Tak určitě budou mít záznamy,když jsi tam byla..Já myslela vyhlášená mezi rodičkama obecně,ale v Ph jich je jistě víc..Já chtěla motol,páč je z naší strany nejblíž,ale tenkrát bylo moc porodů a měli plno,takže mě posílali když to na mě přišlo na Kladno a okolí..A musím říct ,že motol z toho co jsem zažila nic moc,každá kontrola 3 hod a déle čekání..hrozné vedro v čekárně..takže ted si to určitě ráda odpustím,mám nemocnici v Rak za barákem..Dojdu si tam i pěšky.. 😀 A jak se jinak cítíš?Ultrazvuk máš na konci února,že? 😉

monivo
20. únor 2012

@vormoni ano,, 29.2. No jak se cítím, dneska dopoledne teda nic moc. Ráno jsem myslela ,že to hodím, ale ustála jsem to. Pak jsme šly s dcerou na kroužek. Když jsme dorazily domů, tak na mě přišel hlad a udělalo se mi opět dost blbě. Dala jsem si banán, ale nezabral, tak jsme musela ještě vytáhnout sušenky. Teď už to jde. Uvidíme, jaké budou další dny 🙂 Co ty?

vormoni
20. únor 2012

@monivo Ahoj,já jsem v pohodě,nevolnosti naštěstí neznám,jenom pocity přefouknutí.. 😀 Je to blbý když se můsíš starat o tu malou a nemůžeš si lehnout a zaspat to..Snad tě to přejde,držím palce... 😉 Nějak nám tu ta konverzace chcípá,co..škoda.. 😒

jahodnice
20. únor 2012

@vormoni
já bych konverzovala, ale nějak bohužel není o čem 😠 prázdniny skončily, byla jsem v práci,cestou domů nákup,teď peru a čeká mě plný koš košil na žehlení...
ty jo, ty už máš 18.týden, ještě chvíli a budeš za polovinou,

vormoni
20. únor 2012

@jahodnice Já vím a chápu tě,mrzí mě ,že vám to nevyšlo,mohli jsme kecat dál, prožívat ty začátky..Zkouším i jiné diskuze,ale tady jsem víc doma 😀.No jo utíká to docela,taky jsem si říkala,ještě chvíli a budu v půlce..Těším se až budu mít po testech,dozvím se to bude,doufám,že výsledky budou ok a konečně začnu shánět nějaké drobnosti pro prcka..🙂

jahodnice
20. únor 2012

@vormoni
když občas procházím obchody a vidím, kolik mají krásných věciček na miminko,hned bych něco koupila 🙂 🙂

darazv
20. únor 2012

Ahoj holky tak práca super ludia ma myslím prijali dobre 🙂 Moje heslo aký Vy ku mne tak Ja k vám,,,tak to hned pochopili.Je pravda že tu už moc nepíšem pretože tiež nemám čo ☹ ale neznamená to že Vás nesledujem a prajem vám všetko dobré 😀

jahodnice
20. únor 2012

@darazv
jsem moc ráda, že se ti v práci líbí. Já jsem už taky byla v práci, vůbec se mi nechtělo 😠 . Ale co se dá dělat...snad bude příští pokus pro nás obě úspěšný

darazv
20. únor 2012

@jahodnice ahojky no to dufam aj ja že sa to nabuduce už podarí 🙂 prosím ta chod do caru nech ti vypíšu žiadanku a objednaj sa na imunologii na komplet vyšetrenie a až potom chodte do dalšieho IVF pretože možeš mat problem o ktorom nevieš a ani dr z ivf a cez imunologiu ti to zistia,,pretože možeš mat napriklad protilatky-alergiu na spermie alebo embrya a potom zbytočne vyhodené prachy na ivf 😠 na imunologiu je dlha čakacia doba tak preto ti píšem aby si sa poistila aj s priatelom a šla sa objednat a možno zistia fakt daku blbost a aspon CAR b 🙂 bude vediet akymi liekmi alebo injekciami ta zasobovat na dalšie ivf.

vormoni
21. únor 2012

@jahodnice Já s oblečením ještě počkám,i když mi to trhá srdce,ty slevy kolem..když ale ještě nevím barvičku.. 😲 Koukala jsem na monitor.podložku nanny, kterou určitě budu chtít,měli jsme ji i při Kubíkovi a jsou ted o hodně levnější,co jsem viděla..To potěší:o)

vormoni
21. únor 2012

@darazv To je prima,že se ti v práci líbí,aspon nějaká radost,vid... 😉 A co ty a nějaká další vyšetření,půjdeš nebo jen vynecháš nějaký měsíc a zkusíte to znovu?

jahodnice
21. únor 2012

@darazv
už mám nabranou krev na hormonální profil, 1.března jsem objednaná do caru na kontrolu, tak si nechám hned vypsat žádanku na imunologii a hematologii.Nechci už jim cpát prachy zbytečně...

darazv
21. únor 2012

@vormoni Ahojky 7.3 idem na komplet vyšetrenie imunologie potom budem čakat tri tyždne na vysledky a ked sa zistí pričina neuspechov tak v dubnu pojdem na KET 🙂 ako sa citiš mamina?kedy maš najbližšie UZ ?už by sa ti mohla princeznička ukazat 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru