KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
4. dub 2015
vormoni
5. dub 2015

To je sikulka,jak hezky pase😉

jahodnice
5. dub 2015

@vormoni už i leze, období klidu skončilo. Kolíbku jsme už zazimovali a spí v postýlce, začíná se pokoušet o sezení a mám strach, že by z ní vypadla. Už se nevejde do kočárku, používáme sporťák, naštěstí jde sklopit úplně do lehu.

darazv
5. dub 2015

Holky aj vám prajem krásne velikonoce ♥

jahodnice
24. črc 2015

@vormoni s předstihem přejeme Nikolce vše nej ke třetím narozeninám. Už se chystá do školky? Naše prdelinka už se snaží chodit. Mám novinku, vypadá to, že se naše rodinka rozroste...dnes jsem objevila // na testu.

jahodnice
24. črc 2015

@darazv ahoj Daří, jak se daří, co je nového? U nás to vypadá na další přírůstek do rodiny...pořád tomu nemůžu uvěřit. U doktora jsem ještě nebyla, počkám tak na 7.-8.týden.

vormoni
24. črc 2015

Ahoj,dekujeme..dlouho jsem tu nebyla..No narozky se blizi,darky promyslene,jen je dokoupit..hlavni bude slapaci kolo😊je to uz velka slecna a do školky se pry tesi..Ja ted resila praci,od srpna mi konci materska.. Podarilo se mi dostat do byvale prace,sice v původni by me taky vzali,ale tam se ted dela kratky a dlouhy tyden,a to nemůzu..tady budu pracovat jen ve dnech manzelova volna,sice 14h,obcas jen 7h ale zase ne tolik dni v mes..tak abych mela hodiny😊
Tak tomu rikam pecka,moc gratuluju,doufam ze to vyjde a vytrete vsem zrak podruhé😊😊😊drzim vsechny palecky👍
Toto leti co,uz budete behat,je to krasa,uzivej si to,dlouho jsi na to cekale😊jupiiiiii

jahodnice
24. črc 2015

@vormoni teď už to beru hodně sportovně, pokud to má vyjít, vyjde, když ne, tak co nadělal. Jsem šťastná, že mám Leničku a v mém věku beru těhotenství jako zázrak. Dám vědět, jak válčíme

darazv
25. črc 2015

@jahodnice jeeejda čo to čítam? 😉 no super ♥ tak ja som stále mládica a nemusím zufat 😉 každopadne gratulujem ,daj potom vediet.

jahodnice
25. črc 2015

@darazv sice to bude fičák, ale jsme šťastní. Snad to dotáhneme až do vítězného konce. Je to sranda, dvě neúspěšná IVF a teď druhé dítko přirozeně. jinak moc děkuji a určitě se ozvu. Držím palce i tobě, určitě se brzy dočkáš

jahodnice
14. srp 2015

@vormoni těhotenství potvrzené, termín porodu 30.3. Zatím vše v pořádku.
@darazv

darazv
15. srp 2015

@jahodnice gratulujem ♥♥ dávaš mi takú nádej 🙂

vormoni
16. srp 2015

@jahodnice tak to je mazec,moc vam to přeju,je vidět ze se člověk nemá nikdy vzdávat😃😃😃tak ted aby vám vyšel chlapeček at máte páreček😀👍👍

jahodnice
23. zář 2015
zluva
26. zář 2015

Ahoj všem, sama jsem před několika lety absolvovala proces IVF, KET apod...a nyní jsem si téma asistované reprodukce a Center asistované reprodukce vybrala do své seminární práce. Ráda bych těm z Vás, které budou ochotné odpovídat, položila pár otázek. Odpovědi na ně mi prosím pošlete do soukromé zprávy nebo sem do textu, záleží na Vás. Zároveň bych chtěla poděkovat těm z Vás, které se mi rozhodnou se seminárkou svými odpověďmi pomoci 🙂

1/ Po jak dlouhé době od začátku zkoušení počít jste navštívili CAR?
2/ Proč právě po této době?
3/ Podle jakých kritérií jste vybírali své CAR?
4/ Měnili jste CAR? Pokud ano proč?
5/ Po kolika stimulacích, pokusech, letech se Vám podařilo počít a porodit dítě?
6/ Kolik potomků se Vám díky IVF či KET narodilo a v jakém časovém rozmezí?
7/ Jakého pohlaví jsou děti, které se Vám narodily díky umělému oplodnění?
8/ Na jakou finální částku jste se v CAR dostali než jste se dočkali vytouženého potomka?

Ještě jednou předem děkuji za Vaše odpovědi 🙂

jahodnice
6. říj 2015

@vormoni
@darazv čekáme druhou holčičku

jahodnice
6. říj 2015

@vormoni ahojky, co Nikolka, jak se jí líbí ve školce. To naše torpédo včera vyšvihlo perfektní kotrmelec.

vormoni
7. říj 2015

@jahodnice ahoj,tak velka gratulace k dalsi holcicce,to je stejne parada😊Naše Nikolka ve školce ok,jen tam nechce spinkat ale obcas bude muset..netesim se na to,zrovna ted ct a pa jí to vychazelo,jenze v noci mela teplotu,takze bude dnes doma s tatou a uvidime co zitra a pak..On je nastydly i Kuba,takze veselo..Ale je fakt,ze nemocni nebyli dlouho..😉Lenička je šikulka😁👍

jahodnice
7. říj 2015

@vormoni my jsme holčičku chtěli, takže doma vládne spokojenost. Pro jistotu jsme opět investovali do Prenascanu. Lenička je dračice, teď se pomalu začneme učit na nočník. Do března chci aby byla bez plen.

jahodnice
24. pro 2015

@vormoni
@darazv krásné Vánoce a pohodový rok 2016

darazv
24. pro 2015
jahodnice
24. pro 2015
vormoni
25. pro 2015

Ahoj oběma,také přeju krásné vánoce,opožděně a hodně zdraví v Novém roce😊

jahodnice
27. led 2016

Naše kočička v novém kočárku

vormoni
23. únor 2016

@jahodnice ahoooj,tak jak to s tebou vypada,uz to mas za pár..😉👍Vse v pořádku?Leničce to moc sluší v novém kočárku,kočanda😇Moc vám to přeju,at je vse v poradku a pak se pochlub az se mala narodí😉Závidím miminkooooooo...😊jsou neeeeej..😍drž se👍😊😇

jahodnice
23. únor 2016

@vormoni ahoj, mám se fajn, všechno je v pořádku, jen malá je zatím otočená prdelkou napřed. V pátek mám poslední kontrolu u svého dr. a pak už kontroly v porodnici. Všechno máme připravené a už jen čekáme...až se malá narodí, dám určitě vědět. Nový kočárek je super, uvidim, jaký bude až na něm budou jezdit obě naše kočičky. Jak se máš ty?

vormoni
24. únor 2016

@jahodnice Ahoj,ja se mam dobre,ted trochu nachcipana,ale jde to..uz aby bylo po zimě,a prestanou ty nemoci,je to furt dokola..V praci to mam take ok,takze si nemůžu stežovat..Až se oteplí začneme zas jezdit na chatu a konečně začneme dělat na terase aby se v lete dala pouzivat..snad se to podaří😊😉

jahodnice
18. bře 2016

@vormoni
@darazv ahoj kočky, tak už to mám opravdu za pár, v pondělí nástup do porodnice na vyvolání. Doufám, že to půjde tak rychle jako s Leničkou. Vypadá to, že už bude jaro, tak se těším na procházky s kočárkem.

vormoni
18. bře 2016

@jahodnice ahoj,ja myslela ze uz jste čtyri😉a proc te nenechaji v klidu a hned vyvolavat?..Budu drzet palce,snad to budeš mit brzy za sebou a at jste obe v pořádku,držte se!😊🎈🎈🎈

jahodnice
18. bře 2016

@vormoni no, už nejsem nejmladší, měla jsem zvýšený tlak, tak mi doporučili vyvolání. Lenku taky museli popohnat, té se ven nechtělo ani po termínu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru