KET, příznaky po KET a kdy testovat

utrikocku
17. lis 2018

Ahoj, jsem po KET a nemam žádné příznaky ve smyslu, ze by me bolelo v podbrisku jako pri nidaci. Má nebo měl to někdo také tak a povedlo se nakonec //? Jsem docela senzitivni a vnímám vzdy nějaké procesy v podbřišku, tak me to překvapilo, ze teď nic. Beru estrofem a crinone gel misto utrogestanu.
Dále kdy je vhodne testovat? Myslíte, ze by měl být test pozitivni uz 10 nebo 11. Den vychazi mi to na víkend a měla bych čas výsledek zpracovat...

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
utrikocku
autor
17. lis 2018

@andrejkabarankova děkuji moc a moc gratuluji! Tak ja také zkusím 10. den. Ne z nedockavosti, ale je to víkend a nechci si dělat test v týdnu a pak jit fi prace... mne bolel podbrisek jen ten den zakroku a pak spíše jako by se uklidnil a to jsem ho cítila pred zakrokem víc a to mě popravde znejistuje... Kdybych trosku spinila, tak bych i jasala. Myslela bych si, ze se uhnizduje 🙂 mohu se zeptat, zda jste měla také blastocystu?

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubinko1506
17. lis 2018

Ahoj, ja som po ket nemala vôbec žiadne príznaky. Netestovala som a na krvný test ma musel muž dotiahnuť- mne to prislo zbytočná strata času. Výsledky mi volala sestrička, ja som nemala chuť tam volať, bola som presvedčená, že to nevyšlo. Keď mi povedala, že som tehotná a mám hcg 3831, skoro som ten sok nerozchodila. Ďalší som prišiel na utz, kde nám potvrdili dvojicky. Mali už majú 2 roky

utrikocku
autor
17. lis 2018

@bubinko1506
@andrejkabarankova
Děkuji moc, hodně mi pomáhate 🙂 ani jsem necekala jak emocne narocne tohle obdobi KETu bude...měla jsem v plánu tri dny po transferu klidovy rezim, ale úplně mi to nedalo. Cítím se lip, kdyz něco delam...

utrikocku
autor
21. lis 2018

Ahoj holky, dnes jsem 7.den a dnes ráno na wc, jak ze mě vyteka hrudkujici Crinone, tak ty hrudky měly hnědou barvu jako by od krve. Říkám si, ze 6.-7. den je na uhnizdovani pozdě... Dnes mě bolelo bricho, jak pred ms. Obávám se, aby neprisla menstruace. Kdybych spinila prvni 4 dny, tak bych to pricitala uhnizdovani... Take mě napadlo, jestli jsem se pri zavádění Crinone neskrabla, zavadi se aplikatorem..

andrejkabarankova
Autor odpověď smazal
Zobraz
holkacekatelka
22. lis 2018

S tím crinone je to dost zvláštní. Já mám jet zitra a gel mi nevytéká vůbec. Tak ho večer ve sprše vyndávám prstem. Doufám že to je vstrebano od rána, ale je divnyy, jak se ti tam hromadí.
Četla jsem ale že může různé měnit barvu podle toho jak dlouho tam je.
Dával jsi crinone i před ket, v den vložení? Mně Dr napsala že ano, ale holky říkají, že v den ket se nedává.

holkacekatelka
22. lis 2018

Pisu z mobilu jak tatar . Ket mam zitra to melo byt. Jinak držím palce ať je vse v pořádku.

utrikocku
autor
22. lis 2018

@holkacekatelka ahoj dala jsem ho i v den transferu, doktora přímo zdůraznila a věřím ji. Je velmi zkušená a dobrá. Gel mi zpocatku nevytekal, ale pozdeji hrudkoval, ale nevyndavam ho. Tělo ho na wc prubezne vypuzuje 🙂
Ja bohužel dnes 8. Den po transferu začala krvácet. Mám užívat dal a uvidí se...
Pry crinone se hned vstřebává, není nutné s ním ležet, ale já to delam...

holkacekatelka
22. lis 2018

@utrikocku no mně právě přijde že mi tělo nic nevypuzuje
Jeste jsem četla že se má po aplikaci hneed chodit aby se to vstrebalo ale teď jsem doma tak to nepřeháním
Je to takový zvláštní. Každopádně když bych to nevyndala čas od času neumím si představit co to udělá uvnitř
A krvacis hodne? Myslíš jako ms? Držím moc palce aby to nebyla a byly //

veeev
23. lis 2018

@utrikocku Ahoj, já nejsem teda po KET, ale po nativu. Na krev mám jít teď v pondělí, ale testovat budu zítra. Taky nechci testovat v týdnu a pak jít do práce. I když, ty negativní výsledky zvládám už docela obstojně. A já mám několik příznaků, ale prostě si myslím, že to nevyšlo. Nějak to vnitřně cítím, že zase nic. Kdo ví, co se v té naší hlavě odehrává, co si člověk vsugeroval a co ne. Ale dneska se mi zdálo, že jsem to dostala (dostat to mám zítra) a dneska mě už od rána bolí podbřišek.....

utrikocku
autor
23. lis 2018

@veeev já dnes zacala hodně krvacet, odeslo to. Uz 9. Den po transferu a pry byly ideální podmínky i embryo. Jsem uz také myslim zvykla, ze to nevychází. Ale teď mě to semlelo, věřila jsem tomu tentokrát. Ale včera uz jsem cítila, ze to neni ono. Po tech lecich mě hrozne bolela prsa a jak jsem začala krvacet, tak přišla uleva a cítím to "prazdno". Myslím si, ze tak do 6. dne vse bylo ok..
Držím Ti palce, vím, ze uz se také dlouho snažis...bylo by to pro me také povzbuzeni

veeev
23. lis 2018

@utrikocku Ach jo...já to taky jednou dostala dřív, než došlo na test a jednou jsem udělala test ráno a odpo už to dostala. Prostě hlava dostala povel nevyšlo to, ms může přijít. Tak teď uvidím. Já žiju lázněma, že když to nevyjde, tak mám domluvené v lednu lázně. Protože si myslím, že to nedopadne. Tak uvidíme, jak se mimčo usmyslelo, jestli jo nebo ne. Prý bylo embryo také ukázkové....říkám si, že v nativu to bylo takové přirozenější, že třeba. Ale děsně se bojím.

utrikocku
autor
23. lis 2018

@veeev moc Ti to preji ❤ myslim, ze mas urcite velkou naději, pokud ještě nedorazilo spineni nebo krvaceni 🍀 měla jsi zavedenou morulku nebo blastu? zaslouzila by sis to, ale známe to, ze miminka se nedávají za zasluhy... jak se cítíš?
Ja pravdepodobnne těhotná byla, je nějaké zbytkové hcg...a i jsem to na sobě cítila, hrozně bolestiva a natekla prsa, potrebovala jsem ráno snídat atd. A pak jsem poznala, ze je spatne,ze se neco děje....tohle vymizelo a prislo nejprve spineni.

veeev
23. lis 2018

@utrikocku Jsi zlata 😘 Davali mi 3denni 8bunecne. Takze ted mu je vlastne 14 dni, jestli jeste zije. Mam to dostat az zitra, trochu me poboliva podbrisek, asi tri dny mam hořko v puse a obcas je mi divne od zaludku. Ale bojim se, ze to mam vsugerovane. Ale ms zatim nikde. Ale prijdu si jako psychopat, porad kontroluju, jestli uz ms dosla nebo ne. Pritel nechce zitra testovat....mame oslavu jeho tatky 65. narozenin. Jako chapu, ze je to takove blbe....tak to asi nechame na nedeli.

veeev
23. lis 2018

@utrikocku Moc me mrzi, ze jsi citila, ze to vyslo a nedopadlo to 😓 Na druhou stranu lepsi ted ze zacatku, nez treba ve 2. mesici. Musime to takhle brat. My se dockame 😊

utrikocku
autor
23. lis 2018

@veeev presne tak, uvědomuji si, ze spoustu lidí je na tom hur. Ja cítila zpocatku, ze to vyšlo, ale pak, ze zase ne. Vím, ze psychika je mocna a snadno si něco člověk vsugeruje. Ale věřím tvým pocitům, proc by ne...vždyť ja cítila, ze se něco děje s vajecniky nebo se sliznici pri hormonální stimulaci, tak věřím, ze jdyz je někdo hodně dobře naladeny na své tělo, ze pozná i jestli tam embryjko je nebo není. Ale určitě se to dá zamenit, ja to vždy hrozně racionalizuji. Ver své intuici, držím Ti palce a já tomu věřím, ze to dopadne dobre 🍀

veeev
23. lis 2018

@utrikocku Kdyz ja doufam, ze treba. Ale bojim se tomu verit. Takze se spis pripravuju na tu horsi zpravu. Ja nic behem stimulace necitim, jen nabehle vajecniky. Ale necitim ovulaci (kdyz ji jednou za iherak mam), necitim zadnou sliznici, nic. Citim tak maximalne prichazejici ms 🤔

utrikocku
autor
25. lis 2018

@veeev ahoj, chtěla jsem Ti říct, ze jsem na Tebe myslela a ze jsem si přečetla, ze test nic... nechci Te zbytečne uklidnovat, ze to tak není, nebo Ti říkat, abys myslela pozitivne. Vim, ze v určitých chvílích me tyto rady dělají smutnou. Jen chci rict, ze s Tebou cítím a že mi je take smutno z toho, ze se nezadarilo ☹

veeev
25. lis 2018

@utrikocku Jojo, test nic. MS jeste neprisla, ale zadnou sanci tomu nedavam. Bricho boli, tal cekam kazdou chvili. Jeste zitra na krev a pak se uvidi, co bude a nebude. Holt se ted zamerim na ty lazne a zrelaxuju se tam. Ale dekuju i za myslenku 😊

misicka455
5. pro 2018

Holky menstruaci normálně po ket když se nepovedlo dostanu normálně v termínu jak jsem zvyká nebo až vysadím utroš ?

veeev
5. pro 2018

@misicka455 Ja to dostala i pred vysazenim utrose. Jednou ale az po vysazeni. Tezko rict. Ale ja teda nemela KET, ale normal ET. Ale to je snad stejne.

misicka455
6. pro 2018

tak mám to dostat zítra tak uvidíme