• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, září, říjen

13. července 2012 
Holky já už chci testííkovat asi to nevydržím a zííítra testnu :grinning: ikdyž sem slíbyla, že testnu až 7.den :sweat_smile:
15. říj 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahojky, tak co ta tvoje mrcha??? dneska je sobota, dneska by to šlo ne??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj mufinko, ano jsem také čekatelka, no doufám, že ano...... :grinning: :grinning: , 1 ET se povedl napoprvé, máme Amálku a měli jsme ještě 6 mrazáčků, měla jsem jít na KET ve středu, jenže 4 to rozmražení nepřežili :frowning2: :frowning2: , to jsem teda nečekala, no a v pátek rozmrazili poslední 2 ve stádiu blastocysty a ty přežili na jedno embryo jsem si nechala udělala AH a chtěla jsem i to lepidýlko, ale to už bylo pozdě:frowning2:.......jinak chodím k dr Alexandrovi, první ET mi dělal dr Korecký a včera KET dr Poláková....... :wink:
15. říj 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak břicho se mi také nafukuje :confused: , doufám, že se tam ty broučci pořádně zavrtávají....... :slight_smile:
15. říj 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 jinak při ET jsem měla pozitivní test už 7. den po ET, viz moje album
15. říj 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska koukám taky ti Et dělá pokaždý někdo jiný, to u nás u Apolináře taky :grinning: ale nejradši to mám od pani doktorky Jarošoví, ta my udělala i UTZ, jestly je bobánek kde má, když sem ho uviděla tak sem prostě věděla, že to vyjde a ten pocit mám pořád :grinning: :grinning: :grinning: To je super, že se vám hnedka povedla Amálka :grinning: :grinning: já mám Danielku přirozeně akorád po porodu se to moje tělo nějak porouchalo :sweat_smile: :sweat_smile:
15. říj 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska máš krásnou princeznu :grinning:
15. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Huráááá, v pátek jdu na KET!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Sliznice sice žádná sláva, jen nějakých 6,5 mm, ale prý to stačí a navíc ještě do pátku trošku doroste :slight_smile: .
Holky, já se tááák těším! :dizzy_face:
16. říj 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway supéééér, to je prostě supééééér :grinning: :grinning: :grinning:
Mě dneska bolí tak břicho jako bych to měla každou minutou dostat :frowning2: dneska sem 5.den po KETíku, ale dneska je to fakt síla
16. říj 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway
@mufinka26
ahojky, tak u me stale nic, (jsem byla ted na chalupe porad sebou taham prasky jak blb, porad to stehuju z jednoho baraku na druhej a mrcha je proste mimon) jako zitra to bude 12den po vyvolavacce pokud nedorazi do stredy tak se objednavam opet do CARu at me prohlidnou a nejak uklidnej
16. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
doctu vas vecer ted vybaluju a silim ze vseho a ze vsech........
16. říj 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo no tak to je mazec, ježíš snad to do tý středy dostaneš, to by bylo už na čase
17. říj 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 mě také bolí břicho a i v kříži, jako na ms, musíme doufat, že se tam ty mimísci zavrtávají....... :unamused: :wink:
17. říj 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska určitě je to tím, já včera měla šílený křeče na pravý straně, sem jednu chvíly myslela, že je to snad slepák :unamused: ale dneska je to lepší :wink: jenom mám problém z vyprazdnováním :unamused: no uvidíme co bude na testíku za dva dny :wink:
17. říj 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 držím palečky ať jsou tam koleje.......mě to čeká v pátek........ :slight_smile: a samozřejmě mi to vůbec neutíká....... :grinning:
17. říj 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska no já to právě zkusím možná už zítra, to budu 7.den :wink: tak snad dušík by se už ukázal :wink: jinak ofiko mám testovat až 14.den :wink:
17. říj 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 já bych měla testovat nejdříve 12. den po KET, ale vydrž to :confused: , jak jsem říkala po IVF jsem testovala 7. den a čárky už byly vidět, nevím jestli to bylo tím, že jsem čekala 2, ale byly tam........každopádně držím palečky :wink: :slight_smile:
17. říj 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska to já tobě taky :wink: já když měla biochemický těhu tak sem měla ducha už 5.den, ale muselo to být z první ranní moči... No mě ty těhotenský testy tentokrát úplně magycky přitahujííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem se zasmála, já si je ještě radši ani nekoupila, bych bláznila už teď jak se znám :grinning: :grinning: :grinning: , já měla mimoděložní, to mi prasklo, takže mám jen jeden vejcovod, a teď mi řekli v CARu, že pokud se nepovede tenhle KET, tak bych si měla nechat odstranit i ten druhý, protože je nefunkční :frowning2: , takže se modlím ať to vyjde......to mimoděl. bylo před IVF přirozeně, čekala jsem na ms před stimulkou...... :frowning2:
17. říj 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska jejda :frowning2: to je nemilé :frowning2: ale neboj ted to vyšlo uvidíš :wink: :grinning: já v 16.letech otěhotněla přirozeně a mám krásnou holku, pak sem nemohla otěhotnět ani kdybych se stavěla na hlavu, před dvěma lety sem zázrakem otěhotněla zase přirozeně a v 11tt sem měla zmlklý těhu, takže revize... no a letos v lednu sme se z manželem dohodly, že do toho našeho snažení zapojíme CAR a v květnu 1.IVF a od tý doby stále KETíky, taky doufáme, že ted už to bude to pravé :grinning:
17. říj 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Ach jo, teda ta na sebe fakt nechává čekat :confounded:
Držím všechny palečky, ať do té středy opravdu dorazí!!!
A jak se cítíš fyzicky, jsi v pohodě nebo Ti není dobře...?
17. říj 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahoj brouči, tak co, testovala, testovala nebo jsi vydržela? :wink:
17. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway ahojky, tak jsem ted zacala uplne malinko spinit tak snad nebudu jen spinit ale mrcha se rozjede kdyz mam tak vysokou sliznici tak snad musi ven no ne ? :slight_smile:
jinak me celych 14 dnu boli bricho jinak nic.....
a s radosti odpovidam za mufinku: nasla na tehu testiku ducha ma ho v albu :slight_smile: hura
17. říj 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway a koukam ze se chstas na ketik, ufuf drzim palce ja to mam stale v nedohlednu :frowning2:
17. říj 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@flyaway
@hypo ahojky holky :grinning: tak sem nemohla ani dospat a testla sem, čárečka se nestratila, akorád mi přijde stejně silná jako ta včera, ale ono se má stejně porvnávat síla obden, to prý nejvíc skáčou hodnoty :grinning: asi na tom něco bude 5.den sněhobílo a 6.den tlustý duch :grinning:
hypo tak snad se to pěkně rozjede a konečně budeš moct začít stimulovat na bobíška, šup pěkně at je u aminy v bříšku :wink: flyaway tobě se to taky pěkně krátí vid? už se jenom 4x vyspíš a budeš mít broučka u sebe :wink: :grinning:
Jinak ta naše druhá čárka se objevuje vždy do minuty :grinning: to by taky mohlo být dobré znamení, že? :grinning:
18. říj 2011 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teď jsem se někde dočetla, že KET v nativním cyklu nemá moc šancí na úspěch, je to pravda? Jsem jen na utroši a před tím vůbec nic.......transfer proveden 15.DC, ovulku jsem měla 8DC :unamused: :unamused:
18. říj 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska tohle vůbec nečti, ono hodně lidí píše, že KETy jsou horší, ale jak vidíš neni to pravda, znám holky co těhotní jenom z KETu :grinning: ty si měla svojí ovulaci to máš výhodu, já jí nemám vůbec takže ještě k utroši dlabu estrofem :wink: tak sem si udělala ráno test a i ted v 10:00 test a čárečka je pořád stejně silnááá :grinning: to je prostě zázrak :grinning:
18. říj 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 už z toho zase blbnu, taky se divím, že jsem měla ovu, nemám jí tak často :frowning2: , ty máš krásný čárečky, teď už jen čekat na utz, je to krásný pocit, viď :slight_smile: :slight_smile: ........Mufi, kolikátý den jsi testovala poprvé? :confused:
18. říj 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska poprvé pátý den od KET a test byl sněhobílí, v ten den mě i strašně moc bolelo břicho celý den pomalu sem si nemohla dojít na záchod, čekala sem, že to každou chvíly dostanu, no tak sem si druhý den tedy 6.den v 10:50 udělala test, s tím, že bude zase sněhobílo, protože to nebylo z první moči a hle byla tam a objevyla se hnedka do minuty, to samé dneska už z ranní moči... dnes jsem 7.den :slight_smile: ted sem to zkusila znova a pořád tam je a stejně krásná jako ráno :grinning: měly sme čtyřdenní morulku :grinning: :grinning:
18. říj 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ipuska jinak každá máme tu hladinu jinou, takže někomu se čárečka ukáže později :wink: kolikátý si dneska den?
18. říj 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek