• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, září, říjen

13. července 2012 
@flyaway no to my jenom řekly, že je to tam čistý od starý sliznice, ted jde o to aby dobře vyrostla a nebylo to jako minule, že se jim nelíbyla, že byla sice veliká, ale nekvalitní :sweat_smile: no snad sme si tu smůlu už vybraly :grinning:
28. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@flyaway Mam se objednat na 13.DC na UZ,To by mělo být v druhé polovině září a nevim jak dlouho po uz bude ket.. :wink: :wink:
28. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 ten bývá pokud jdeš 13DC tak ketík bys měla mít podle toho jak máš stará embrijka, ale většinou 17,-18.DC :grinning:
28. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 mám je tří denní tak uvidíme nu :wink:
28. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: @caricia1 oni to totiž počítají, aby se trefily do normálního cyklu :slight_smile: takže většinou to je, že normálně dochází k Oovulaci 11-14.den :slight_smile: tak u tebe by ET mělo být 16.-17DC :grinning: .. Mi máme čtyř denní a 18.DC sme měly ET :grinning: doufám, že ted to bude tak tak :grinning: už by to chtělo ty // at si k našemu dvouletýmu výročí svatby, který máme v květnu nadělíme miminko :grinning: mít květňátko by bylo moc pěknééé :slight_smile:
28. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1
Tak to my máme 6ti denní embryjka, blastocysty a po UTZ 14. DC se KET ve většině případů provádí 20. DC - ale to je opravdu z toho důvodu, aby se to načasovalo zhruba tak, jak by to probíhalo přirozeně. Takže si myslím, že opravdu někdy ve 3.-4. týdnu v září už budeš mít drobky u sebe :dizzy_face:
28. srp 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 Jojo, taky jsme chtěli květňátko, pěkně malýho bejčka :grinning:
No co už teď, tak budeme mít červňátko, pěkně blíženec po taťkovi a navíc taky ke dvouletýmu výročí :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@flyaway Holky at už květnátko nebo lednátko,hlavně aby už to bylo že jo? :grinning: :wink: :wink:
@mufinka26
28. srp 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 To teda! :grinning:
Utíká to děsně pomalu - já už myslela, že se ani nedočkám toho dnešního UTZ a teď měsíc další pauza, ach jo :unamused:
Ale my to dáme, my to vydržíme a my se prostě dočkáme!!! :grinning:
28. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 úplně souhlasíííím :grinning: hlavně aby to už bylo co nejdřív :wink: :slight_smile:
@flyaway to je správný přístup :wink: my se prostě opravdu dočkáme :slight_smile:
28. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@flyaway
@caricia1 tak holky za dvě hodinky ortel :sweat_smile:
30. srp 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 Moc držim palce,nebuj bude to ok :wink: :wink: :wink:
30. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 děkujiiii :grinning:
@flyway tak holky, dopadlo to nad mé očekávání dobře. 5.9 v 11:45 u nás proběhne 3ET :grinning: a necháme si zavést jenom jednoho bojovníčka :grinning: sliznice je 7,5mm velká což pan doktor říkal, že je dostačující :grinning:
30. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 No tak vidíš to je bezva!! :wink: :wink: :wink: Ted když už víš datum tak budeš v pohodě vid? :wink: Jé počkej to už je v pondělí vid? :grinning:
30. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 no jasan už v pondělííí :grinning: suprově nám to vychází tento týden mám krátký :slight_smile: takže dělám jenom středa a čtvrtek :slight_smile: takže prodloužený víkend máme volný :grinning: vydíme to na nějaký výlet :grinning: a pak hurááá na to :grinning: v práci sem si zařídila na pondělí a úterý volno :wink: takže tam půjdu až v pátek :slight_smile: no dáme dostatek času aby se mimísek pěkně zahnízdil :slight_smile:
30. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 To si piš že se pěkně zavrtá :wink: A když chcete zavádět jen jedno tak rozmrazí jen jedno?
30. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 jojo, stím, že pokud se to jedno bude špatně rozmrazovat, nebo se embrijoložce nebude zdát tak rozmrazí i to druhé poslední :grinning: domlouvaly sme se už i z panem doktorem, kdyby to náhodou nevyšlo tak by bylo konzultace a mohly bysme rovnou začít stymulovat na 2.IVF :grinning: ale pan doktor říkal, že to vyjde :wink:
30. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26
@caricia1
@flyaway devčatka, páč se všechny známe, tak pfuuj pfuuuj pfuuuj at mate presne takovy zazitek jako ja v nedeli, vsem to mooooooc preju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mufinka26 To má pan doktor ale velkou pravdu,samozřejmě že to vyjde :wink: :wink: :wink: :wink:
30. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cuddle ty si zlatíčko :grinning: jen na nás pěkně naprskej ty těhu bacííílky :grinning: :grinning:
30. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cuddle Jednou se dočkáme všechny,a hlavně,ted už to prostě vyjde ne? :wink: :wink: :wink:
Jak se cítíš těhulko?
30. srp 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 doufááám říká se, že po tom biochemckým těhu to tam bude pěkně pohnojený pro další miminko :grinning: takže by se mohlo krásně uchytit :grinning:
30. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 prskam, prskam co muzu :grinning:
30. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 jojo supr, mam usmev na tvari , krasny pocit, kdyz se rano probudis a vis, ze tam nekdo s tebou uz je - tak doufam, ze to tak bude az do narozeni prcka
30. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle a já je chytám a chytááám.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle to si piš, že bude a počkej, až o sobě bude mimi dávat najevo kopanečkama :grinning: :grinning: to pak je veselo :grinning:
30. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cuddle to je dobře,hlavně se opatruj a prskéééééj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak přeci ty osmičky byly štastné :grinning:
30. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mufinka26 Supeeeer! V pondělí už budeš mít vrtáčka v sobě! :grinning:
A věř panu doktorovi - když říkal, že to vyjde, tak to prostě vyjde :wink:
No a ještě @cuddle s těma svýma bacilonosičskýma sklonama, to už se téměř rovná jistotě! :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@caricia1 Taky už se tak těšíš, až se k nim už konečně přidáme...? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. srp 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cuddle Díky za to prskání, snad se do toho měsíce opravdu pořádně nakazím ze všech těch bacilků okolo a KET už bude pouhou formalitkou... :sunglasses:
A Ty se pěkně opatruj a užívej si ten krásný pocit :dizzy_face:
Doufám, že se pěkně válíš doma na kanapíčku a do práce se ani nechystáš :wink:
30. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek