• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klinika Sanus Jihlava. Máte nějakou zkušenost?

13. března 2008 
Vím že je to dost citlivé téma ale pokud je tu někdo kdo by byl ochoten se podělit o jakoukoli zkušenost s touto klinikou, ať už dobrou nebo špatnou... budu vděčná
31. črc 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je urologicka klinika? Ja znam jen Sanus v HK-a ti jsou moc dobří. Dost je dáno tím, že je to soukr.zařízení...
31. črc 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jde o centrum asistované reprodukce - je to vlastně nové pracoviště Hradeckého sanusu - ale chtěla bych se dovědět něco víc od někoho kdo byl přímo tady v Jihlavě, je to tu dost nové, a nejsem si jistá, že to že je to jejich pobočka, zaručí že budou stejně dobří - ať už po stránce jednání s pacienty nebo po stránce profesní. Proto se snažím sehnat tu někoho kdo už má s nimi nějakou zkušenost.
31. črc 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedna tema na jeden problem snad staci :zipper_mouth:
12. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuz - neboj - asi jsi si všimla že od července už tohle téma nepoužíváme :wink: - pokud patříš k adminům- tak ho klidně smázni
13. bře 2008 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Sanusu Jihlava jsme jezdili.Zatím jsme se s tak milým,ochotným a vstřícným jednáním v našem zdravotnictví nesetkali.Na pány doktory a vůbec veškerý personál můžeme jen pět chválu.Jen díky nim se nám před třinácti měsíci narodilo naše štěstíčko-krásná a zdravá holčička.
13. bře 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek