Kolikátý KET byl u vás ten úspěšný?

mamemimomu
21. pro 2017

Ahoj... chci založit takové popovídání ohledně úspěšnosti KETů a časové prodlevy mezi nimi. My máme po prvním IVF jedno dítko. Teď bychom chtěli sourozence. Máme za sebou 1 neúspěšný KET a chystáme se na druhý. Kolikátý KET byl u vás ten úspěšný? a za jak dlouho po sobě jste KETy absolvovaly?

mamemimomu
autor
21. pro 2017

Jo a ještě , měli jsme KET stimulovaný? nebo v nativu? ve kterém je vyšší úspěšnost?

libith
2. led 2018

Ahoj, také mě zajímá😉. My po prvním IVF máme syna 2 roky. Moc si také přejeme druhé miminko.

listopad KET bez úspěchu
prosinec KET bez úspěchu

Teď si dame pauzu a v únoru nebo v březnu to vyzkoušíme znovu. Máme už jen 1 embryo s PGS a 3 bez PGS, tak to taky může být i poslední pokus 😢, musíme věřit, že úspěšný.

Mě by zajímalo co kdo užíval po transferu, pro udržení. Já při prvnim Ket 3 nálepky Climara každý 4 den, 3x 2 Utrogestan do pochvy, druhý Ket 4 nálepky každý 4 den, Utrogestan 3x 2 do pochvy. Diky

katty77
2. led 2018

@libith Já měla teď při posledním KETu Utrouš 2-2-2, Estrofem 1-1-1, prednison 1-0-1/2 a inj Fraxiparine 1x denně. Jedla jsem denně ananas, grap a jednu feferonku 🙂.

mamemimomu
autor
2. led 2018

@libith Já před ket estrofem 3x1 a utrogestan 3x2, pak 7 dní před transferem ovitrelle, pak ještě den předtransferem a 5 dní po transferu. A 24 hodin po KET decapeptyl.