Kolko trvá IVF od prvého pohovoru do šťastného konca?

44tinka44
17. srp 2014

byvam v zahranici a kedze na slovensku IVF preplaca poistovna, rozmyslam, ze by som pricestovala. momentalne som v stadiu planovania a potrebovala by som vediet, kolko dovolenky by ma to vsetko stalo. dakujem za odpovede. (mam 32 rokov a pozdravujem vsetky, ktore sa snazia. nech nam to vyjde.) 😵

hankamisa
17. srp 2014

no ono záleží co vše ti a partnerovi budou dělat.mě to vychází po čtyřech měsících od prvního pohovoru. ale do té doby jsem tam už ohledně různých vyšetření byla už sedmkrát. a ještě další tři návštěvy mě čekají. taky záleží jak ,které car. v tom našem totiž nejsou schopný načasovat více vyšetření v jeden den. 😠

ninanela
17. srp 2014

Dolezite vybrat ten spravny car,vela sloveniek vybralo v CR.Pozri Reprofit,Helios.Ja som chodila do Reprofitu,snazili nacasovat vysetrenie,vela veci konzultovat mailom.Aj financne vyhodne.Aj ked si vsetko platis ako zahranicny klient,ale na SR je vsetko drahsie a uspesnost nijaka.Porozmyslaj,vela dievcat sem chodi az po neuspechoch na Slovensku.Nielen pekne prostredie ale hlavne prijemni lekari a odbornici.Prajem rychly a stastny vysledok! 😉

damae
17. srp 2014

Byla jsem U Apolináře v Praze: jednou, kdy jsem dala všechny papíry od jiných vyšetření a řekla, že máme problém, potom jsem šla jednou na krev, pak jednou pro injekce, pak dvakrát na UTZ, jednou na odběr, jednou na zavedení, pak jsem zavolala, že se nepovedlo. Celkem tedy 7x včetně prvního pohovoru a celého IVF. Ta povinná vyšetření pro IVF jsou v tomhle teda již obsažená, není v tom zahrnuté žádné imuno či vedlejší vyšetření (to mi tam nicméně ale nedělali).