Kouříte při léčbě neplodnosti?

petunie28
23. bře 2015

holky kourite nebo kourily jste pri lecbe ?

evcann
23. bře 2015

ahoj, ja u prvního uz pri lecbe, stimulaci vubec a ted u druheho jsem si obcas u sklenicky dala. Jakmile jsem zjistila, ze jsem tehotna, tak ani jedno, ale ja i tak mela tak krabicku na mesic a nekdy i dyl, jsem hooodne prilezitostni kurak.

petunie28
autor
23. bře 2015

ahoj ja totiz nevim mam za sebou dva nepodarene pokusi oba rekl doktor ze je to kvuly koureni .poprve sem byla na minimalni stimulaci a tam mi malo rostly folikuly byly odebrany jen dve a pry je to kvuly koureni.a ted sem byla na ivf a mela jsem 18 vajicek a nezbylo mi zadne.proto se ptam na koureni

petunie28
autor
23. bře 2015

@evcann muzu se zeptat na jakou kliniku chodis?

evcann
23. bře 2015

@petunie28 ja chodim do Iscaru, hele to si nemyslim, ze by to melo takovy vliv, jako urcite to nejaky ma, ale znam dost holek co kourily i behem stimulace a vajicka byla a transferum i zamrazeni. Ja mam za sebou pokusu nekolik. Driv to bylo lepsi byla jsem mladsi, ale ted pri druhem, jsem mela 18 vajicek, z toho 15 zralych, 13 metoudou ISCI a zustala nakonec jen dve z toho jedno jednickove a to ted cekame chlapecka a druhe dvojkove kvality a to se neudrzelo. Ono prvni IVF je takova spis zkusebnim, aby se videlo, ale u druheho jsi mela hezky pocet a rozhodne si nemyslim, ze by kvuli koureni nezbylo nic. Kolik kouris? spis byt tebou si necham udela imunutu, ta to muze delat a popr. jine centrum. Kam chodis?

petunie28
autor
23. bře 2015

@evcann ja vykourim asi 10 dene nekdy i vic.rekl ze nemam kourit vubec ze to je tim a nebo praci.ono ja mam jen policisticke vajecniky jinak by vse melo byt v poradku.ono chodime do kliniky protoze manzel mit deti nemuze normalne on ma totiz vyvod od narozeni vis .no do reprogenesis v brne .

evcann
23. bře 2015

@petunie28 ja mam taky polyc. vajacniky. Mam i vyšší reprodukční imunitu. No hele nevim, ale ze by prace měla takový vliv se mi uz vubec nezdá. Co delas? Byt tebou jdu do jiného centra at si zbytecne nevyplacas pokusy.

petunie28
autor
23. bře 2015

@evcann vyrabim kable do aut no taky nad tim uvazujem.

evcann
24. bře 2015

@petunie28 tak to taky neni nic zavazneho, podle me si spis nevi rady tak to svadi na tohle, bezte jinam 🙂

granda
24. bře 2015

přečti si dobu jedovou 2

petunie28
autor
26. bře 2015

@granda tak sem koukala na tu tvou dobu jedovou a me to nezaujalo .muj nazor je jestly se podle toho nekdo ridi tak to nema v hlave v poradku.podle meho hovadina sory

granda
26. bře 2015

@petunie28 názor je názor.....ale já nekouřím a mám děti

jess20
26. bře 2015

ja byt tebou taky asi radeji prestanu kourit nejaky vliv to ma urcite ale pokud zapadnes co budes delat potom pak se prestavat nema bo je moznost potratu takze planujes kourit i behem tehu? Pokud ano tak ok ale pokud planujes prestat zacni hned ver me mluvim ze sve vlsatni zkusenosti nekourim ale se z toho v prdeli.

szkipet
26. bře 2015

@petunie28 podle me pokud planujes těhotenství tak prestanes. Jsem byvala kuracka. Alw co chci dite,tak jsemprestala.jeste nez jsem byla tehu. i kdyz nam to nevyslo,tak ted uz nenam potrebu kourit.

dada074
26. bře 2015

Názor je názor,já bych to neřešila,ano snižuje to plodnost,ale hlavně u mužů,kouřila jsem jak u prvního (ten byl na šestý pokus)a kouřením jam mi bylo řečeno u nás v Caru to nebylo,sice jsem hodně omezila,ale já jsem kouřila tak 25 za den(a můj gynekolog mi dokonce nedoporučil přestat omezit ano ale nikoliv vysadit,že bych byla ještě víc stresovaná),jejda to nenabádám ke kouření v těhotenství,vím,že mě tu někdo zdrbne,ale píši to tak jak to bylo.Nakonec Lukášek na šestý pokus,ale až po tom co mi zjistili Leydense.A naše princezna se chytla na podruhé (první se chytlo také,ale ve druhém měsíci přestalo být srdíčko) a to z 5 odebraných a jednoho dobrého.Prostě když se má uhnízdit udělá to.A to jsem nenapsala že jsme přišli do jiného stavu přirozeně,což mi bylo řečeno,že u mě není možné a bylo z toho oboustranné mimoděložní.Jsou horší věci pro mimčo jakou jsou drogy a alkohol!!!!Jak říkám někdo si tu na mě zgustne,ale nikdo mi v mém snažení nepomohl a zaplatit jsme si to museli také sami.A ještě jedna věc Lukáška jsem měla v 36 a u Krystýnky mi za tři měsíce bylo 40.