• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení a bolesti po ET. Není na mezes moc brzy?

3. dubna 2013 
jo omyl :grinning: čeká na nás sněhurka a sněhuláček :grinning:
včera jsem to ořvala, dneska je líp :confounded:
Jak je tobě?
18. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je docela fajn,říkala gyndr. že to jak mě bolí břicho je od hormonální změny v těle ..........a klidně se prý můžem začít snažit znova dokud je tělo nastartované,tak to zkusíme :slight_smile:
18. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coleková,kdepak jsi a jak ti je???
18. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíš nastimulované? to bude váchnivá noc stop :grinning:
18. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jako by "nakopnuté" tím zákrokem atd.
Jooooo vášnivá noc,houby-přítel už dávno usnul a jestli se mi ho podaří vzbudit tak po té dlouhé době to bude rychlovka :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evu, ty to určo víš. jak dlouho po IVF neúspěchu to můžeme zase zkusit?
18. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mezi IVf by měl být časový odstup 3 měsíce neboli 3 menstruační cykly-tak mě to vždy řekly...
byla jsem na IVF v říjnu a pak až v únoru/březnu.........aby si to tělo odpočinulo,zklidnily se vaječníky,hormony se vyrovnaly atd.
18. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra :frowning2:
18. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
věříš na osud, duši a tak?
18. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani moc ne :frowning2:
proč pak?
18. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osud si asi každý vytváříme sám........snad
Já teď budu celé dva dny v práci takže sem nahlídnu až tak v pátek nebo sobotu,nevím jak to budu stíhat,v práci internet nemáme a ani nesmíme v pracovní době nic takového používat :frowning2: je mi to líto,ale určo sem zase mezi vás příjdu
18. srp 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
co děláš za práci?
18. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve Sport baru za barem a máme tam i sázkovku Tipsport.....
vážně????pro boha!!! ale sestra žije,ne? jak je na tom?
18. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jí se vůbec nic nestalo. její přítel má půl obličeje rozdrcený. on řídil. když se daří...
18. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pane bože...............nevím co říct.je to fakt strašný
18. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budeš v jednom kole... tak ať ti to utíká... máte tam hoňku?
18. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne. je úžasný že z tohodle auta vylezla živá a celá. přítel bude taky v pořádku.
18. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted přes léto moc ne,pořád stejný lidi ,sázkaři stejní den co den,pár lidí na pivko,někdy je honka večer a o víkendech no jo lidi pořád chlastají a sázejí krize nekrize :grinning:
18. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
evu, klíží se mi zrak. ráno jsem málem nevstala)) ty to taky típni a mazej pod peřinu za Danem :wink:
18. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už taky jdu hajat,díky za pokec a třeba zase tady :pensive: ahojky a držím palce sestře a jejímu příteli moooccc
18. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík, přeji hezkou noc :wink:
18. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...jste tu některá?Erine,jak je?Měse už asi od včera rozjíždí mrcha,bolí mě opět břicho a hodně špiním už dba dny ale už i trochu krev takže mrcha?Myslíte že už ted při první mrše po revizi-4 týdny-můžu použít tampony?
21. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,takže mrcha nic.zase 3 dny špinění a nic.......jsem mrtvá únavou usínám za pochodu.pořád jsem v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coleková,tak co?????????????? :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady porvé potřebuji se stoho vykecat jsem uplně zmatená nevím jesli mám byt sklamaná nebo se radovat?Jsem po 1.ivf 10 den ,ale od 9 dne špinim teda jsem špinila tak 2 hodiny a dneska 10 den jsem začla krvácet víc tak jsem volala do centra a zvedli mně dávku utrogestanu 2-2-2 a zase už jen špiním ja jsem tak zmatená že už ani nevím jesli mam ms :slight_smile:.Ale schvalně jsem si skoušela těhotenský test a slabě mně vyšla druhá čárka tak opravdu nevím jesli jsem nebo ne stalo se vám to taky někomu?Před 4 roky jsem byla na inseminaci a mam stoho holčičku Karolínku 3 roky vyšla mně hnedka na poprvé to jsem opravdu tehdy netušila jaké jsem mněla štěstí :slight_smile: tento rok jsem prošla 2 inseminace a nic tak jsme se s manželem rozhodli pro ivf a věřila jsem že to víde ale asi ne.
22. črc 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem tu poprvé, mám taky problém- sedm dní po IVF krvácení bez předchozího špinění... Jelikož mi zavedli dvě vajíčka, tak je prý možné, že jedno odchází a druhé se uchytilo. Na kontrolu jdu za týden a asi to bude nejdelší týden v životě... Přijde mi to hrozně brzo, aby už týden po IVF začalo krvácení. Většinou píšete o devátém až desátém dni. Tak mám trochu strach. Hledám na různých serverech v diskuzích, ale zatím jsem ještě nenašla, že by někdo od sedmého dne krvácel a co by to mohlo znamenat. Jestli ještě zbývá naděje.... Tak zdravím všechny, co jsou v "očekávání" věcí příštích jako já a gratuluju všem, kterým se zadařilo.
10. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môžeš byť ešte stále tehotná... ale ideálne je momentálne okamžite zaľahnúť a maximálne šetrivý režim..
10. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@audyjana Môže to byť zahniezďovacie špinenie a krvácanie, niekedy trvá aj pár dní...
10. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to mi sestřička neřekla- jenomže je fakt, že to může znamenat opravdu cokoliv. Díky za uklidnění. Ty už to máš koukám "za pár" :slight_smile:
10. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek