Krvácení po pozitivním testu 18. den po ET

luki98
6. bře 2016

Zdravím všechny,

dnes jsem se totálně složila. Mám zavedeny 2 embrya výborné kvality. 5 . den po ET jsem začala špinit a tak jsem to vzdávala, ale 14. den jsem měla pozitivní test (žádné duchy, pěkně silnou čárku). Fakt jsem se radovala, ale zřejmě zbytečně a je toho na mě už moc. Dnes tj. 18. den po ET přišli bolesti jako na MS a začala jsem krvácet (test z ranní moči stále silně pozitivní). Jsem úplně na dně a popravdě nemám asi už sílu se o něco pokoušet. Na ultrazvuk jdeme až za devět dní. Stalo se někomu z vás něco podobného a přesto to vyšlo. Jsem opravdu zdrcená.

lenda77
6. bře 2016

Ahoj, já bych to ještě nevzdávala,stalo se mi to taky. Měla jsem dvě a jedno odešlo s hematomem a mám krásného chlapečka. 🙂

luki98
autor
6. bře 2016

Děkuju. To jsi mě povzbudila. 🙂 Mě vyděsila ta bolest jako při MS a hlavně v pokynech CAr mám napsáno, že když začnu krvácet, tak není třeba volat, mám brát dál léky a přijít až na ten ultrazvuk (k vyloučení mimoděložního těhotenství). Z toho jsem tak trochu vyčetla, že při krvácení je to pak již ztraceno a složila jsem se. 😒 Tak budu doufat dál 🙂

lenda77
6. bře 2016

Tak já jsem teda volala a hned mě brali na ultrazvuk a samozřejmě mi doporučili nevysazovat léky. Taky jsem byla vyděšená, že jsem o to přišla ale doktorka mě uklidnila že se to stává.

luki98
autor
6. bře 2016

Aha. A jak dlouho před termínem řádného ultrazvuku se ti to stalo? Já mám právě ultrazvuk až za 9 dní, prý dřív nic neuvidí. ☹ Ale zítra tam zavolám.

lenda77
6. bře 2016

Tak to už si opravdu nevzpomenu,ono už je to přes dva roky. Možná dva ale to jenom hádám,ale určo zavolej tím nic nezkazíš.A dej vědět jak jsi dopadla, budu držet pěstí. Mimochodem krvácela jsem až do dvanáctého týdne jestli tě to uklidní 😔

luki98
autor
6. bře 2016

Uklidní, děkuju a zítra dám vědět co řekli.

luki98
autor
7. bře 2016

Ahoj. Tak jsem volala. Prý mám nasadit klidový režim a hlavně dále brát léky a přijít na ten plánovaný ultrazvuk. Teď není jinak co řešit. Děkuju za včerejší pokec. Hodně mě to uklidnilo. 😉

lenda77
7. bře 2016

Není zač, nám se zadařilo až na druhý pokus tak si na ten šok ještě docela pamatuju. Upřímně obdivuji všechny kdo do toho jdou víckrát.