• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácení po punkci folikulů, čím to je?

25. července 2016 
Včera jsem podstoupila druhou punkci folikulů, po prvním pokusu mě nic nebolelo a nic se nedělo. Ale tentokrát jsem měla včera po zákroku bolesti a dnes po zavedení Utrogestanu slabě krvácím. Je možné, že je to tím, že jsem měla více punktovaných folikulů? Nemáte někdo zkušenost, prosím?
9. říj 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě braly přes dvacet folikulů a krvácela sem tři dny :frowning2: prý je to normální :wink: moc držím pěstičky, aby vám to vyšlo :slight_smile:
9. říj 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že je to tím. Mně poprvé i podruhé odebrali devět a pak myslím 10 vajíček a pokud se dobře pamatuju, nekrvácela jsem. Teď napotřetí jsem jich měla 15 a ten den jsem slabě krvácela. I bolest byla po puknci větší a trvala i druhý den. Takže si myslím, že můžeš být v klidu, určo to bude dobré.
9. říj 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tiež som trošku po OPU krvácala a brucho ma bolelo s menšími prestávkami stále. mooooc držím palce, aby vám to vyšlo :wink:
10. říj 2012 v 19:19  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela punkci dnes, sice nekrvacim ale bricho boli hodne hodne (25 folikulu) takze asi je to ok
10. říj 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já po punkci také krvácela, poprvně jsem se dost lekla a na kontrolním UTZ po punkci mi DR řekl, že je to zcela běžné. Držím pěsti, ať se zadaří :slight_smile:
10. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mela po vcerejsim OPU 46 foliku, z toho 27 vajicek a zralych 24. Take jsem mela bolesti a spineni, preci jen je to zasah do tela, popichana od injekce, ale diky bohu zadny hyperstimulacni syndrom. Pry prvni 3 dny to muze bolet, a mirne spinit takze nestresuji.
25. črc 2016 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek