• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Které centrum v Brně je ,,nejlepší''?

7. ledna 2011 
Prosím, můžete mi poradit ve kterém centru v Brně jste byly spokojené co se týká úspěšnosti, cen, personálu atd.? Moc děkuji za odpovědi. :wink:
3. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojiiik Beo! Já mám výbornou zkušenost s Repromedou na Viniční v Židenicích. Nejen co do jednání s personálem a cenovou relací, ale teď navíc i korunovanou úspěšným otěhotněním!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :slight_smile: Tak držím palečky, ať dobře vyberete a jste také úspěšní!! :slight_smile:
6. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,já zase z Repromedy utekla do Reprofitu na Hlinkách a nemůžu si to vynachválit!!!!!!!
6. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beada, ja sa tiez snazim zistit co najviac info o Centrach AR v Brne.... Zatial som sa rozhodla pre Reprofit. Zajtra sa tam idem objednat na vysetrenie..... Bojim sa a aj tesim..... ale dufam, ze som sa rozhodla spravne a ze sa to podari.... Drzim ti palce aby si si dobre vybrala :slight_smile:
6. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jsem pro Reprofit!Úžasný personál,profesionalita a velká úspěšnost!!Hodně štěstí všem. :wink:
7. led 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem asi jeden z největších fandů Reprofitu a podle ohlasů tady na MK nejsem jediná, navštivte diskuzi Reprofit Brno a uvidíte samy, nebo Reprofit Olomouc, to je jejich pobočka :wink: Myslím, že stačí, když řeknu, že nám 12 let nikdo nepomohl a v Reprofitu jsme na podruhé otěhotněli, protože je zajímá problém sám a vy jste na prvním místě. Hodně štěstí všem :slight_smile:
7. led 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek