Léky při IVF a vše kolem nich

cicinky
24. bře 2014

Ahoj holky, potom co jsem zjistila, že nejsem jediná, která málem omdlela u cen léků pro IVF, napadlo mě založit tuto diskuzi, kde bych chtěla, aby jsme si psaly, jaké léky jste ke stimulaci dostaly a kolik stály...
jsem zvědavá a myslím, že nebudu jediná, kterou zajímá, které léky kolik stojí.

Takže hurá do toho a IVF zdar 😉

misenaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misenaf
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anette30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maggie4
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rips
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vifath
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vifath
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vifath
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anette30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vifath
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skotskaa
8. bře 2016

Znovu posílám, co psala před časem do této diskuze Isolda: "Prosím všechny holky, piště léky popřípadě jejich ceny, ale neuvádějte oficiálně, že je chcete prodávat nebo někomu jinému poskytnout. Existuje již podobná diskuze (česko/slovenká), kde si uživatelky také vyměňují zkušenosti v této oblasti. Již několikrát jsme ji chtěli zastavit a vymazat, protože tam docházelo k prodeji nebo vyměně, což si nepřejeme, prodej patří do bazaru a zároveň jsou to léky na předpis, takže bychom jejich rozšiřování nepodporovali ani tam. Nicméně vždy jsme obdrželi takové reakce, že jsme nakonec diskuzi opět otevřeli. Tedy prosím i tady, pokud budete chtít prodávat nebo měnit, tak ne otevřeně. Děkuji za pochopení a přeji hodně štěstí." Pokud se tu objeví ještě jeden obchod s léky, diskuzi zamknu.

vifath
Odpověď byla odstraněná
Zobraz