• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Menopur nebo Puregon. Jaký máte s tím zkušenosti?

28. ledna 2017 
@tyli ahoj ,nevím, jak to ted je, ale já k Puregonu pero měla...a jestli chceš, pošlu Ti ho ,nemusíš ho kupovat :slight_smile:
10. srp 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina skúsim si zavolať do lekárne, kde som všetko kupovala a uvidím čo mi povedia. keď tak sa ozvem. ďakujem :slight_smile:
10. srp 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tyli ahoj chcela by som vediet či niektora z vas si pichala pred odberom vajičok Pregnyl dajte mi vediet
10. srp 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nezbyl některé z Vás Menopur? nutně sháním na 8.IVF...díky :slight_smile:
5. zář 2013 ve 12:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puregon a já :
aplikuju od začátku 300jednotek (moje váha 60kg) a dnes to bude již po ósmé. Bohužel se urodil jen jeden folikul. Patrná rezistence na puregon...
14. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli místo pera Puregon mohu použít inzulínové, tetka má tři, které nejsou používané, tak mi příjde zbytečné investovat, do pera Puregon... Nevím přesně jak je to z dávkováním... Děkuji za odpověď
10. lis 2015 ve 03:13  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, potřebuju radu. Dostala jsem Menopur 1200IU, měla jsem aplikovat první 4 dny 150 a pak 225, dostala jsem ty malé stříkačky ( inzulínky ) a vždy jsem natáhla podle čísla na stříkačky těch 150...teď mi sestřička dala na poslední dny Menopur 600 IU...tak se chci zeptat, mám natahovat zase podle stříkačky, i když logicky stejné množství podle stříkačky z 1200IU a 600IU by neměla být stejná dávka...prosím poraďte....děkuju!!!
18. lis 2016 ve 20:12  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (38. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej léků ve fóru”
27. lis 2016 v 18:38 • misa659
Já pero dostala rovnou od lékařky zdarma.
28. led ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej léků do fóra nepatří”
31. led v 01:13 • misa659
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “poptávky do fóra nepatří”
7. únor ve 13:55 • haannka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej léků do fóra nepatří”
7. únor v 16:36 • majka15majka
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. únor ve 14:13 • paolapou
12. únor ve 20:27 • misa659
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
8. dub ve 20:19 • ejbinka
23. kvě v 06:16 • pepetousek
9. čer v 17:59 • lubfer656
Tvůj příspěvek