Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pampeliska36
15. bře 2011

@mindinka no KRASA!!!!!!!! cela maminka 😉 🙂

mindinka
15. bře 2011

Holky mám prosbu, mnemáte některá na prodej utrogestan, komu třeba zbyly léky? Scháním je pro sestru. 🙂

pampeliska36
15. bře 2011

@mindinka je ne... u nas v CARu se picha Agolutin 😅

mindinka
15. bře 2011

@pampeliska36 Děkuji moc, koukala jsem někde na netu a nemuzu ho nikde najit na prodej. ☹

vered
15. bře 2011

@mindinka KOlik ho potrebujes a kdy??Ja tu jeste nejaky mam...ale musela bych Ti ho poslat z Izraele 😀 . Ted jsem koukala kolik toho mam, no moc uz nee, jednu celou krabku, tam je 15 kapsuli a pak jeste jeden a pul platicka(11 kaps)..to neni moc..pokud zavadi 3x2....

mindinka
15. bře 2011

@vered Veredko jsi moc hodná, už jsem ho sehnala, zavádí 3*2 dene, tak to ubývá. 🙂

vered
15. bře 2011

@mindinka Kdyby jsi chtela tak to poslu, samozrejme za to nic nechci....

ronecek
15. bře 2011

@mindinka Miruš, mě úplně běhá mráz po zádech, jak to tady čtu o těch Tvých porodech ☹ Musela sis teda pěkně užít a vytrpět. Snad do třetice všeho dobrého a vše bude v pohodě 😉

ronecek
15. bře 2011

@vered Ahoj Veredíku 😉 Tak jsem se dneska snažila Domíka zabavit a nic 😠 Pouštěla jsem mu pohádky, četli jsme si, ale všeho chvilku. Pak už zase vyletěl jako střela a šup do hraček. Ještě na co jsem ho nalákala byla plastelína a moje stará sbírka známek. Mám tam zvířátka, tak koukal a popisoval mi je 🙂 Ale nedivím se, že ho nic nebaví. Už týden sedí pořád doma. Byl zvyklý každý den chodit ven a řádit na zahradě.
Já mám nějaké CD s písničkama, tak mu ho pouštím a někdy mu zpívám.
Teď se dívám na tu fotečku a opravdu vypadám jako kdybych byla těhu 😀 Tím stínem z boku. Ale přes vánoce jsem přibrala tři kg, tak to na sobě vidím a cítím. Hlavně, když se mám nasoukat do kalhot. Když já tak moc miluju sladké ☹
Jééé vidíš, to je super nápad udělat raketu z pet láhve. Na ten film Wall-e jsme ještě nekoukali. Nevím co to je. Abych řekla pravdu, tak já ani nevím, jaké hračky mu mám kupovat. Má spoustu aut, vláčků, skládačky, kostičky. Jenž on je hrozný montér, že tam vyškubne autu kolečko, tam něco zlomí. Co je ale vděčné je skákací sobík a odrážedlo. Taky si rád píše na tabuli křídou nebo fixama. Když jsme venku, tak jezdí na motorce nebo si hraje na písku. Některé hračky jsou opravdu až moc předražené. Jó a ještě miluje svoji kuchyňku.
Už umí Joshik poznávat a říkat i třeba tvary, barvy, čísla? Domík pár tvarů řekne, bo jsme chodili k očnímu a měli jsme za povinnos se naučit srdíčko, kolečko, hvězdičku. Jinak barvy se snažím ho učit a čísla trošku taky.
A jak se jinak cítíš? Určitě moc dobře, že? Co rodiče, už jste jim oznámili tu radostnou zprávičku?
Pěkný večer a dobrou noc. 😉Papa

mindinka
16. bře 2011

@vered Veredko jsi moc hodná, ale to by tě vyšlo draho, já už jsem jí něco sehnala, říkala jsem jí at si zajde k dr. a at jí to napíše. Já jsem se ted vrátila od dr. byla jsem na tý krvy, prý to jsou odběry na krevní obraz, pohlavní nemoci, a krevní skupinu. Koupila jsem si v lékárně zázvorový lízátka proti nevolnosti, kéž by mi pomohli. ☹

kalop
16. bře 2011

ahoj holčiny,tak krev dnes 14.den po KET o... ☹ to už můžu všechny hormony vysadit,že? at můžeme jít do dalšího ketíku 😒

pikusa
16. bře 2011

@kalop tak to mě strašně mrzí.....
vysadit,čekat na mrchu a volat CAR co a jak dál.....

pikusa
16. bře 2011

A moje testíky...

kalop
16. bře 2011

@pikusa ¨děkuju...dle caru mám testovat v ten pátek,ale to už nemusím vid? tak v poledne už si léky nevezmu,díky moc za všechno holky 🙂 a at vám vše dobře dopadne 😉

pikusa
16. bře 2011

@kalop no to asi nemusíš ☹
ale zavolej,jestli by jsi zase hned od 1.dne nemohla stimulovat na další KET 😉

kalop
16. bře 2011

@pikusa no já mám v papírech napsáno,abych zavolala a objednla se na 11den na uz kvůli sliznici..

pikusa
16. bře 2011

@kalop aha.no jo....
tak vysad,počkej na MS,pak objednat a šup do dalšího boje...
😉

kalop
16. bře 2011

@pikusa moc díky a mějte se tu krásně 😵

pikusa
16. bře 2011

@kalop hele,nikam neutíkej.....vždyt nám musíš pak dát vědět co a jak ju???? 😉

vered
16. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, hrozne hezky se mi cte tvoje pisanicko! 🙂
Co Domicek je lepsi? Predstav si ze Joshik vcera zacal strasne kaslat..kazdou minutu byl vzhuru a porad volal maminku, nakonec sem uz ani nestihla odepisovat a sla za nim do postele...davame mu kapicky homeopatika, taky ma strasnou rymu a misto aby si rekl o kapesnik, utira si ty zelenace do rukavu! ☹
Pres den ani nekasle, ale jakmile si lehne je to hrozny! Ted spinka a kazdou chvili ho slysim, chudacek.
Ja se citim dobre, nikdo to zatim nevi, ani pri Joshikovi to nikdo nevedel, kdyz jsme videli srdicko rekli sme to rodicum, ostatni to museli poznat sam na mem brise. 🙂 Do CR sem letela v 18tt a nepoznal to ani muj bracha a nejlepsi kamaradi, tak sem to musela prozradit...ale po tom 20.tt uz to bylo patrny 🙂
Zatim nevim,kdy to prozradime, dokud nebude srdicko tak to budeme tutlat asi, ikdyz moje mamu vi, ze po priletu z CR sem jsme sli na KET, ale kdyz se ptala tak jsem ji rekla ze o tom nechceme moc mluvit..a pochopila!! 🙂
Myslim ze ty hormony se mnou mavaj o sto sest, jsem totiz dost vybusna.... 😝
JInak film wall-e je uplne uzasnej....nadhernej, moc se mi libi, skvela grafika a uzasny pribeh...a hodne lasky. Mrkni na to nejdriv sama a uvidis jestli mu to pustis, ja to pustila rovnou, od kamosu v CR jsem si stahla spousty pohadek a kdyz me josik odmita se staryma pohadkama, vytahnu nejakou novou..no Wall-E mel evidentni uspech! 🙂
Jinak tvary a cisla ho neucim, ale barvy se snazim to jo... moc ho to nezajima, ale myslim ze uz je rozezna...aspon nektere..
Z hracek ma rad traktor, bagr, plysova zviratka z Ikei, pak ma takovy panaky po mym muzi, miluje letadla a helikoptery,pak knizky ruzny obrazky,ale nejradsi ted leze na stul kde je pocitac, anebo do mych supliku s tusema a jinyma vecma....hraje si se vsim moznym, venku ho zajimaji klacky voda bahno sisky kameny a tak. Puzzle, kosticky a jine stolove hry ho moc neberou,kdyz jsem s nim a delame spolecne tak jeste chvili jo,ale jakmile odejdu uz to lita po celym byte.Dokaze ale sedet hodiny s temperama a plastelinou. 🙂
Odstrkavadlo miluje, takovou tu motorku, jezdi na tom jako dabel. K narozkam dostal i kolo bez slapek co jsem dovezla z CR ale jeste porad je mu veliky a nedosahne uplne na zem...skoda....zmensit nejde no..pritom je to od 2 let! Ale asi na 100cm dite! A to jeste nemame 😀
Jinak ted nic moc nemluvi, to je mi lito, driv tak krasne opakoval a hlavne spravne a ted vubec, misto pohadka uz mesic rika poladka, pritom to vedel...nebo misto Eva rika Ela, ale zase tam kde ma rici L rekne treba N... misto pomoc rekne poloc. Nechapu to....mrzi me to ale nevim jak na to. Slysi malo tu cestinu, jen ode mne a z TV...asi to nestaci. Hebrejsky uz taky neco rika ale vyslovuje to naprosto presne. Tak nevim jak se to bude dal vyvijet.
Jinak mi pripada podle fotecek v albumu ze jsi jak za gros kudla! Takze 3 kila navrch ti nejspis prospeji!!!!!!!!!😉Tak ja letim papa a krasny den!!! Tady je dnes naaaadherne! 😵 😵

vered
16. bře 2011

@sandol @kingush 😵 😵 😵 😵 😵 Ahoj zlaticka, rybicky moje.....neni dnes nahodou 16-teho???A 😉 neslavi tady nahodou nekdo narozeninky???? Ze 🙂 vy dve spolu nekde kalite!!!! 😉 😀
Tak VSECHNO NEJLEPSI!!!!!!!! At zdravicko slouzi, z deticek mate radost a hlavne at se Vam brzo splni to nejvetsi prani!!!! 😵 😵 Preju Vam krasny den a posilame s Joshinkem pusinky!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 UZIJTE SI TO!

vered
16. bře 2011

@mindinka Mindinko jak chces...
Doufam ze krev jsi zvladla a lizatka pomohou!!!!Hezky den 😵 😵

vered
16. bře 2011

@kalop To je mi moc lito Kalopko, ale uvidis ze priste to vyjde 🙂 Za chvili dorazi MS a pak hura do dalsiho Ketiku, no ne????Urcite to musi vyjit!! Drzim Ti moc palecky a prijd zase mezi nas!!!Papa...jo a ted si dej poradnej odfrk od vseho a uzij si to!!!! 😉 😵 😵 papap

vered
16. bře 2011

@pikusa Ahoj PIkush....pekny testicky...carecka krasne sili!!!
JInak hnat se 100km na krev je silenost. To chapu.
Ja to mam 10 minut autobusem, tak mi nedochazi, ze vy jezdite takovy dalky!
Takze pujdes az na UTZ? 🙂
A co Matyasek uz se citi lip?? Koukam ze nase ratolesti nam davaji zabrat.
Papap 🤐 🤐

pampeliska36
16. bře 2011

@kalop tak to me moc mrzi!!! ale boj neni jeste u konce... 😉 drzim i nadale pesticky!!!

klara.k
16. bře 2011

dnešním oslavenkyním přeji taky hodně štěstí a radosti a splněná přání 🙂 😉

kalop - neodcházej, zůstaň s náma, vždyť jsi dál příprava na KET 🙂

pikusa
16. bře 2011

@vered ahojík......
Matesje lepší---ale pro změnu se mi šíleně osypal.......po těch prášcích co má na ten žaludek.....
A zkusím asi do CAR zavolat,že bych se krev zařídila tady...
Oslavenkyním vše nej nej 🙂 🙂

kenya83
16. bře 2011

@pikusa blahozelam krasne ciarocky🙂

pikusa
16. bře 2011

@kenya83 děkuju...... 😵

sandol
autor
16. bře 2011

@klara.k děkuju ti za psaní 🙂,jojo,chvilku počkat se asi musí,ty máš tedy delší čekání 😔 ,je mi líto co se vám stalo 😔
Třeba do toho půjdeme v květnu spolu 😉
Věřit a doufat v to můžeš,to tě nic nestojí,naopak,dodá ti to energii 🙂