Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
11. dub 2011

@petra123 Určitě se krásně bobíšci rozmrazí a pak se hezky zabydlí v bříšku 🙂

petra123
11. dub 2011

@lenkacar ne až zítra🙂
@mindinka díky moc🙂

Holky už 4 den krouží kolem baraku a nad barakem čápi pár doufám že nam donesou uzlíčky v bříšku 🙂 už jsme na ně řvala že jsme tady chlap se smál🙂

lenkacar
11. dub 2011

@petra123 hod jim na nohu oko a přivaž je k balkonu..at už tam zůstanou .. 😉 taky už čekáš sakra dlouho ..jezul je normální pocit jako furt na čurání ,jako když mi něco tlačí na čípek nebo já nevim jak to popsat ,prostě uvnitř divnej pocit 😕 a asi je mi jinak než posledně to mi byla furt strašná zima a byla jsem hrozně olezlá ekzemem a pak jsem dostaal ten šílenej kašel a rýmu opakovaně ..celý to bylo takový neštastný období,celá jsem se nějak rozsypala,snad to jaro bude lepší

mindinka
11. dub 2011

@petra123 Já když jsem byla po ketu tak taky u našich lítal nad barákem čáp a zadařilo se

petra123
11. dub 2011

@mindinka jééé u vas byl tak brzy 🙂knam přiletěli cca ty 4dny a hned k nam daleko od hnizda🙂tak doufám že znamení

mindinka
11. dub 2011

@petra123 no byl u nás brzy a ještě byl ve zprávách na nově a nám přinesl miminko

luucia
11. dub 2011

Hezký večer,
jdu nahlásit, že jsme byli dneska na genetickým UZ 😉 dr všechno přeměřil, zkontroloval orgány,...prý má prcek hezkej mozek a dlouhý nohy 😀 Je o týden větší..má už 400g a 23cm 😵 pak se nás zeptal, jestli víme pohlaví a my, že ne, tak nás nechal hádat 😉 Kávový zrno bylo víc než jasný...takže čekáme další princeznu 😵 😵 😵 jsem moc štastný..všichni 😵

Držím pěsti, at je tady hodně KETáckých dětiček 😵 😵 😵

lenkacar
11. dub 2011

@luucia krásná zpráva,taky bych si přála kávové zrno a nebo páreček

mindinka
11. dub 2011

@luucia Tak to moc gratuluji 🙂

kenya83
11. dub 2011

@luucia ahojky🙂 blahoželám ku ďalšej princezničke🙂 to je radosti čo? Juuj tak by som už chcela niečo kúpiť pre maličké, ale ešte zatiaľ nechcem aj kvoli tomu,že nevieme čo čakáme.

luucia
11. dub 2011

@kenya83 já do ted taky nic nekupovala...máme toho hodně po Anetce a čekala jsem na pohlaví 😉 času dost 😉 taky ti to pěkně utíká 😉

kenya83
11. dub 2011

@luucia no veru, nedávno som našla na teste // a už je tu 13tt🙂

luucia
11. dub 2011

@kenya83 jj, mě to teda letí strašně 😲 😲 😲

ronecek
12. dub 2011

@kenya83 Jj, fotečky krásné 😉 Bobíšek roste jako z vody 😉

ronecek
12. dub 2011

Ahojte holky 😉 včera jsem se tady už nějak nedostala. Byli jsme celý den venku, pak jsem tady měla kámošku. Večer jsem trošku špinila. Ale spíš se mi jen spustilo trošku hnědého výtoku, pak už nic. Myslíte, že to může být třeba i z přetažení? Včera jsem si za celý den pořádně nesedla. Pořád jsem něco dělala a pak venku na nohách. Já vím, že při Domíkovi mi doktor říkal, že trošku špinění je na počátku těhu normální, ale obavy trošku mám. Uvidím co dneska a když tak bych zavolala aspoň pro jistotu do CARu. Jinak jsem v poho. Akorát mě hrozně bolelo v noci v křížích.
Krásňoučký den vám všem přeju 😉

@mindinka Tak pomerančová šťáva pomohla, ale dneska je to tady znovu. Volala jsem Mudr, tak mi říkala, ať bobkovi koupím glycerinové čípky. Ale připadá mi spíš, jako kdyby měl strach potlačit ☹

mindinka
12. dub 2011

@ronecek Ahojky je to trápení s dětičkama, ale snad čípky zaberou a bude mu dobře. 😉 No nevím s tím špiněním, pokud by jsi špinila i nadále, tak bych opravdu zavolala do CAR, většinou když se začne špinit tak ti zvednou dávku léků. Ale snad to nic nebude, musíš se víc šetřit. ☹

lenkacar
12. dub 2011

@ronecek když tě čtu jsem ráda že jsem doma ,když stačí se drobet přetáhnout a hned se může špinit ,tam ta dřina to nebylo k tomu

klara.k
12. dub 2011

holky, tak my jsme dostali zelenou. Zítra jdu na injekci agolutinu abych dostala mrchu a můžu začít stimulovat. Jsem nervozní, mám strašný strach a velikánskou radost. Snad nám to dopadne dobře.

ronečku - já jsem taky špinila a krvácela, vždy mi jen řekli ,že to chce klid a nepřehánět to. Držím palce

lenkacar
12. dub 2011

@klara.k neboj se ,jen se těš 😵 konečně se něco děje

venicca
12. dub 2011

Ahoj holky! Teeeeeda, vy jedete, nestíhám číst! 🙂
Tak dneska mám sedmý den od KETu, docela to utíká, čekala jsem, že si budu už třetí den od nedočkavosti trhat vlasy 😀
Přeju Vám všem krásný den a pozitivní náladu 😉

lenkacar
12. dub 2011

@venicca kdy ses rozhodla testovat?

pikusa
12. dub 2011

Ahojík holky....
@luucia gratuluju ke zdravé holčičce.... 😵
@venicca ještě pár dní a šup na testík...držím palečky 😵
@ronecek koukej se šetřit,ale špinění je asi fakt normál.....však já u Matese i zakrvácela a dobrý.....
@klara.k tak už to rozjedete .....super......držím ppalce at to má správný konec.
@lenkacar a co ty????co testík??

venicca
12. dub 2011

@lenkacar Doktorka v CARu mi řekla, že mám přijít na krevní testy za dva týdny, takže jsem tam objednaná na 20.4. To je patnáctý den od KETu a dokonce až pátý den očkávané menzes! ☹ Když to tady všude čtu, jak se holky testujou už sedmý den po transferu, tak nevím, proč já musím čekat dvakrát tak dlouho. Možná si taky koupím jeden testík a testnu se třeba jeden den po meškání menstuace, ještě nevím......

venicca
12. dub 2011

@pikusa Kdyby pár.... 😅 Ještě osm! 🙂

ronecek
12. dub 2011

Holky, tak mi to nedalo a volala jsem pro jistotu kvůli tomu špinění do CARu 😉 Sestřička mě uklidnila. Říkala, že se to stává. Může to prý být klidně i z přetažení nebo vyvolané lékama. Mám se do pátku šetřit a dodržovat klidový režim ☹ Kdybych krvácela, tak okamžitě volat, ale z tohodle si hlavu dělat nemusím. Dneska musím zaklepat, zatím vše v pohodě 😎

ronecek
12. dub 2011

@venicca Já jsem testovala od osmého dne po KET až do čtrnáctého dne 😉 Ten osmý den byl takový malilinkatý duch, ale devátý den už šla čárka krásně vidět. Držím palečky 🙂

ronecek
12. dub 2011

@luucia Jj, já bych taky chtěla holčičku 🙂 Ale mám takový čuch, že to bude zase chlapisko 😀 Krásně rostete. Moc Ti gratuluju 🙂

mindinka
12. dub 2011

@ronecek Tak hlavně odpočívej a bud v klidu, je dobře, že už nešpiníš. 😉

venicca
12. dub 2011

@ronecek Tak že bych to vyzkoušela desátý den? Asi jo 😅

mindinka
12. dub 2011

@venicca Já jsem testovala 8 sen a slaboulinká čárka na mně vykoukla, tak hodně štěstí při testování. 🙂