Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

pikusa
18. dub 2011

@kalop nevím....
hele,nic už nehledej....akorát je to stres.....

drndapetka
18. dub 2011

@vered ano, střídám strany, tuku mám na břichu dost,takže udělám kráásnou kožní řasu vždycky, ale neumím si představit, že bych do bříška píchala až ho budu mít velké 😲 Do nohy to prej bolí, to bych nechtěla 😝

drndapetka
18. dub 2011

@kalop roste Ti to dobře, dívej 🙂

http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator

kalop
18. dub 2011

@drndapetka dívám,dívám,ale moc tomu nerozumím😀

pikusa
18. dub 2011

@kalop hele,dej první hodnotu do prvního okénka HCG,další do druhého HCG a OVU nemusíš,počítá to i bez toho....
a dej počet dnů mezi testy a zkus....

kalop
18. dub 2011

@pikusa jj to jsem udělala,ale neumím si až tak přeložit,co mi vyšlo😀

pikusa
18. dub 2011

@kalop aha.....
no je ta psáno aspon normal??? 😀
Google ti to přeloží 🙂

drndapetka
18. dub 2011

@kalop
@pikusa jj, je to normál, když zadám hodnoty za čtvrtka 31 a z neděle 95, takže už žádnou hlavu 😉 Jinak na googlu si to můžeš přeložit do češtiny 😉

kalop
18. dub 2011

@pikusa je tam napsáno normál😀

kalop
18. dub 2011

@drndapetka už jsem se s tím poprala,děkuju🙂 a co ty jak ti je?

drndapetka
18. dub 2011

@kalop mě není vůbec nic ☹ začínám se pomalu smiřovat s tím, že z toho nic nebude ☹ Zítra píchám ještě jeden Pragnyl, takže nemůžu ještě testovat 😢 Jinak bych už dááávno testila

kalop
18. dub 2011

@drndapetka jak nebude?🙂 bude,mimísek🙂břicho tě bolelo,ted už je zavrtanej přece

drndapetka
18. dub 2011

@kalop bolelo jen 3 dny po KET, to bylo asi tím zákrokem a jak jsem měla ten kašel, proto bolelo, te'´d už 3 dny nebolí a nemám žádný těhu příznaky, přece jen jsem byla už 3x těhotná, tak to na sobě poznám, když jsem těhu, ale můj vnitřní pocit mi prostě říká,že nic 😒

kalop
18. dub 2011

@drndapetka né ještě nesmutni,času ještě dost,když ještě pícháš pregnyl,jsi optimista k druhým,bud i k sobě ju😀

drndapetka
18. dub 2011

@kalop no to je právě-já umím dodávat optimismus ostatním, ale sobě né ☹ mě nějak došel 😒

kalop
18. dub 2011

@drndapetka ještě to fakt nevzdávej,každé těhu je jiné,tak proto nic necítíš,prcík si tam lebedí a ty smutníš🙂

drndapetka
18. dub 2011

@kalop kdybych v sobě neměla ten Pregnyl, tak bych věděla, jestli je to o.k., nebo ne, ale takhle mě klame to umělé hCG co v těle mám, a to ještě zítra musím jednou píchat a pak ještě čekat minimálně 4 dny než z těla vyprchá, aj aj

kalop
18. dub 2011

tak mi napsala dr. z caru,že u mě jde o biochemické těhotenství 😢

drndapetka
18. dub 2011

@kalop blbost! kdyby to bylo biochemické, tak hCG by klesalo. Jak to může takhle brzy posuzovat, když neví jak se to bude vyvíjet dál? Nechápu některý ty doktory, jak umí vystrašit 😠

kalop
18. dub 2011

@drndapetka no prý biochemické a snad nebude potřeba revize dělohy,chce se mi bulet ☹

krisss2
18. dub 2011

@kalop Ahojky, promiň že se do toho pletu, ale sem tam sleduji vaši diskusi a taky si myslím, že to biochemické těhu nebude. Jak na to prosím tě ve tvém caru přišli? HCG ti přece roste a ty testy, taková super čárka. Já jsem takovou měla sice při mimoděložním, ale tam se mě později rozhodně HCG nezvyšovalo tak, jak by mělo. Ani bych podle toho předposledního testu v ten 12tý den neřekla, že je tak nízké. Myslím, že se mýlí ... 🙂

kalop
18. dub 2011

@krisss2 vůbec se neomlouvej🙂..no že už hodnota 31 na ten den po ketu je malá,tak jsem jí s radostí oznámila,že vyrostlo hcg skoro na 96 a prý biochemické a snad bez revize dělohy to zvládnu:((((

drndapetka
18. dub 2011

@kalop u biochemického těhotenství hCG KLESÁ, takže a´t si jde znova ta doktorka vystudovat vysokou, když to neví! stoupá Ti to každý den dvojnásobek jak má, možná jsou to trochu nižší hodnoty, ale to přece nic neznamená, každá máme hCG po otěhotnění jiné

krisss2
18. dub 2011

@kalop já teda takovou hodnotu měla 14 den po IUI a dr. mi řekl, že je to asi potrat, ale pak se hcg začalo zvyšovat a tak říkal, že je to takový pozdější rozjezd, ale že už je to v pořádku. No a nakonec z toho bylo to mimoděložní, ale to určitě nebude u tebe. Doufám, že se opravtu pletou a vše bude v pořádku, moc ti to přeju 🙂

drndapetka
18. dub 2011

@krisss2 jsem téhož názoru jako Ty. Taky jsem měla mimoděložní a hCG mi rostlo pomalu, kalop to roste hezky dvojnásob, a biochemické klesá, takže nechápu ten závěr doktorky, myslím si, že je unáhlený a zybtečně vystrašila

kalop
18. dub 2011

@drndapetka :( pani dr.mi celkem psychicky naložila..prosím tě,že je ta hodnota nižší,co to můžebýt za důvod? třeba že embryo není v pořádku vid? jiný důvod to asi být nemůže..mimoděložní bych asi měla nějaké potíže později vid?😀

kalop
18. dub 2011

@krisss2 díky a jak se poznalo to mimoděložní? já už na krev nejdu,tak to asi zjistím,až že nebude nic vidět na utz?

drndapetka
18. dub 2011

@kalop kdyby to bylo mimoděložní nestoupalo by to dvojnásob, ale míň. Je tedy pravda, že některé CARy těhu považují až od hodnoty 150 a výše, nižší hodnoty neberou v potaz, ale myslím si, že dneska nebo zítra už na těchto hodnotách budeš 😉 ono to hCG někdy stoupe ze začátku pomaleji, takže se to pak může rozhoupat

drndapetka
18. dub 2011

@kalop mimoděložní se pozná tak ( pokud tedy nemáš bolesti, nešpiníš, nekrvácíš), že nad hodnotu hCG 1000 není nic vidět na ultrazvuku, protože jakmile máš nad 1000 jednotek, tak by těhu mělo být v děloze už vidět, aspoň gestační váček (to vychází cca na ten 5tt)

krisss2
18. dub 2011

@kalop Já jsem od začátku špinila a měla jsem jen těch 30, ale 2 týdny rostlo hcg ukázkově, nic mě nebolelo, ale když už jsem měla hodnotu 2 400 a na utz nic nebylo vidět, tak mě dr. poslal do nemocnice a za 2 týdny, když bylo hcg 6800 a v děloze nic, tak jsem šla na laparoskopii a až tam to poznali.