Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
19. dub 2011

@drndapetka ahojky,díky za optání,já testla dneska a jsou tam,ale to nic neznamená..možná ve čtvrtek pomastim na krev,díky za optání.ty ještě chvilku a už taky uvidíš //

drndapetka
19. dub 2011

@kalop tak to je dobře, že nezmizely 🙂 cítím u tebe, že to bude v pořádku 😉

kalop
19. dub 2011

@drndapetka díky moc🙂

pepek007
19. dub 2011

@dicinka1 já jsem taky měla PK a 5 den byly // hezky viditelné 😉 ale u každýho je to prostě jinak no 😉

ronecek
19. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Jak se máte, co nového a jak jste prožili včerejší svátek? 😉 Musí to být nádhera, všechno osvícené, ta atmosféra.
Vy si teda užíváte pěkného horka. Sice tady dneska bylo taky super, konečně na krátký rukáv. Domík trávil celé odpoledne venku a večer jsem ho musela přemlouvat, aby se mnou šel domů, že si napustíme vanu a budeme se kupkat spolu. Nakonec jsem ho překecala.
Já jsem měla žehlící maratón. Každý večer jsem teď nějak šíleně unavená. Jak chodím dávát Domíka spát, nejraději bych s ním lehla a spala taky. Jsem hrozně nafouklá, nemůžu vůbec nosit rifle. Musím mít aspoň knoflíček odeplý. Nesnesu je teď nějak.
S tou pigmentací jsem to nevěděla, že to máš až takhle. Ale pihy jsou hezké. Vždyť i některé topmodelky jsou pihovaté a nikomu to nevadí. Exšvagrovka je taky. Ona to na obličeji nějak moc nemá, ale má celé záda a ruce.
Já jsem se taky vždycky opalovala pěkně do hněda. Největší problém u mě byly kolena a ramena. Ty se mi vždycky přičmoudnou nejvíc a hned. Pak trpím.
Deštník si pořiďte. My máme taky. První jsme ho kupovali k posezení, ale nechali jsme si postavit altán, tak nám teď leží v garáži. Ale jak byl prcek malý, tak jsme ho hodně využívali. Hodně lidí s ním jezdívá i na dovolené. Je super, že se dá krásně poskládat.
Jinak s tou plínou taky nevím nevím, jak to bude v noci. Předevčírem už se nám stala taky nehoda při odpoledním spánku 😀 Ale jak jsem psala, že mu tam dávám dvě plíny a igelit, tak to krásně nasálo a prostěradlo bylo suché. Tak to zkus vyzkoušet taky. Domík večer pije taky ještě mlíko a ráno má plínu pěkně napitou. A zase budit se mi ho v noci nechce. Bývá pak uplakaný a taky vím, že se děti budit nemají.
A jak se připravujete na Velikonoce? Malujou se tam taky vajíčka nebo je to spíš jen tady naše tradice. Já uvažuju, že bych upekla Domíkovi beránka. Ale chtěla bych i mazanec. Tak uvidím. S uklízením si starosti moc nedělám. Velký úklid jsem dělala před KETem, tak to jen tak přeletím.
Jinak s těma týdnama to asi tak opravdu bude. Takže dneska bych měla být 6tt + 1. To už by se za chvíli mohlo objevit i srdíčko, že? 😉 No ale nic nebudu předhánět. Mám docela z kontroly strach kvůli tomu krvácení. I když mě uklidňovali, tak nemůžu do toho čtvrtku dospat.
Pomalinku asi půjdu spinuškat.
Mějte se krásně. Dobrou noc a krásný zítřejší den. 😵 😵 😵 Papa L+D

vered
19. dub 2011

@ronecek Ahoj zlati, dekuju za psanicko 🙂 Tady uz se taky ochladilo...zitra ma byt uz jen 14 stupnu, to je desny ty skoky. 😖
Vcera to bylo super, jeli sme na veceri jako kazdy rok ke kamaradce jakiho mamky,jmenuje se Sara a ma 4 deti , Adi(4,5let holcicka),Noam(6let kluk),Shir(8 let holka)a Matanel(11let) .Prijeli sme k nim ve 20h vecer a deti se vrhly na Joshika...rekla sem jim at donesou nejake hracky a Joshik byl nadsen, asi 3 hodiny si proste hraly na zemi, Joshik se s nima mazlil, skakal, tancoval ,honil se ,radil jako cerna ruka, nebyl vubec zavislej na nas...ani si nas nevsimnul, my sedeli u stolu pili vino jedli hodovali cetli povesti zpivalo se, domu jsme jeli az v pul druhy rano, joshik usnul teprve v aute, byl tak rozjivenej a vubec nechtel domu! S detma se snazil dorozumet hebrejsky ale i cesky..byla to legrace, jeste nikdy sem ho nevidela tak stastnyho..fakt :D. Musime k nim zajet casteji!. Sara je stejne stara jako ja. Jsou silne verici a maji obrovskej byt a i dost penez, podle tech hracek a vybavenych pokojicku. No a ja vlastne od Sary mam pujcene skoro vsechno obleceni na Joshika, protoze toho ma fakt mraky!
Jen toho jidla bylo moc, dnes sme skoro nic nejedli. Blby je ze ta oslava zacina vlastne az vecer a nejdriv se cte a zpiva a poradne se zacne jist az nekdy kolem pul jedenacty a to je na nas uz celkem pozde...docela jsem koukala na J. jak byl vitalni, vsichni pomalu odpadavali a on nic. 😀
Svatky potrvaji az do pristiho uterka a tak se to vlastne prolina s nasema Velikonocema....ktere tu Zide samozrejme neslavi, ale je tu ve Starem meste dost krestnanu . Ja budu delat vajicka ..mamka mi poslala barvy ale obcas na ne kreslim proste i tuzkou nebo jsem delala voskovou rezervu. Uvidim jestli si muz uplete pomlazku, muj deda ho to kdysi naucil...no a pak by me mohl teda i vysupat 😀 Beranka delat nebudu, nemam tu formu, ale asi upecu ty strudly, ke kterym sem se jeste nedostala..
S tou pigmentaci to ani tak nejsou pihy jako spis fleky..takovy nepravidelny, na cele mapa a na licnich kostech takovy vetsi pihy, nejhorsi je to celo, ale fakt to ted skoro neni videt, protoze se dost chranim pred sluncem, ale kdyz sme byli v Recku tak sem vypadala strasne...ted si fakt davam bacha.Telo mam hnedy jako cokoladu a ksicht bilej....No je to naprd ,ale neda se s tim nic moc delat..nejaky lejzry nebo chemicky peelingy to bych asi moc nechtela..mam hrozne citlivou plet a stejne se to pak muze vratit.Myslim ze kdybych zila v Cr tak by to zmizelo....tim ze tam to slunko neni tak prudke, tady to sviti fakt fest ajeste jsme dost vysoko..
Jinak urcite jsi uz 6tt+1 a u Joshika uz jsem v tuto dobu mela i srdicko. Ve cvrtek uz budes 6tt+3 a tak uz by jste ho mohli videt..tesis se vid? Doufam ze to krvaceni je uz pryc...a mela jsi jen spineni nebo cervenou krev? To musi byt vzdycky nervy vid....Moje mamu krvacela az do 4.mesice ani nevedela ze je tehu....driv to asi tak neresily...
Jinak s tou plinou, Joshik ji ma odpo suchou a hned co se probudi ji sunda, zatim mu ji jeste necham...
My sme tak unaveny ,asi pujdu do hajan..ale stejne mam ted mnohem vic elanu nez v tehu, to sem byla grogy porad....Tak zlaticko opatruj se a dobrou noc, pohlad brisko a domicka a hezky se vyspinkejte,papapapa 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

pepek007
19. dub 2011

Holky tady přidávám jeden tip na autosedačky pač jsme to tuhle řešily s holkama a určitě vás to některé taky čeká, tak mě to napadlo, že se to může hodit i tady v tématu 😉
Sedačky jednokategorické tedy 9–18 a 15–36 jsou vždy bezpečnější než vícekategorické 9–36 a pod. to je vidět i z testů- testy zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa
STM Starlight nenajdete v novějších testech, byla testována v roce 2007, vždy se sedačka testuje pouze jednou, pokud se technicky nezmění, ´platí test stále.
další důvod , kromě bezpečnosti proč volit raděhji dvě za sebou jdoucí sedačky jednokategorické než vícekategorickou je to, že jsou pohodlnější prom určitou velikostní skupinu dítěte- tudíž 9–18 se dá lépe polohovat, a 15–36 zase roste výše oproti 9–36 ( také nedáte ročnímu i 10 letému dítěti jedny boty, ale postupně kupujete jak roste). Poslední důvod je životnost sedačky, sedačka vydrží 4max. 6 let, takže když dítěti po vajíčku na roce koupíte sedačku 9–36 tak Vám vydrží max. do 7 let, a pak musíte koupit ještě jednu- další 15–36, protože tu sedačku musí mít do 150cm nebo 36kg- to je cca 10 leté dítě, takže je lepší koupit nejprve 9–18– ta mu vydrží do cca 4 let, a později 15–36 a tu má do 10 je hotovo.
Vícekategorické sedačky ( třeba9–36 ) jsou spíše vhodné jako mezistupeň, kdy už se dítě nevejde do 9–18 a ještě nesplňuje podmínky sedačky 15–36, nebo jako sedačka do druhého auta, kde nebude tolik vytížená a déle vydrží, eventuelně jako sedačka k prarodičům do auta, kdy vozí občas různě velké děti, tak aby nemuseli mít více sedaček. To je hlavní využití vícekategorických sedaček, pro běžné ježdění je lepší mít jednokategorickou.
Jinak ta STM Starligt není špatná, v rámci 9–36 patří k lepším- má 3 hvězdičky, ale jako hlavní sedačku pořiďte určitě 9–18 a poté 15–36, vždyť to cenově příjde na stejno.

vered
19. dub 2011

@klara.k ahojky, no telo nastesti funguje dobre, za to jsem rada. S tim bioch. tehu..no moc toho nevim, ale precti si co jsem psala kalopce...tak jsem to mela ja. Asi se embryjko na chvili uchytilo a pak se pustilo...je to docela bezny.....

vered
19. dub 2011

@pikusa \to bys mela dobry kdyby to bylo dubnatko vid..obleceni na mimi atd. A MS tedy uz dorazila nebo neee????

pikusa
20. dub 2011

@vered neee MS nedorazila......a netuším,kdy jí mám vlastně čekat.....
Věci na miminko půjčím na říjen sestře--teda co bude chtít a pak si to zase převezmu 😵

vered
20. dub 2011

@pikusa ahoj, no Ms asi behem sestinedeli....taky cekam..hezkej den 😵

pikusa
20. dub 2011

@vered běhěm???hele já toto vůbec nevím...
Ale teda to krvácení byla taky vlastně MS vid

vered
20. dub 2011

@pikusa krvaceni... myslis po te revizi?? Nebo to jak jsi ty krvacela?No ty asi podle me jsi mela normalne MS, teda pokud jsi krvacela po cely den a nekolik dni... Po ty revizi to trva tak pres tech 30 dni nez dostanes MS,....takze to je jeste behem sestinedeli. Ja myslim ze to dostanu do tech dvou tydnu..mela sem ovulku 😉 sem 16 dni po revizi

vered
20. dub 2011

@kinguse Ahoj KIngushko, promin ze pisu az ted 😉 . Ty jo s tou darkyni !! 😵 🙂 NO to je vazne super!!! Moc Vam to preju!! At se urodi co nejvice vajicek a embryjek! 🙂 😵
Co malej uz je lepsi? Musi to byt hrozny videt svoje detatko takhle takhle ..ale aspon ze ho to nebolelo pri tom zakroku, ze byl v narkoze. Kolik je vlastne malymu? Me bylo asi 7 let, a bez narkozy a bez maminky. Ta mohla az odpo na navstevu. Jesteze ted uz je vsechno jinak vid!? Take mu davali zmrzlinu??
Tak aspon doufam ze to malymu od tech angin pomuze..kamaradky syn na ne take trpi a hodne ....ale chteli mu vzit krcni mandle..a sestrence brali take krcni kvuli anginam..tak nevim.
Ja v CR na anginy take trpela ,ale ted ne, vlastne jsem nebyla 3 a pul roku nemocna. 😨 V CR jsem mela aspon 2x do roku anginu nebo chripajznu. Myslim ze to je i tim ze bydlim tady a taky tim ze nejsem moc mezi lidma, bojim se az malej zacne chodit do skolky, aby nenosil domu nemoci, ale urcite bude....ach jo. Taky nebyva nemocny, ale anginu uz prave jednou mel, chytil ji v Cr kdyz mu byl jeden rok... ☹ od te doby nic.Jen ryma a kasel....
A co v praci????Doufam ze se sef uklidnil 😀 a ze budes brzy na matersky!!! Tady je dnes prijemne, chystame se ven, tak se mej krasne, paaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

mindinka
20. dub 2011

Ahoj holky
Jak se máte? Doufám že líp jak já, skolila mně nějaká chřipka, jsem nachcípaná a už třetí den mi je špatně, tak doufám, že se z toho brzy vyhrabu. Zatím do sebe nechci cpat zadny paraleny, dokud to jde, tak to vydržím bez nich. ☹

pikusa
20. dub 2011

@vered myslím,jak jsem krvácela před revizí....tak asi prostě přišla MS a s ní to odešlo....

dicinka1
20. dub 2011

@pikusa TO FAKT?SUPER.. 😉 😵 😵 😵 kiežby som amla krv 26.4 pozitivnu 😉

dicinka1
20. dub 2011

@pepek007 tiež som mala po ET NA 5 DEN // ...takže preto tomu už neverim,že by som ešte mohla najst tie //

pikusa
20. dub 2011

@dicinka1 ano,tak to tehdá bylo 😀

pepek007
20. dub 2011

@dicinka1 no hele zázraky se prostě dějí a jsou věci, který si nikdo nedokáže vysvětlit a dokud nei MS nebo UTZ či výsledky z krve tak jako žádný házení flinty do žita 😉 někomu se ukází až 10 den a dál to je fakt hodně individuální stejně jako každý těhu 😵 😉

venicca
20. dub 2011

Ahoj holky, znovu se hlásím! Konečně jsem se dočkala a mohla jít dnes ráno na krevní těhutest - výsledek je pozitivní 🙂 , ale ještě není vyhráno 😒 Hcg mám 60,66 jednotek a za týden mám jít na test znovu. Kolik jednotek Hcg jste měli v krvi při prvním testu po KET? Doufám, že mě uklidníte, trochu se bojím, že mám málo 😅

kalop
20. dub 2011

@venicca kolikátý den jsi po KET nebo ET?

ronecek
20. dub 2011

@mindinka Ahoj Miruš, tak to se pěkně uzdravuj 😕 Včera jsem taky párkrát kýchla a večer jsem měla nos nějaký ucpaný, ale ráno zase OK.
Zítra jedeme na kontrolu. Tak su zvědavá, co bude nového 🙂 Dneska mě hrozně začaly bolet prsa. Taková až palčivá bolest. Stejná jak se mi nalívaly v porodnici po Dominičkově narození. Jinak celkem nic nového. Žádné bolesti, občas trošku nevolnosti.
Opatruj se🙂Pěkný večer

ronecek
20. dub 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 Tak jaký jste měli dneska den? My zase byli celé odpoledne venku. Dopoledne jsem si trošku přetřela na kuchyňské lince venkovní poličky a pak jsme byli s prckem u švagrovky na kafe. Odpoledne jsme byli se projít u bráchy na rybníku a pak venku na zahradě. Domík je ve svém živlu. Je to úžasné pozorovat dětičky, jak jsou šťastné 😵
Ty jo, tak vy jste si u známých takhle ponocovali? Musí to být úžasné čtení, zpívání. Hrozně se mi to líbí i na Vánoce, ale tady, aspoň ne u nás se tyhle tradice nedodržují ☹
Domík by to takhle dlouho teda nevydržel. Jak přijde jeho hodina (19-20), tak už na něm vidí, že se začne tak různě pokrucovat, políhávat, pobekovat. I když se přes léto sedávalo venku, tak vydržel max do té půl desáté a pak usnul v kočárku. Ale jak se probudí a zjistí, že není doma, tak začne hrozně křičet, že musíme domů. Většinou se vždycky probudil po té půlnoci ☹ Třeba letos to bude jiné.
Manžel bude doma až do konce svátků nebo se chodívá do práce?
Takže vlastně vy si uděláte Velikonoce po svém. Já jsem taky barvívala vajíčka. Některé jsem dostala vždycky každý rok od tety. Tak jich mám dost a letos barvit nebudu. Voskové jsem taky dělávala a moc se mi líbí. Teď je tolik různých technik, akorát mít ten čas.
Ještě k tomu krvácení v neděli. Byla to krev, která postupně přecházela ve špinění a pak zase už nic. Ale je to vždy jen max hodinková záležitost. Ne že by to trvalo třeba celý den. Doktor mi tehdy říkal, že klidně to může trvat i týden, můžu špinit i krvácet.
Ale i když vím, že spousta ženských má mensku i v těhu, tak je to divný pocit.
Zítra jedeme na tu kontrolu. Jedu až na 12 hodin na krev. Pak hodina čekání na výsledky. Domů bychom měli dorazit snad někdy kolem 15-16. Večer dám vědět jak jsem dopadla.
Mějte se krásně. Přeju dobrou noc, krásné sny a úžasný zítřejší den 😵 😵 😵 Pusinkujeme vás. L+D

kinguse
20. dub 2011

@vered ahooooj, tak dneska jsme byli na kontrole a dárkyně by měla začít stimulovat 22.5.,takže za cca 1,5 měsíce jdem na to!!! To uteče rychle, mám pocit,že posl.dobou nic nestíhám. Mám toho nějak moc v práci,ale jak je hezky,tak i doma. Po práci mažem s malým hned ven a doma se jen kupí prádlo a bordel..ach jo,kdybych tak měla nějakej kouzelnej prsten,abych s ním otočila a všechno se "samo" uklidilo 😀 😀
Jinak jsem byla fakt ráda,že jsem byla s malým v nemocnici, on je hodně citlivej a nedokážu si představit,že bych ho tam měla jen odvést a nechat jim ho napospas ☹ V červenci mu bude 5let,ale je hrozně droboučkej, lidi mu tipují cca 3,5roku!!!! Mám 100cm a 14kg..takže takovej můj malej šmudla 🙂 Teď má ještě píchlej pendapon,tak snad bude mít od angín na chvíli klid. Po Velikonocích jde do školky,tak uvidíme,jak odolá.
Jinak v práci stále na h... Už i vejplatu neposlali, že prý nemají prachy,tak máme počkat,tak to fakt vypadá bledě. No,jestli se nám to do léta nepodaří,tak pak hledám novou práci!!!
Tak jdu chrnět, zítra zas jedu daleko. Paaaaaaaaaaaaaaaa

vered
20. dub 2011

@ronecek ahoj zlaticko, dekuju za pisani, ja jen narychlopar radecku....dne se chystam do postele driv nez v jednu hodinu v noci..vcera jsem opet ponocovala 😖 a dnes rano skoro nevstala!! 😨
Meli jsme krasny den,nadherne pocasi, mraky slunce vitr..... 🙂 jen moc dobre neskoncil,ted vecer u babi ,Joshinkovi spadla na prstenicek velka tezka zidle...to bylo narku...asi hodinu, zlomeny to snad neni, ale ma ho uplne modry a natekly, takovou bambulku..milacek sladky! ma takovou smulu na ruzne urazy, to je des! 😢
Zitra pisnu vice....samozrejme hodne stesticka pri UTZ 😵 😵 , at hezky vidite bobanka se srdickem, a at nam privezes ukazat krasnou fotecku 😵 😵 .Preju stastnou cestu!!Budu na Tebe myslet a drzet palecky ,opatruj se. 🙂 Papa a dobrou noc, pusinecky! 😵 😵

vered
20. dub 2011

@mindinka ahoj mindinko, hezky se vylez,at jsi brzo jako rybicka 🙂 preju hodne zdravicka, Tobe i malemu drobeckovi!! papa 😵 😵 😵

klara.k
21. dub 2011

@ronecek já jsem se zrovna včera probírala svými těhotenskými zápisky a krvácela jsem od 8tt až do 14tt. Bylo to z hematomu, vzždycky trocha krve a pak špinění. Několikrát mě to vyděsilo, ale pořád mě uklidňovali, že je to jen ten hematom, ukazovali mi to na utz, a bylo vidět že se změnšuje. Snad to u tebe bude taky jen taková "drobnost"

ronecek
21. dub 2011

@klara.k Děkuju moc. Doktor mě uklidňoval, ať si z toho vůbec hlavu nedělám. Ani kdybych krvácela týden. Prý to tak u zamražených embryjek dělává. No, jsem zvědavá ale jak zvládnu dnešní cestu. Už od rána po snídaní a kafi je mi zle od žaludku. Pomalu se začínám chystat a vyrazíme 😉 Krásný den.

klara.k
21. dub 2011

@ronecek budu na tebe myslet a držím palce! Pá