Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
4. kvě 2011

@layde Ahojky já si myslím, že to nevadí, když je to uplně stejné, hlavně aby to mělo ten účinek co to má splnit, hodně štěstí a at se KET zadaří. 😵

mindinka
4. kvě 2011

@vered Veredko tak jsem si jich tam pár přečetla a je to hnus, neměla jsem ani náladu číst dál, to co jsem si přčetla mi stačilo. 😕

ronecek
4. kvě 2011

@layde Ahojky, já si myslím, že v tom asi nějak velký rozdíl není. Já brala Estrimax a k tomu Utrogestan 😉 Hodně štěstíčka při Ketíku🙂

klara.k
4. kvě 2011

@ronecek tak pas změněný, a už se jen těšit naskakující týdny, to je paráda, ať je nás tak co nejvíc. 😉

I já jsem s jednou skupinkou holek odešla do azylu na e-miminu. 😠

luciasek1982
4. kvě 2011

@layde Ahojky 😉 Pokud ti to lékárnice nabídla, tak bych neváhala a vzala tu levnější variantu. Je spousta drahých léků, které mají i svou levnější formu s naprosto stejnou účinnou látkou. Smekám před lékárnicí, protože takových, které ti v dnešní době nabídnou něco jiného tak, aby jsi ušetřila, těch je málo!!!! Jinak přeji hodně štěstíčka 😉

luciasek1982
4. kvě 2011

@mindinka No to si děláš snad srandu ne? Tak to je smutné, že někteří dokážou být zlí a závistiví!!!! ☹ Ale jak vždycky říkám...... na každého jednou dojde!!!!! 😉

luciasek1982
4. kvě 2011

Přeji všem krásný den.... po včerejším hnusném počasí, to dnešní občasné sluníčko, příjde vhod! Já jsem se hned ráno pustila do úklidu, protože jsem sama doma a alespoň se mi tady přítel nemotá pod nohama.... což nesnáším 😀 Teď jsem se uvelebila u noťasu s kávou a kokínkem 😉 Oběd neřeším, mám ještě ze včerejška hříbkouvou polévku...... mě to bohatě stačí...... přítel přijede až ve čtvrtek večer! Jinak všem kdo se pomalu chystáte obědvat, přeji dobrou chuť 😉

pikusa
4. kvě 2011

Ladye.....já měla estrimax a utrogestan při KETU 😵
je to stejné....

mindinka
4. kvě 2011

@luciasek1982 Ne ne srandu si nedělám, přišlo nám to s holkama líto a od tý doby jsme mezi ně nechodily. 😉

luciasek1982
4. kvě 2011

@mindinka Tak to se nedivím 😒

pikusa
4. kvě 2011

Tak nevím,co se stalo a děje.....
já jsem tady zatím v pohodě a doufám,že to tak bude dál

mindinka
4. kvě 2011

@luciasek1982 No tady jsem spokojená..., myslím si že se tu podporujeme navzájem 😉

mindinka
4. kvě 2011

@pikusa Taky se tu zatím cítím dobře a chodím sem mezi vás ráda. 😵

pikusa
4. kvě 2011

@mindinka já taky 🙂

luciasek1982
4. kvě 2011

@mindinka A tak by to přece mělo být. Chodíme tady pro radu, podporu, pochopení a né proto, abychom si dělaly nepříjemnosti a záviděly si!!!! No jo no, ale lidé jsou různí.....

ronecek
4. kvě 2011

@klara.k Klári, zatím jsem v pasu nechala jen jedno mimi, po kontrole příští týden změním 😎 Jinak jsem taky koukala na tu diskuzi na snažilkách, je to hrozné co se tam děje. Jak jsem začínala, tak taky od té doby spousta holek odešla, protože měly problémy jak se závistí, tak s admin. Teď jsme všechny na FB 😉 Tam aspoň nikdo nikoho neotravuje. Na e-mimino taky občas nahlížím. Ale registraci tam nemám 🙂 Pěkný den

ronecek
4. kvě 2011

@mindinka Tak co, špagetky byly dobré 😀 Já jsem si na nich pochutnala 😉 Jé tak teď koukám, že vás taky vypudily z diskuze. Já ty babizny nechápu. Když se jim něco nelíbí, tak proč na koně vůbec chodí 😠 Jenže jsou lidi, kterým ta závist asi dělá dobře a vyžívají se v tom 😢 A není to jen na koni, ale úplně všude.

ronecek
4. kvě 2011

Holky, já taky doufám, že nám tahle diskuze vydrží nadále. A i když je to sice KETácká diskuze, tak doufám, že tady do budoucna budeme všechny řešit naše miminka a starosti a radosti s nima 😉 Taky tady chodím hrozně ráda a pomohlo mi to hlavně při tom dlouhém čtrnáctidenním čekání po KETíku 🙂

mindinka
4. kvě 2011

@ronecek Špagetky byly výborný, taky jsem si pošmákla, ale mám pořád hlad 🙂 asi si dám jogurtík. No nevím asi je to závist nebo co, my jsme to přáli každýmu, vím jakým stresem jsem si prošlajá, a taky jsem nebyla závistivá, byla jsem ráda, když to někomu vyšlo.

ronecek
4. kvě 2011

@mindinka Taky mám takový pocit hladu, to jsem před obědem nevydržela a snědla čerstvý rohlík 🙂 V přátelích mám holčinu patri22, tak mrkni jak jí krásně rostlo břůško. Už od 6tt. Psala jsem jí, jestli se tam někde neschovává ještě jeden brouček. Má to v albíčku Naše Terinka...
Jedna kamarádka tady má fotoblog, měla taky problémy se závistivkama, které psaly adminám a nakonec musela fotoblog na nějakou dobu zrušit. Bylo to jen kvůli tomu, že měla nádherné upravované fotečky svého prcka. A oni jí psali, že jsou fotky moc profi a tady se nehodí...Přitom to je jedno s nejhezčícha albíček, které znám...no škoda mluvit...

pikusa
4. kvě 2011

Holky....pocit hladu mám taky pořád 😀 😀
a nemusím být těhu 😀

ronecek
4. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí 🙂 Tak to je dobře, že krvácení ustalo. A co říkáš na zumbu, baví? Hnedka bych na ni vyrazila taky ☹ Jinak nevím jestli to vůbec mám psát, ale máme tady známou, která dělá reiky. Při OHSS mi hodně pomohla od bolesti a teď právě říkala, že máme na zahradě jeden takový začarovaný kruh, tak do něj mám vstoupit a chvíli se dobíjet energií a myslí si, že ty nevolnosti by mohly ustat. Zatím jsem ještě nezkoušela, ale vyzkouším. Vím, že spousta lidí takové věci odsuzuje, já taky zrovna moc tomu nevěřím, ale něco na tom asi je🙂Má na to certifikáty a pročtené spousty knížek. Dokonce mi včera předpověděla podle kyvadla, že to budou dva kluci 😉 Tak se nedivte, když za chvíli ze mě bude čarodějnice, hihihi 😀 😀 😀 Taky jsem tu diskuzi na snažilkách trošku pročítala a škoda mluvit...nechápu nechápu nechápu. Ještě, že my jsme tady takhle sehraní. Opravdu, člověk aby měl strach tady něco napsat...kdoví co za lidi nás tady pročítají 😲 😲 😲
Já dneska uklidila, převlíkla peřiny a uvařila, tak teď už budu jen odpočívat.

Papa a posíláme vélikou pusinku. L+D 🙂

ronecek
4. kvě 2011

@pikusa Tak si dopřej na co máš chuť 😀 To je ten nejlepší lék...Taky jsem mívala takové stavy, hlavně před menskou.

mindinka
4. kvě 2011

@ronecek No koukala jsem krásný bříško ale pořádný, to vypadá opravdu jak kdyby tam měla 2 😀 , já jdu mlsat, zase se nemůžu zasytit ach jo ty chutě ☹ udělám si ještě gravimilk a snad už budu mít dost. 😀 Tobě už taky roste bříško?

pikusa
4. kvě 2011

@ronecek no joooo jenže já jsem PO 😀

kalop
4. kvě 2011

@mindinka děkuju..budu chodit koukat na vaše bříška🙂

mindinka
4. kvě 2011

@kalop A jak se cítíš? Doufám, že je všechno v pořádku. 😉

ronecek
5. kvě 2011

@mindinka Ahojky 😉 Tak ta patri22 má opravdu krásné bříško. Ty jo takové mít, tak nevím 😀 Už Ti přišly ty věci z DMka?
My jsme dneska skoro vůbec nespali, chjo. Prcek nějak nemohl spát. Třikrát se stěhoval k nám a k sobě. V 2.15 si vzpomněl, že chce jít jezdit na kole. Včera mu přišlo. Teď ještě vychrapuje 🙂
Kdy si fotíváš to bříško, hnedka ráno nebo odpo? Jinak mě se zdá, že trošku už mi tam taky něco leze. Ale říkala jsem si, že začnu fotit od toho 10tt 😉

ronecek
5. kvě 2011

@pikusa Tak si dopřávej i PO, když máš chuť. Já jsem i před těhu měla období třeba čokoládové, že jsem valila pořád jen samé čokolády. Pak zase oplatkové. A buchet se nemůžu nabažit celý život. Prostě sladké je opravdu "sladké" 🙂

mindinka
5. kvě 2011

@ronecek Ahojky ještě mi nic z DM nepřišlo bylo tam napsáno do šesti týdnů. 🙂 Jinak bříško má ůžasný, nikdy jsem takový neměla. Já když se fotím tak jak kdy, většinou odpoledne, po ránu se mi zdá, že až takový bříško nemám 😀 😀 😀 , jinak jsem si ted poslouchala mimíska, kontroluji si ho každý ráno. Včera jsem byla tak strašně vytočená, holka neposlechne ani na slovo, nechtěla si uklízet v pokoji učit se taky nechtěla, tak jsem to tady až obrečela. Navečeru, když přišel chlap domu, tak za to chování dostala, udělao se mi tak zle, že jsem myslela, že pojedu na pohotovost. ☹