Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
14. kvě 2011

j.spici

vered
14. kvě 2011

@magieee vitej a hodne stesti !!!!!

ronecek
14. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí, děkuju za krásné IPčko 🙂 Tady je teď už taky pochmurno a 18 stupňů ☹ Ráno ještě bylo krásně. Včera jsem zase trošku krvácela a dneska špinila. Chjo. Ale tak beru to tak, jak mi řekli. Raději políhávám, akorát jsem trošku pouklízela.
Mamka má starý klasický tonometr, ještě s těma sluchátkama, tak jsem zkoušela jestli neuslyším srdíčko. Ale asi je to ještě brzo a ani nevím, v jakém místě to mám poslouchat 😨
Kalhoty mám koupené takové pláněné světlé a kraťasy nad kolena kárované. Jsou super. Já mám právě zase většinu věcí do pasu na knoflík a uplé. Takže za chvíli asi neobleču nic.
Vyfotím to všechno a pak pošlu fotečky. Písnu asi až zítra večír nebo v pondělí. Taťka mi tady pořád kouká za nosem. Tak asi půjdu na chvíli ven s Domíkem a zítra jedeme zase ke tchánovcům 😉
Joshik je na fotečkách úžasný. Jj, co jste dobrého pekli, vařili? Já jsem dneska uvařila jen puding s piškotama.
Tak se zatím mějte krásně a užijte si ještě zbytek dne. Papa L+D

magieee
14. kvě 2011

Ahoj lidičky,tak ste si užili aspoň trochu den?Já byla od 6 až do půl 7 v práci. ☹ Nervózně čekám kdy to přijde aby to vypuklo.Mělo by dnes a při mým štěstí si ještě týden počkám.
@vered Malej je moc hezkej a šikovnej. 😀

magieee
14. kvě 2011

@ronecek Moc gratuluji k srdíčku!A věřím,že ti to vyjde.Já sem taky 11.12 😀
Akorát o pár let dřív 😀 😀 😀 😀

vered
15. kvě 2011

@magieee dekuju moc, hezkej i sikovnej je, ale i zlobivej jako kazdej malej ulicnik! 😀

vered
15. kvě 2011

ahoj holciny 🙂 co se tu deje..je tu total mrtvo, prisla sem si pocist a kde nic tu nic..... 😉 No u vas je nedele, den odpocinku, my uz sme nacali novy tyden......tak doufam ze se mate hezky a zdravime s J. do Cech papa 😵 😵 😵 😵

mindinka
15. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko malej je už takovej pomocník? Je roztomilý. Já jsem byla včera celý den u našich na návštěvě a dneska jsem odpočívala, odpoledne mně chytla mlsna, tak jsem upekla věnečky, tak jsem si uvařila kafíčko a mlsám. 😀 😀 😀
Tady je můj výtvor.... 🙂

ronecek
15. kvě 2011

@mindinka No teda Miruš 😉 To je nádhera. Nechceš mi poslat na okoštování 😀 Víš co jsem se Tě chtěla zeptat, ve kterých místech posloucháš to srdíčko? Já jsem to včera zkoušela sluchátkama ze starého klasického tonometru. Akorát že nevím, kde přesně asi. Zase jsem v pátek krvácela, včera téměř celý den špinila a dneska končeně zase klid. Mám z toho pořád takový divný pocit, i když mě ujišťují, že je to normální. Ve Zlíně mi tehdy doktor říkal, že klidně můžu špinit i týden 😒

ronecek
15. kvě 2011

@vered Ahoj zlatíčko 🙂 My jsme se před chvílí vrátili od rodičů. Valíme se koupat. Domík po obědě nespal, tak už mi tady usíná 😔 Písnu asi až zítra až bude více časíku.
Jinak krvácení i špinění dneska zase ustalo 😉 Tak su ráda. Ale zjistila jsem, že mě to jak v pátek, tak včera chytlo při uklízení. Na netu jsem našla nějakou diskuzi, kde holčina taky krvácela a doktor jí řekl, že se to klidně může stát při námaze nepo sexu 😉 Ten máme zatím furt zakázaný ☹ ☹ ☹
Tak se měj krásně, opatruj se a přeju krásný večer, dobrou noc 🙂 Posíláme pusilinky. Pa L+D

ronecek
15. kvě 2011

@magieee Ahojky 🙂 Jj, Ty chodíš do práce i o víkendu? Já jsem taky tak pracovala a nenáviděla jsem to. Hlavně přes léto. Každý si užíval grilování, sluníčka a já musela do práce.
Po KETu budeš doma nebo chceš taky chodit do práce? 🙂 Vím, že spousta holek bývá doma první dva dny a pak jdou do práce.
Jj, tak to by bylo super, kdyby nám to vyšlo toho 11.12. Škoda, že to nebude 11.11.2011. To by bylo super datum 🙂
Nám první IVFko taky nevyšlo, ani mrazáčci nebyli. Z druhého máme Domíka a teď mi zaváděli mrazáčky z 2IVF a to nám zase vyšlo.
A co mrška, už dorazila? 🙂
Pěkný zbytek víkendu 😉

petra123
15. kvě 2011

@ronecek ahojky ja jsme narozená 11.11 🙂 a taky kdyby vyšlo IVF tak jsme si dala na narozeniny mimisko ale nic ale možna někdy to vyjde.Jinak ty už 11tt to tak letí neboj ještě 3tydny a začneš si v klidu užívat 🙂

mindinka
15. kvě 2011

@ronecek Ahojky Ronečku, klidně bych ti poslala na ochutnání 😀 , no s tím krvácením a špiněním bych byla asi taky v rozpacích, ale určitě je všechno v pořádku. Já jsem slyšela miminko až někde kolem 13tt a bylo hodně dole v podbříšku , někdy bylo na levý a někdy na pravý straně. Jak kdy, musela jsem jezdit po břiše a hledat, td už ho najdu hned, už je krásně slyšet, kor dneska dopoledne to byl zvuk jako když jede vlak 😀 😀 😀 , je to nádherný ho poslouchat. Někdy mi tvrdne břicho, ale jenom slabě, tak radši hodně odpočívám a zdá se mi, že začínám cítit pohyby miminka, hlavně když jsem v klidu. 🙂 🙂 🙂

vered
15. kvě 2011

@mindinka ahoj mindinko, teda ty venecky sou krasny a musej byt i moc dobry...hele je tezky to udelat??? A to sou s naplni uvnitr..nebo jak????/To bych asi nezvladla 😀 Mnam ale hned bych si dala. 😉
Tobe uz tvrdne brisko....? Me taky tvrdlo ..zacalo mi to kolem 28tt a pak uz skoro porad....zajimalo by me proc tomu tak je...mozna namahou....netusim. Opatruj se papap a dobrou noc, pohlazeni brisku 😵 😵 😵

vered
15. kvě 2011

@ronecek ahoj zlaticko, tak vy jste byli u rodicu??? Tak to ste se meli urcite super, obidek atd vid???
To spineni a krvaceni to ti verim, to jses jeste relativne v klidu, to ja jsem byla uplne vyrizena z kazdy kapky krve.
Tak se radsi setri a moc neuklizej, verim ze to jde tezko, jsem jako ty..taky mam rada poradek ,ale radsi se moc nenamahej!!! Kdy mas dalsi kontrolu???
Ty jo a Domicek nespinkal odpoledne jo??Jak to vydrzel??Joshik spal dnes 3 a pul hodiny .....jsem zvedava kdy prestane spat odpoledne, ale vyhovuje mi to tak!! 😉 Akorat teda chodi spat ve 22h.
Jinak sme delali taky obyc.dort s piskotama, pudinkem ,kysanou smetanou a jeste sme tam dali banany a cerstvy jahody!!! Jeste sme meli trochu ceskych piskotu.... 😉 Ted mam chut na ty mindinky venecky!!! Mnam 🙂
No nic taky se du odvalit do postele, preju dobrou noc sladke sny,papa pusinky g+j 😵 😵 😵 a tesim se na psanicko 😉

pikusa
16. kvě 2011

ahojík holky....
jsme doma ze srazíku maminek a dětí a bylo to moc fajn....
ale dočítat nebudu,to nedám...
jen co kalopka???

ronecek
16. kvě 2011

@pikusa Ahojíček 🙂 Tak vítej zpátky 😉 Akorát počasí vám moc nevyšlo, co? Aspoň tady stál celý víkend za prd.
Kalopka se vůbec neozvala. Je to divné, moc divné ☹Snad je vše OK. Myslím, že na dočítání toho tady moc nemáš. Přes víkend jak psaly holky tady bylo docela mrtvo 😀 😀 😀 Já zase v pátek krvácela a špinila (i v sobotu). No snad to bude OK. Krásný den 🙂

klara.k
16. kvě 2011

ahoj holky, moc vás zdravím. Já jsem v pátek byla nakupovat na dovolenou, boty, trička, manželovi jsem koupila dvě lněný košile a nějaký drobnosti. V sobotu jsem vařila, pekla a sázela rajčata a uklízela a včera jsme byli na obědě u mých rodičů a pak jsme šli večer oslavit narozeniny ke švagrové. Tak jsem docela unavená, byl to dost plný a náročný víkend.

mindinko - ty věnečky vypadájí krásně, já mám odpolovaný těsto moc ráda, ale nikdy jsem ho nedělala, bojím se že je to moc těžký.

U nás svítí sluníčko, vypadá to, že bude krásně. Možná půjdu cvičit a pak musím dosázet ty rajčata a ještě chci taky zasadit cukety a patizon. Ale nejdřív si to musím odkroutit v práci 😢 , klidně bych šla hned pryč. 😝

pikusa
16. kvě 2011

@ronecek hele,počasí bylo náhodou super....jen večer v pátek malinko pršelo,to už děti spaly a v sobotu večer...taky už děti spaly 🙂
nějaké fotky......byli jsme na parníku,to byo fajn,jeli jsme i vláčkem....paráda

mindinka
16. kvě 2011

@vered Ahoj Veredko ty věnečky jsou z odpalovanýho těsta, jen musiš počkat až ti těsto vystysne aby se tam mohli zašlehat vajíčka a pak si to dáš do sáčku a stříkáš to na plech, je to docela rychlý, potom se ještě teplý rozkrojí a udělá se máslovopudinkový krém s rumem a plní se to, jsou vynikající.

http://ekucharka.net/venecky-z-odpalovaneho-tes...

tady je odkaz s videem tak se podívej.

mindinka
16. kvě 2011

@klara.k Ahoj Klárko na těch věnečkách opravdu nic neni, je to docela rychlý a jednoduchý. Taky bych si zasadila cuketu, mám jí moc ráda. 🙂

klara.k
16. kvě 2011

@mindinka děkuju za odkaz, uložila jsem si to do oblíbených a někdy to zkusím, ale moc nevěřím v úspěch 😀
A vy bydlíte v domečku nebo bytě, nemáš možnost si zasadit? je to totiž hrozně nenáročná rostlina, a má spoustu plodů. 😉 a je dobrá a rychlá na úpravu všeho druhu.

Jinak jsme dostala MS, u mě pokrok, cyklus měl jen 33 dní. Je o deset dní kratší než normálně. Fakt asi začnu věřit na homeopatii. Po tom co nám malý umřel, jsem tam začala chodit a nejdřív mi pomáhala s očištěním, čištění opravdu probíhala, a potom jsem chtěla upravit cyklus a zpravidelnit. No takto krátký jsem ho snad ještě neměla. A taky vím, že jsem měla ovulaci - se dvěma vajíčky. Tak mám radost. Navíc to pěkně vychází, že ovulaci budu mít ke konci dovolené a po dovolené, tak se třeba podaří samo, tomu sice nevěřím, ale ty zázraky se stávají, tak by to bylo fajn. 😉

mindinka
16. kvě 2011

@klara.k Bohužel bydláme v bytovce a zahrádku nemáme. Je to velká škoda. Jinak ti přeju hodně štěstíčka, určitě se vám zadaří a dočkáte se vytouženého miminka. 😉

kenya83
16. kvě 2011

Ahojte 🙂 už som tu dlhšie nebola, ako sa mi tu máte?

mindinka
16. kvě 2011

@kenya83 Ahojky já se mám dobře a jak se cítíš ty? Včea večer vsem začala cítit pohyby a co ty už máte taky pohyby? 🙂

sponiarka
16. kvě 2011

Ahoj holky mohu se vás jen zeptat dostala jsem prášky Proveru měla jsem jí brát deset dní ráno a večer dneska to je desátý den a já to dostala co myslíte, druhý den bych měla začít stimulovat.

ronecek
16. kvě 2011

@pikusa Ty jo, tak to jste se měli suprově 🙂 To jste byly s holkama tady s koníka? 😉 Tady v pátek celé dopoledne pršelo a v sobotu odpoledne začalo taky. Včera celý den. Až navečer se trošku počasí ustálilo.
Prcek vypadá spokojený a určitě naplněný zážitkama 🙂

ronecek
16. kvě 2011

@mindinka Ahojky, tak jsem si odkaz na věnečky hnedka uložila 🙂 Já dělám z odpalovaného těsta ovocné knedlíky. Je to rychlovka a máme je moc rádi 🙂 O tom špinění jsem psala veredce, že i když tvrdí, že je to normální, tak mám furt strach ☹ Občas mě trošku pobolívá na levé nebo pravé straně v podbříšku. To je asi taky normální, co?
Jj, s tím srdíčkem je to super. Teda to musejí být šupy 😀 😀 😀 Já uvažuju, že si objednám i tu mexickou bolu. Holky to chválí, že děti jsou opravdu tím zvukem klidnější.
Je tolik moc věcí, které bych chtěla, ale ty ceny jsou příšerné.
Bříško mi taky tvrdlo, ale jen občas. V knížce je i psané, kolikrát denně je to normální. Jé už cítíš pohyby, to je super 🙂 Počkej až přijdou ty obrovské pěstičky a kopance. Mě se Domík ozýval pravidelně kolem čtvrté hodiny ranní. To byl ve svém živlu 😉 Tak se opatruj a krásný den

ronecek
16. kvě 2011

@vered Ahoj zlatí, tak Tobě už jsem román napsala do IP 🙂 Tak to máš krásné, že Ti Joshik spinká přes tři hodiny. To se u nás už teď dlouho nestalo ☹ Večer chodí Domík spát kolem osmé. Jj, my u našich měli taky piškotový dort se zakysanou smetanou a ovocem. Mamina tam měla kiwi, banán, jahody. Milujeme ho, tak ho teď vždycky dělá. Na něj si ještě nastříkáme smetanu. Domík tomu ale neholduje. Radši si dá maso 😀 😀 😀 Věnečky od mindinky jsem si taky uložila a asi je někdy vyzkouším. Recept vypadá celkem jednoduchý.
Tak papapa a krásný den 🙂

pikusa
16. kvě 2011

@ronecek ne s holkama z e-mimina....tam chodím do dubňátek....jsme opravdu proma parta 🙂
@sponiarka nějak nerozumím....jako že od zítra stimulovat????