Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
14. čer 2011

@magieee ahoj magieee, to je mi moc lito, ze to nevyslo ☹ ...taky jsem mela tuseni ze to nejak nedopadlo, kdyz ses vcera neozvala.. ☹ jo neni to lehky!
Rada bych Ti aspon napsala, ze ja mam Joshika az ze 3.IVF a ani ne z cerstvych..... az z Ketu...tak vidis..taky sem cekala dlouho(pres 4 roky) a dockala se..doufam ze i Ty se dockas, ted si trosku odpocines a naberes nove sily a to dalsi IVF uz bude uspesny!!! MUSI!! Hodne stesti!!! DRz se!!!
😵 😵 😵 😵

ronecek
14. čer 2011

@magieee Ahojky, je mi to hrozně moc líto ☹ Jak píše mindinka, nevzdávej to a bojuj. Je to sice peněz, ale máte ještě jednu šanci, není možné aby se nezadařilo. Adopci pusť ještě z hlavy. Sice jsem nad ní po prvním neúspěšném IVFku taky uvažovala a vidíš, vyšlo nám to. Dej si na chvíli pauzu, vyčisti hlavu, zajeďtě si někam na dovču a uvidíš, bude zase dobře. Třeba se zadaří i přirozeně 🙂

vered
14. čer 2011

@lenkacar
@amalka_78 holciny ja si take pokazde psala presne jak mi je, co citim a merila si i BT, jsem rada ze to tak delam, vzdycky muzu porovnat a kouknout zpet. U stimulaci si pisu presne davky hormonu, vysledky krve a i velikost foliku, proste vse si zapisuju a uz se mi to vyplatilo..kdyz sem si jednou sama stopla Ket , protoze mi bylo podezrele ze mi nejak neroste folik.( asi sem po stimulaci mela anovulaci)....a dobre sem udelala...mesic nato sem sla na novy ketik a z nej mam joshika 🙂
JInak Amalko, doufam ze to krvaceni nic nebude...u mne krvaceni nikdy nic dobreho neprineslo ☹ takze ja te asi nepovzbudim, ale doufam ze maji holky pravdu..drzim ti palecky!! MOC mOC a tobe Leni take!!! 😵 😵

lenkacar
14. čer 2011

@vered no ty už seš taky jak půl doktorky 😀 😝

vered
14. čer 2011

@lenkacar sem, bohuzel....prijdu si ze uz bych mohla jit studovat IVF 😀

lenkacar
14. čer 2011

@vered já si čim dál víc připadam ,že ničemu nerozumim.. 😀

vered
14. čer 2011

@lenkacar az budes mit za sebou 5.IVF tak porozumis... 😉

lenkacar
14. čer 2011

to dík to mít nebudu nikdy ..mě úplně stačí 6transferů 😝 a mám dost

sedmitecka
14. čer 2011

holky volám SOS, když jsme to dostala dneska cca ve 14,00, mám to brát jako první den menses nebo až zítřek??, vůbec nevím, co teď, jestli už zíra pro stimulku nebo až pozítří, te´d už v Pronatalu nikdo nebude....

vered
14. čer 2011

@sedmitecka ahoj sedmitecko, pokud je to jasne cervena krev tak se to bere jako prvni den menses uz dnes, pokud jen spinis a rozjizdi se to tak az zitra. 😉 cim stimulujes??Kratkej protokol??

amalka_78
14. čer 2011

@sedmitecka Ahojky, souhlasím s Veredkou 🙂 U nás v CAR vždycky připomínají, že pokud přijde MS do 18. hodin, bere se to jako první den, po 18. hodině se to počítá až od dalšího dne 😉 Takže dnes první - hodně štěstí 😵

sedmitecka
14. čer 2011

@vered děkuji moc, ráno tam zavolám a pojedem 🙂 jojo, krátký protokol, gonal a pak společně s cetrotide, stejně jako minule, měla jsme 10 vajec, tal snad dobrý .....bojim bojim, ani nemůžu věřit, že už je to tu zase 😉

sedmitecka
14. čer 2011

@amalka_78 fakt od 18 hodin? tak to děkuji , ráno tam vyrazíme pro píchadla 🙂

vered
14. čer 2011

@sedmitecka nemas zac, mame tedy stejny protokol....kratkej s antagonisty. Ja ted taky stimuluju,jenze tady se zacina 3. DC a ne 2.nevim ale proc. Ja uz jsem dnes 11.DC a podle dnesni krve mi snizili davky gonalu ze 150 na 75, pry mi nejak rychle zacal stoupat estradiol, tak snad z toho nebude OHSS. Foliku mam ted vic nez minule, to bylo 11 vajicek. Ted mam foliku asi 15 nebo 16, to uz je na mne celkem dost...a asi i proto mi pomaleji rostou, no uvidime jak se to bude vyvijet, kdyztak pisni jak je to u Tebe... no a hodne stesti!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

vered
14. čer 2011

@ronecek ahoj zlaticko, Tak jak jste se meli u kamosky a jak se domicek vyradil??? 😉
Pisu jen narychlo par radecku, protoze sem taky hrozne unavena a chystam se na kute, tak jen neco k dnesku.
Jak uz pisu vyse, tak mi dnes odpo volali a snizili davky gonalu, nejak mi vyletel estradiol a vzhledem k tomu ze folici sice povyrostli, ale ne o moc ( asi tim ze jich je vic, jde to pomalejs) tak OPU ve ctvrtek nebude. Dnes i zitra picham 75jednotek gonalu plus ten cetrotide a ve ctvrtek rano zase na krev a ultrazvuk. Takze uz najisto vim, ze tentokrat to bude delsi a protahne se to minimalne do nedele...to snad bude uz odber...trochu se bojim aby nebyl OHSS...skoda ze sem se dnes nezeptala kolik byl ten estradiol...no neva, mrknu se do svy megatlusty slozky ve ctvrtek.....uf uz aby to bylo za mnou... 😉
Joshik me ted pekne zlobi, vsechno si vymaha hroznym narkem a nechce pujcit detem v parku bublifuk...jen se nekdo zepta jestli mu ho pujci a hned rekne ne ne a nekdy si ho dokonce chce schovat ke mne do tasky, nebo do batohu...Sem zvedava jak se bude chovat v CR....snad to bude v pohode...
Jo zlati s tou unavou to je des....ja uz sotva lezu..dnes odpo sem si neschrupla a mam dost....starani o deti je hrozne vycerpavajci prace....
Tak se zlati mejte, opatrujte se a hezky vyspinkejte, posilame pusinky na dobrou noc...papapa 😵 😵 😵 posilam ti sebe a joshika 🙂))

sedmitecka
14. čer 2011

@vered tak to je fajn, že je víc folíků ne? nevadí, že pomaleji rostou, to doženou, gonal účinkuje rychle 😉 já začnu píchat asi ve čtvrtek, minule bylo OPU už 10, den, tak uvidíme, jak to bude tentokrát.....on to asi každý CAR má jinak, tady mi tady pár holčin napsalo, že začalo stimulku 3. den, asi je to někde 2. a někde 3. den....ráno tam brnknu....taky ti moc moc držím palce!!!!!

vered
14. čer 2011

@sedmitecka dekuju moc...no na jednu stranu je to dobre ze je jich vic, na druhou zase aby nebylo OHSS....snad ne..pokud na konci pichneme misto ovitrelle decapeptyl..
Minuly IVF sem mela ten samej protokol a OPU bylo 14DC, ted mi to vychazi o dva dny pozdeji....tak uvidime. Tobe taky hodne stesticka!! A z toho minulyho Ti nic nevyslo?? Ja mela nakonec z tech 11 vajicek jen 4 dobra embryjka, 2 zavedli hned..z toho biochem.tehu a dalsi dve pri ketu a z toho bylo tehu ale v 7.tt zamlklo....takze bohuzel nic.... ☹ ☹
Taky mi kamoska doktorka rikala ze jak se zacne pichat ten cetrotide, ak folici rostou mnohem pomaleji.....a je to asi pravda...

pikusa
15. čer 2011

@vered ahojík....teda já jsem úplně přehlédla,že stimuluješ 😕
tak tedaaaaaaaaaaa držím palce moc moc

petapal
15. čer 2011

😢 ja jsme zas nevydrzela a dneska testovala 8den po ketu a nic bojim se ,ale boli me prsa bricho neboli vůbec už na ms .

amalka_78
15. čer 2011

@petapal To je mi líto, ale ještě to nemusí nic znamenat. Na někoho vykoukne druhá čárečka až třeba 12. den 😉 Pro mě bude rozhodující ten desátý, i když dnes jsem taky měla sto chutí testnout. Jsem pátý den a Kenya měla minule // taky pátý den, ale to je asi spíš výjimka.
Mě už nebolí vůbec nic, ani jako na MS, ale pořád trošinku krvácím. Ale je to pořád stejně, ani víc, ani míň, tak si říkám, jestli mi to nebrzdí ten Utroš v kombinaci s Ascorutinem 😒

petapal
15. čer 2011

@amalka_78 no ja to určo nevydrim a hned rano testnu zitra zas když jjsem začla testovat nejde to už zastavit tak uvidim. No ja mela trosku bolesti podbrisku ,ale včera to prestalo a nic taky nevim co to znamena. Musime proste počkat beru taky utros 3krat denne 2kuličky a lepim naplasti tak nevim taky od čeho boli ty prsa a pritom je to silnejsi jestli tou zastavenou menstruaci či co. Pritom na utrosi nepisou neco o boleni prsou tak ja nevim

petapal
15. čer 2011

@amalka_78 ale nevim proč jsem minule po vloženi po transferu a prodlouzene kultivaci testovala za 14dni mela teda a dostala to 9den a ted mam po ketu napsano testovat 17den

petapal
15. čer 2011

@amalka_78 přitom chodim furt čůrat

sponiarka
15. čer 2011

@petapal Ahoj lepíš si náplasti Estrahexal.já když byla na KETU a lepila si taky náplasti tak jsem to normálně doatala a dr. říkala že je to divné že jdem to dostala přes léky takže si myslím že ti ty náplasti oddálí mrchu ale tobě test určitě vyjde

petapal
15. čer 2011

dekuji modlim se at vyjde a boelli te prsa u tech naplasti ? me boli prave tak od tretiho dne ketu

amalka_78
15. čer 2011

@petapal S tím čůráním to je dobré znamení, tedy jestli to nemáš spíš z nervozity 🙂

sponiarka
15. čer 2011

Mě boleli pokaždé i když jsem stimulovala vždycky mi natekli a boleli no uvidíš držim palce 😉

petapal
15. čer 2011

no me boleli taky po stimulce ,ale ted pred ketem jsem zacla jen lepit naplasti a vkladam utros

lenkacar
15. čer 2011

@petapal kdybys nebyla nedočkavá tak ses nemusela nervit 😀 8den je pořád moc brzy 😝 já měla pozit. až 11den duicha

petapal
15. čer 2011

@amalka_78 myslis ,že by to čurani melo na to vliv takhle brzo ? holky to je hrůza fakt to je na chocholouska vzdy