Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
17. zář 2011

@lenkacar jo!a co ty?jak se ti dari?dlouho jsi se neukazala...

lenkacar
17. zář 2011

zvažuji přestup do jiného car..do konce roku něco ještě spácháme ..

vered
17. zář 2011

@lenkacar no tak to jsou super zpravy!!! Toz preju hodne moc stesti!!!!!!!!!!!!! 🙂

mufinka26
17. zář 2011

@vered ano ještě jednoho mrazáčka. mě od rána bolí břicho jako na mrchu, ale taky pořád nic ☹ dneska sem 12.den, ještě uvidíme jak dopadne krev. pokud nám nevyjde KET ani v listopadu tak v lednu nás čeká 2.IVF

vered
17. zář 2011

@mufinka26 doufejme ze to vyjde. Ale ty uz mas veliky zpozdeni na MS ze jo??? Treba jeste vyjde ta krev!!!! Ja to mam dostat az pristi tyden. Beres nejaky leky??Ja nic...

mufinka26
17. zář 2011

@vered já beru utrogestan a estrofem, mrcha měla ofiko přijít v pátek. no uvidíme, ale už tomu naději nedávám.

lenkacar
18. zář 2011

čus holky, nám v car řikal že kombinace estrofem a utroš brzdí mrchu ..já jsem vždy musela vysadit abych to dostala ..ale to už jsem to na sobě cítila ,že je mi na mrchu jen se to ne a ne rozjet ..Holky totlik bych vám to přála ,abyste se mohly radovat ..Píšu to proto ,že fakt na příznaky se nedá vůbec spoléhat ..jestli ti je tak nebo tak ,vůbec nic to nemusí znamenat ..hlavní je ta krev ..A furt si to řikam ,že se nemám pozorovat a furt to dělam ,nepoučitelná .. 😀 😝

mufinka26
18. zář 2011

@lenkacar já to taky vždycky dostala až když sem vysadila léky, ale včera mě bolelo břicho, jak při strašně silný mrše a dneska vůbec nic, zase nevím, že nějaký podbřišek mám 😒

lenkacar
18. zář 2011

@mufinka26 ono to nějak dopadne ,o výsledku je rozhodnuto ,bez tebe .. 🤐 ted jen vydržet do tý krve ..to je psycho co? tohle na celým pokusu nejvíc nesnášim 😝

mufinka26
18. zář 2011

@lenkacar to máš pravdu je to psycho 😒 tentokrát to snáším nějak hůř 😒

lenkacar
18. zář 2011

budte statečné,už jsi toho vydržela v životě víc než jedno čekání ..

mufinka26
18. zář 2011

@lenkacar to je fakt, ale někdy se my ani nechce být statečná, prostě musím 😉 hodně mě drží nad vodou to moje skoro desetiletý zlatíčko 🙂

lenkacar
18. zář 2011

to zvládneš ..neboj ..ženská vydrží strašně moc ..já se vždy oklepu a jdu do toho zase ,ikdyž jsem říkala ,že už nikdy ..ženská je nezmar, jen mít na to prachy

vered
19. zář 2011

bre ranko ...takze 11.den po ket snehobilo... ☹ no uz me to pomalu prestava bavit...vzhledem k tomu ze je to uz temer rok,co sme zalozily tuhle diskuzi a ja sem porad tam, kde sem byla......shit ☹

pikusa
19. zář 2011

@vered neeeeeeee Veredko,to není možné......
kolik vlastně vložili embryí???

lenkacar
19. zář 2011

@vered je mi to líto ..fuj to jsou situace tohle .. 🤐

vered
19. zář 2011

@pikusa byly 2 jedno 4 bunecny..popravde nic moc, ale druhy 8 bunecny vyborny kvality................uz me to nebavi 😒 celkem dlouho sem byla optimisticka, ale ted uz je toho i na mne moc..p tom vsem co mam za sebou....ani nebrecim, spis sem nasr.....

lenkacar
19. zář 2011

@vered máš nárok být naštvaná ,to tě brzy přejde ..to zklamání je nejhorší ..můj muž už se právě tohodle bojí nejvíc

mufinka26
19. zář 2011

@vered úplně tě chápu, máš právo být přímo nas...

mufinka26
19. zář 2011

jinak u nás bude další KET9k kolem 3.11 🙂 ted se my to zdá strašně daleko, aůe ono to zase uteče jako voda 🙂

vered
20. zář 2011

@mufinka26 utece mufinko, to vis ze jo

spimy
20. zář 2011

@vered @mufinka26 Ahoj holky, nakukuju a vidím, že zprávy nejsou dobré, to mě moc mrzí. Přeji hodně sil do dalšího snažení, určitě to vyjde, jen je to nevyzpytatelné ☹

mufinka26
20. zář 2011

@vered a co ty? jak ti je? doufám, že fáze naštvání přešla, kdy budeš zase bojovat?

mufinka26
20. zář 2011

@spimy a co ty těhulko? 😉 holka já stále věřím, že se nám zadaří 😉 🙂 myslím, že ten mrňousek čeká na nějaké pěkné datum 😀 a možná i lepší rok 😀 😀

vered
21. zář 2011

@mufinka26 ahoj mufi, no ja se s tim smirila celkem rychle,ja delala test uz 10.den a cisto,takze sem se na to pomalu pripravila, muj muz tomu veril jeste vcera rano..ale to uz sem byla 12.den a test opet snehobily....ted uz netestuju, ve ct jdu na krev a tim se to uzavre a musime si znovu dat spicha s doktorem a cekat na dalsi povoleni k rozmrazeni, je to na dlouhy lokte a jeste ted do toho je spousta svatku, takze fakt nevim jak to bude dal.....nebo kdy...
Jinak nasr.uz moc nejsem, mozna trochu vztekla ale to spis tim ze se blizi MS, mam to dostat dnes....tak uvidime. Zatim pa a hezky den vsem!!! 🙂

vered
21. zář 2011

@mufinka26 uz sem to dostala..jsem jak hodinky!

spimy
21. zář 2011

@mufinka26 Ahojky, no já... se klepu do prvního UTZ. Chytla mě rýma + nějaký bacil, parádně mě bolelo v krku. Přítel mi udělala lomcováka zázvoru a já ho dost vylohnila a pak jsem zjistila, že zázvor nesmím. Tak další strach... Ono to prostě dvěma čárkama nekončí ale začíná. ☹
Držím vám moc palce, hlavně ať uteče čekání, to je hrozné, sama to znám. ☹
Správně, určitě čekají na to "svoje" datum 😵

vered
21. zář 2011

@spimy ahojik, brzxo se vykuryruj, ja sem na tom podobne, boli me hlava, ryma, v krku a jeste do toho opar..na ktery ja vubec netrpim 😠 ....no a takhle sme cela rodina......malej to prines ze skolky...
Tobe hodne stesticka na UTZ!!!!!!!! 🙂 A pevne nervy..

spimy
21. zář 2011

@vered Taky brzké uzdravení! Díky, už aby byl UTZ za mnou...

mufinka26
21. zář 2011

@vered
@spimy ahojky holky, tak moje novinky, od pondělí neberu prášky a mrcha furt nikde, volala sem ráno do CARu a zítra tedy jdu na krev a v pátek budu vědět výsledky, jak já už bych chtěla dostat mrchu at mám už klídek, protože pak hnedka půjdu na další KETík, je možný že na to půjdeme už v říjnu 😀 nakonec tu měsíční pauzu vynecháme a jdeme do toho rovnou 😀