Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mufinka26
24. zář 2011

@lenkacar 75 ale nevím ty zkartky 😅

mufinka26
24. zář 2011

@lenkacar jinak šlo to strašně rychle dolů, takže za týden sem byla na nule

pikusa
24. zář 2011

Leni......hele,osobně fitnes amoc neznám,jen vím,že to je zoufalec 😀
@mufinka26 hcg je hodnota jednotek,kolik máš v krvi v těhu a biochemko je biochemické těhotenství

lenkacar
24. zář 2011

no to já měla ještě méně ,ale testík jako pěknej jen nesílil...takže mám vlastně 1 revizi a z ketu to bio a z dalšího ketu vůbec nic ,asi nejsem typ co se mu daří zmrzlíci

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar noo a já měla 2350 asi

lenkacar
24. zář 2011

tolik jednotek? to je síla tedy ..

lenkacar
24. zář 2011

já měla 1895 asi a do 10tt to bylo dobrý a dokonce dvojky ,ale oni tě to neřeknou že se jim třeba něco nezdálo

mufinka26
24. zář 2011

@pikusa to já vím, co je biochemko 😀

lenkacar
24. zář 2011

já když to viodim tak už bych nemohla být v klidu a natěšená ani z těch // páč to ještě vůbec nic neznamená,hned bych si musela nasadit pampers páč bych byla podělaná až do konce 9měs.

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar jojo tolik.....pak jsem byla na dalším odběru den před revizí a už jen 1700 a další den ráno asi 1200....

lenkacar
24. zář 2011

no ale to nebylo přece bio ne? takových jednotek 🤐 😲

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar no já sama nevím...mám napsáno spontání potrat....
dr,v caru říkal,že to klidně mohlo být biochemko.....
je to celkem jedno

lenkacar
24. zář 2011

no v závěru to jedno je ,ale pak se těš vid ..to bych si myslela že to mám v kapse .. 🙄

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar no však jsem si to taky myslela 😒

lenkacar
24. zář 2011

já nevim jestli se budu ještě někdy těšit ,spíš bych byal hrůzou posraná od kontroly ke kontrole

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar no já sama nevím....
ale spíš jsem taková,že si nic zlého nebudu připouštět

lenkacar
24. zář 2011

to jsi dobrá ..to tě obdivuju ..já to asi už nedokážu

mufinka26
24. zář 2011

@lenkacar
@pikusa holky my si ty naše drobečky už opravdu všechny zasloužíme 🙂

pikusa
24. zář 2011

@lenkacar hee jinak bych se musela zbláznit
@mufinka26 jojo zasloužíme

mufinka26
24. zář 2011

jinak já vím, že dokud nebudu na porodním sále tak se v těhu budu hodně bát, moje první my málem umřela v bříšku, musely my porod vyvolat, pak sem před dvěma lety zázrakem otěhotněla a když sem si myslela, že sem už zavodou, jelikož dle ms sem byla 11tt tak my oznámyly, že se plod nevyvíjí, že nemá srdíčko a že je to nejspíš, už od 7tt ☹ no ale na to ted nebudu myslet, začnu zase myslet pozitivně a vše bude OK 😀

lenkacar
25. zář 2011

mufíku ,kdby nebyly tyhle zkušenosti ,tak bys byla v klidu ,ale po tomhle?nevim jestli to úplně jde nebát se ..

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar hele leni,to nejde nikdy.....ani když je těhu v pohodě,ani když jdeš rodit,ani když už to dítě máš....

lenkacar
25. zář 2011

já myslim ,že ty mladý si to neuvědomujou vůbec ..že se málokterá bojí ,páč ona je těhu a nic se stát nemůže ,je to jen o zkušenostech ..a pak je druhá skupina co otěhu nechtěně a ta se modlí ,aby se zrovna něco stalo a vyřešilo se to bez ní.. 😒 slyšely jste jak chtějí zrušit ty kojenáky,zdravé děti si rád n+ěkdo vezme ,ale postižený chudinky ,asi ne a zase někomu vadí babyboxy,jen až to fakt udělají to bude zase mrvejch dětí ..který by si rád někdo vzal..

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar hele zrovna včera...zase mrtvý novorozenec.....strašný

lenkacar
25. zář 2011

my se už k jinému pokusu než k tomuhle poslednímu nedokopem ,za 1 nejsou zbytečný prachy ,zase vyhrožujou zdražováním ,nemínim se zadlužit ,kvůli nejistému výsledku

lenkacar
25. zář 2011

a kolik je rodin co čekají na takovýho drobka a mohli by mu dát první poslední ,je to smutný vid ..

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar právě....kor dneska,když jsou babyboxy,můžeš porodit anonymě a dítkko nechat v porodnici,stejně se to děje
jedna aková kráva bydlela naproti mě.....ale už jí nevídám,asi už sedí.....dostala 13 let...bych jí dala aspoň 30

lenkacar
25. zář 2011

neviděla jsi v pátek večer ten pořad planeta země o těch zvířatech jak se chovají k potomkům? to bylo zajímavé ..lemuří mládě se nedovedlo udržet a ona musela rozhodnout jestli ho tam nechat a a nebo co ,bez tlupy zajde i ona ,ale jak se v ní praly ty instinkty jak se vracela ,to bylo dojemné ..no nechala ho tam chudinku na cestě ..ale už jen to, jak jí to nebylo jedno bylo dojemné

pikusa
25. zář 2011

@lenkacar ne tak to jsem neviděla......

lenkacar
25. zář 2011

dlabeš nějaké vitamínky?mě se doky vysmál z femibionem