Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
24. říj 2011

@mufinka26 tak to je prima ze tlak je ok, hlavne se nestresovat..s tim tlakem sem to mela taky tak, jakmile se ke mne priblizili s tlakomerem sup a uz sem ho mela vysokej...nastesti ja byla hospitalizovana jen par dni pred porodem a pak me pustili domu a par dni na to uz sem rodila, takze v poho..nastesti.
Tak at ti to rychle utece a dockas se vytouzeneho srdicka. Do jakeho Caru v CR chodis????

mufinka26
25. říj 2011

@vered chodím do státního, tady u nás v Praze k Apolináři 🙂 byla to naše jasná volba 🙂 jelikož sem byla a sem rozhodlá, že bych tam ráda přivedla na svět dalšího prcka 🙂 😉 musím říct, že sem tam spokojená, nenutí my zbytečnosti a vyplatilo se to 🙂 😉 sice na x tý pokus, ale vyplatilo 🙂

magieee
25. říj 2011

Ahoj holky dlouho sem tu nebyla,protože sem na to neměla sílu.Už v tom,ale zase lítám.Sem po KETU a příští pondělí jdu na krev jak to dopadlo a mám docela strach.Už je to 5 pokus a mám čím dál míň optimismu. 😒
Vždycky,když tam jdu tak sem celá napjatá a hrozně moc doufám,že mi řeknou STE TĚHOTNÁ,ale nakonec mi jen s vážnou tváří řeknou,že to nevyšlo a já se tam trapně rozbrečím jak malé dítě... 😢
Teď sem navíc nachlazená a mám docela silný kašel,tak nevím jestli to těm dvěma bobánkům nevadí,když se skoro dávím... ☹
Sem ráda,že aspoň některé z vás měli víc štěstí než já.U mě to vypadá,že se to spíš nikdy nepovede.... 😢 😢 😢

vered
26. říj 2011

@magieee Ahoj magieee, vitam te zpet a moc Ti drzim palecky aby to tentokrat vyslo! Uz si nejak moc nevzpominam presne jaky byl u vas problem nebo kolik pokusu uz mas za sebou, ale hlavne at to ted vyjde.
Jinak ti moc rozumim, ja pri poslednim Ketu brecela i na sale kdyz mi je vraceli protoze se spatne rozmrazili a nebylo to nic moc a vedela sem uz predem ze z toho nic nebude a nebylo...no je to pekna zatez na nasi psychiku, ale nejak se to zvladnout holt musi.
Tak se optruj a brzo nas potes dvouma carkama, pa

magieee
26. říj 2011

@vered No mám za sebou 3 IVF a teď druhý KET.Pokuď to nevyjde,tak nevím.Manžel říkal,že od příštího roku hradí ještě aspoň z části 4 pokus pojišťovna.Tak bych už kvůli němu do toho jít musela znova,ale pokuď ne,tak končím,protože na to už nebudou finance a já nechci jen přežívat a strkat těžce vydřené peníze do snu ,který nejde chytit.Pak už to budu zkoušet jen normálně.
Do Adopce manžel jít nechce ☹

magieee
26. říj 2011

@vered Některé z vás se na to můžou dívat aspoň trochu pozitivně,protože aspoň jednoho prcka máte,ale je možné,že já nebudu mít žádné.... 😢

mufinka26
26. říj 2011

@magieee určitě to vyjde, musí. neni to lehká cesta, ale to víš. Musíš věřit

magieee
27. říj 2011

@mufinka26 Kéž by to bylo tak snadný.Nejvíc se bojím toho co se stane když to nevyjde s mým manželem ten je na tom myslím mnohem hůř ☹

pikusa
27. říj 2011

@magieee strašně moc držím palečky....

magieee
27. říj 2011

@pikusa Děkuji

pikusa
27. říj 2011

@magieee a u nás je to s chlapem jako u vás....
on kvuli mě pak nechce,vidí,jak já se trápím a jak jsem smutná a pak se bojí,že to zase nedopadne
Ale tak snad už ted konečně......u vás to musí vyjít 😵

blanula85
27. říj 2011

holky chtěla bych se zeptat zda vám přišla před ket přesně menstruace podle jejich výpočtů v CAR?

blanula85
27. říj 2011

a jestli ne tak jak vám posunovali ty prášky?

mufinka26
27. říj 2011

@blanula85 ahojky u mě určitě nee, mě si chodí jak chce a ani u nás v CARu to nevypočítávají 😉 🙂

blanula85
27. říj 2011

no já jsem včera dostala ten rozpis a že mě má přijít dnes a mrška ne a ne dojít ☹ ,tak právě nevím

mufinka26
27. říj 2011

@blanula85 a ty budeš stymulovat na IVF? nebo brát estrofem na KET

pikusa
27. říj 2011

@blanula85 nikdy mi MS nevypočítávali....prostě začít 1-2 den cyklu stimulovat

magieee
28. říj 2011

@blanula85 Oni počkají jak ti to přijde a pak ti vždy podle kontrol upravují prášky abys byla správně připravena.Ať už jdeš na KET nebo na celou stimulaci.To bude v pohodě neboj
🙂

lenkacar
28. říj 2011

@blanula85 čus vše záleží na mrše ..až potom ti to budou počítat ..nedělej si starosti ..

blanula85
28. říj 2011

budu brát estrofem na ket,dnes jsem volala do CAR tak že jsem to ještě nedostala tak si mám teda zavolat jak mrška dojde,pořád mě pobolívá břicho jak kdyby to mělo každou chvíli dojít ale asi to mám už vsugerovaný 😒

blanula85
28. říj 2011

a tím pádem se posunuje i den transferu?

pikusa
28. říj 2011

@blanula85 já to pořád trošku nechápu....na co oni potřebují vědět,kdy to dostaneš????
Já dostanu,začnu brát léky a cca 13 den jdu na UTZ jak rostě sliznice a domluvíme se co dál...
Přece nevíš ještě den transferu ne???

mufinka26
28. říj 2011

@blanula85 přesně jak psala pikusa, já taky jakmile sem dostala mrchu, tak sem začala zobat prášky, zavolala sem si do CARU a objednala se na UTZ 12.den a tam my teprve podle sliznice řekly, kdy bude KET. Prosím tě do jakýho CARu chodíš?

blanula85
28. říj 2011

chodíme do Unica Brno,dostala jsem rozpis kdy začít brát léky a pak kdy a v kolik si píchat injekce.předtím jsem zobala utrogestan takže na tom plánku je vyznačené kdy to podle nich mám dostat¨-což se ještě nestalo takže si tam mám pak volat jak to budu mít a podle teho mě posunou estrofem.mám tam i vyznačený den transferu,ale nevzpomínám si vůbec že by mě řekli abych se pak objednala na UTZ,což přece bývá.as mě to řeknou pak 😖

pikusa
29. říj 2011

@blanula85 aha...takže jsi to po dobrání utrogestanu měla dostat a pak začít stimulovat
Nic se neděje--počkej na to až to přijde,zavolej jim a oni ti řeknou

vered
31. říj 2011

@magieee ahoj magieee, moc ti drzim dneska palce a doufam ze to vyslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵

magieee
1. lis 2011

@vered Ahojky díky za podporu,ale nevyšlo.Maminka nebudu 5 pokus zase nevyšel. ☹ 😢 😢 😢 😢
Sem teď dál na nescopence,protože mi doktor navrhl,že jakmile dostanu menstruaci můžu zkusit IVI a na tu neschopenku navázat.
Bude to stát 2000kč,ale vzhledem k tomu co jsme do toho dali už je to zanedbatelný. 😒
Pokuď to nevyjde tak nejspíš končíme s umělýma pokusama a budem to zkoušet jen normálně.
Na internetu sem si sice našla,že chtějí od příštího roku hradit 4 pokus,ale schváleno to zatím není a navíc na mě by se to asi nevztahovalo,protože to platí pro ty ,kteří v prvních dvou pokusech využili jen jedno embryo a já měla vždy dvě. 😖 ☹
Bohužel je moožné,že k těm 3ťastným patřit nebudem. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mufinka26
1. lis 2011

@magieee to mě moc mrzí 😢 ☹

vered
1. lis 2011

@magieee to me moc mrzi magiee ☹ Moc sem ti to prala.....
....a vy tedy nemate zadny problem??? Kdyz jdete do IUI??? A co treba nejaky nativni cyklus?????MUSI to prece vyjit, ses tak mladoucka a zadny problemy, to prece neni mozny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pikusa
1. lis 2011

@magieee sakra mrzí mě to......
drž se......