Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
29. pro 2010

@sandol ahojda.. 🙂 .tak jak se citis Sandolko?? 🙂 Prsa boli??A vis ze me taky??? A jak!! Asi tim gonalem....
Joshik ...nevim jestli je lepsi, davame mu ted ty kapky a uvidim jak bude v noci, me trochu boli v krku,manza kasle a sme vsichni nejaky nachcipany, jako na potvoru!! Joshik ma ke vsemu asi zanet v ocich, tak zejtra znovu k doktorovi. Nechapu kde to sebral.Snad se z toho brzo dostaneme. Tak papa zitra dam vedet.

😉

ira13
29. pro 2010

@martina34 já jsem do sebe chtěla cpát co nejméně hormonů, jinak to asi nejde. Ptala jsem se i na ket v nativu- ale s hormony je to jistota že sliznice naroste a nemusím se přizpůsobovat ovulaci.Transfer se udělá ,když je pěkná sliznice.Mám za sebou 3 neůspěšná IVF a z posledního 2 mrazáčky tak snad se to už povede.

pepek007
29. pro 2010

Holky a jak moc dopředu se před ET rozmrazují? Mám na mnysli např případ, kdyby mi blbě narostla sliznice nebo nerostla vůbec, tak oni už je rozmrazí x dní dopředu pak zjistí, že ET neni možný protože sliznice blbě narůstá a tím pádem by by bylo s mrazáčkama?Se zas zamrazí nebo nějak zlikvidují atd. nevíte náhodou? 😉

ira13
29. pro 2010

@vered mě utrouš také nic nedělal. Jen jsem byla unavená.To myslím že bylo tím jak jsem polehávala.Dost mi vadilo jak to vytéká.Slyšela jsem že větší problémy jsou když se polyká.Špatně mi bylo spíš po estrofemu, když jsem ho snědla na lačno.

ira13
29. pro 2010

@pepek007 Nevím jistě,ale myslím že ti je rozmrazí ,až je sliznice pěkně narostlá. Záleží v jakém stádiu je zamrazí. Ket se dělá asi den po rozmražení.Když je jich dost nechají je déle, aby vybrali ty nejrychlejší.

sedmitecka
29. pro 2010

@vered téééda, to je úroda, super zprávy!!!! tak ať se jen embryjka krásně dělí a jsou silní 🙂 🙂

sedmitecka
29. pro 2010

@pepek007 já myslím, že je rozmrazí v den KETu ráno, aspoň v našem CARu a odpoledne ti je vpraví do pupíku 🙂

pepek007
29. pro 2010

@ira13 aha tak to já myslela, že to trvá déle než den tak to je pak fajn v tom příadě 😉 jasný ale rozumím záleží na Caru a okolnostech vývoje embrií a sliznice 😎

pepek007
29. pro 2010

@sedmitecka to je stejně něco ..ráno rozmrazí a po oběde máš v sobě mimísky ..... 😉 panejo to před x lety neexistovalo vůbec nějaký IVF natož tyhle metody mražení atd. 😉

pepek007
29. pro 2010

Děkuju holky za info 😵

vered
30. pro 2010

Dobre poledne holcinky, tak ja jsem si rano zavedla utrouse a normalne jsem vytuhla....babicka si rano vzala Joshika na hlidani....no a v pul jedenacte vola manza kolik ze to mame tech embryii, no a ja to klidne prospim. No tak tam nakonec volal on. Mame 7 embryjek. 🙂 Cekala jsem ze jich bude vic, ale musim byt rada za to co je 😉 , hlavne aby se ted dobre vyvijely do zitrka a aby jeste cestou nejaky neodpadly......Znamkovat je budou az zitra asi....tady se to dela tak ze je treba 9 ti bunecny a k tomu napisou A to je super kvality, B trosku horsi a C nic moc....Nevim jak to je v Cr.
Tak uvidime jak bude zitra, jeste nam v prubehu dne zavolaji v kolik si mame pro ne prijit.
Muz mi za chvili priiveze robatko na obed, tak varim, posloucham muzicku a jsem celkem ok. Zadna krev a ani bolesti!
Mejte holky krasnej den!!!!Papa

vered
30. pro 2010

@ira13 Cetla jsem tvuj prispevek pro Martinu a tvuj nazor ze chces co nejmin hormonu je mi blizky!! Pokud mas ovulaci a vsechno jak ma byt tak proc neudelat Ket v nativu?? Je to tak jednoduchy a funguje to, ja sama jsem mela Ket v nativu bez niceho a vidis mam dite a vsechno probihalo uplne prirozene a v poradku!! Kdyby jsi chtela neco vedet bliz klidne se zeptej, protoze ja nativum verim hodne!!! pa
Treba u nas v nemocnici chteji ket s hormonama hlavne proto, ze to je pro ne jednodussi, ze budu polykat prasky a oni si sami urci kdy prijit, takhle se to musi prizpusobit ovulaci......

pampeliska36
30. pro 2010

@vered jeeeeeee no 7 je porad krasny pocet! jen at se vyviji a krasne se deli dal 😉 drzim pesticky!!!

... jinak ja to dneska zkousela... oficialni den testovani a NIC ☹

pepek007
30. pro 2010

@vered Tak ať jsou to samé Áčka kvalitní přeji 😉 jinak je to krásný počet - já jsem měla 15 vajuch a z toho po PK - 5 dní cca myslim že to bylo nebo tak zbylo krásných 8, 5 zamraženo a 3 mi dali a z toho je náš prcek 🙂 takže se neboj vlka nic uvidíš že se budou krásně vyvíjet jak mají a bude jak na případné zamražení tak na ET ale hlavně se určitě jednou uchytí v bříšku 😉

pepek007
30. pro 2010

@pampeliska36 bych jetě neházela flntu do žita počkala bych 2 dny a zopakovala testík někomu se ukážou pozdeji 😉

kenya83
30. pro 2010

@vered gratulujem k embryjkám 🙂 a prajem nech sú to silný bojovníci 😉

kenya83
30. pro 2010

@pampeliska36 ☹ ☹ ☹ mrzí ma to ☹ máš ešte nejaké mrazáčiky???

pampeliska36
30. pro 2010

@kenya83 jojo mam jeste dve blasticky v jedne pejetce 🙂

sedmitecka
30. pro 2010

ahojky vespolek 🙂 holky, k tomu nativu - já myslela, že jiná možnost ani není....vy berete před KETem už celý cyklus nějaké hormony? já mám přijít 11. den cyklu na UTZ aby určili, kdy bude ovulka a podle toho mi pak naplánují den KET....jediné, co budu brát je utroš a prednison a to až pár dní před KETem 😕 😕 😕 😕

sedmitecka
30. pro 2010

@pampeliska36 ☹ ☹ ☹ ale ještw to není ztracené, dokud není menstruace....můžou se ještě třeba ukázat......zaváděli ti jedno nebo dvě??? omlouvám se, nějak to tu nemůžu dohledat.....

pepek007
30. pro 2010

@sedmitecka jj tak přesně to měli i kamarádky co měly Ket tady u nás v Artu 😉 taky jen ultroš, Prednison a kdo měl nějaký mutace tak Fraxiparin jinak nic jinýho 😉

kenya83
30. pro 2010

@sedmitecka od 1 DC sa berú lieky ESTROFEN alebo ESTRIMAX na rast sliznice, tým pádom sa nemusí spoliehať na ovuláciu. Po týchto liekoch Ti krásne sliznica narastie 😉 a potom sa môže ísť na KET 😉
@pampeliska36 tak to je aspoň veľká nádej 🙂 aj my máme 2 blastičky 😉

pepek007
30. pro 2010

holky a kolik berete toho Prednisonu? Jeden denně nebo pulku denně? 😎

pampeliska36
30. pro 2010

@sedmitecka no zavadeli mi dve 🙂 mam to napsano ve svem blogu... v "kratkych zpravickach"... tak se muzes mrknout 😉

pampeliska36
30. pro 2010

@kenya83 no tak to je super! to jsme na tom stejne 🙂 😉

pampeliska36
30. pro 2010

@pepek007 no ja beru jednu tabletu prednisonu denne

vered
30. pro 2010

Holky diky!! Snad to budou kvalitni embrousi a budou u mne chtit vydrzet, nebo teda aspon to jedno!! 😉

@pepek007 Tady se PK nedela, ET je zitra a zbytek zamrazi hned...to jsi mela krasny embryjka a zavedli 3 jo??? 🙂 To jses odvazna!!!!!! Kolik je prckovi?? 🙂

@pampeliska36 pampelisko to je mi lito, nechci Ti delat nejaky nadeje, spis si myslim ze to vypada ze nejsi tehulka 😢 , kezbych se pletla!!! Ale ty blastocysty co mate v mrazacku to zachrani neboooj!!! A v nativu!! To je nej!!!Pujdete do toho hned dalsi cyklus nebo jak to mas???

kinguse
30. pro 2010

@sandol tak já budu testit nejdřív 7.1.,protože celý týden nebudu doma a na školení to zkoušet nebudu 😀 ..takže trochu výhoda odolat pokušení.Minule jsem taky nevydržela a testila myslím 9.den a asi po 10min se tam objevil slabej duch, 15.den byl silnější a 20.den zmizel 😠 ..takže nevím,jestli mám nebo nemám testit dřív.Minule mě to dost zklamalo.Teď i když s tím tolik nepočítám,že to vyjde,tak by mě to stejně mrzelo ☹ Ale co,nijak to neovlivním,takže můžu jen doufat.
@vered já myslím,že to je dobrý,ze 7 to přece musí aspoň u jednoho vyjít 😅
jinak já beru estrofem už skoro rok a nikdy mi nic nedělal,jen když beru ten utroš,tak je mi vždycky blbě a mám šílený pocity na zvracení.

pampeliska36
30. pro 2010

@vered no ja zitra zavolam do CARu a v pondeli pujdu na krev... myslim, ze mi v pondeli reknou co a jak a domluvime se na co nejlepsi variante... ja bych chtela jit co nejdriv 😀

kinguse
30. pro 2010

@pampeliska36 ..škoda,ale jak píšeš vered,mrazáčci to jistí! 😉
Doufám,že tu aspoň některá z nás bude následovat lucciu!! Ta si určitě užívá těhu a těší se na srdíčko!!!!