Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
23. říj 2010

@luucia Teplo tu je to jo, az moc, ale dneska je tu snad poprve prijemne, asi 26 stupnu a mraky!!
Mrazacky uz zadne nemame, a zarekla jsem se ze do dalsiho IVF uz nepujdu, mam za za sebou 3 a taky mi zjistili Leidenskou mutaci a to by se vubec nemely brat hormony....ja bych ale jeste jedno mimusko brala.Sama jsem ze trech deti a vim jak je to prima mit sourozence...

stazina
23. říj 2010

Ahoj 😖

@vered takový smutný zprávičky.... ☹ je mi to líto...moc jsem ti to přála...vám všem to tady přeju... a navíc...mě je od včer ataky jak na ms..takže to čekám stejně jako ty....ještě mám sice an testování čyas, aspon týden, ale už ted jsme to prostě hodila z ahlavu.tuším ,že je to v pr..vnitřní pocit mi to říká.tak snad se to podaří zbytku🙂držím palce... 😉

sandol
autor
23. říj 2010

Ahoj holky,
tak já ,asi abysme to tady neměly až tak veselý jako předevčírem,dnes ráno,11tý den po KET,jsem dělala taky těhot.test a sněhobílo ☹ ,takže příprava na velké zklamání,ale ještě trochu náděj,dokud nepřijde MS..........příznaky ale také žádné nemám,břicho přestalo bolet.....
@vered ty holka jedna moje,tak ty už to máš potvrzený i MS 😢 Co říci ☹ ????????????? Asi to nebylo v pravý čas,nebylo přáno,nemělo to tak být.A navíc to máš ještě s bonusem,s rozhádaným manželem,tak mu to řekni,to vás určitě spojí.A jednu pravdu máš,máš Joshe,spousta holka co se snaží kolik let,nemají ani to jedno a to my máme 🙂 .........

sandol
autor
23. říj 2010

@stazina a co ty blbneš prosim tě,na závěry máš ještě spoustu času,nezlob 😠

bublenudle
23. říj 2010

@vered ahoj zlati...tak to mě moc mrzí..poplakej si,to pomuže..já vím jaké to je..měla jsem to zklamání hned 2X po sobě....odpočin si...je mi to líto 😢

luucia
23. říj 2010

Teda holky, to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹
@stazina u tebe je ještě čas a myslím, že bolest břicha může být dobrý příznak 😉
@vered ty jsi rozhádaná s manželem? to na klidu moc nepřidá 😔

Holky, co máte prcky, mám dotaz..jak jste to s nima dělaly po KETu?? já budu muset normálně fungovat..manžel zrovna odjíždí na týden pryč, tak se budu o malou muset normálně starat 😉 chodí teda do školky, takže jí tam jen ráno odvedu, celý den budu mít klid a odpolko pro ní půjdu 😉 ale je to třeštiprdlo a chvíli nevydrží v klidu 😕

stazina
23. říj 2010

no, to né , ženy...snad nebudou žádné další smutné zprávy...
@sandol já myslím, že je ještě brzo, né? A je to fatk....my ,c o jsme tdy už děti máme, takže ta bolest nebude tak silná...nekteré se snaží několik let a bez uspechu a třeba mají ještě několik potratů atd..a rpoto i já jsem vyrovnaná....když to nevyjde, nezblázním se, mám štěstí , ež mám kluky..

@vered my jsme se taky stačili pohádat s manželem ..já po těch hormonech a lécích jsem hrozně citlivá...
Tak teřba až se s manželem usmíříte a proberete to, tak třeba to ještě jednou zkusíte..ted to třeba vidíš černě,ale za pár měsíců...já to taky znám..já mám sourozence tři..
@luucia já jsem dala kluky k mojí mamce , na tři dny...ale ty máš žabku věští , tak už je víc samostatná , takže se s ní nemusíš tak nosit..záleží , ejstli máš nějakou babičku ,c o by ti pohlídlaa, nebo né....pokud by si ji na den dva vzala , bylo by to dobrý ,a el jestli je malá zvyklá , ale jestli to nejde, tak to neřeš...mě v Casru říkali, chovat se uplně normálně , akorát první dva dny nenosit nic těžkého a tak ypotom nedělat žádné adren. sporty...ale to asi nehrozí , né 😉 ale musíme to brát tak, že ženský , co otěhotní přirozeně, chodí třeba i do prácve, kde tahají bedny s věcma, nebo dělají ve fabrice a nebo jedou do ALp lyžovat a mimi tam je... 😉

vered
23. říj 2010

Ahoj zlaticka, jeste ze jsem se k vam pridala a ted jste me potesily vsim, co jste mi napsaly!!Mockrat dekuju!!!!!!
Jojo mam dnes den blbec, ale bude lip. Az se usmirime s muzem tak to bude urcite lepsi. Ja mu to jeste nerekla ... On uz usnul a stejne se nebavime, urcite ceka ze zitra rano zkusim test...a pritom ja uz to obrecela. Ja vim, mam uz jedno detatko, ale tak rada bych jeste jedno..... jak se to nedari, clovek po nem touzi tim spis..to je jasny. Ja uz taky nejsem nejmladsi, uz mi bylo 36..ach jo. Pri vsech IVF jsem mela dlouhe protokoly, je to hrozne moc hormonu...existuji pro normalne fungujici zenskou i jine protokoly, ktere uspesne funguji??Nejake kratke, bez vsech tech utrogestanu a decapeptylu atd??Nevite holky??Jake protokoly jste mely??
@stazina Stazi, holky maji pravdu, jeste nedelej zadne zavery..na to mas jeste cas..uvidis a s muzem at se date brzo dokopy. To je dobry vid?To Ti radim ja, ktera se jeste nedala dohromady s tim svym.Ja to znam, kdyz jsem stimulovala na IVF tak jsem mela sileny stavy z tech hormonu a ted mi staci jen kdyz mam dostat MS ..proste hormonalni zmeny nejak nezvladam. 😒 Kazdopadne drzim ti pesticky!!!!!
@sandol Ahojky Sandol, dnes rano jsem na Tebe moc myslela, jestli jsi do toho sla a nebo ne. A Ty jo!! Doufam, ze za par dni objevis // carky, jses teprve 11.den. Pises ze te uz neboli bricho, mne pri predeslym ketu bricho nebolelo vubec a ted skoro denne, vcera se to nedalo vydrzet a dnes hruuuuuuuuuza, vzala jsem si 2 paraleny... a to uz me po porodu bricho nikdy nebolelo. Myslim na Tebe moc moc!!!!At to vyjde.
@luucia Ja jsem po Ketu v roce 2008 fungovala upne normalne..chodila do prace, uklizela zehlila varila proste uplne vsechno a vyslo to. A tentokrat jsem taky delala vse, ale vzhledem k tomu ze uz ditko mam, tak jsem ho i dost zvedala a tak. no neda se nic delat, podle mne pokud se maji udrzet, tak se udrzi a je jedno co delas. Nekde v nejaky diskuzi jsem cetla ze holky co lezely,neotehotnely a naopak co nelezely tak se zadarilo, ale asi se take rid svym pocitem. Mala ma 3 roky a uz chodi do skolky nebo jste jeste doma???? Tady deti jsou ve skolce uz v 1roce a materska je tu jen 3mesice.Die pak musi dat chuve, jinak prijdou o praci. Na mne tu koukaji jak na exota...ze sem s joshim jeste doma...
@bublenudle A kdypak jsi jdes pro ty svoje mrazicky????Ve stredu??At se Ti to povede!!!!Hodne stesti.
Tak snad jsem odepsala vsem,holky diky moc a drzte se, zase sem zitra kouknu!!!Papa a dobrou noc!!!

bublenudle
24. říj 2010

@vered Ahojky,přeji Ti at s manželem brzo zakopete válečnou sekeru..jj,to jsou ty hormony.. 😠 jdu si pro mimuška v uterý,už se nemužu dočkat...at už je mam u sebe...prvni dny budu jen odpočivat...měla jsem poslední dobou trochu psych.problemy z tech 2ivf po sobě ..tak ted odpočinek...měj se krásně a nebud smutná 😒 🙂 paaa

sandol
autor
24. říj 2010

Ahoj holky,tak dnes opět jen jedna / ☹ ,takže už tomu nevěřím.
@bublenudle teď budeme vkládat naději do tebe 🙂,ty ještě mimíska nemáš,tak tobě se musí zadařit 😵 a samozřejmě taky do staziny 😉
@stazina koukej na manžu skočit a 😉 máš ho udobřenýho hned😎 Už jsi taky 6.den vid,jaké máš dnes pocity,doufám,že už tě opustily myšlenky na neúspěch 😠
@luucia ať už budeš dělat cokoliv,když se to má povést,tak se to povede.Podívej,já měla vše jak má být,3 dny jsem odpočívala a nic.

sandol
autor
24. říj 2010

@vered zdravím tě veredko,tak jak dnes,je to lepší?Co s mužem,už si povídáte?Vím,jak moc člověk touží po dalším děťátku i když jedno má,ale nad vodou ho právě musí držet,že už to jedno má 😉

S těmi protokoly nevím,já měla vlastně jen jedno IVF a ani nevím,jaký protokol jsem měla,1.den MS jsem jela pro injekci navozující umělý přechod a 18 tý den poté jsem začala píchat hormony po dobu 10dnů, a pak bylo OPU a následný ET.Tak to je také dlouhý protokol nebo krátký?Vyznáte se v tom někdo?

@vered vždyť jsem byli nastejno,ty jen o jeden den dřív a možná že ani ne,když jsi měla mladší embyjka,takže si myslím,že 11. a tím spíš dnes,12. den není na // brzy ☹
Děkuji za to,žes na mě myslela,já na tebe taky a moc a nějak jsem věřila,že budeme obě dvě těhu.Tak aspoň netrháme basu 😉 a nejsem ani jedna 😉
Zdravím vás do Jeruzaléma,jé,tam musí být krásně 🙂

sandol
autor
24. říj 2010

Jo a nevíte náhodou někdo,kdy jde po neúspěšném KET začít stimulovat na další IVF?Jestli musí proběhnout celá menstruace nebo jestli jde hned třeba ten 1.den menstruace dojet na tu injekci,co navozuje přechod a vlastně hned ten měsíc stimulovat?Jaký jsou vlastně ty protokloly?Neexistuje nějaký třeba po skončení menstruace a aby se to stihlo ještě týž měsíc,aby se nemuselo čekat na další menses?Mám nějak chuť do toho jít hned,nečekat ani měsíc.Díky.

vered
24. říj 2010

Ahoj holky, s muzem uz se bavime, totiz asi by se nebavil, ale kdyz si sel cistit vecer zuby a ja se zrovna koupala asi si vsiml pripravenych vlozek a pak se me zeptal jestli jsem to dostala....no a to uz byl jak milius...skoda ze se ke mne nechoval tak hezky cely den...no to uz je fuk, hlavne ze uz tu neni takovy dusno!!! Kdyz zije clovek v cizine a nema kam poradne utyct, protoze nejblizsi rodina i kamaradi jsou vsichni v CR, je lepsi se moc nehadat! 🙂 Tak se drzte, ikdyz ty hormony sou pekny svinstvo!!!!!Taky vam vsem preju moc hezkej den. 🙂
@sandol ahoj Sandolko, dekuju za psani, mrzi me ze tam mas taky jen jednu...ach jo!! ☹ Ty mas jeste nejaky mrazacky ??Nebo chces jit do dalsiho IVF???Ten protokol o kterym pises je protokol dlouhy, maji ho vetsinou normalne fungujici zensky, kdyz je problem na strane muze, tak je tomu i u nas. Nejdriv jsou to injekce na ten umelej prechod(decapeptyl) a pak na tvorbu vajicek (gonal ) a pak jeste na spusteni ovulace (ovitrelle a pregnyl) no a pak OPU a transfer. Ja prave mela tyhle dlouhy protokoly uz 3x ale cetla jsem ze jsou i kratky a to nejsi v tom prechodu ale jen ti stimulujou rust vajicek.....Me strasne vadi ze po tom IVF a ET si musis zavadet ten progesteron.....ja ke vsem temhle lekum musim jeste denne pichat do bricha clexane na redeni krve..kvuli mozne tromboze. A to uz mas 3 injekce denne, to je fakt sila. ☹
Jinak mas pravdu dnes je tu krasne , ne moc veliky vedro, a slunicko a vitr...byli jsme s malym venku a bylo mi lip a je mi lip, ikdyz jsem brecela i dnes rano, ale to prejde, cekam kdy ve mne propukne ta bojovnice, ze to nevzdam a pujdu do dalsiho...ale jeste nevim jak na to!!!Papa

@bublenudle Tak to ti verim 2 neuspesny IVF to znam, ja mela 3 neuspesny IVF, a teprve pak ten uspesny KET!!! Tak at to vyjde a uz pozejtri mas milacci u sebe, je to krasny pocit!!! No a smuzem uz sme ok.Tak pa a hezky den!
@stazina A co Ty Stazi??Uz je to lepsi doma s muzikem??? A jak se dnes citis??? Doufam ze dobre, drz se!!!Papa

vered
24. říj 2010

@sandol Ahoj asi tam jsi u pc vid??Ja myslim ze po Ketu v nativu muzes hned, ale nevim ted kdy presne zacinas ten prechod.....musela bych se mrknout do starych kalendaru....jo tak tu mam ten 22.DC zacatek pichani injekci na prechod po dobu 13 dni a pak gonal k tomu dalsich 18 dni!!! a OPU 3 dny na to.

sandol
autor
24. říj 2010

@vered jo jsem tu ještě asi minutu,už se mi vrací chlapi z venku,jdu servírovat oběd 🙂
Díky za odpověď 😉 .Dávala jsem si to taky jako otázku na koníka,tak uvidím,jestli někdo napíše.
Aha,tak tys začínala 22 .DC,já právě 1.den MS.A nevíš,kdy se začíná krátký protokol?

vered
24. říj 2010

@sandol tak to vubec netusim, ale prave muj doktor mi tvrdil ze ty kratky jsou vetsinou pro zeny co maji nejaky problem......

vered
24. říj 2010
bublenudle
24. říj 2010

@sandol No nemám mimuška,ale doufám že se to tentokrát povede.... 😵 😵 seš hodná,děkuji mooooc... 🙂

bublenudle
24. říj 2010

@vered zlati,ja vím jaké to je a jak se cítíš..žila jsem přes 15let v zahraničí...byla to hruza někdy..byt ny vše sama,pokud doma proběhla větši hadka..strašně si to ted uživám,že jsem zpět v čr...rodinu,segru,babičku...no však víš...nezoufej,po každé bouřce zase vysvitne sluníčko 🙂 a bude vše ok...děkuji moc,za podporu...paaa krasnou neděli 😵 😵 ja budu zase celej den myslet na moje mimuška... 😵 😵 😵

sandol
autor
24. říj 2010

@vered děkuji za ty protokoly 😉 pěkně jsi mi to našla 😵 .Já tedy ale měla nějaký nakombinovaný 😕
Ty jo,tak ty pícháš 3 injekce denně,to obdivuju,ale holt musíš viď. Ale začínáš se vylepšovat 😉 ještě včera jsi říkala,že do dalšího pokusu nepůjdeš a stačil jeden den a máš to alespoň v hlavině 😉 ,to je jasný,musí dozrát čas,toto nechat přebolet a půjdeš do toho,ta touha je totiž veliká a mnohem silnější než zklamání.........

luucia
24. říj 2010

Ahoj holky,
koukám, že rozebíráte protokoly..já měla krátký protokol s antagonisty 😉 2.dc jsem si začla píchat Puregon a asi 6.dc jsem přidala Orgalutran 😉 co jsem koukala na net, tak tenhle protokol se dává dobře reagujícím ženám s rizikem OHSSa já ho měla stejně 😝
@sandol ta / mě moc mrzí ☹
@vered to je dobře, že jste se s manželem udobřili 😵
Já jak jsem si píchala injekce, tak jsem byla děsně přecitlivělá 😝 pořád jsem manžu buzervala, byla na něj hnusná, pak jsem zas byla ubulená, vztahovačná,...no děs 😝
@bublenudle tobě už se to blíží 😵 o se máš 😵 já už chci taky 🙂 držím pěsti, at to jsou bojovníčci 😵
@stazina jak se cítíš??

sandol
autor
24. říj 2010

@bublenudle nemáš vůbec zač 🙂 ,vždyť komu to musí vyjít,přece tomu,kdo ještě děťátko nemá 😵 Tak se opatruj 😉

sandol
autor
24. říj 2010

@luucia děkuju ☹

stazina
24. říj 2010

Ahoj ženy...

@sandol tak to mi je opradvu moc líto... ☹ škoda, ale dobře, že to berešt takhel a hned chceš jít do boje...tak dkyž zavoláš do svého caru , určiět ti co nejdřív vyjdou vstříc...tak držím pacle, kočko...
a já měla dlouhý a bylo to fakt dlouhý..nejdřív měsíc marvelon...antikoncepci - a opa decapeptyl, puregon, menapour, pregnyl, opu, et, agolutin...
@vered je dobře, že sjte se s mužem udobřili...to ja na těch hádkách nejhezčí...a moc bych ti přála, kdybyste se ješět rozmysleli a šli do toho.. a manža to vidí jak ...??A tři injekce denně to je síla, ale věřím, že bys to zvládla.. 😉 takže držím palce, at v tobě brzo propukne ta bojovnice, co se do toho pustí a vyjde to!!

@bublenudle tak už se nemůžeš dočkat, vid? jojo ,t en pocit moc doře kadžá z nás zná!!ale už se jen dvakrát vyspíš a pak už budeš spát tři v jednom🙂

@luucia to asi k těch injekcímpatří....já měla to samé...i když předtím jsem to fakt prožívala hůř..stimulace byla záhul...a jak se cítím? Jsme normállně totálně vyrovnaná s neuspěchem...a nepíšu to proto, abych čekala, že mě budete utěšovat říkat, že mám ještě čas, nebo at neblbnu...prostě to takhel cítím a konec..hele, v pohodě, za týden ráno udělám test a uvidíme...bud to vyjde, nebo né..jak už jsem psal několikrát , dvě milované děti už mám....chtěl bych teda ješět holčičku 😀 ale to nehcám na bOhu, zda nám ji dá, nebo né...

a co jinak, ženy? jste tu ,nebo se věnujete manžílkům? 😉

luucia
24. říj 2010

@stazina jj jasný 😉 já na pocity hodně dám 😉 zatím mám pocit dobrý..uvidíme po pátku 😝

Já jsem na netu a stahuju fotky na kalendář 😉 dáváme ho každoročně celé rodině k Vánocům 😉 manžel je dneska v práci ☹

stazina
24. říj 2010

@luucia tak to je dobře, ž emáš z toho všeco dobrý pocit...mě hodně pomáhá ,že si prostě říkám, že to takhle asi má všechno být....
tak ty takhle tvoříš? j8 jsem na tyhel věci dost levá..ješět teak dostat se na net a něco si tam anjít... 😀

luucia
24. říj 2010

@stazina jj, to mi taky pomáhá 😉 dobrý pocit z toho sice mám, ale zatím moc nevychází 😅 ale říkám si, že to je jak když jsme chtěli malou...to jsem na tu IUI čekala 3 měsíce..nejdřív jsem měla nějaký zánět, pak cystu a pak anovulační cyklus 😝 no a po tom čekání vyšla hned 1.IUI 😵 ted už čekáme měsíce 2, tak snad to bude mít taky takový konec 😵 ne já si říkám, že máme dost mražáčků, tak jeden šampion tam snad bude 🙂
No já ten kalendář netvořím, na to jsme taky levá 😉 dělá je jedna paní a já jí jen pošlu fotky, který tam chci dát 😉

vered
25. říj 2010

Ahoj holciny 🙂 @stazina , @bublenudle , @sandol , @luucia , vcera vecer uz jsem nestihla napsat, doufam ze se mate dobre. Ja jsem dnes rano musela jet na krev, protoze tady nestaci zavolat a rict ze je test negativni a menses k tomu,tady chteji mit i vysledky z krve a cely to uzavrit.
Trochu se ve mne probouzi bojovnice na dalsi IVF ale jen kdyby to byl kratky protokol anebo nativ, ikdyz pochybuju ze mi tu nativ dovoli. Uvidime, zatim mam cas....schuzka s doktorem je stejne az za mesic, driv to neslo, ma plno!!! Manzilek se tvari vselijak asi uz nema nervy do toho se mnou znova jit, protoze vi jak jsem po tech hormonech nepricetna..musim si vsechno rozmyslet a podivat se i jake protokoly jsou a sama je p. profesorovi vnutit, pokud svoli...snad jo. Tak a co noveho u vas, nema nektera nejake dobre zpravicky..Sandol...ze by jeste neco a co Stazi????Mrknu se sem vecer, zatim pa a krasny den vsem!! 😎

stazina
25. říj 2010

Ahoj hOlkx..
@luucia promin, pak už jsem nepísla, zachrupla jsem u telky apak už jen vypla poč. a přesunula se do postoele..a to víš, že tam jeden šampion bude...já tomu našemu taky věřila!A vydržel do přenosu..a za týden už bdu vědět jestli vydržel nebo nevydržel v břuchu...
Jo aty kalendáře jsme tayk nechávali dělat minulý rok babičkám aděděčkům k vánocům..to je milý dárek... 😉

@vered tak to je dobře, že se v tobě trocu probouzí bojovnice....a snd ti dr. dovolí ten krátký protokol.-..nepátrala jsi po nějakých informacích, jak e to s tím krátkým...vím, že jste se tady o tom bavili , ale nějak stáel nechápu, rpoč nestačí krátký místo dlouhého...tak držím palce, aby do toho manža chtěl jí t a postavil se za sebe a vyrazili jste do boje.. 😉

Sandol - ty už s náma nekamarádíš? už nebudou žádné veselé povídací večery na téma noční košile a její vliv na bazální teplotu? Já ještě trochu doufám, ež se ti ta druhá trochu obejví a nebo že krev ukáže...ale kdyžy né, ěřím, že do toho hne vlítneš po halvě a příště to vyjde....

@bublenudle tak už zítra... 😉 super!!
My yli dopo. u zubaře i sklukama, tak to byla docela síla,a le zvládli jsem to, oběma nám s manželem vrtala...au au...a jeden zub i léčí , prý byl pěkně vyhnilej pod blombou....ještě že jsem změnila zubařku, ta straá by mi to ai tak nechala....
mám halv, jíst můžu až za půl hodiny..
..ale jinak mi je stejně..uplně normálně, jak o včera..dneks aposlední pregnyl, tak jsem zvědavá,jak dlouho vydržím natestit..prý mizí z těla už během 48 hodin, protože sjem měla jen 1500j...ale nehcám to asi fakt až na neděli..no, možná na sobotu... 😀 nebo , ež by pátek...? 😀

sandol
autor
25. říj 2010

Holčiny čau 🙂 ,jasně že se bavím,jen jsem z toho taky trochu zkleslá,tak to zatím@stazina asi na nějaký mega vtípečky nebude,i když kdo ví,třeba se chytnu,když začneš 😉 ,hlavně netestuj moc brzy,nestojí to za to,teda z mé zkušenosti,člověk se akorát zbytečně vynervne.Asi se mi už neobjeví,dnes byla taky jedna,i když tonoucí se stébla chytá,tady na koňovi jsem četla,že se to jedné holčině objevilo až 14.den,že testila 9.,10.,11.,12.,13.,den a až 14.den to bylo pozitiv.Stébla se sice chytám,jen se stéblo kýve v divokém poryvu větru,takže na 99% čekám,že stejně žuchnu ☹ Jinak jak je tedy tobě,pořád stejné pocity???
@bublenudle jé,tobě se to už blíží,ty se máš 🙂
@vered no vidíš,jakej jsi bojovník,tak to pořádně naštuduj ty protokoly a kdyžtak profesůrka trošku chytni pod krčkem,protože my se nedáme,my ty druhé děti mít prostě budeme,ať se děje co se děje 😠