Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

luucia
28. led 2011

chjo jsem to napsala blbě... @sedmitecka 😉

My se chystáme zítra do aquaparku...sice plavky mě v horních partiích moc nesedí 😀 zakrývají jen menší část poprsí 😀 manža říkal, že bude dost utopenejch chlapů až mě uvidí..tak sledujte zprávy 😀 😀 😀

mirenkam
28. led 2011

@luucia jj a 😢 😢 😢

mirenkam
28. led 2011

já dnes 1O po KEt a nic...

luucia
28. led 2011

@mirenkam ty jsi christim? 😕

paja23
28. led 2011

@luucia - díky, koukala jsem, že ty jsi testovla už osmý den, tak dodatečně gratuluji a máš krásnou dcerku, hned bych takovou brala🙂 No bolí mě prsa a pořád brkám a pak mě pobolívá břicho jak před ms. Takže se z toho pozorování sebe asi zblázním 😒

luucia
28. led 2011

@paja23 jj, testovala..nemohla jsem vydržet..taky mě právě bolely prsa a břicho jak před MS, tak jsem si říkala bud a nebo a byly tam 😉 Takže u tebe to vypadá moc dobře 😉 mě už z toho taky hrabalo..pořád jsem si říkala je to dobrý, bolí mě prsa a břicho,... pak jeden den mi nic nebylo a já zas byla zoufalá 😝 je to na hlavu 😝 děkuju za pochvalu dcerky 😵

christim
28. led 2011

ahoj baby,já už som dnes netestovala. Bola som dnes u doktora, mám anginu chtel mi dát ATB, tak som si nechala urobit aj krevný testy- obvodaka mám vo špitale, tak to bolo brzo hotovo a bohužal HCG bolo menšie než 2, tak som to zavolala do CARu a mám prestat brát lieky, takže na krev už do CARu zajtra nepojdem.....a na miesto hormon teraz berem ATB

luucia
28. led 2011

@christim to mě mrzí kočko ☹ máte ještě mražáčky??

christim
28. led 2011

@luucia nie, asi sa pojdem z toho všetkyho poradne vypotit aj vyplakat.....

christim
28. led 2011

také diskuzie ako " čtvrté miminko" mi naozaj "spraví" náladu.......
@luucia toto už bolo z KETu....

sedmitecka
28. led 2011

@luucia no jasně 🙂 🙂 🙂

paja23
28. led 2011

@christim- ☹ ono nejlepší je vyplakat se, dát si pauzu, nejlépe zajet někam na dovolenou a nabrat síly do dalšího boje. Kdoví li se s těma slzičkama zítra nepřidám... mě spíš dostávají kamarádky a příbuzní, co se rozhodnou pro mimčo a do pár měsíců se jim přirozeně zadař í, třeba i třetí potomek....brzy se uzdrav

@luucia-nejhorší je, že ještě člověk přemýšlí, li ho ty prsa bolí jako před ms, nebo jako tenkrát když se embryjko chvíli chytlo. Užij si aquapark a šetři ty chlapy 🙂

vered
28. led 2011

@luucia Ahojda,dekuju! Snad prezijeme let, mam pujcene portable dvd...tak snad bude ditko v klidu hahaha.
uzij si aquapark...a at to ti muzsky tam prezijou!!!! S takovou sexbombou! 😀 😀
17.2. rano sme tu zpatky.....takze nejakych 18 dni....uz zacinam trosku nervoznet 😉 ...porad jeste balim...
Net nasi maji... ale myslim ze na nem moc pobyvat nebudu, zkusim se ale obcas ozvat!! 🙂

kenya83
28. led 2011

@christim je mi to veľmi ľúto 🙂 prajem Ti veľa síl do ďalšieho boja 😉
@paja23 tebe držím na zajtra palčeky a prajem ti, aby si na teste našla vytúžené // 😉
@vered Vám prajem krásny let a užite si to v ČR 😉 a mysli na mňa ketík sa už pomaly blíži 😉 bojím, bojím 😲

paja23
28. led 2011

@kenya83-děkuji moc. To bude noc, testování nesnáším 😒 Neboj taky Ti to rychle uteče a za chvilku už Ti budu taky držet pěstičky na //. Kdy vlastně vkládáš?

vered
28. led 2011

@kenya83 Dekuju, akorat jdu spat, ve dve vstavame a v jedeme na letiste, v 6h odlet z Tel Avivu!! Tak aspon 3 hodky spanku!!
S ketikem neboj, dobre to dopadne, budu na Tebe myslet a drzet palecky!! 🙂 😵 Vsak mne to uz take ceka coby dup!! 😉 Papa ozvu se z Cech!

kenya83
28. led 2011

@paja23 v utorok ideme na UTZ ako vyzerá sliznica a pravdepodobne KET vychádza na 5.-6.2. 😉
@vered tak dobrú noc a dobre sa vyspite 🙂 Šťastný let ( skoro som napísala "šťastný ket" ) 😀 😀 😀 tak pa pa a ozvi sa 😉

paja23
29. led 2011

Tak já mám na testíku dvě čárečky 🙂 , teď jen zvládnout těch 9 měsíců a nemyslet na to co se ještě vše může stát.

kenya83- kolik máš naplánováno, že budeš vkládat?Jee tak to máš za chvilku 🙂

kenya83
29. led 2011

@paja23 jééééj tak to je úžasná správička 😉 potichučku gratulujem ku // 😉 ukáž nám ten testík 😉 Koľko ste vy vkladali? a aké embryjká boli? a koľký deň po KET máš dnes? 😵 😵 😵
Neviem sa stále rozhodnúť či 1 blastičku alebo 2 blastičky 🙂 Mám len 2 mrazáčiky 🙂

paja23
29. led 2011

@kenya83-děkuji, snad se embryjko udrží. POkusím se to vyfotit během dne. Vkládali jsme jen jednu blastocystu bud byla expandovaná nebo hatchující. Ta druhá je ještě zamrazená.Dnes mám 10.den.Taky jsem měla jen dva. Právě jsem chtěla vkládat obě, ale přesvědčila mě doktorka, kvůli riziku vícečetného těhotenství. Že stejně tu druhou mohu vkládat hned v dalším cyklu a výsledek to neovlivní.

kenya83
29. led 2011

@paja23 moja zlatá budem Ti veľmi držať palčeky, aby ste to dotiahli do úspešného konca 😉 a nech len čiaročka silnie 😉 skús to nejak vyfotiť a hoď to tu 😉 Nakoniec budem možno naozaj rozmýšlať len o jednej blastičke, vidím že u teba sa blastička pekne uchytila. Koniec koncov u tých blastocýst je veľmi veľká šanca. Keby boli dvojičky vôbec by mi to nevadilo, ale na druhej strane mám aj trošku strach možných komplikácií, predčasného pôrodu atď....a zase v prípade, že by KET nevyšiel je možné ísť do ďalšieho hneď ďalší cyklus 😉 Tak uvidíme čo mi srdiečko napovie, nechám si to rozhodnutie na deň D keď budú bublinky rozmrazovať. Teraz je pre mňa dôležité veriť, že sa bublinky v poriadku rozmrazia a budú sa mať k svetu 😉

kenya83
29. led 2011

@paja23 veľmi verím v moje blastičky 😉 😉 😉 tak snáď ma nesklamú 🙂

paja23
29. led 2011

@kenya83- já jsem se taky bála toho předčasného porodu. Li se má blastocysta uchytit, tak to zvládne i samotinká 🙂 Říkali mi v Caru, že to mrazení už je na takové úrovni, že jsou šance na uchycení téměř stejně vysoké jako u nezamrazených embryjek. A že minulý rok měli vysoké procento dvojčátek. Ale rozhodnutí je jen na Tobě 😉 Určitě se v pořádku rozmrazí, moc držím pěstičky. Jdu to zkusit vyfotit 🙂

luucia
29. led 2011

@paja23 jééé, to je supeeeer 😵 těším se na fotečku testíku 😵 😵 😵 to se to tady hezky těhulí 😵

My se před chvílí vrátili z aquapalace a bylo to super 🙂 Anetka řádil ve vodě 3 hodny, nemohli jsme jí odtamtud dostat 😵 Chlapi snad všichni přežili..byly tam i větší kozatky než já 😀 😀 😀

mirenkam
29. led 2011

ahoj holky, tak já dnes 12. den po KET a krev negativní.... asi za 2 měsíce bych měla jít na hysteroskopii a laparoskopii, pak dle výsledků pauza a 3. ivf...... ☹

sandol
autor
29. led 2011

@luucia čauky 🙂 ,fotku hodím až jestli v pondělí vše dobře dopadne 😉 .Ty ses nebála jít na plavečák Pamelo 😀 ?Já bych se teď v začátku bála,dokonce jsem to četla i jako upozornění co nedělat v začátcích těhu. Co nevolnosti,pořád pořád?

sandol
autor
29. led 2011

@vered ahoj veredko 🙂 ,tak už doma viď?Vítám tě 🙂 Krásně si to užij,ať se malej vyřádí ve sněhu a ty s ním 😎 .Měj se tu krásně a až bude čas,písni něco 😵 😵 😵

sandol
autor
29. led 2011

@paja23 gratulujiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,a taky jako všechny,hoď sem to fotooooooooooo 😉

sandol
autor
29. led 2011

@christim tobě zase naopak co paje23 😢 😢 😢 Tak ještě máš 3.pokus ne?Víš co se říká,do třetice všeho dobrého,tak až to půjde,tak hlavu vzhůru 😔

sandol
autor
29. led 2011

@sedmitecka ty už zítra viď 🙂 ?