Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

paja23
4. únor 2011

Ahojte holky, tak u mě dnes hysterie, ráno jsem trošku zašpinila. Jsem dnes 16.den po ket. Dělala jsem si tt a vyšly krásný čárky, ale uplně se cítím jak ms, nafouklý břicho bolesti. Protože mám dlouhý cykly tak bych ji měla dostat zítra. Achjo, jsou to nervíky ☹ V caru mi řekli začít utroš polykat a zvýšit ethinylestradiol...

sedmitecka
4. únor 2011

@paja23 jejda kočko, drž se!!! t bude dobrý, když mám na testu dvě tlustice, prý troch špinění nebo i krvácení v době menses je normální......utroš máš polykat????, vždyť vaginálně je mnohem účinnější ne??? tak nožky hore a klid

martina_z
4. únor 2011

@sedmitecka Ten Prednison beres kvuli imuno problemu a nebo preventivne? Kolik ho beres a v jakem davkovacim schematu? Jak dlouho pred KETem je dobre ho zacit brat?

kenya83
4. únor 2011

@paja23 neboj všetko bude dobrééé 😉 teraz hlavne kľudový režim a nestresovať sa. Špinenie je úplne normálne 🙂
Bola si už na krvi? Kedy ideš na UTZ? Tiež si myslím, že by si mala utroš radšej vkladať nie papať, je tak oveľa účinnejší 😉 držím palčeky 🙂

martina_z
4. únor 2011

@paja23 Mne taky rekli, ze mam pri spineni a pri krvaceni polykat. Drzim palce, at Ti to dopadne lepe nez mne.

kenya83
4. únor 2011

@paja23 paja moja zlatá vy ste vkladali 1 blastocystu???? 🙂 Už som aj zabudla, je toho tu tak veľa 🙂

paja23
4. únor 2011

díky všem. JO mám utrogestan najednou místo vkládání polykat. Taky mi to přišlo divný, ale oni jsou odborníci. Dokonce mi řekli že to špinění může být z vkládání toho utroše. Na utz jdu až za 14dni na srdíčko. Na krev jsem nešla prý nemusím, když jsou pozitvní testy. Jojo a blastocystu mám jednu vloženou 🙂 Tak jsem nasadila klidový režim

Držím všem pěstičky na to velké úterý!

sandol
autor
4. únor 2011

@paja23 držím pěsti,polehávej,špiní skoro každá druhá 😉

sedmitecka
4. únor 2011

@martina_z já ho měla při IVF od OPU, teď jsem si ho nasadila dva týdny před KETem, jen preventivně, o žádném problému nevím.....dala jsem si půlku tablety denně nakonec....

martina_z
4. únor 2011

@sedmitecka No skvely, dost silne o nem uvazuju taky. Zadne vedlejsi ucinky jsi po nem nemela / nemas? A mas tablety po 5mg?

sedmitecka
4. únor 2011

@martina_z ano, mám 5 mg a vedlejší účinky na sobě nepozoruju...jen jsem teď trpěla nespavostí, ale to je z nervů z práce a KETu, ne z Prednisonu, myslím 😉

martina_z
4. únor 2011

@sedmitecka OK, diky moc za info. Mne ted nevyslo 1. IVF s ukazkovymi embryi a v mrazaku mame jen 2, tak chci pro to udelat maximum. Imuno nam teda jeste nedelali - IVF mame kvuli nizkemu poctu spermii. Pristi patek jdu na UZ a uvidi se, jestli muzu jit na KET hned. Zustanes po KETu doma?

sedmitecka
6. únor 2011

@martina_z no nám první IVF taky nevyšlo i s ukázkovými embryi, teda chytlo se, ale zase pustilo ☹a v mrazáku máme jen jedno jediné, tak uvidíme ☹
doma nezůstanu, nechávám to osudu.....

kenya83
6. únor 2011

@sedmitecka zlatíčko už zajtra 😉 😉 😉

sandol
autor
6. únor 2011

Všem, co mají zítra "VELKÝ DEN" ,přeji ať se zadaří 😉 😵

vered
6. únor 2011

Ahoj holcinky,nakukuju na¨vas, onemocnelo mi detatko. Vim, ze zitra ma hodne z Vas dulezity den a tak Vam chci vsem poprat hodne stesti a budu drzet palce at to dobre vyjde. Opatrujte se,papa 😵 😵

kenya83
6. únor 2011

@sandol @vered ďakujem veľmi pekne 🙂 Dúfam,že bude zajtra krásny a úspešný deň 😉 😉 😉 Joshíkovi prajem skoré uzdravenie 😉 To asi tá zmena podnebia a skok z tepla do zimy 😠 To bude dobréééé 😉

martina_z
6. únor 2011

@sedmitecka
@kenya83

Preju hodne stesti!

kenya83
6. únor 2011

@martina_z ďakujeme 😵 😵 😵

luucia
6. únor 2011

Holčinky na zítra všem držím pěsti 😵 😵 😵 a podejte infošky..doufám, že u všech budou pozitivní 😵
@sandol moc moc na tebe zítra myslím 😵 😵 😵
@paja23 super, to mám radost, že máš // tak jen tak dál a budu se těšit na fotečku z UZ 😵

sedmitecka
6. únor 2011

@martina_z děkujeme 🙂

@kenya83 jojo, už je to za pár 😉 tak uvidíme....

kenya83
7. únor 2011

@sedmitecka halóóó kde si od rána? Dúfam, že je všetko ok a ketík prebehol v poriadku 🙂 My sme tiež v poriadku 😉 Ketík prebehol bez problémov, embryjko sa nám krásne rozmrazilo, vkladali mi už vyhatchovanú blastocystu (1-1/2 kvality) 😵 tak dúfam, že sa drobček krásne zahryzká 😉 sliznicu sme mali ukážkovú 13mm, tak verím že sa maličký už teraz v nej pekne vyhrieva😉 .

kenya83
7. únor 2011

@luucia krás na fotka u UTZ 😵 dnes ste mali screening? 😵

sedmitecka
7. únor 2011

@kenya83 ahojda, jojo, jsme vpořádku, jen byl dnešek dost hektický , tak tu jsem až teď 😉 KET proběhl bez zádrhelů, náš jedinej samotinkej bojovník se krásně rozmrazil, je to expandovaná blastocysta, prý ukázková 🙂
tak uvidíme......rozhodla jsem se neležet, uvařila jsem večeři a zítra půjdu normálka do práce, nechávám to osudu....
jo a dostala jsem utroš a prednison, myslím, že ten prednison je dot na prd už teď, ještě že jsem si hoi nasadila už před dvěma týdny 😀 😀 😀

luucia
7. únor 2011

Ahoj holky,

tak jak jste dopadly?? Já dobře...krev nabraná, v pondělí mám volat na výsledky, tak snad to bude OK a za 14 dní UZ 😉 Dneska mi dělala dr UZ asi 10 minut, pže potřebovala prcka přesně změřit kvůli tomu NT a on se hajzlík nechtěl natáhnout a pak si chytil hlavu ro ručiček..jako že už nás má dost...to mám v albu 🙂 byla to sranda 😀 Měří už 4,5cm a roztahoval nožky, ale na to je ještě brzo 🙂
@sedmitecka takže bylo jedno embryjko?? myslím, že je na prd jak utrouš tak i utrogestan dát až ted 😉 ještě že jsi doktorka a nasadila sis ho sama 😀
@kenya83 ty budeš odpočívat nebo budeš taky fungovat normálně jako sedmi?

kenya83
7. únor 2011

@sedmitecka tak to som rada, že ste v poriadku 😉 mala som o Vás strach 😒 Takže expandovaná blastička??? Supeeeer a vie aj aká bola sliznica??? My sme už mali vyhatchovanú blastičku tak snáď sa už teraz pekne zavrtáva 😉
musí sa nám to podariť!!!! 😉
@luucia do práce nechodím, budem doma oddychovať ale fungovať budem normálne myslím domáce práce, prechádzky so psíkom atď. 😉 tvoj drobček je úžasný tak držím palčeky, aby bolo všetko v poriadku. Snáď Ťa budeme so sedmiteckou nasledovať 😉 😉 😉

luucia
7. únor 2011

@kenya83 věřím, že mě se sedmi budete následovat..obě máte ukázkovou sliznic a takový krasavce vám zaváděli 😵 Držím pěsti 😵

kinguse
7. únor 2011

@kenya83 @sedmitecka ...tak holky, koukejte obě za cca 10dní hlásit // !!! Mooooc držím palečky 😉
@sandolko..držím ti palečky,ať mimísek krásně roste a je vše v pořádku!!!
@luucia ..tééda,tobě ty týdny nějak utíkaj,tak se drží těhulko,ať to dotáhneš v pořádku až do konce!!!!!
Holky,já byla v tom Pronatalu, čekáme na výsledky,jedem tam v březnu,tak pak uvidím,co dál. Ale vypadá to opravdu,že jediná možnost bude ta dárkyně!!!! No,co se dá dělat, buď se smířit s jedním prckem,nebo jít do toho. Ale budu pro mimčo bojovat, malej by si mooooc přál sourozence,tak snad se zadaří.
@vered Tak jak se ti líbí v Čechách?...to tu máme krásně,co? 😀 Určitě ti to na regeneraci psychiky zabralo,viď?!

kenya83
8. únor 2011

@luucia ďakujem moja 😵
@kinguse budeme sa snažiť o 10 dní zahlásiť // 😉

mindinka
8. únor 2011

@kenya83 Ahojky tak už máš bobíška u sebe? Já jedu na KET v pátek, tak doufám, že už se konečně chytne, všem hodně štěstíčka. 🙂