Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
2. bře 2011

Tady mám ještě dnešní testík. 😀 Ted už budem čekat na 13.3. na další ultrazvuk

spunda
2. bře 2011

@mindinka tak velká gratulace a doufám že i nám ostatním se brzy zadaří 🙂

mindinka
2. bře 2011

@spunda Moc, moc děkuji, určitě se vám všem zadaří a budete se těšit na miminko. 🙂

ronecek
2. bře 2011

@mindinka Krásné dvě čárečky 🙂 V pátek držím palečky

ronecek
2. bře 2011

@vered Tady Ti posílám pár odkazů kontryhelu v těhu 🙂 Co jsem tak pročítala, někde ho doporučují někde zase ne. Možná se pak poraď i se svým doktorem. Ty jsi ho pila taky od 1DC do 14DC? Teď už bych to asi nechala tak. Po ovulce máš a pak uvidíš. Papa
http://bobshop.blog.cz/0702/kontryhel-obecny-al...
http://www.hanakovagynekologie.cz/kontryhel-obe...
http://zdravi.ao-institut.cz/Zdravi/Byliny/13-K...

spunda
2. bře 2011

@mindinka No v to doufám,že se taky dočkáme a budem štastné jako ty 🙂

mindinka
2. bře 2011

@ronecek Já už jsem tam byla dneska a už mám i fotečku a děkuji. 😀

mindinka
2. bře 2011

@spunda Určitě ano, musíš miminku věřit, že se hezky zabydlí, já jsem ted moc věřila a vyšlo nám to, ještě teda nemáme vyhráno, dokud neuvidíme srdíčko, ale i tak jsem strašně štastná, že je zatím všechno v pořádku. 🙂

spunda
2. bře 2011

@mindinka Popravdě já tomu věřím už ted že se nám ten ket v květnu povede a že tam na nás čeká velkej bojovníček zustal nám už jen ten jeden,tak věřím že to výjde.Já .taky piju bylinky a beru listovku tak to určo klapne.Moc vám to přeji neboj to bude určitě všechno v pořádku,Mě pomáhá i to, že tady člověk s váma muže pisnout a jak už jsem říkala dozvědět se plno nových věci z vašich zkušeností .za vše děkuji i ostatním holkám 🙂

ronecek
2. bře 2011

@mindinka Jééé, no už jsem koukala předtím 🙂 Všechny nové zprávičky jsem rychle obletěla, že jsem ani nepostřehla, že jsi na ultrazvuku byla už dneska 😉 Tak to gratuluji mócinky. Fotečka super.

mindinka
2. bře 2011

@ronecek Děkuji, no a ani to doktor nemusel hledat mimi na něj vykouklo hned. 🙂

mindinka
2. bře 2011

@spunda Taky mi to hodně pomáhá když si tu člověk může psát já jsem na dvou diskuzích tak kolikrát nestíhám ani odepisovat, aspon to čekání rychleji utíká. 😉

spunda
2. bře 2011

@mindinka no já zkoušela psát ještě ne Reprofit olomouc a pak jsem našla vás ,tady se víc dozvím o KET,tak jsem ráda.Myslím že každe to tady pomůže ,je to super že něco takového existuje 😉

mindinka
2. bře 2011

@spunda Jo je to super, já jsem na Rodine a tam je upně všechno a taky se tam všichni podporujem, kolikrát je tam pěkná sranda, že se člověk zasměje. 😀

spunda
2. bře 2011

@mindinka Tak to je super a jak říkáš člověku to aspon uběhne ,vid??? 😉

mindinka
2. bře 2011

@spunda Přesně tak já se tady vždycky odreaguju, když jsem doma sama tak mi to tady s váma utíká. Ale taky pořád nemůžu sedět u PC 😀

kalop
2. bře 2011

holky,když se vkládá 5denní blastocysta,kdy se začíná uhnízdovat? děkuji 🙂

vered
2. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, diky za psanicko a za odkazy, ja jsem si kontryhel ted koupila v Cr ,ale udelala jsem si ho jen dvakrat, sliznice mi stejne vyrostla i bez nej, vlastne zadny problemy nemam....takze jsem to pila( nebo spis nepila 😀 ) jen tak pro pocit, ze "NECO" pro to delam!! Ted ho tu mam a nevim jestli si ho jeste udelat nebo neee....treba to pomaha k zahnizdeni ci co ja vim..pak mrknu na odkazy...az bude vetsi klid! Ale moc dekuju!! 😵
Josik meri take tak jako Domicek, v unoru jsem ho merila a mel 92.5 plus minus takze mame kluky nastejno a ted jsem ho vazila a mel 12.7 ale je po jidle..tak mozna rano je lehci, kdovi??? Jinak myslim ze ta vyska, to je takovej prumer v CR, ale tady je hodne vysokej, vsichni mu tipujou tak 3 roky....deti tu maji opravdu malinky.....no vlastne oni sami izraelci jsou vzrustove nic moc. Ja s myma 168cm jsem v autobuse jako zirafa....vetsina chlapu je tu tak 170cm a zensky prumer 158-160. Proto maji taky tak male deti. Muzova rodina jsou hodne maly, ale Josik bude mit asi vysku po nas..a bracha ma 184 , bratranek 195 a celkove jsou vsichni normalni vysoky muzsky!! ne jako tady 😀 😀. Muj muz ma 171..on tvrdi ze 173..no mozna, ale me prijde ze jsme skoro nastejno 🙂
A Domicek tedy nespi jeste u sebe v pokojicku??? My spime spolecne v loznici, ma tam i svou postylku, nekdy v ni usne,ale vetsinou se pak probudi a jde mezi nas....Domik take???
S tim neporadkem to je to samy....ale uklizime fakt az vecer, nastesti k nam moc navstev nechodi a hlavne tady se nejak bordel neresi.....to ja tu mam jeste naklizino proti ostatnim 😀 😀 .

No nic, musim bezet, Josik uz chce z vany a muz na mne vola a chce rucnik, tak zatim papa...jo a at se ti podari ten humus, pak napis jak byl dobrej!!!! Papapapa 😵 😵

mindinka
2. bře 2011

@kalop Uhnizdování trvá 72 hodin od transferu, hodně štěstí. 🙂

spunda
2. bře 2011

@mindinka no vidíš zase něco nového,člověk se opravdu pořád učíííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kalop
2. bře 2011

@mindinka moc díky,já to nemohla nikde najít..a můžo to ovlivnit třeba obrovské díry na silnici,když se jede z transferu? třeba to někomu přijde vtipné,ale myslím to vážně,a díky 🙂

mindinka
2. bře 2011

@kalop Taky jsem se toho bála a jela jsem 150 km a silnice jsou hrozný a mimi se chytlo, tak neměj strach. 🙂

kalop
2. bře 2011

@mindinka 🙂

mindinka
2. bře 2011

@kalop Jak dlouho jsi po transferu? 🙂

kalop
2. bře 2011

@mindinka dneska 🙂

mindinka
2. bře 2011

@kalop Tak hodně štěstíčka. 😉

drndapetka
2. bře 2011

@kalop ahojky, mě doktor řekl, když mi vkládali hatchující blastocysty, že uhnízděný by měly být do 12ti hodin 😉 pak už se cca 2-3dny jen pěkně zavrtávají hloubš a hloubš a aby jim to bylo co nejvíc pohodlné 😵 Pokud máš ale nižší stadium blastičky, tak to může trvat o den dýl 😉

ronecek
2. bře 2011

@vered Ahojky 🙂Tak kluci jsou fakt ve všem skoro stejní. S tou výškou je to zvláštní, že arabové, brazilci, japončíci jsou malého vzrůstu. Exšvagrová jak chodila s egypťanem, byl taky o půl hlavy menší než ona. A kamarádka je zase provdaná za brazilce a jsou stejně vysocí. Řekla bych kolem 170 cm. No jsou sice malí, ale zato šikovní. Vždycky se mi moc líbili takoví snědí, tmavovlasí, tmavoocí chlapi. I černoši 😉Jéé vidíš a koukám, že my jsme taky stejně vysoké.
Můj Tomáš má taky 184 cm.
Domík ve svojem pokojíku ještě nespí. Je to vlastně pokojík ještě zařízený postaru. Po mně a bratrovi. Máme z něj spíš takové skladiště. Všechny věci musíme přetřídit, povyhazovat a poschovávat. Skříně bych chtěla vyhodit nebo někomu prodat. A zařídit mu pěkný nový pokojíček 🙂Spí taky s náma v ložnici. Nedávno jsme mu koupili novou postel. Někdy chce usínat v naší posteli, ale když jdeme spát, tak ho přenesu do jeho a spí až do rána. Ještě se nestalo, že by v noci přišel k nám. Vždycky až ráno kolem té šesté,půl sedmé, sedmé, podle toho v kolik se vzbudí, tak vstane, rožne lampičku a vleze k nám. Já mu dám mlíko, pak ještě chvíli s náma poleží a kolem té půl osmé osmé poslední dobou vstáváme 😉 V postýlce ještě po mlíku vždycky usnul, ale teď už ani za nic.
Pak nás už jenom pusinkuje, hopsá po nás.
Dneska se díval až do osmi hodin na pohádky. Už tu skoro usínal, ale do postele nechtěl. Jak Joshik vstává po poledním spánku. Domík hodně brečívá. Dlouho mu teď trvá než se vždycky probere. Musím s ním posedět u pohádky nebo jen tak až si sám řekne. Jinak je pláč.
Proč nemáš v albíčku žádné fotečky? Neceš nějaké vložit? 😉
Valím háčkovat polštářky do ložnice. Dneska jsem si koupila novou přízi, tak se na to vrhnu, ať to mám co nejdřív hotové.
Tak mějte se pěkně. Joshikovi posíláme pusinku. Pěkný večer. Papa 🙂

vered
2. bře 2011

@ronecek Ty jo ty jsi sikovna!!!!! To uz mas polstarky skoro hotove... 🙂 Dekujeme za pusinku, Vam take posilame!
😵
Josik teprve pred chvili usnul, taky koukal dlouho na pohadku a pak se od ni nemohl odloucit a takhle to dopadlo, v posteli pak dloooouho knoural a ja musela byt u nej, uz cela na nervy neb jsem chtela jit pryc.....
S tim odpo spankem to mel taky tak, ze se castokrat probudil a srdceryvny plac a pak treba pul hodiny mi lezel na prsou a nechal se chovat a konejsit. Posledni dobou to ale nema......vsimla jsem si, ze kdyz se vyspinka dlouho ,tak je v pohode, jakmile spi min jak dve hodiny pak place....ale vetsinou k nemu chodim, tak po tech 2 hodinkach co uz ma odspinkano a lehnu si k nemu a on se pak probudi a ma mne hned vedle sebe a to uz se na sebe usmivame a mazlinkame a je vse ok. 🙂 Ale vim ze to ma hodne deti, ze se po tom probudi a placou. Ja se nekdy po odpo spanku cejtim taky docela v depresi...
A proc nemam fotka v albicku??? Ja to nejak nestiham, chtela jsem tam dat nejake z tehulkovstvi.....jeste sem se k tomu nedokopala....tak mozna kvuli Tobe jich tam par dam😉
Na FB jsem uz taky dlouho nic nedala a to me uz dlouho urguji moji kamaradi...nevim asi mi vadi jak se to dlouho nacita..ty fotky!!!
Nejak to nestiham vsechno, pisu si jeste se spoustou kamaradu z Cech, tady mam taky hodne kamaradu a jeste v Cr rodinu, denne pisu mamce pres skype.......nekdy pisu i dopisy dedeckum a posilam vanocni balicky....skoro porad vlastne nekomu pisu!!!
😀 😀
JInak my nezijeme v arabske spolecnosti, a muj muz neni Arab ale Zid, Izraelec. Je tu hodne ceskejch holcin, co se provdaly za Izraelce, ale znam take jednu a ta prave si vzala Araba a zije v arabske spolecnosti .Je to uzasna holka....
a i jeji muz, ale fakt obdivuju jak se dokazala prizpusobit te arabske spolecnosti a stylu jejich zivota a tak........ja bych tak nemohla asi zit...
No zase se nejak rozepisuju, pujdu se mrknout na nejakou fotku a neco tam hodim...tak paaaaaaaa a dobrou noc 🙂 😵

ronecek
2. bře 2011

@vered No tak s tím háčkováním to dneska ještě taková sláva nebyla 🙂 Háčkovala jsem ten vzor poprvé, tak jsem nad tím dlouho seděla. Zvládla jsem jen jeden čtvereček. Už ale vím jak na to, tak zítra to bude brnkačka 🙂
Taky mě to načítání fotečk dost štve. Já je většinou dost zmenšuju, aby to tak netrvalo. Hlavně na FB je to katastrofa. Poslední dobou mi nějak blbne ☹ S tím dopisováním to chápu. Zabírá to sice hodně času, ale zase můžeš být stále se všema v kontaktu. V tom je výhoda. Ale já jsem ráda i psávala obyčejné dopisy. Ještě na škole jsem si vždycky kupovala voňavé dopisní papíry a lepila různé nálepky atd. Však to znáš určitě taky. Dneska o tom děcka nemají ani potuchy. To je jen sám internet, hospoda, alkohol, cigarety a nedejbože drogy.
Já vím, že nežijete v arabské společnosti. Izrael byl vždycky židovský stát. Já to myslela jako poměry s tou výškou z různých koutů světa. Ta Tvoje kamarádka si vzala muslima? Já ty holky taky obdivuju. Četla jsem spoustu knížek z arabského světa a každá mě dojala. Ty holky vlastně nemají žádné právo. Přitom určitě ví, do čeho jdou. A přesto si takový život vyberou. Ten bývalý přítel od exšvagrové byl muslim a ona taky jednu dobu byla zblázněná do toho jejich světa. Dokonce se chtěla do Egypta odstěhovat a vzít tam i děcka. Ty o tom ale nechtěly ani slyšet. No kdoví jakby to dopadlo, kdyby spolu zůstali. O židovském světě moc nevím.
Valím se rychle mrknout na ty Tvoje fotečky a pomalu půjdu spinkat 😉
Měj se pěkně. Papaa taky přeju dobou noc