Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

vered
7. bře 2011

@capricej Ja jsem v pohode zatim....dekuju 🙂jeste jsem netestila 🙂tak si ziju v nadeji... 🙂
No ja uz si uplne presne nevzpominam. Vim, ze po Ketech v nativu jsem to dostala vzdycky presne nebo i driv, ale po IVF tak tech 33..i 36 dni...mozna ze po prvnim IVF jeste dele, to jsem mela OHSS....a to bylo myslim 38dni....
Take po nezdarenem IVF jsme ne vzdy sla hned na KET protoze jsem mela anovulacni cyklus. Tak jsem musela mesic pockat az se telo hodilo do normalu.
Mela jsem3x dlouhy protokol a ted naposled kratky s antagonisty. PO nem jsem nemela ten cyklus dlouhej...telo se relativne brzy dalo do normalu
Jinak ja jsem ok a problem je u nas ve spermiich..a u Vas???

capricej
7. bře 2011

@vered hm tak to bych mohla ještě počkat. Už jsem si dneska chtěla zavolat do centra a poptat se jak dlouho ještě čekat.
U nás nebylo nalezeno nic. Oba jsme v pořádku, dokonce dr. manželovi nabízel, že může darovat spermie. teda kdyby jsme měli děti :D

stazina
7. bře 2011

@vered Ahoj veredko, tak za chvíli razím kdr. ms nikde , tak snd fakt už nedojde...mám nervy na pochodu , je mi fakt hrozně...pak psínu, pa

klara.k
7. bře 2011

@capricej - já jsem to měla na kartičce z centra všechno napsané, kdy bych měla jít na krev i když bude ms, na krvi jsi nebyla? Ale ona je to vlastně delší doba, že, to vypadá na přirozeně.

@stazina - držím palce

sandol
autor
7. bře 2011

@stazina ahoj holčinko 🙂 ,teda co to čtu 😲 ???Že by se nám tu rodil jeden zázrak?Moc moc držím pěsti,ať se zázrak doopravdy zrodí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sandol
autor
7. bře 2011

@vered ahoj veredko 😵,nemysli,vzpomenu na Tebe několikrát denně 😉
Jen nepřispívám,není momentálně co,čekám na 1.porevizní MS,ve středu to budou 4 týdny a čas se vleče...
Jsem moc zvědavá,dnes jsi 7.den viď?Jsi dobrá,že netestuješ brzy 😉,musí ti to vyjít 😵 😵 😵

vered
7. bře 2011

@sandol je ahoj sandolicku.... 🙂 no dnes 7.den, byla jsem i na krvi na kontrole progesteronu a estradiolu a prej je to v poradku....no ale to jeste nic neznamena, ze. Uvidime, dnes mam pichani na strane.... 😀 kazdej den jiny bolesti.
Ty jeste cekas a mrsku??To je potvora kde se toula...tak at brzo dorazi.
Dekuju ze na mne myslis, pa pa zlaticko 😵 😵

vered
7. bře 2011

@stazina Stazicku tak ti preju hodne stesti, moc na tebe myslim a ozvi se co nejdriv at vime jak jsi na tom, papapa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vered
7. bře 2011

@kenya83 Ahooooj! 😵 Uz jste byli na utlrazvuku a videli srdicko?????????? 🙂 😵 😵

kalop
7. bře 2011

@vered ket byl 2.3.

vered
7. bře 2011

@kalop jejej, teprve 2.3.a uz jsi testovala??To teda koukam!!! Ja mela KET 29.2. a jeste si netroufam ani nahodou. Zkus to za par dni znovu, tak za tech 5 dni.... 😉

kalop
7. bře 2011

@vered 🙂,nemohla jsem vydržet..moc držím palce a zase sem napíšu,aspon si o tom můžu s někým pokrafat😀

vered
7. bře 2011

@kalop tak jo hodne stesti pri dalsim pokusu, mas nejake pocity nebo tak.....

kalop
7. bře 2011

@vered bolelo mě břicho,ale dneska už ne.strašně mě bolí lýtka,jakoby namoženě,to jsem nikdy neměla,ale jinak žádné těhu příznaky:(

stazina
7. bře 2011

Hoj hOlky...
děkuju , že jste na mě myslely...
tak nevím...an utz nebylo smaozřejmě ještě nic vidět, však bych byla teprve 4+6, což je málo....říkal, že ani na cysty to nevpadá a že by to mohlo být těhu, že na to vypadá i sliznice...vzal mi krev a výsledky v e středu a nebo až vpondělí...
ale pak jsem si udělala test a co myslíte, čárečka jen slaboulinká, skoro stínek...a to včera jsem měla jeden ten negativní tetsík a pak ten mamatest 10 pozitivní..takže nevím, myslím, že hcg není moc vysoké...a že to určitě mimi vzdalo...
však před ms je taky vysoká sliznice, né? Nebo myslíte, že kdyby to vzdalo dostanu hned ms? nebo jak? já jsme fakt blbka nedočkavá... 😠

vered
7. bře 2011

@stazina staziku, nevim nedokazu moc poradit, akorat je jasny to ,ze sliznice je vysoka pred MS s menstruaci se uvolni a odplavi s krvi ven....
Ale doufam ze v Tvem pripade zustane i s mimuskem dalsich 9 mesicu!!! Tak snad budou ve stredu ty vysledky, drzim ti moc palecky. 😵 😵
Jinak ja dnes zkoumala cesky mamatest citlivost 10, to je ten nejcitlivejsi?? A pisi tam ze testovat se ma nejdriv 1 den po ocekavane MS...takze ja mam v tom pripade cas do soboty!!paaaaa

kalop
7. bře 2011

@vered nooo proto mě ukázal jen jednu / 😀

kinguse
7. bře 2011

@sandol ...ahooooj holka, tak jsem po dlouhý době nakoukla a co to tu čtu?!!! ☹ Jsem si říkala,že aspoň jedný z nás to mohlo vyjít, když jsme na tom byly skoro stejně!!! No ale co, nemá smysl truchlit a jít zas dál do boje!!! Já mám pocit, že s každým neúspěchem se mi to bude líp snášet...ale doufám,že se ten úspěch taky dostaví 😉
@vered ...tak ty už mám mimíska v bříšku?! Tak držím palečky,ať to ten prcek vybojuje!! Ani nevím,jestli ti vkládali jedno nebo dvě?
Já jedu zítra do Prahy pro výsledky vyšetření,tak jsem zvědavá na ten ortel 😖 Poslední dobou to nějak neřeším. Jen bych se nejradši vyprdla na ty hormony,co musím furt brát,abych vůbec dostávala MS. Jooo,taky jsem se konečně dala na hubnutí.Ale jde to horko těžko. Už jsem změnila jídelníček před cca 14-ti dny, chodím 2x v týdnu cvičit a zatím nic ☹ ..tak třeba se to rozjede pozdějc. Ale až tak se neomezuju.Jen se snažím jíst pravidelně a zdravějc..ale občas ten hříšek nějakej je 😵
jinak všem novým, co neznám, přeju hooooodně úspěchů a vytoužené //

vered
7. bře 2011

@kinguse Ahoj Kingush... 😵 🙂 , teeda Ty uz jsi mezi nami dlouho nebyla 🙂
No nechala jsem si zavest 2..posledni kompakt.morulky..tak sem na to zvedava, moc bych chtela aby to vyslo...5.IVF si nejak nedokazu predstavit!! Jo a mam to v uplnem nativu, neberu vubec nic ani na zesileni ovulace mi tentokrat nic nedali, tak se aspon nemusim cpat hormonama.
Chudacku, to Ti teda nezavidim ze je musis brat...ja jsem po nich desne nepricetna!!!! me staci jak se mnou mavaj ty moje vlastni hormony!!!! 😀
At Ti to zitra dobre dopadne v Praze, dej vedet ju??
No s hubnutim..to ti zavidim, taky bych chtela zacit cvicit, nebo aspon neco poradne delat se svym povolenym svalstvem...jim take zdrave, ale presne jak pises obcas hrisek je. Mam rada cokoladicky atd. chichi. tak papa a hezky vecer 🙂 😵

kinguse
7. bře 2011

@vered ...veredko,já už si 3roky říkám,že přece nebudu hubnout,když se snažím těhotnět a kila šly vesele nahoru 😝 Měla jsem 64kg a dneska jsem na 72kg 😠 ...fujtabl,já tu váhu nemůžu ani vidět! Takže už s tím musím něco dělat,vím,že ze mě twiggy nikdy nebude (i když jako dítě jsem byla jak z Dachau 😀 ),ale tohle už se fakt nedá.
Tak držím palečky,ať to tentokrát vyjde. A vůbec musí, Joshíka jsi měla přece taky v nativu ne?!...takže to URČITĚ vyjde. Tak se drž. papa, já se zítra ozvu.

vered
7. bře 2011

@kinguse Moc dekuju Kingushko 😵 , ano ano Josik byl take v nativu.
Ja jako detatko byla baculka pekna 😀 , ted mam 57 kilo, ale mivala jsem 53-4, ale na to uz se asi nikdy nedostanu...tak ta vaha me ani netrapi, nevypadam tluste, ale potrebovala bych zpevnit..a taky po porodu ta celulitida na nohou!!! Ach jo!! Toho se snad uz neda zbavit 😖
Kolik meris?

zmrzlik
7. bře 2011

Ahoj holky,
jsem ráda, že jsem našla tuto diskusi a ihned jsem se musela registrovat, abych se mohla připojit!
Jsem právě několik hodin po KET v Motole, z posledního IVF jsme měli jednoho zmrzlíka, který se dnes ráno probudil jako silák! 🙂 Teď se určitě uhnízďuje.
Chci se vás zeptat, zda mi doporučíte, co teď v následujících 14ti dnech dělat, co jíst, pít atd...abych znásobila šance.
Díky a držím vám všem moooc palečky!!!!
Petra

ronecek
7. bře 2011

@vered Ahojky, moc děkuju za psaníčko 🙂 Dneska píšu jen tak v rychlosti. Bobeš nám onemocněl. Včera trošku začal kašlat, ale ještě jsme byli na návštěvě u tchánovců. Dneska ráno už měl teplotu 38,6, kašle a spustila se mu hrozná rýma. Ani za nic jsem ho ale nemohla přesvědčit, aby ležel. Nezabírala ani žádná pohádka. Připadalo mi, že je ještě živější než když nemá teplotu 😀 😀 😀 Teď si chrupká, ale dost ho to dusí. Pořád se mu snažím větrat a zvlhčovat vzduch. Snad bude OK a snad to nechytnu já. To by bylo nadělení před KETíkem ☹
Humusek je opravdu výborný. Ještě trošku máme. Domík ho ale nejedl.
S těma Domíkovýma vláskama nevím. Ale myslím si, že by je trochu kudrnaté měl. Taťka od mojeho je jako beránek a Tomáš měl taky krásné prstýnky, než si je nechal ostříhat. Posílám Ti fotku a když koukneš kolem uší, tak se mu to tam kroutí. Možná, že mu je někdy necháme dorůst a uvidíme.
S mytím vlasů máme taky problém. Domík mi při každém mytí brečí. Přitom si očka zakrývá, ale vždycky to probrečí ☹
Teda vy jste s kámoškou byly opravdu odvážné. Já bych měla stopem strach jet tady u nás, natož někde v Egyptě atd.
Musíš mít zážitků na celý život, co? Píšeš si i nějaký deník? Můj strýc, možná už jsem o něm psala, projel taky téměř celý svět. Tak jak vy Jižní Ameriku, Afriku, Austrálii, Indonézii...Teď říkal, že jediné, co by ještě chtěl vidět, je Madagaskar 🙂 A on si právě na každé cestě psal deník. A těch albumů s fotkama, které má je hrůza.
U vás to asi bude stejné, že? Vy jste teda dobrodruzi s manžou oba. A jak popisuješ ty autobusy, tak to je síla...jako ve filmu. Máš i fotky někde na rajčátku nebo jinde? Moc ráda bych koukla. Vždycky i u strejdy jsem hodiny vydržela sedět a prohlížet si fotečky z cest.
Ta Tvoje kamarádka zůstala taky v Izraeli? Jak dlouho už tam vlastně žiješ?
Posílám Ti fotečku toho našeho prcka s vlnkama a tu závěsnou dekoraci z papíru. Není to sice žádná nádhera, trošku šišaťoučké, ale napoprvé to není špatné. Taky jsem si udělala věnec z břízy.
Tak přeju pěkný večer a dobrou noc. Jdu ještě juknout na Tv. Papa 🙂

ronecek
7. bře 2011

@kenya83 Ahojky, tak jak se máte s mimíškem? 😉 Jak dopadl ultrazvuk? Už bylo vidět srdíčko? 🙂 🙂 🙂

ronecek
7. bře 2011

@zmrzlik Ahojky, vítám Tě tady 🙂 A přeju Ti hodně štěstíčka s mimískem 🙂 Nás KETík teprve čeká, ale máme za sebou jedno neúspěšné IVF a jedno úspěšné. Při prvním IVF jsem skoro pořád ležela a nepodařilo se. Při druhém jsem políhávala, ale i vařila, trošku uklízela. A zadařilo se 🙂 Jedla jsem a pila vše jako předtím. Akorát vím, že mi doporučovali hodně pít. Kolikrát jste už byli na umělku? 😉 Moc Ti držím palečky

klara.k
8. bře 2011

@ronecek ahoj, jsi šikovná, dekorace jsou pěkné, fakt. Já chci teď vyzkoušet zvonkohru z barev na sklo. Včera jsem to našla na netu, tak uvidím. Já jsem nikdy nic nevyráběla a nejsem na to zručná. Ale jak jsem byla těhotná, tak jsem začala malovat aspoň obrázky, aby se prckovi u nás líbilo a já se to naučila než to bude vnímat. No a teď bych se k tomu pomalu začala vracet. Zkusím to udělat a dám to sestřiným dětem, aspoň někdo z toho bude mít radost. Nějak se ve mně vzbudila nová touha po ruční výrobě, tak uvidím, jestli to zvládnu.

mindinka
8. bře 2011

@kenya83 Ahojky tak jak ti dopadnul ultrazvuk? Už máte srdíčko? Ani ses neozvala. 🙂

kalop
8. bře 2011

@mindinka a jak je tobě? roste bříško?🙂

mindinka
8. bře 2011

@kalop Ahoj já se cítím dobře, sem tam po ránu nějaká nevolnost, už se těším na příští pondělí na ultrazvuk, doufám že je vše v pořádku, bříško trošku mám. 🙂 A jak se máš ty? 😉

mindinka
8. bře 2011

@kalop Kolikátý den jsi po KET?