Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

kalop
9. bře 2011

@pikusa je tedy fakt,že já měla po KET taky hnedky normální režim,po tom jaká byla cesta domů,už je domácnost pohoda 😀 .myslím,že ležením se to stejně neovliní 😉

ronecek
9. bře 2011

@vered Ahojky, tak to máš pravdu, že si připadám jako blázen🙂Já sice se nemodlila aby došla, ale aby byla tak jako dřív. Minule jsem ji měla hrozně slaboučkou, téměř nic a doktorovi se to moc nelíbilo 🙂 Tak su ráda, že "teču jak řeka". Možná dneska nebo zítra zavolám na kliniku a objednám se na ultrazvuk. Vychází to sice na sobotu, neděli. Tak pravděpodobně nás objednají na pátek nebo pondělí 😉
Moc díky za pochvalu mých výtvorků. Někdy se zadaří, že to stihnu i při Domíkovi, ale většinou když spí nebo večer. Teď jsou teda na řadě konečně ty polštářky.
Vidíš, draka bychom mohli Domíkovi taky sestavit. Tady nám fouká téměř pořád. Jsme mezi horama. Bydlím ve Veřovicích, ale spíš to měly být Větrovice. Někdy je to šílené a když dojedeš o pár km dál, tak tam ani nefoukne ☹
Dneska tomu psaní moc asi nedám. Domík je na tom hůř než předešlé dny. Dneska pořád leží. Teď usnul. Je hrozně zahleněný. Byla jsem u doktorky. Antibiotika mu naštěstí nedala. Já jsem si raději koupila ten vit C. Snad to přežiju ve zdraví.
Na bobánky už se moc těším 😉 Jsem pevně rozhodnutá pro 3. Pokud se rozmrazí a budou OK. Já si myslím, že 3 se neuchytí určitě. Dvě nevadí.
Tento a příští týden si chci ještě naposledy vychutnat zumbu a pak už asi bude pauza. Chjo, bude mi to chybět.
Ještě jsem se Tě chtěla zeptat, jestli piješ kafe a kolik? Já jsem byla zvyklá na dvě,tři denně, ale teď nevím, jestli to raději nemám omezit.
Tak se mějte krásně, užívejte sluníčka. Večer zase doběhnu. 😉 Papa

sponiarka
9. bře 2011

Ahoj včera jsem byla na KET byla jsem taková natěšená pak mi řekli že to je takový šmudlíček malinkej ale že je škoda ho vyhodit tak ho zavedli že je menší pravděpodobnost otěhotnění tak jsem na to zvědavá moc nedoufáme.

ronecek
9. bře 2011

@vered Jééé, tak s těma fotkama mě to mrzí ☹ Ale nevadí. S tím si nedělej starosti. My digitál máme taky pár let, takže všechny ostatní fotky z dovolených jsou v albíčku. A řeknu Ti, že raději koukám do albíčka než na PC. 🙂 Třeba se někdy navštívíme a ty Tvoje fotečky si prohlídnu osobně, hihihi 😀
Téda a osm let v Izraeli je pěkná doba. Utíká to jako voda, co? 😉

kalop
9. bře 2011

@sponiarka určitě se krásně zahnízdí,věř tomu🙂

ronecek
9. bře 2011

@kalop Ahojky, určitě máš vééélikou naději 🙂 Je to ještě dost brzo. Já testila u Domíka 14 den a čárka nikde. Ale měla jsem hyperstimulák, tak už 11 dne mi doktor na ultrazvuku potvrdil váček 😉 Takže jsem věděla, že těhu tam je, ale test nic neukázal 😉 Držím palečky.

kalop
9. bře 2011

@ronecek ahojky,moc děkuji,já měla taky ohss,proto jsem nemohla ani na et,ale až na ket,tak snad to klapne🙂,snažím se být silná,ale máááááám strach,já vím,my všechny ho máme

ronecek
9. bře 2011

@kalop Kamarádka na tom byla stejně. Taky museli odložit ET. Když jeli na KET, tak jim ale řekli, že ani jedno embryjko není vhodné na KET ☹ Tak museli na vše znovu. A už mají chlapečka.
Mi se ohss rozjel až po ET. Tak jsem od 11dne ležela deset dní v nemocnici a odsávali mi vodu. Ale stálo to zato. Máme našeho drobečka 😉

kalop
9. bře 2011

@ronecek no u nás kdybychom neměli vhodného mrazáčka,tak už nemáme šanci na vlastní miminko,neměli bychom už spermie:(..ale snad aspon jeden mimísek zabojoval a bude s námi🙂

ronecek
9. bře 2011

@kalop Já vím, četla jsem to už ve včerejší diskuzi🙂Určitě se zadaří, prostě musí. Moc Ti to přeju 😉

sponiarka
9. bře 2011

@kalop Děkuji já tomu chci věřit a budu doufat

kalop
9. bře 2011

@ronecek dííky🙂

kalop
9. bře 2011

@sponiarka 🙂

kenya83
9. bře 2011

Ahojte srdiecka moje🙂 prepacte,ze som sa vam od pondelka neozvala ale prislo to tak rychlo a necakane. V pondelok ked sme sa vratili z KO bolo vsetko v najlepsom poriadku,drobcek sa nam pekne ukazal, mal 8mm a krasne nam bilo srdiecko. O 2 hodiny na to som doma zacala z nicoho nic krvacat.bolo to hrozne,leteli sme hned naspat a rovno ma aj nechali v nemocnici. Nastastie krvacanie ustupilo a aj dnes este srdiecko bije. Dnes ma prepustia z nemocnice tak sa neskor ozvem. Drzte nam palce🙂





sponiarka
9. bře 2011

@kenya83 ahoj at to dobře dopadne držím palečky

mindinka
9. bře 2011

@kenya83 Ahoj no už jsme měli strach co se s tebou děje, tak hlavně že je všechno v pořádku a hlavně odpočívej. Kolikátý máš týden podle ultrazvuku? 🙂

kenya83
9. bře 2011

@mindinka v pondelok bolo podla MS 6tt+6 podla UTZ 6tt+5 mam aj fotku ale to dam do fotoblogu neskor. Dnes som 7tt+0 🙂 stale mam strach, len aby nam to dobre dopadlo.

vered
9. bře 2011

@kenya83 😵 😵 Ahoj moje mila, copak to tady pises?? Hodne jsem se obavala ze si Te nechali v nemocnici, protoze mi prislo divny ze se tak dlouho neozyvas!! To vubec nejsi Ty, aby jsi 3 dny nepsala. Kocicko to bude asi krvaceni z toho hematomu....doufam ze se to vsechno brzo upravi a srovna, hodne odpocivej a bobanek ma srdicko 😵 😵to je hlavni a urcite i hodne sily, zvladne to uvidis a vsechno bude v poradku, moc moc na Tebe myslim, a nejen ja, vsechny holciny tady na Tebe mysli!!!! Papa opatruj se a az budes doma a bude Ti lepe napis. Posilame Ti pusu a drzime s Joshikem palecky o sto set aby krvaceni prestalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kenya83
9. bře 2011

@vered veredko moja zlata dakujem 🙂 ale to krvacanie asi z hematomu nebolo,ten bol malicky a teraz ho uz ani na UTZ nevidno. A to krvacanie bolo dost silne. Som sa velmi zlakla a od pondelka som sa len modlila, aby bolo srdiecko a drobcek v poriadku.

kenya83
9. bře 2011

Ked pridem domov tak sa vam ozvem. Pa pa

vered
9. bře 2011

@ronecek Ahoj Ronecku, 😵 di 😵 ky za psanicko... chuderka malej Domicek, aspon ze Ti spinka a odpociva a ze nema antibiotika....Joshik uz bohuzel jednou mel...zrovna sme byli v Cr a chytil tam anginu, tak je dostal...byl mu 1 rok zrovna.
To mestecko, nebo vesnici kde bydlis neznam...jo nemysli tady je taky porad vitr...v pondeli tu bylo 22stupnu a vedro..mela sem tilko a dnes 8 stupnu, vichr, dest kroupy..jsme taky v horach, Jeruzalem je 800m nad m.v.Takze to pocasko se nam tady poradne meni. Sla jsem s Joshikem presto ven, bylo vetrno, ale svitilo slunce a pak najednou Joshik ze chce kakat 😖 a do toho zacaly kroupy a slejvak...nastesti ho to preslo 😀 a mazali sme domu
😀
Pises o Zumbe, taky jsem o ni slysela a koukla ne utube jak to probiha, myslim ze by me to bavilo, miluju tanec, ke vsemu tady kousek od nas otevreli studio ,kde prave bude i Zumba, jenomze nevim jestli chodit nebo ne...to IVF a vecny ETy a Kety me dost omezujou. Ikdyz muzu Ti rict, ze se ted vubec nesetrim, ani to nejde, Josik po mne rano skace, nosim ho, zvedam ho, vcera sme tu trsali a proste porad radime......funguju uplne normalne. Vlastne jsem nikdy po transferech nelezela...to nejde..
Jo ptas se na kaficko...hahaha musim se smat, ja totiz taky moc rada. Piju ted jedno az dve...delam si taky toho spaldovy kafe....znas to??Je to dobry docela 😉 Zrovna ted ho piju. 🙂
V tehu sem taky pila dve kafe denne...nikdy ne vic, .fakt mam kaficko rada a hned jak rano vstanu si ho delam. 🙂
Ale mam rada i rooibos caj a nana caj a meltu a to je vsechno zdrave piticko! 🙂
No ale fakt je ze na konci tehu jsem mela zvysenej tlak, a to jsem pak uz kafe radsi moc nepila. Ale asi tak od toho 36tt.
Co se tyce fotek, tak treba se jednou setkame v Cr ,nebo jestli budes nekdy v Jeruzaleme tak jsi moc vitana u nas doma!!!!! 🙂 Tak papa hezky den a hodne zdravicka!!

pikusa
9. bře 2011

@vered kde že ty to žiješ??? 🙂
@ronecek to kde bydlíš taky nevím...to víš,byli jsm e na dovolené a najednou šup---hospitalizace....700km od domova a toto....takže jsem opravdu vesnice kde jsem projížděla neregistrovala 🙂

kalop
9. bře 2011

@kenya83 držím palce at už je vše zlé za vámi a mimísek jen pěkně roste🙂

ronecek
9. bře 2011

@kenya83 Zlatíčko naše, moc Ti držím palečky, ať vše dobře dopadne. Opatruj se a odpočívej jak jen můžeš. Myslíme na Tebe 🙂 🙂 🙂

pikusa
9. bře 2011

@kenya83 moc držím palečky,at je vše v pořádku....
vetřela jsem se k vám,takže jsem tady nová 😵

vered
9. bře 2011

@pikusa V Izraeli, konkretne v Jeruzaleme 🙂

pampeliska36
9. bře 2011

@kenya83 ahoj 😉 chtela jsem te taky moc popdorit a napsat, ze to bude urcite dobre. myslim na tebe!!! ale bude to OK, uvidis 😉

pikusa
9. bře 2011

@vered už dlouho????asi si to tady ale psala už dostkrát vid..... 🙂 vdala ses tam???

kalop
9. bře 2011

holky já se svíjím v takových křečích,jakože střevní potíže,no takhle se mi celý život hlásí MS:(..takže už moc nedoufám 😒

mindinka
9. bře 2011

@ronecek No to si teda děti vytrpěli chudinky. No hormony na mně působí, dneska jsem si odpoledne chrupla, ale moc to nepomohlo, dneka je mi tak zle od žaludku a motá se mi hlava. 😒 Musela jsem se trošku probrat a ted pecu perník. 😵