Najde se někdo, kdo je také po 1.KETu?

sandol
15. říj 2010

Zdravím,jsem po 1.KETu,vloženy dvě embrya. Najde se ještě někdo,s kým si tu zkrátíme tu nejdelší čekací dobu 😉?

mindinka
3. bře 2011

@kenya83 Ahojky jakpak se cítíš? Já dobře, už se těším až za týden pojedu do Helliosu. 🙂

kenya83
3. bře 2011

@mindinka ahojky 😉 Aj ja sa cítim dobre tiež sa už neviem dočkať pondelka keď pôjdem na UTZ 😵

mindinka
3. bře 2011

@kenya83 Ono už se to krátí a pěkně nám to utíká, říkali ti termín porodu? Mně dr. říkal 30.10 🙂

kenya83
3. bře 2011

@mindinka to Ti nejako skoro povedali TP 😀 😀 😀 No pekne, takže posledný októbrový deň 😉 mne ešte nevraveli 🙂

mindinka
3. bře 2011

@kenya83 Ještě mi říkal až přijedu z Heliosu at potom přídu k němu a vystaví mi průkazku, tak doufám, že všechno bvude v pořádku. 🙂

kenya83
3. bře 2011

@mindinka ja idem v pondelok do Heliosu to by už malo byť vidno aj ♥ to budem podľa MS 6tt+6 tak snáď ho na tej obrazovke naozaj uvidím 😉

bublenudle
3. bře 2011

@stazina Ahoooj berusko,ja mam ted klidove obdobi,chci na IVF dalsi az v cervnu,a nejdriv se musi dodelat nejake testy..tak na ne pujdu az v kvetnu no...a co u tebe noveho??? mej se krasne,paaaa

stazina
3. bře 2011

Zdravím vás všechny...
@bublenudle ahoooj, zrovan když sem mrkla, tak mi píšeš🙂Tak ono je asi potřeb abyste si od toho všeho odpočinulu, testy aby ukázaly, oc je anení potřeba vylepšit a pak půjde mimi na to šup... 😉
Já ted řeším docela zvláštní věc...v ponděli jsem měla dostat ms, nedorazila, včera jsem si ze srandy dělala test a je tam duch, dneska taky...tak jsem takovaá zmatená...můžu se trochu radovat, nebo né...no, manža se na to moc netváří, přece jen je neplodnej a trochu mi přišlo, jak když na mě koukal, s kým jsem si to rozdala...no, jak povídám,jsem zmatená..cloumá se mnou nejistota...navíc jsem s kluky zase nemocná a ani nevím, jestli si můžu vzít nějaký léky na tu angínu...takže tak..
No, určiět dám vědět....a ty se zase určiět ozvi ,kočko.-)papa

stazina
3. bře 2011

@vered tak už mám čas Ti psínou, veredko🙂)
Jakpak se cítíš? 🙂A jak vlastně bylo v čr? Ajak malej? 4etla jsem v nějký příspěvku, že pěkně zlobí, jo? 😉 kluci taky řádí...a ted během nemoci si zvykli spát s náma v posteli a řeknu ti, hrůůůůza..jak je z postele ted vystrnadit?????
Jinak asi si četla , co jsem výše psala Bublince...byl by to velký zázrak,a el radšisi to ještě nepřipouštím...
A kdepak je sandolka, Kočka naše?
To máš pravdu, byla to ze začátku pěkná švanda..ráda jsem za vám chodila, nasmála jsem se, až sem se za břicho popadala..halvně Sandolky hlody stály za to🙂)
tak se moc a moc opatruj, papa

vered
3. bře 2011

@stazina Ahoj Staziku, diky za psanicko, teeeda ted koukam jako diva, co jsi psala bublikovi...no to by bylo opravdu nadherny....hele ta moznost ze otehotnis, ikdyz ma muz malo spermii tam je vzdycky, ikdyz mala...ty jo to by bylo super,moc moc moc TI to preju!! A doufam ze to fakt vyjde. Tak se opatruj a hlavne dej vedet jak se to vyviji!!!!
Jak vystrnadit dite z postele to opravdu nevim 😀 😀 😀 😀 ...sama s tim bojuju, usina ted obcas ve sve posteli ale v noci se k nam zase prifari. A ze vcera na dnesek to byolo dost neunosny, celou noc me kopal do zad a ve 3 rano se dozadoval mlicka!!!??????No DES!!!! V parku dnes zlobil, svemu kamaradovi podtrhnul nohu..ten spadnul a rval...to je jasny..a taky ho pak omylem postrikal bahnem, v kterym se zrovna rejpal klackem...maminka toho detatka to malem neunesla, jeji chlapecek, v obliceji cely od bahna...no bylo mi docela soufl.......... 😝
A jak se citim??No nevim, docela me boli v zadech...nevim mam to po kazdym transferu a je to neprijemny..chvili to mam, pak to odezni pak zase, trochu bricho, nalady a tak...a to neberu zadny hormony na ktery bych to svedla...proste to se mnou mava....uvidime, sem teprve treti den po KET a mam jeste hoooodne casu pred sebou...
Tak zatim papa,opatruj se a urco napis... 😵

kalop
3. bře 2011

@drndapetka díky.. 🙂

kalop
3. bře 2011

🙂 zkušenější mi možná poradí,co znamená blastocysta top stav skoro s dutinkou,netuším co je myšleno tou dutinkou..díky

amalka_78
3. bře 2011

@kalop Ahojda, top stav bude určitě prostě TOP STAV 🙂 a dutinka si myslím že je, když už blastocysta začíná hatchovat, takže už se brzy bude klubat z obalu 🙂 ale jestli tady píšu nějaké nesmysly, tak mě opravte 😉

Jak jsi psala o těch dírách na silnici, to určitě nikomu vtipný nepřipadá, takové starosti máme asi všechny. Já se taky vždycky bojím v Praze přes jeden most, že ty mimísky ze sebe vyklepu 🙂 Ale samozřejmě je to blbost, jsou přece v peřince 🙂

amalka_78
3. bře 2011

@stazina SUPÉÉÉR, zázraky se přece jen dějí 🙂 Moc držím palečky, ať je z ducha brzo pěkná tlusťoška 😀

kalop
3. bře 2011

@amalka_78 díky moc,aha tak s tou dutinkou,to jsem fakt nevěděla🙂..a ty dír děs,domů70km a to právě nic moc:( a na wc na velký tlaky jak blázen:(,to jsou nervy

amalka_78
3. bře 2011

@vered
@ronecek
Teda holky, to jsou romány 🙂 Žasnu nad tím, jaké jste šikulky, jedna maluje, druhá háčkuje ... občas se trochu stydím. Tedy ne že bych nebyla šikulka 😀 tančím v orientální taneční skupině a vyšíváme si sami kostýmy, ale dá to hroznou práci, to jsou hodiny a hodiny času, prdění se s flitrama a korálkama a taky to chce fantazii, prostě jsem vždycky ráda, že to mám z krku. Opravdu to nedělám z lásky k vyšívání, ale z lásky k tanci 😉

Jo, k tomu kafíčku, vždycky se chci v práci kouknout a pak na to zapomenu, ale je to nějaká instantní káva v plechovce, bohužel bez kardamonu 😉 Ale i tak je výborná 🙂

amalka_78
3. bře 2011

@kenya83
@mindinka
Ahojky maminy, u vás všechno v pořádku, to jsem ráda. Tak ať miminka rostou jako z vody 🙂

mindinka
3. bře 2011

@amalka_78 AHOJKY DĚKUJI MOC, VŠAK TOBĚ SE TAKY ZADAŘÍ 🙂

stazina
3. bře 2011

Ahoj..
@amalka_78 děkuju..no, já bych to viděla taky na zázrak, jinak si to nedovedu představit....hlavně na posledním spermio byl progresivní pohyb 0%..takže proto jsem stále dost skeptická 😒
@vered joo, veredko, to by bylo nádherný , uvidím, dám věět..
A Joshík je teda pěknej raubíř🙂v tom parku sis teda taky užila 😉 jo, to jsou někdy situace, že by se človk viděl někde, vid?
Tak to je blbý ,ež tě berou zase ty záda, je to nepříjemná bolest, ale snad se to povede a už to nebudeš muset nikdy absolvovat...ani nevím, máte jedno, nebo dvě? 😉
tak jo ,jdu, papa, kočky.. 😉

luucia
3. bře 2011

Ahoj holky,

jen nakukuju a čtu bezva novinku 🙂
@stazina moc bych Ti přála, aby to opravdu zázrak byl a // sílily 😵 😵 😵 dej určitě vědět, jak se to vyvíjí 😵 a já teda na zázraky věřím 😉

Holky, u nás je taky "drsný" období s malou..ve školce je smutná, plačtivá, citlivá 😔 doma zlobí 😔 kamarádka mi říká, že to může být i mým těhotenstvím, tak nevím ☹ ☹ ☹ Dneska jsme si spolu sedly a povídaly si, tak snad to bude lepší 😉

pampeliska36
3. bře 2011

@stazina no teeeeeeeeeda koukam koukam koukam 😀 😀 😀 pamatuju si te jeste s tematku unica 🙂 a to je teda kraaaaaaasna zpravicka!!! budu se tesit, jak se to vyviji a drzim pesticky!!! to se hodne casto stava 🙂 moje kamaradka ma taky spoustu IVF a KETu za sebou a ted cekaji mimi prirozene 😀

stazina
3. bře 2011

@luucia
@pampeliska36 holčiny milé, jste moc hodné ,ale já se tomu tolik bojím věřit....ale když se na třech testech ukázala slabá čárka ,t ak i když by to tentokrát nedopadlo, mylsím, ež to je známka, že by to asi někdy šlo...teda aspon doufám, pořád přemýšlím, co by mě mohlo to hcg zvýšit a nic jinýho než těhu mě nenapdaá...jojo , musím počkat a uvidí se...ale díky, že an mě myslíte, vážím si toho🙂

ronecek
3. bře 2011

@amalka_78 Ale Amál, nemáš se za co stydět 😀 Ty máš můj velký obdiv. Orientální tance miluju. Hrozně ráda na ně koukám. Teda a ty kostýmy musí zabírat pěkně hodně času. Ale pak to určitě stojí zato 🙂 Máme známou, která má půjčovnu krojů. Taky si všechno dělá sama. Vyšívá vestice, šije atd. Byl to vždycky její sen. Takže je to její jak práce tak největší koníček 🙂
Já jsem nedávno začala chodit na zumbu. Naposledy jsem to ale asi trošku přepískla, že mi luplo v kříži. Měla jsem hrozné bolesti, které mi způsobily šílenou křeč. Myslela jsem první, že jsou to buď vaječníky nebo slepák. Víc než týden mě stále v tom boku pobolívá, tak jsem dneska byla u doktora a ten mi řekl, že je to opravdu někde skříplé. Tak se mi celkem ulevilo. Ale kvůli čekajícímu KETu mi nechtěl dávat žádné léky ani masáže. Tak jsem vyfasovala náplastě. Vyplajzla jsem za ně 237,- a šla 😉 Snad se to do Ketíku spraví 😉

kenya83
4. bře 2011

@amalka_78 ďakujem veľmi pekne 😉 aj ja Ti držím palčeky, aby sa čoskoro tiež podarilo 😵 😵 😵
@stazina júúúúúú moc držím palce nech je z ducha krásna čiarka 😵 😵 😵

klara.k
4. bře 2011

ahoj holky, tak i já přidám pro mě lehce pozitivní zprávu. Doslali jsme zelenou a v květnu můžeme jít do KETu, máme tři, tak snad se jedno uchytí.

Kavá s kardamonem je prý strašně dobrá, pro mě je teda dost otřesná. Moje mamka měla právě jakousi dovezenou, nevím odkud, hrozně jí chutnala, pak se dočetla, že se do normálního turka dá přidat špetka kardamonu. Tak si koupila dobrý namletý kafe a špetičku kardamonu si tam vždy přidá a tvrdí, že je to stejně dobrý jako to dovezený. Tak nevím, jestli jo, ale i tak se dá.

kenya83
4. bře 2011

@klara.k držím palčeky 😵 uvidíš JAR Ti prinesie to vytúžené šťastie 😵 😵 😵

bublenudle
4. bře 2011

@stazina Ahoooj zlati,tak to je pecka...ale Zazraky se deji,vsak to vis....koukni na Popelku hahahah..mooooc ti to preji,dej mi vedet co nejdriv,budu na tebe moc mysle..tak to je fakt dobry hahahah...

klara.k
4. bře 2011

holky - tak se musím pochlubit, volala jsem na emryologie, abych se zeptala jakou máme zamraženou kvalitu - máme 2x desetibuněčný a 1x osmibuněčný, tak se moje víra opět trochu prohloubila.

stazina
4. bře 2011

Ahoj ženy...
tak jste na mě asi myslely dobře, zatím čárka sílila, a já doufám, ež bnude i nadále...zatím jsem teda dělala test ten citlivější...zítra testovat nebudu a v neděli zkusím test s citlivostí 25
A vpondělí bych zašla nejradši na krev, ale nevím, jestloi to není brzo.....neb myslítí , že mám počkat ještě pár dní, ež by pak bylo vidět třeba i srdíčko?
No ,já sit o maluju a přitom mě je , jakkdyž to mám každou chvíli dostat a pokaždé ,když jdu čurat se modlím, aby Bůh dala opravdu to mimi bylo...tak se uvidí..díky za podporu, opatrujte se,p a

vered
4. bře 2011

@ronecek Ahoj ronecku, tak jak se dnes mas?? Co humus delala jsi?? A 🙂 co polstarky, teeda ty jsi pilna jako vcelicka!!! Ja dnes mela trosku odfrk od malyho, je patek a to muz nepracuje a vzal Joshika do ZOO, tak jsem mela par chvil pro sebe a courla jsem se po obchodech a dala si kafco a trochu si provetrala hlavu.
Jo s tema fotkama tady na konikovi to je pohoda, ze jich das vic najednou, jde to rychle, na FB to davam po jedny, nevim jestli to jde i po vice, ale myslim ze neeee....proto na to nemam silu asi.
Jinak ta kamaradka, co jsem ti o ni psala, tak ta presla dokonce na muslimskou viru....ale je hodne spokojena, bydli kousek od Nazaretu,v male arabske vesnicce a jeji manzel je bezvadnej chlap .Ale stejne ji obdivuju. Maji tri deti a jsou strasne milounky, umi i trochu cesky. 🙂
Ja jsem cestovala po Egypte a Jordansku s kamaradkou a muzu Ti rict ,ze Arabove sice pratelsti a mili, ale pak uz se to nejak nedalo, fakt sme se jich nemohli zbavit, porad nas pronasledovali, nekdy i 3 dny a v Jordansku se mi stalo i to ze mi strcili ruku mezi nohy, kdyz jsme sli po ulici ...a to jsem sli s moji kamaradkou a 2 Cechama..klukama co jsem tam potkaly. Tady v Izraeli jsou Arabove trochu normalnejsi, ve Starym meste taky otravujou ale spis ze chteji abych si neco koupila....ale urcite to neni jako kdyz jsme cestovaly samy dve holky. A to jsme byly obe zahalene od hlavy k pate.
Co se tyce dopisku tak ja taky rada pisu, maluju na obalky a vybiram hezky znamky atak. Mam kamarady umelce a ti mi take posilaji krasny dopisy, rikame jim mejlarty,mozna jsi o tom nekdy slysela.....posilame si vzajemne ,dokonce delali vystavu tech mejlartu-dopisu ..boohuzel jsem zrovna nebyla v CR.
Jeje zase se rozepisuju... 🙂 porad je o cem mluvit....psat 😀
Jeste jsem Ti chtela napsat, ze vyskou jsou strasne malinkati Bolivianci a take Peruanci, ale treba v Chille a Brazilii mi prisli celkem normalne vysoky!
Jo a ten Tvuj bobanek je moc sladkej, koukala jsem na fotecky!! Ronecku tak se mejte prima, hezky vikend preju a dobrou noc 🙂 😵 😵 😵