Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

OPU bez narkózy

worena
7. kvě 2019

Holky byla některá na OPU bez narkózy? Co mě čeká, prý to je strašný.Mám jeden folikul... Bojím se toho.Že se leknu,cuknu atd ..😱😱

eva118
7. kvě 2019

Já na tom teda nebyla, ale dělali mi průchodnost vejcovodů a radili, ať si vezmu ibuprofen ráno, ať bolest trochu ztlumím. Bála jsem se hrozně, vůbec to nebolelo, tak držím palce, ať to máš taky v pohodě. A vezmi si taky ibuprofen, pokud ti teda nic nezakázali.

adelinkkaa
7. kvě 2019

Ja byla pred 3 roky na OPU bez narkozy. Taky jsem se bala, ale vubec to nebolelo. Mela jsem 2 vajicka 😊za me mnohem lepsi jak s narkozou😊

worena
autor
7. kvě 2019

@adelinkkaa Moc děkuji, někde debata že to bolí hrozně a spoustu "pozitivního".Tak jsem vyplašená jako kuře.Dostala jsem nějaké čípky které mám aplikovat než na to půjdu cca půl hodiny před...No, trochu se bojím..

worena
autor
8. kvě 2019

@worena Holky ještě někdo OPU bez narkózy? Jeden folikul...To bych mohla zvládnout.Vázně se bojím že se cuknu nebo něco takového...Jak dlouho to trvá?

layaa
11. čer 2019

@worena ahojky, jak ten zákrok nakonec proběhl?

worena
autor
27. črc 2019

@layaa Opožděně, omlouvám se... Proběhl naprosto v pořádku.Nic jsem necítila ,nic nebolelo. . Naopak když řekl doktor hotovo, udivená jsem to nepostřehla 😀😀 Nicméně výsledek špatný... Oplodnilo se vajíčko vše ok..Pak se přestalo vyvíjet k ET nedošlo .. Teď v srpnu mě čeká první KET... Poslední 2 zmrzlinky máme....Mám samozřejmě strach nebudu lhát.

layaa
27. črc 2019

@worena děkuji za odpověď 🙂 to je super, že to proběhlo takto bezbolestně. Hodně štěstí při KET !!!!!! 🤞🍀🍀

worena
autor
27. črc 2019

@layaa Moc děkuji 😉.No doufám že se to povede..Nebudu kecat, jasný že jsem měla obavy.Navíc když máš za sebou lumbální punkce a punkce dutin atd..Už se ti vyloženě při vyslovení "punkce" naježí každý chlup😀A že to byla ňamka..No a k tomu barvité popisky od jiných holek jak to bolí.... Jasný, jako 10 vajec bez asi ne,ale jednoho- dvě ...I když klidně všechny když to bude jako u toho jednoho co jsem měla já že jsem ani nevěděla že už to je hotové 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli