OPU bez narkózy

worena
7. kvě 2019

Holky byla některá na OPU bez narkózy? Co mě čeká, prý to je strašný.Mám jeden folikul... Bojím se toho.Že se leknu,cuknu atd ..😱😱

eva118
7. kvě 2019

Já na tom teda nebyla, ale dělali mi průchodnost vejcovodů a radili, ať si vezmu ibuprofen ráno, ať bolest trochu ztlumím. Bála jsem se hrozně, vůbec to nebolelo, tak držím palce, ať to máš taky v pohodě. A vezmi si taky ibuprofen, pokud ti teda nic nezakázali.

adelinkkaa
7. kvě 2019

Ja byla pred 3 roky na OPU bez narkozy. Taky jsem se bala, ale vubec to nebolelo. Mela jsem 2 vajicka 😊za me mnohem lepsi jak s narkozou😊

worena
autor
7. kvě 2019

@adelinkkaa Moc děkuji, někde debata že to bolí hrozně a spoustu "pozitivního".Tak jsem vyplašená jako kuře.Dostala jsem nějaké čípky které mám aplikovat než na to půjdu cca půl hodiny před...No, trochu se bojím..

worena
autor
8. kvě 2019

@worena Holky ještě někdo OPU bez narkózy? Jeden folikul...To bych mohla zvládnout.Vázně se bojím že se cuknu nebo něco takového...Jak dlouho to trvá?

layaa
11. čer 2019

@worena ahojky, jak ten zákrok nakonec proběhl?

worena
autor
27. črc 2019

@layaa Opožděně, omlouvám se... Proběhl naprosto v pořádku.Nic jsem necítila ,nic nebolelo. . Naopak když řekl doktor hotovo, udivená jsem to nepostřehla 😀😀 Nicméně výsledek špatný... Oplodnilo se vajíčko vše ok..Pak se přestalo vyvíjet k ET nedošlo .. Teď v srpnu mě čeká první KET... Poslední 2 zmrzlinky máme....Mám samozřejmě strach nebudu lhát.

layaa
27. črc 2019

@worena děkuji za odpověď 🙂 to je super, že to proběhlo takto bezbolestně. Hodně štěstí při KET !!!!!! 🤞🍀🍀

worena
autor
27. črc 2019

@layaa Moc děkuji 😉.No doufám že se to povede..Nebudu kecat, jasný že jsem měla obavy.Navíc když máš za sebou lumbální punkce a punkce dutin atd..Už se ti vyloženě při vyslovení "punkce" naježí každý chlup😀A že to byla ňamka..No a k tomu barvité popisky od jiných holek jak to bolí.... Jasný, jako 10 vajec bez asi ne,ale jednoho- dvě ...I když klidně všechny když to bude jako u toho jednoho co jsem měla já že jsem ani nevěděla že už to je hotové 😀