Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

ili5
5. led 2008

Susyk to nic není,dnes jsem to zrovna četla,že tmavé špinění po 14 dnech a víc může znamenat,že si embria otevřela cévku,aby mohla živiny brát.Tak mají asi hlad,tak tě škrábla miminka. 😀

koczurka
5. led 2008

Jé,Susyk se ozvala,konečně...Drž se mamino. 😉 My nemáme žádného miláčka,já jsem vždycky chtěla jokšírka a přítel že to není pes,tak máme akorát rybičky...škoda že se s nima nedá mazlit no... 😀 😅 Snad ho taky jednou budu mít.

koczurka
6. led 2008

Ahoj holky!!!Tak co je dneska s Váma?Jste se domluvily že dneska nebudete psát nebo co? 😅

michule
6. led 2008

Ahoj holky.
Tak nám celý den nešel net, no už funguje, ale teď momentálně jsem u segry a píšu od ní, jelikož mám absťák, tak mě tady pustila, ať můžu dohnat absenci. Takže se mi od včerejška pěkně daří, jsem zvědavá, co příjde do třetice??
Koczurko - o jorkšíru mi to můj drahý říkal taky. Úplně to samé a, že by s ním nechodil ven, že by si připadal jako menšina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Rybičky jsou faj, ale není to ono, žádné mazlení. Ségra má psa, teď momentálně se se mnou chce mazlit a já si ji nevšímám, koník je bohužel, nebo bohudík přednější.
Susyku - držím palečky, uvidíš, že to bude v pořádku a začneš brzy plivat bacilky.
ILI - tobě už manžel ten počítač vyhodil z okna??? 😀 😀 😀 😀 Ovšem já mám doma stejný problém, to je asi všude. No je fak, že se nevěnujeme ničemu jinému, jenom koníku a kdo a co napsal, no jo 😀 😀 😀 . Aspon vím, že je to všude stejné. To je fajn.

koczurka
6. led 2008

No sláva...Ty nikdy nezklameš 😀 .Tak to úplně chápu že jsi měla absťák.Jo,jo s tím PC je to fakt všude stejné,ale můj přítel taky někdy neví kdy má skončit,takže si nemáme co vyčítat.Tak holky nedejte se odradit a odlákat a pište... 😵

susyk
6. led 2008

Ahoj holky, taky zdravim. To mi pejska máme sice většího než jorkšíra, ale jorkšírka mám můj brácha a je to hroznej mazel a brácha se za něho vůbec nestydí i když je chlap jako hora má skoro dva metry, tak když ho jde večit vypadá to dost směšně 😀 jako venčil myšku.

koczurka
6. led 2008

Ahoj Susyk!!!A jakého máte Vy pejska?Jokšír je fajn,já nevím co proti nim ti chlapy mají!?A jak se máš jinak?

susyk
6. led 2008

my máme chodského psa vypadá jako vlčák ale je menší a chlupatější. Je to takové naše první miminko. Teď má zánět v uchu tak do něj musíme kapat to je vždycky scénka jak kdyby sme jí chtěli zabít. Jinak dneska trpim s hlavou mám migrénu jako blbec, snad vydržim bez prášku. A co ty?

gabka14
6. led 2008

Ahoj holky! 😉
Můj manžel měl na jorkšíry stejný názor, ale já si ho nakonec prosadila. Už ho máme dlouho, bude mu už 8 let. Taky říkal, že s takovým psem chodit nebude....a chodí. 🙂 A teď na něho nedá dopustit, rozmazluje ho víc než já 😀 😀 😀 😀 😀

Ili já se na vás nevyprdla, ale neměla jsem nějak čas jít na PC.Zítra jdu k doktorovi, tak jsem zvědavá, co hezkého mi řekne. 🙂

koczurka
6. led 2008

Ahoj Gabi!Tak to je fajn,chlapy toho nakecají...Určitě dej zítra vědět co Ti dr. řekl.Drž se...Susyk,Ty to zkus vydržet bez prášku,mimiska nemají rádi prášky víš?

ili5
7. led 2008

Gabka susyk nepíšou,jsem napnutá jak kšandy,holky pište!!! 🙂

michule
7. led 2008

Ahoj holky. Kde jste všechny???
Tak dneska napsala jen ILI. To je pěkné, i když já tu taky nejsem tak často jak to bývalo.
Gabi - jak jsi dopadla u MUDr.??? Co nového v gyncentru 😉 ??
Susyku - jak je, co mimisko a jak ta hlava?? Doufám, že už jsi v pohodě. To je hrozné když tě v těhotenství něco bolí, co si bez těch zázračných pilulek na bolest počneme?? No prostě jsme statečnější než ti naši drazí a musíme vydržet. Hlavně ať to pokračuje bez jakékoliv bolístky a miminko je v pořádku. A už tady taky naplivej becilky 😉 😉
Koczurko - pustí tě drahý k PC??? Tak mu řekni, že když tu nemůžeš být ty, tak ať napíše třeba za tebe. 😀 😀 😀 😀 😀
Ted jsem přišla ze školy a mám hlavu jak kološtěstí- fuj, ať už je konec 😠

koczurka
7. led 2008

Ahojky všichni!!!Ili já jsem taky napnutá,oni nám to dělají schválně že?Tak už někdo napište...ani Michul nepíše,asi jí zase nejde internet,jejeje to je neštěstí! 😅 Jsi představte že jsem dneska byla s přítelem v zoo...teď v zimě jsme se vydaly do zoo,jsme blázni ne?Bylo úplně super,jsme se nasmály a odreagovaly,no fakt super!Tak pište,já to tady budu sledovat... 😉

koczurka
7. led 2008

Ale,tak jsme se zase minuly Michul.... 😀

koczurka
7. led 2008

Ty budeš chytrá Michul z té školy co?Susyku,já bych taky brala nějaké bacilky jestly můžu... 😎

susyk
7. led 2008

Ahoj holky tak to vypadá že zatim je všechno v pořádku, dr tam viděl jeden váček na správném místě a za 14 dní mám jít na kontrolu. Tak teda plivu ty bacilky-)

koczurka
7. led 2008

No sláva,gratuluji moc... 😀 zamlouvám si první bacilky... 😎

michule
7. led 2008

Ahojte - Susyku - to je fajn, strašně fajn, že je vše v pořádku. A nepřestávej plivat!!!!!
Koczurko - chytrá nebudu asi nikdy, protože jsem blba jak necky, ale fakt. Dneska jsem to v te škole zase válela, nevím proč tam lezu když nic neumím. A to ZOO to je perfektní nápad. Já to zbožnuju. Když nejdu tam, tak aspoň vlezu do každého zverimexu. Čučím na králiky a myši a moje touha volá ,, kup si aspon něco ,, no a můj drahý se směje, tak fakt možná skočím aspoň do těch rybiček. Je to totiž sinější než já.
A byla zvířátka venku?? A co sloni?? Ty úplně miluju a co opice, u těch zas vydržím i hodinu, jsou fakt jak lidi...někdy i podobou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

koczurka
7. led 2008

To zmákneš tu školu,držím pěsti ať to zmákneš levou zadní. 😉 Viděly jsme skoro všechny zvířata,když ne venku tak v paviloně.Slony jsme viděly,opice jsou šílené no...já miluju žirafy.Skoro všechny zvířata tam měly mláďata,no tam by se Ti líbilo. 😀 Já mám zážitek jak malé dítě,to měl můj drahý dobrý nápad. 😀

michule
7. led 2008

To snad není možné, i ty žirafy mají mládata a co my 😢 😢 No já to naše ZOO mám taky prochozené na skrz. Náš mladý tam s náma už nechce chodit, že to tam zná a nudí se. Ale když byl malinký tak je focený mezi kozama a jak se mu to tehdy líbilo 😀 . A ted to tam tak hezky upravili. No paráda. Asi drahého taky zlanařim na procházku. Taky pořád vymyšlíte co dělat když je třeba volno?? Nemáme toho moc na výběr, že?? No ted se chystáme do divadla, ale jen do Bezruče. Takže žádné roby se nekonají. Kino a DVD to je pořád dokola, tak potřebujeme změnu.
Jo a nechej mi pár bacilku, jo???, 😀 😀 😀
A Katy a Susyk - plivejte, nebo se tady s Koczurkou pobijeme.
A kde je ABI???? Ta tu nebyla dlouho, že?? Asi není takový závislák jako my. Já bych se ted měla učit, ale raději se přetahuji o počítač. To je zábava, aspon se něco děje.

abi0605
8. led 2008

Hezké ráno holky, já tady nakukuji každý den,ale nějak jsem neměla co psát. 😉 Navíc jsem v sobotu dostala MS, tak jsem trochu polehávala a včera se k tomu přidala nějaká viróza. Je mi blbě, bolí mně v krku a jsem celá taková unavená..
Susykovi gratuluji a doufám že za 14 dní bude vidět srdíčko.

geryna
8. led 2008

AHOJ HOLKY, NEVÍM JESTLI SE MŮŽU PŘIDAT. JA TAKY CHODÍM DO GYNCENTRA V OSTRAVĚ A DNESKA ZAČÍNÁM STIMULOVAT NA SVÉ 1 IVF.UŽ JSEM SI PŘEČETLA CELOU VAŠÍ DISKUZI, ALE KAŽDÁ RADA JE DOBRÁ, KDYŽ NEVÍTE CO VAS ČEKÁ.VŠEM VÁM HOLKY PŘEJÍ ABY SE VÁM TO CO NEJDŘÍVE POVEDLO.

koczurka
8. led 2008

Ahoj všichni!!!Vítám Geryn,tady se může přidat úplně každý bez obav. 😀 Tak doufám že se s náma podělíš o zkušenosti a tak...držím palečky ať jde vše dobře.Abi,Ty se brzo uzdrav,teď je hodně viróz a spousta lidí nemocných.Ale taková absence teda,jak to můžeš vydržet číst a nic nenapsat!A my tě tu tak vzpomínáme!Michul,to víš že Ti nechám pár bacilků,nejsem soukromník 😎 😀 .Ty se chystáš do divadla jo?Já jsem byla v divadle naposledy na základní škole,nějak na to nejsme asi.Ale jako změna dobrý.Zatím papa

ili5
8. led 2008

Ahoj Geryno,to máš teda odvahu jít do OV po tom všem co jsi tady četla 😀 😀 😀 .Kdybych to četla já než jsem tam šla,tak by byli o 26000 chudší. 😀 😀 😀 .Susyk poplivej mě taky,prosím!Dnes jsem byla už v práci,nechtělo se mi vstávat,zvykla jsem si na lebedění.V květnu na to vlítnu znova.Zeptám se jestli si nemůžu připlatit,aby mě za hodinu nevyhnali a mohla si tam poKET poležet aspoň těch 6 hod.jak v Olomouci.Nebo než dojedu dom,tak je zas někde vytrousím 😀 .Gabka nepíše,nevíme jak dopadla po krvi,jestli tam měla nějaké jednotky či co.Gabko,pískni,doufám,že jsi v poho.

beranek
8. led 2008

Ahoj holky, nevím, jestli se můžu zapojit na Vaší diskuze 😉 Taky chodím do gyncentra, ale zatím jsem žádné problémy neměla - myslím tělesné, těhotenství do toho nepočítám. Ale rádi bychom měli druhé dítě, a co není, bohužel může být.... 😒
Odezvy na zařízení teda moc dobré nejsou, alespoň podle vašich příspěvků 😒

ili5
8. led 2008

beranku vítám tě,dívám se,že máš 5 měsíční miminko,to máš taky po ivf,když chceš další mimi a navštěvuješ gyncentrum?No holky,nějak se nám to tady plní novýma adeptkama.To je dobře. 😉

beranek
8. led 2008

Ne, my máme dceru přirozeně. Na gyncentrum jsem začala chodit, protože jsem nebyla úplně spokojená s přístupem předešlého dr. - nemyslím tím ale odborné znalosti, spíš lidský přístup, bylo mi blbé mu vykládat o svých obavách, že třeba neotěhotním. O naši dceru jsme se snažili 10 měsíců a já jsem přestala doufat, že to půjde přirozeně, paradoxně, když jsem úplně přestala na to myslet, tak se to povedlo 😉
Vám, které teprve na své vytoužené miminko čekáte, moc držím palečky ať co nejdřív se dočkáte a máte z něj radost 🙂 😵

ili5
8. led 2008

Beranku,tak tomu vůbec nerozumím,ty jsi zapadla po 10 měsících,teď máš dcerku 5 měsíční a chodíš do gyncentra jako proč?Já se rozhoupala po 11 letech marného snažení...No ,hodně štěstí v dalším těhotenství. 😉

michule
8. led 2008

Ahoj holky.
Jééééva, nás tady je, Koczurko - to jsi zařidila asi ty, že?? 😀
Vítám taky i Beránka - a myslím ILI, že gyncentrum má i lékaře, kteří běžně léči či kontroluji. Taky mám kamarádku, která tam chodí na normální běžné preventivní prohlídky, prostě není to jen o umělém oplodnění. A děkujeme ti palečky, určitě se nám to musí dřív nebo později podařit. To máte doma radost z takové berušky, že??
Gery - strašně moc ti držím palečky, pěkně stimuluj, bez problému a bez bolesti, ať máš hodně folíku a všechno nám piš, jsme holky zvědavé 😎 . A přeji ti, at máš jen dobré zkušenosti s tamnější posádkou lékařů.
Abi - to je jasné, že někdy není o čem psát, ale my s Koczurkou nemáme problém, jsou to jenom ,, tlachy ,,ale nedá se pořád bavit jen o těch nezdarech. A s MS nejsi sama, dneska došla a pěkně si se mnou pohrála, takže pokud má Jeřáb ptačí pomáhat, tak mi pomohl zatím jenom ke křečím, takže od rána pilulkuji. A rychle se uzdrav. Máš na to ještě měsíc a pak šup do práce, že???
Koczurko - taky nejsme na divadlo, ale Bezruč je takové free divadlo. Tak to nás baví. No a ted máme volný víkend a hraje se to stejné, co jsme viděli před půl rokem, takže nevím, třeba by jsme mohli jít bruslit, jééé to je nápad. No a dneska škola - to byl opět přísun informací, ale nevím kde se to ukláda mi, do hlavy to není. 😀 😀
Tak pišeme pišeme.

beranek
8. led 2008

Asi jsem to špatně napsala, ale chodím na gyncentrum ke své preventivní gynekoložce 😉
Já jsem vaši diskuzi četla, ale nějak jsem si netroufala přispět, protože tady řešíte problémy, ke kterým nemám co napsat, ale pokud chcete probírat i jiná témata, tak můžu i já 😀 😀