Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

fifinka31
14. dub 2009

ahoj Bukci,ja uz mam namerenych spousty cyklu 🙂 ted to bylo jen ze zvedavosti,pri UTR.nemerim protoze on automat.zveda tepl.jinak moc dobre vim ze pri poklesu je MS,ale mi vcera zase vylezla na 36,8,ale dnes zase 36,7-spineni ustalo,ale cipek je kratky,takze ted uz jen cekat na MS 😒
A jak ty se citis? nejake tehu priznaky uz mas?? 😉
Luciii,a co je s tebou???

bukca
14. dub 2009

fifi .... akorát mi vadí kartáček na zuby, jinak je to v pohodě ... doufám, že to ani nepříjde .. sem tam píchne v podbřižku, ale fakt je to v pohodě ....

Lucíííí, kdepak tě máme ???

luciasek1982
14. dub 2009

Ahojky holky!!!! Luci už se vám vrátila v plné polní!!!! 😀 V pátek jsme s bandou odjížděli na chatu a vraceli se až v pondělí, a pač jsem šla hnedka na noční, tak nebylo času se tady mrknout a napsat vám!!!!
Jinak pokud jde o můj UTZ, tak jsem tam nakonec nebyla. Sestra mi říkala, že mě klidně na pátek objedná, i když v úterý už by asi bylo pozdě, ale že za zkoušku to stojí! Jenže tam Lachčina nebyl a musela bych k Čermákovi.... no a tak jsem to vzdala a nechávám to na příští cyklus!!!!
A co vy všechny???? Jak jste si užívaly prodlouženého víkendu??? 😉

fifinka31
14. dub 2009

Tak ja mela pracovni pondeli od9 do 9.ale v PA sem byla v zoo,a v SO na hukvaldskem hradu 🙂 bylo fajne.

bukca
15. dub 2009

ahojky .... Luci, už jsme si dělaly starosti 😝

prodloužený víkend bomba .. hned bych brala další ....

fifinka31
15. dub 2009

Ahoj holky,ja jsem v uplnem soku-ja dnes nasla //,druha je sice slaba ale je v poho videt,vyslo mi to na 2 ruznych testech.
jsem dnes 13dpo,MS ktera mela dnes dorazit nikde,ani boleni brucha ktere mivam jindy,ani spineni,a teplota dnes 36,9 🙂 porad si to asi neuvedomuji-ale zaroven se zacinam docela bat aby to dopadlo dobre-Bukco,ty vis cerstve o cem mluvim ze.
Luci,hlavne nebud ted smutna-my te stahnem s sebou 😉 neboj.navic jeste nemame vubec vyhrano ze.

bukca
16. dub 2009

co to moje oči vidí ...

musím to napsat ... kurva, to je štěstí najednou ..... super ... vím, přesně o čem mluvíš .. já z toho byla taky v šoku a taky dělala test v den očekáváné mrchy a byly tam ....

jejda, já mám radost a teď už jenom Lucinka a hotovo .... GC KOMPLETNÍ

fifi ... dávej na sebe pozor, opatruj se, šetři se a odpočívej a samozřejmě ti moc a moc potichoučku gratujuli

běž na krev a hned dávej echo ... jupíííííííííííííííííííííííí

fifinka31
16. dub 2009

bukco dík-ale este potichoucku.to jsou veci co?A pak ze je GC na nic 😉 dyt v docela kratkem obdobi nas tady je asi 5 tehuli-a prirozene-kdo chcete otehotnet,bezte do GC 😉 !!
Stou krvi to nechci uspechat,pokud testy budou silit tak v PO asi volam do GC poptat se co mam delat,kdy na krev atd-jaj to budou nervy!!!
Dnes sem samo ze opet testila(vim ze by se melo tak co 2 dny)carka tam je temer stejne,ale myslim ze je o trosililinku silnejsi,ale nepatrne.Tepl byla zase 36,9,nic neboli.krome prsou,zadne spino.Bukci a bolelo te brucho jako na MS?Me vubec,sem tam me tam pichne ale jinak nic.tak snad je to ok.
No mi se zdalo divne ze mi v UT v praci vubec nechutnal muj oblibeny jogurt,a vubec se citim tak ble,neni mi blbe ale nemam na nic urciteho chut-a treba vcera sem toho fakt moc nepojedla.A ja spáč tedka sem vzhuru uz v 7h 😕ale zase bych spala pres den,a vecer brzo.
Tak ja zase podam info.
Bukco a kdy ty jdes na to srdicko?A ktery den po ovu si byla na UTZ prvnim?

karolo
16. dub 2009

Bukco, Fifi moc vám to přeji, jen jsem se chtěla zeptat, jak se vám to povedlo, brali jste nějaké vitaminky, nebo to byla náhoda. Já jsem po neuspěšném Ketu v OG , tak se ptám. ☹

bukca
16. dub 2009

fifi ... jasně, že potichoučku .. ani to neslyšíš, jak gratuluji .... slyším to jenom já 😝

já jsem šla na krev 3 den po vynechání MS a HCG bylo 110 ... na UTZ jsem šla 10.4.(44DC) a na srdíčko jdu 24.4. a doufám, že bude slyšet jako zvon ... jinak mě břicho nebolelo, ale sem tam mě píchne ... když to píchlo poprvé, tak jsem se vyděsila, ale uklidnily mě holky, že je to normální, že se natahuje děloha ...

karolo .. když mrkneš do mého alba, tak uvidíš přípravu, kterou jsem měla, ale ještě k tomu jsem měla doporučení od jedné koníkovky na čajík, tak jsem ho začala pít a hned první měsíc pití čajíku to vyšlo, teď čekáme na srdíčko a věříme, že to bude ok ....

karolo .. jaký je problém u vás?

karolo
16. dub 2009

Bukco, já mám 6 letého kluka bez snažení a 2,5 roku chcem e další miminko, manža má špatný spermio, pomalé a deformované a já , podle odběrů nemám ovulaci.

bukca
16. dub 2009

karol ... to je mi líto, ale co tak vyzkoušet opravdu ten čajík???

při tom Ketu ti ovu vyvolali, jo?

karolo
16. dub 2009

Jo při Ketu mi ovu vyvolali, tak jsem koupila pro miláška Eregmu, já ji papaám taky, je tam napsané, že podporuje ovulaci , tak si myslím, že jsme mohli zlepšit manžovi spermio, já papat něco na ovulaci a až pak jít na IVF? a né hned, že je to beznadějné a 36 tisíc pryč a mimuško taky nikde. ☹

bukca
16. dub 2009

ty jo .. 36tis. a nic? to je hrozné ... podaří se, uvidíš ... bohužel chce všechno svůj čas .. já čekala 2 roky a 6 měsíců

karolo
16. dub 2009

No jo, měli jsme hned jít ještě někam jinam, jenže mě doktor řekl, že jinak neotěhotním, ale že takhle je dost veliká šance, že se to povede hned napoprvé a já mu uvěřila. Tak díky, čajík zkusím 😉

bukca
16. dub 2009

ty jsi byla už 2x?

karolo
16. dub 2009

Já byla 1krát na ET a 2krát na KET, takže na jednom celkovém IVF,

bukca
16. dub 2009

aha a máš ještě mražáčky?

karolo
16. dub 2009

Už nemám, tak fakt teď nevím co mám dělat, já tomu strašně věřila,

bukca
16. dub 2009

a co tak přejít někam jinak .. má se vyzkoušet všechno ... nejblíž máš Polanku

karolo
16. dub 2009

Ty chodíš kam, já uvažovala o Olomouci, prostě mi to hlava nebere, když ti to embryjko tam dajím nachystají, tak proč se neuchytne a doktor mi řekl, to se stává, patříte k 75% co se to nepodaří.

bukca
16. dub 2009

já jsem chodila do gyncentra .... naposledy jsem tam byla v prosinci na IUI a pak jsme si řekli, že si dáme pauzu a v dubnu když tam na IVF a ono se to povedlo přirozeně

Polanka spolupracuje s Olomoucem

bukca
16. dub 2009

a brala si třeba utroš na udržení?

karolo
16. dub 2009

Ovečko, brala jsem ultrouš, pokaždé, držím ti palce ať to všechno dobře dopadne a díky. 😉

bukca
16. dub 2009

karolo .. i já tobě, ty toho štěstí potřebuješ hromadu ... držím pěstičky

fifinka31
16. dub 2009

Holky tak je to asi v Pr...zacala sem z niceho nic pred hodkou slabe krvacet,takze myslim ze bude opozdena MS a biochemicke tehu.asi tak jaks to mela poprve ty Bukco.Taky s mela pozitivni testy a pak dosla MS nee??A kdy to vubec bylo?
Jsem z toh smutna ale co nadelam ze,takovy je zivot,proste neco nebylo v poradku.Jen doufam ze to neni mimodelozni!!!a uklidnuji se tim ze kdyz byly 2 jajca tak treba to jedno odchazi a druhe prezije-ale to by bylo velike stesti!
jak jsi tenkrat postupovala?Prisla MS-byla bolestivejsi?a pak jsi sla na kontrolni krev nebo UTZ?Vubec nevim co mam delat.
bricho mne zatim ale na MS neboli,spis mne tam sem tam pichne,jinak nic.
Tak snad se nam brzy zadari znova.Jsem ale rada ze vim ze se vajicko oplodnilo-ze to u mne JDE.

bukca
16. dub 2009

fifi ... neztrácej hlavu ...

já když jsem to měla poprvé, tak na testu jsem měla slabou / a HCG 13 .... začala jsem krvácet hned, žádné palé špinění .. prostě z ničeho nic a hodně ...

fifi neváhej a běž zítra na krev ... tím nic neztratíš

fifinka31
16. dub 2009

No ja mam taky tu / zatim slaboui kdyz ji vidim v poho proste je svetle ruzova.A ted jak sedim nebo lezim,tak uz je to lepsi i kdyz na vc neco utru.Jenze ja mam zitra sichtu 12ctku!!jsem prodavacka,tak to bude zajimave.
A v SO jedeme do Prahy na muzikal,uz to mame zaplacene,tak ja jen doufam ze pokud se mi MS rozjede tak nebudu mit nijake krece!
Na krev si skoknu kdyztak az v PO-myslim ze zitra by tam este moc hcg nebylo.
Ja ale taky dnes nespinila,proste cisto a najednou cela slipovka zaspinena,ale zatim to neni klasicka MS jakou mivam,ani bruch me este neboli jako na MS.
Tebe pak zacalo s tim krvacenim bolet aji bricho ?A krvacela jsi silneji nez jindy?
a kolik jsi mela spozdeni??Ja jsem dnes 28dc coz neni nijak velike zpozdeni.
No,uvidim jak se to bude vyvijet zitra.Na vecer vemu 2 Utrouše.tak zatim pa.

bukca
17. dub 2009

fifi .... moc to v práci nepřeháněj ... spíš odpočívej

jj, krvácela jsem jak kráva ... hnus

špinění je prý ale v době MS normální když je ženská těhule, ale nevím, nerozumím tomu, ale musíš věřit, že to bude ok ...

fifinka31
17. dub 2009

tak ja nevim,preslo to ve spineni a ted uz zas ani nespinim-zatím!!!test rano stejny jako vcera.
V po.v 10 jdu do GC.tak pak dam vedet
Napadlo mne jestli terba vcera pri tom mini krvaceni embrijko neodeslo-ale to by sem asi zacala hnedka krvacet silne si myslim-no uvidim.