Ostravské gyncentrum. Navštěvujete ho také? Máte zkušenosti?

ice.tinka
10. lis 2006

Najde se nějaká dušička která se podělí o vlastní zkušenosti s tímto centrem,lékaři a podobně!!Chodíte tam někdo?
Zatím děkuji🙂 😵

michule
12. pro 2007

Ahoj holky.
Abi, tak jak dopadla operace a jak se cítíš??
Koczurko - mám sice zmrzlinky, ale procento je při KETu malinké. No a co vy, kdy se do toho asi pustíte?? Máte nějaký plán??

koczurka
12. pro 2007

Ahoj Michul,zatím nic neplánujem jak jsem psala tak zatím nemám penízky na další pokus...jinak bych šla teď hned.Ještě jak to tady čtu.Šance je vždycky i kdyby malá tak prostě je 😉 .

michule
12. pro 2007

Koczurko - já vím, ale i KET už mám za sebou a to v srpnu a obrečela ho stejně jako 2 IVF.Prostě to zklamání je mazec. S těma penězma to úplně chápu, každá víme jak moc to stojí. No tak si tady budeme aspoň číst, jak to těm holká jde a budeme jim držet palečky spolu.

koczurka
12. pro 2007

Jo,jo...já to taky obrečela a to pěkně dlouho,takže vím jak to je. 😖 Je to děs,kdyby to aspoň nebylo tak drahé.

ili5
12. pro 2007

Michule snad ti to výjde do 3ce.Máš dcerku,tak děkuj bohu alespoň za to.I když na smutek ti to moc nepomůže,tak jen doufat,že se to povede.Koczurko,ty jsi jak špion,pak budu já sledovat tebe a držet palce.Určitě se dlouho nerozmýšlej a skoč do toho! 🙂 Gabce není asi dobře,že se neozve,zítra uvidíme jak se to vyvíjí.

koczurka
12. pro 2007

I když někdo tvrdí že to tady není tak drahé jak jinde ve světě,já tomu věřím,ale stejně.

koczurka
12. pro 2007

Ili,já jsem jak špión?Tak se držte a informujte jak to jde.A pak když tak pošlete nějaké těhu bacilky ju? 😉 😀

michule
12. pro 2007

Ili - teď jsem špion s Koczurkou i já. A mám tam napsáno Mirunka, ale to chlap, který mě evidentně nepotřebuje. Má svůj svět a tak miminko by na tu naší samotu jen prospělo. A prachy budeme vždy řešit. S kamarádkou, taky z Gyncentra jsem si říkaly, že až se to jednou povede, tak budeme totálně bez peněz a mimisko budeme nosit v dece, jelikož na kočár už nebudou prašule 🙂 .

ili5
12. pro 2007

Koczurko,snad ten bacil chytnu,pak ti je hned pošlu. 😎

koczurka
12. pro 2007

Super,já myslím že to výjde...tfuj,tfuj,tfuj 😅 Gabka asi dospává narkózku.

koczurka
12. pro 2007

Michul,to jsme se s kámoškou taky bavily.Že prý utratím všechny penízky za pokusy a pak nebudu mít ani na plíny... 😖

ili5
12. pro 2007

Michule,omlouvám se,no puberta je puberta,my nebyli jiní.S těma penězma máš pravdu,tebe už to taky muselo vysát trošku,po těch pokusech.Já už na druhý nepůjdu,řekla jsem si,že jen jednou a buď a nebo.

koczurka
12. pro 2007

To snad ale ne... 😉

michule
12. pro 2007

Jo - já si říkala to samé, ale trochu nás tlačí věk. A tak pokud 3IVF nevyjde, tak Opava má pohotovost. Peníze - no za to by bylo takové pojízdné autíčko určitě.

koczurka
12. pro 2007

Ili,to jsem si říkala taky a po nezdařeném pokuse jsem byla tak naštvaná,že jsem říkala UŽ NIKDY!A vidíš,je to necelý rok a já už bych šla zas.

koczurka
12. pro 2007

No to by asi bylo no Michul...ale to tak nesmíme brát.Jinak Opava je zrušená 😀 .

michule
12. pro 2007

Fakt??? Takže nejblíže Kroměříž. Ne, to víš, že my to tak nebereme, ale ted jsem si zrovna říkala, že moje mrcha vyšla na 20tisíc. Ale už se tomu začínám i já smát. Taky jsem začala s prvním IVF v únoru, možná jsem se tam potkaly a ani o tom nevíme. To nám ale ten rok utekl, co??

ili5
12. pro 2007

Holky jdu si lehnout,Gabka už nedorazí,zítra má co číst,nějak jsme se rozkecaly 😀 😀 ,tak zítra.

koczurka
12. pro 2007

To jo teda,tak dobrou...

koczurka
12. pro 2007

No to teda uteklo pěkně...možná jsme se potkaly to je fakt,ani jsem nevěděla že jsi začla v únoru...

michule
12. pro 2007

Dobrou ILI.
Jo v únoru a v březnu byl verdikt negativní. Pamatuji si to jako ted, to jsem byla zralá pro psychiatra. Absolutně jsem věřila, že to vyjde a pak dlouho čekala na KET. Mezitím laparka a histroskopie. A stejně to nejde. Ty jsi neměla žádné zmrzlinky?? A kolik bylo vajíček?? Máme to, ale pech, co??

koczurka
12. pro 2007

To teda jo...já jsem měla 8 odebraných vajíček,tři se vyvíjely jak měly a nakonec na transfér zbylo jen jedno které bylo jak mělo být.Takže žádní zmrzlíci.Já jsem si velké naděje nedávala s jedním,navíc komu jsem řekla že jen jedno mi zavedly tak každý jen hmm...takže tak no.

koczurka
12. pro 2007

Já taky byla zralá na psychiatra a ještě dlouho po tom.Ale co se dá dělat...

koczurka
12. pro 2007

Když se nepotkáme v tom gyncetru tak aspoň teda v té Kroměříži... 😀 😀

michule
12. pro 2007

Myslím si, že i jedno se uchytí, ale bohužel, co se má stát to se vždy stane. Mě zavádějí pokaždé 3 a vidíš, nic. Na počtu v tomto případě nezáleží. Prostě to naše tělo odmítá.

koczurka
12. pro 2007

Hmm,ale to nechápu proč.To se spíš přestane vyvíjet ne?

michule
12. pro 2007

Já nevím, moc by mě to taky zajímalo. Posledně mi Čermák říkal, že by bylo dobré udělat PGDE ( genetockou diagnostiku embrii ), o penězích se v tomto případě musím zmínit, vyšetření 2 - 4 embrií by stálo 32. tisíc. A tam by se zjistila jejich kvalita. To nás složilo do vývrtky a nechali jsme jenom klasické IVF. Takže já mám taky moc otázek proč to nejde.

koczurka
12. pro 2007

Tý jo,tak to vím jistě že na žádnou genetiku nepůjdu.Taky jsem plná otázek...A já jsem myslela že když mi tam dají emrijko tak je to v poho a výjde to.

koczurka
12. pro 2007

A taky se pořád ptáš proč zrovna já? ☹

michule
12. pro 2007

No to já taky, a navíc ještě 3 a to už je veliká šance, no prostě nemůžeme bojovat proti přírodě.