Ovitrelle, jak dlouho se držel v těle?

nicollka1993
18. únor 2017

Ahoj Holkyy :mavam: Dnes jsem 25 DC a 8 den OVITRELL. Druha / neslabne. MS mam dostat cca za 4-5 dni. Podelte se o zkusenosti jak dlouho se vam OVITRELL drzel v tele prosiim ;)

medulinek
19. únor 2017

Ovitrelle se mi oproti pregnylu drzel dlouho,10dni. Prd na testy a pockej do terminu ms

nicollka1993
autor
19. únor 2017

@medulinek
Dekuji za odpoved ;) pockam uz do ms, mam doma posledni test a do ctvrtka to uz rychle utece ;)

nicollka1993
autor
21. únor 2017

tak jsem si dnes dělala další odpoledne 🙂 jsem 11 dní po ovitrelle .. tiše se modlím .. co myslíte ? 🙂 dnešní je ten spodní

veronikav31
21. únor 2017

@nicollka1993 Já myslím, že se můžeš pomalu radovat...ale i tak doporučuji počkat do data MS 🙂

nicollka1993
autor
21. únor 2017

@veronikav31
děkuji za kladnou podporu 🙂 zatím jen tiše doufám 🙂 ms má přijít do 2 dnů tak uvidím ..

adusku
21. únor 2017

@nicollka1993
Mě se ovittrele tak dlouho nedržel 🙂

Ale jak říkají holky, nejlepší je počkat do termínu ms 🙂

nicollka1993
autor
21. únor 2017

zatím na výsleden nějak neupínám 🙂 testovala jsem hlavně abych věděla kdy OVITRELL vymyzí a dnes mě překvapila silnejší čárka 🙂 tak budu dát tiše doufat 🙂 moc děkuji za názory

nicollka1993
autor
22. únor 2017

Holky ja to nevydrzela, jsem asi maniak 😀 ale dneska vecer, 12 dni po OVITRELLE vylezlo toto do 2 minut ;) MS nevim kdy presne ma dorazit mam cyklus 28-31.. dnes jseem 29 🙂

jarmulka
11. čer 2017

Holky, tak přispěji i já, třeba to někomu v něčem pomůže. Aplikace ovitrelle byla 01.06. ve čtvrtek ráno v 9 hodin. Dnes jsem 10 dní po aplikaci. Přikládám foto testu včera a dnes. Ovitrelle se mi odbourává pomaleji, než jsem čekala. Jo a k negativním vedlejším projevům : bolí mě prsa po stranách, mam citlivé bradavky a bolí mě podbrisek, ale ne tak, jak píše většina holek ( nepicha mě v něm) ale bolí celkově, řekla bych tlaková bolest...
A co autorka @nicollka1993, jak jsi dopadla??? 🙂

brussali
23. črc 2017

@nicollka1993
@jarmulka
Ahoj, můžu se zeptat, jak jste obě dopadly? Ja jsem ted 9. den po ovitrelle, ale testovat ještě nebudu. V pribalovem letáku se psalo, že do 10.dne může mít vliv. Zajímalo by mě, jaký byl nakonec vysledek u vás..?

jarmulka
24. črc 2017

@brussali ahoj, u mě ovitrelle vyprchal až 14-tý den , 13-tý den byl test ještě lehce pozitivní .

brussali
24. črc 2017

@jarmulka a těhotenstvím to nebylo?

jarmulka
26. črc 2017

@brussali rozhodně ne, psala jsem, že Ovitrelle vyprchal až 14 den 🙂

brussali
26. črc 2017

@jarmulka jo taak😀 nějak mi to nemyslí.. každopádně ja zkoušela test včera, 10dpiui a byl bílý. Takže už u me určitě vyprchal. Zároveň se připravuji i na bily za pár dnů.. ja jeste jiný než bílý test ani nikdy neviděla, tak mi to přijde celkem normalni😂

nunysek17
4. čer 2018

Ahoj děvčata...chci se zeptat 24.5. Jsem již po druhé absolvovala injekci ovitrelle...včera odpoledne jsem si dělala digi test a nic ☹ myslíte že je to ještě brzo se testovat? MS mám mít za 3 dny...ale šíleně me bolí bradavky a mám je velmi citlivé

elka88
25. dub 2020

Po Ovitrelle jsem 10 den.. 4 den //.. 6 den od aplikace OvL. Sněhobílí test 10 den taky nic.. Prvních 5 dní mi bylo zle pak už ne.. Ale od 7 dne mě pouze bolí ukrutně bradavky. Takže zase nic..

krokusek
10. pro 2021

Ahojky holky, měli jste 9 den po Ovitrelle takovou čárku? Ať vím, děkuji ☺️

anonym52
19. dub 2022

Ahoj holky, přidávám se do diskuze, jsem 14. dní po Ovitrelle, měla jsem Clostilbegytem stimulovany cyklus. 13.den je ta fotka se slabší čárkou, 14. den je ta silnější. Já z toho mám dobrý pocit, ale gynekolog tvrdí, že je ještě brzy, že to může být falešná pozitivita. Přijde mi, že to není žádný duch, že to je už zřetelná čárka, měl jste někdo po injekci 14.den takto silnou čárku? Ani to není ranní moč.. Jsem 25. den cyklu, budu testovat dal, ale jsem strašně netrpěliva, znáte to. 🙂

kkacca
19. dub 2022

@anonym52 v tuhle chhvili si evidnetne tehotna, to ze to muže byt zitra jinak je vec druha 🙂

anonym52
20. dub 2022

@kkacca ano, je to tak, už bohužel vím, že pozitivní test ještě nic neznamená 🙂 oproti minulému zamlklemu těhotenství se ale cítím jinak, takže si udržuji naději, že tentokrát by to mohlo vyjít 🙏