Používáme cookies. Více informací zde. OK

Po KET na testu jen duch a nesílí

alpinka1
9. říj 2015
Ahoj holky,

asi je to beznadějné, že? Testy 8. a 10. den po KET pětidenní blastocysty s asistovaným hatchingem a embryoglue, 13. a 15. DPO. Už nevím jak dál, na další cyklus nezbývají finance a dalšího zmrazáčka nemáme. Navíc jsem vážně nemocná a kvůli snažení jsem musela vysadit léčbu, už dva roky se neléčím a déle už to asi nepůjde. Jsem po dvou ZT ve 13. tt, po IVF s ET a dvou KET. Tohle byla naše poslední naděje. Asi nám není souzeno být rodina. 😞
anina32
10. říj 2015
Já bych to nevzdávala, dušíci jsou to pěkný, tan spodní mi přijde silnější. Počkej a testuj dál, kdy máš jít na krev? Podle mě to vypadá velmi nadějně 😉 Já jsem měla vyfotitelnýho dušíka až nějak po desátým dnu od transferu a dnes je z toho tříletý kluk 🙂
alpinka1
autor
10. říj 2015
@anina32 Na kontrolu jdu ve středu 14.10. Ale nevím, jestli mi budou brát krev. Vždycky, když jsem tam byla a kontrole po transferu, tak mi jen udělala test z moči a řekla, že je negativní, dostala jsem k vyplnění žádosti na další KET a šla jsem. Právě, že u těch předešlých dvou těhotenství (ale ty nebyly po IVF, ale spontánně) jsem 15. DPO měla už opravdu silnou čárku a sílilo to pěkně. Takhle vypadají moje testy teď...
alpinka1
autor
10. říj 2015
a takhle vypadaly u prvního a druhého těhu...

Sem začni psát odpověď...

Odešli