Pojišťovna Metal-Aliance nepřispívá na IVF. Mám měnit?

sara.max
27. srp 2008

Ahoj, prosím poraďte mi. V říjnu jsme objednaní na první pohovor k IVF. Někde jsem četla, že je nutné změnit pojišťovnu, protože Metal Aliance, kterou momentálně mám, nepřispípvá. Máte s tím nějaké zkušennosti? A musí mít i partner jinou pojišťovnu než Vojenskou? Díky.

ili5
2. dub 2009

evko, psala jsem ti do z OV do OL.

sukubka
2. dub 2009

petista zatím šlo vidět jen 6 folíků 😒 no nic moc úrodička ale snad se nějaký ještě objeví 😉 v sobotu kontrola,píchám stále Gonal+ k tomu Luveris!jsi hodná že sis vzpomněla

ili5
2. dub 2009

sukub, to je dobré. Já měla odběr 10 vajuch, ale jen 6 se jich oplodnilo. myslím, že čí jich je víc, tím ztrácejí na kvalitě, alespoň myslím. A hrozí hyperstimulák. pak po punkci hooooodně pij. V sobotu hned napiš jak pokračuješ. Nekoupej se v horké vodě.

sukubka
2. dub 2009

ili nekoupat v horké?díky za info,v sobotu určitě napíšu!!!!

evkaa25
2. dub 2009

ili dík za odpověd v OV do Ol.
Jinak nekoupat se v horké vodě to slyším poprvé.Já jsem při druhém IVF mněla slabý hyperstimulák a opravdu není co závidět. ☹ Takže jak píše Ili je třeba co nejvíc pít.Prý to pomáhá.

s9480
2. dub 2009

Sukub tak to jsme na tom stejně já taky vyplýtvala 1 IVF ve Fertimedu a nic z toho uvidíme jestli ve FN bude druhé potřeba 😉

sukubka
2. dub 2009

s9480 přeji ti aby ivf nebylo potřeba,ale ve FN jsou moc šikovní a ikdyby na ivf došlo tak bude úspěšné!držím moooc pěstičky 😉

s9480
3. dub 2009

díky moc, a co ty, jak ti je? kdy máš další KO?aha už čtu že v sobotu, tak držíma palečky aby se tam ještě nějaká ta bublinka objevila, noa když ne tak aby ty co jsou byly jooo kva kva kvalitní 😉

sukubka
3. dub 2009

s9480 moc děkuju v sobotu vám hned písnu 😉

ili5
3. dub 2009

sukub, zítra štěstíčko přeji. Je fajn, že jsou tam i přes víkend. Já měla třeba KEt v neděli, musí tam chudáci být každý den, prostě.
Sluníčko dnes krásně svítí, je nádherně. Jsem umyla okno a blkon, takový jarní úklidek. Zítra jdeme na barák k našim pomoct na zahradě, tak snad bude jak dnes. Opekla bych si i páreček na ohni, tak určo to výjde. 😎

sukubka
4. dub 2009

ahojík ili,tak co opékala jsi?dneska byla kontrola ok na ultrazvuku šlo vidět kolem 10vajíček a pak pár menších,myslela jsem že už bude odběr ale né,ještě mám píchat gonal+luveris a v pondělí kontrola,tak nevím kdy ještě bude OPU 😉

ili5
5. dub 2009

Ahoj sukub, gratuluji moc. 10, to je nádhera a ještě do pondělí porostou, super. Kolikátý den cyklu budeš v pondělí? držím na zítra pěsti.
Opékat jsme neopékali, ale makali i dnes, bolí mě celé tělo. puchýře, záda necítím. ale jsem se opálila, nos mám červený 😀 .

sukubka
5. dub 2009

ili já vůbec nemám přehled ted při té stimulce kolikátý den cyklu budu ale poslední MS začala 7.3 já mám dlouhý protokol a dostala jsem injekci na zastavení funkci vaječníků takže v tom mám ted bordel,až budu mít ET ani nebudu vědět kdy by měla dorazit mrcha 😒

ili5
6. dub 2009

Dobré poledne, tak na tě myslím sukubko jaks dopadla dnes s vajuchama. Hned napiš jak ti pěkně narostly. 😉

ili5
6. dub 2009

sukub, tak co je s tebou?!
s9480 ty jsi dopadla jak ve Fa?

petista
6. dub 2009

ahojík, tak jsem včera byla na zastavovačce, je fakt fajn, že jsou tam i o víkendu. Našli mi cystu, takže 14.4. na kontrolu a uvidíme, co dál, jestli bude cysta dál, tak punkce, jestli ne, tak 15.4. začíná stimulka.
Jinak dr. Oborná předem mnou nějaké děvčině říkala, že ideálně je, když je tak 5-10 vajuch, že jsou potom nejkvalitnější, takže Sukub má ideál. 😉

s9480
7. dub 2009

Ili já jsem ve FN dopadla dobře i špatně
kromě zánětu o kterém jsem věděla ale nikdo ho nikdy cíleně neléčil máme vše naprosto OK, takže mi dr. Oborná řekla že zánět přeléčíme antibiotiky bereme je já i manža po dobrání jdu na kontrolní stěr a uvidí se, když jsem se ptala co snáma dál, když jsme teda zdraví ale mimi se nějak nedaří, tak mi řekla, že se jim stává, že po přeléčení zánětu jim ženský samy otěhotní 😉 , tak bych moc ráda patřila k téhle skupině žen 😀

ili5
7. dub 2009

s9480, to máš dobré, aspoń malou naději, že otěhotníš i přirozeně. To u nás nehrozí.
Sukub, ve čtvrtek se drž a hned referuj jaké to tam bylo. Mě to bude čekat začátkem května, jak vše dobře půjde.

monali
7. dub 2009

tak konečně se hlásím,
kontrola dopadla dobře, vlevo mám 5fol a vpravo asi taky 5. Všechny mají vprůměru asi 16mm., (aspoň tak jsem
to pochopila, doktorka diktovala sestře strašně moc čísel)
Další kontrolu mám hned zítra a to už mi řeknou jestli bude OPU v pátek a nebo v sobotu, dneska to ještě
nechtěla určit, dostala jsem ještě injekce a zítra se uvidí. Dneska tam byla Oborná a zítra asi bude Dostál.

Sukub, kde jsi?

ili5
7. dub 2009

Ahoj Monali, tak se ti to blíží. Dnes bylas 8 den po injekcích? Já mám začít píchat 3 den cyklu a pak 8 den jít na Uz. Zítra dej vědět. 10 vajuch je ideál. Já měla taky při 1.ivf 10.

monali
7. dub 2009

Dneska to je 10.den co si píchám injekce. Měla jsem zpočátku malé dávky, Dostál se bál t nedostanu,
hyperstimulák , protože mám přímo ukázkové PCO.
zítra se určitě ozvu.

sukubka
7. dub 2009

Ahojík holky,tak sem vás dočetla,je super že tu jsou samé dobré zprávičky,monali 10folíků?no vidíš jak ti to přibylo 😉 co je to PCO?teda já jak koukám jsem ještě nezkušaná 😉
ili ty budeš mít teda asi krátký protokl že?
s9480,doufám že se zánět přeléčí a půjde to přirozeně bylo by to mnohem příjemnější 😉

petista ta cysta ti praskne uvidíš,mě taky 2den cyklu oběvili cystu a měla jsem přijít za týden na kontrolu jestli tam je nebo ne a kdyby byla měla být odsátá,ale praskla,doktorka říkala že máme kolikrát cystu ale během cyklu sami prasknou a ani o tom nevíme protože málo kdy nám dělá doktor kontrolu 2den cyklu že 😉 uvidíš taky ti praskne!!!!

monali
7. dub 2009

Sukub, PCO jsou polycystické vaječníky , to je že v nich mám hodně mikro vajíček ale přirozenou cestou mi
nedorůstají a nedozravají a jsem totalně bez ovulace. Ten den s malým musel byt super 😉 a neboj za chvíli
se dočkáš.

Ili, jenom opravuju dneska už je to 14.den co si píchám injekce.

sukubka
7. dub 2009

monali byl to úžasnej den opravdu plně jsem si to maximálně užila,byl úplně k sežrání prdola malej!
brácha s manželkou totiž čekají druhý a dneska jeli na genetiku a před chvíli řekli že čekají holčičku tak to mají plně super že?moc jim to přeju jsou hodní rodiče ale přeju to i nám,my budeme taky super(jako i nám i tobě 😉 )tak budeme mít skoro stejně staré dětičky skoro mamino 😉 škoda že nebudeme mít OPU stejně,ale neva jestli nám to výjde musíme dát někdy kafčo v olomouci na kontrole 😉

monali
7. dub 2009

to společné kafe by bylo fajn 😉 třeba to vyjde.
Ještě bysme se mohly potkat u ET, ale to bych musela mít kratší kultivaci, a to vůbec netuším co mi řeknou,
a nebo jak douhou mi ji dají. Bráškovi moc gratuluju, budou mít aspoň kluka i holku.

Už jsem manželovi říkala, že když na mě bude čekat, tak může udělat nákup, moc nadšeně se teda netvářil 😀

Spíš bych chtěla kdyby OPU vyšla na sobotu, aspoň by to bylo víc v klidu a manžel by si nemusel brát volno
a já v práci taky ne. Ale budeme se muset zařídit podle toho co řekne doktor.

sukubka
7. dub 2009

myslím si že budeš mít OPU v pátek-tod můj názor!máš zítra kontrolu a to je středa,no nevím vidím to na pátek 😉 jo mohli by jsme mít ještě společne Et bylo by to fajn jak dlouho může být nejdýl PK? a nevíš kdy se platí ICSI atd mi mě nikdo ještě nic neřekl

monali
7. dub 2009

ptala jsem se Petis, ale ona už si nevzpomíná 😀 😀
ale v těch papírech co máme doma tak o tom něco je, jako že se to musí zaplati do 14dnů po výkonu,
nebo tak něco.
A tobě už říkali kam na Opu přijít a jak to bude probíhat?

sukubka
7. dub 2009

jj říkal mi to příjdeme na 7:15 to budeme kecat s anesteziologem a v 7:45 půjdeme postupně na řadu na OPU a manža má dojít až na 9h ale bude tam semnou od těch 7:15 co má jinak dělat že?a na transfer uvidím jak to výjde bud pojede semnou od rána nebo pak pro mě dojede podle toho co to bude za den!zítra ti vše papíry dá

monali
7. dub 2009

o tom placení mi teď psala Koczurka na zOV do OL tak jukni tam.
No jsem zvědavá na ten zítřek. zatím pa

sukubka
7. dub 2009

jj monali koukala jsem na to jsi moooc hodná,dobrou noc kočko 😉